Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jacobs Douwe Egberts Professional rozdává firmám 10 tun prémiové zrnkové kávy 07. 09. 2020

O tom, že káva zlepšuje soustředění, snižuje únavu a pomáhá zvýšit výkonnost, není nutné se příliš rozepisovat. Ale jak se říká, není káva jako káva. Stále méně zaměstnanců se v dnešní době spokojí se zastaralým kávovarem, který umí pouze jeden druh ne moc chutné černé kávy.

Jak zařídit pokoj pro školáka? 5 tipů, na co se zaměřit 04. 09. 2020

Pro prvňáčka i rostoucího školáka je třeba zajistit několik úprav dětského pokoje a přizpůsobit ho pro studium. Největší pozornost si zaslouží především pracovní stůl, správně vybraná židle, ale také světlo a úložné prostory. Podcenit byste neměli ale ani vhodnou postel, respektive matraci, protože k dobrým studijním výsledkům patří i kvalitní odpočinek.

Výběr správného osvětlení je důležitý. Světlo dotváří atmosféru domova 31. 08. 2020

Výběr vhodného osvětlení, ať už se jedná o denní světlo nebo umělé, je důležitou součástí každé domácnosti. Je to právě světlo, které dotváří atmosféru domova. Studené umělé osvětlení, které září z jedné nepříjemné zářivky uprostřed obýváku nebo jídelny, totiž může zkazit příjemnou náladu nejen při posezení s rodinou nebo přáteli. V takových chvílích se pak často uchylujeme k zapalování svíček a vypínání ostrého světla. Takovým situacích lze ale předcházet vhodně vybraným osvětlením, které příjemnou atmosféru doma doladí, nikoliv pokazí.

Proměňte svůj domov. 4 trendy technologické vychytávky, které zpříjemní vaše bydlení 05. 05. 2020

Proměňte své bydlení díky technologickým vychytávkám, které pomohou ušetřit, zpříjemnit domov, ale i naladit atmosféru, přesně podle toho, jak se zrovna cítíte. Technologie dnes prostupují stále více do našich životů, a to se týká i bydlení. Chytré funkce už najdeme téměř u všech důležitých spotřebičů a patří k vybavení domácnosti – od vstupních dveří, přes osvětlení, pračky, až po bezpečnostní systémy. Buďte o krok blíže k chytrému bydlení a změňte ovládání některých základních funkcí svého domova, poslouchejte hudbu, která zůstává skrytá, nebo změňte svůj pohled do zrcadla.

Energie ČS umožňuje zákazníkům vyřídit své požadavky z domova prostřednictvím videohovorů 04. 05. 2020

Současná situace nouzových a zvýšených hygienických opatření v období pandemie koronaviru ovlivňuje i segment energií, zejména pak komunikaci a služby zákazníkům. Energie ČS, dceřiná společnost České spořitelny, která se zaměřuje na kompletní zajištění dodávek elektrické energie a zemního plynu, spouští službu komunikace se zákazníky pomocí videohovorů. Ty jsou vyřešeny uživatelsky přívětivou formou bez nutnosti stahování a instalace programů.

Chystáte se stavět či rekonstruovat? 5 rad v nejisté době 29. 04. 2020

Situace způsobená světovou pandemií COVID-19 změnila během pár týdnů životy téměř všech. Některé ale vysvobodila z pracovního kolotoče, a mají tak nyní časové kapacity pro stavbu či rekonstrukci svých domů, chalup, zahrad nebo bytů. Stavebniny i hobbymarkety jsou opět otevřeny, takže je vhodný čas se do příprav či rovnou samotných prací pustit. Nejistá budoucnost ale vyžaduje dbát zvýšené obezřetnosti a opatrnosti. Přinášíme pět rad, které v aktuální situaci mohou pomoci ke zdravému přístupu ke stavbě nebo rekonstrukci.

S delšími dny a sílícím sluncem začínáme doma zatemňovat a může nám opět chybět denní světlo. 5 tipů, jak vyzrát nad horkem a nebydlet po tmě 27. 04. 2020

S narůstajícím počtem slunečných dní se posupně většina místností v našich bytech a domech halí do tmy. Jak slunce nabírá na síle, stává se z něj nevítaný host, před kterým zatahujeme rolety, žaluzie i závěsy, abychom se ubránili horkým slunečním paprskům, které mění naše domovy v neobyvatelnou pec. Postupné zatemňování našich domovů tak brání pronikání nejen hřejivého slunce, ale také denního světla. Horko do místností však může vstupovat nejen skrz okna, ale i zdmi nebo třeba světlíky. Jak tedy teplo v interiéru eliminovat na přijatelnou hranici, a zároveň nebydlet po tmě?

Které domácí spotřebiče odebírají nejvíce elektřiny? Tipy a triky, jak v rodinném rozpočtu ušetřit 20. 04. 2020

Náklady na provoz spotřebičů tvoří u mnoha domácností nemalou položku rodinného rozpočtu. Vyplatí se proto omezit používání těch spotřebičů a přístrojů, které jsou energeticky nejnáročnější. Značné množství elektřiny však odebírají i spotřebiče, které jsou v provozu nonstop, ledničky a mrazničky. U nich lze těžko snížit náklady tím, že omezíme jejich provoz. Ušetřit ale můžeme, pokud vyměníte starý spotřebič za nový, který je energeticky úspornější. Jaké jsou další triky, které vám ušetří rodinný rozpočet?

Webkamery Huddly s vlastní inteligencí nejen pro pracovní video hovory 16. 04. 2020

Huddly jsou inteligentní webkamery se zapojením umělé inteligence, které jsou určené pro všechny, kteří využívají v komunikaci videokonference. Huddly není jen běžná webkamera – to dokazuje svými zobrazovacími a softwarovými funkcemi. Většina moderních technologií rychle stárne, kamery Huddly jsou ale stále „nové“ – jejich výjimečnost spočívá v tom, že jsou softwarově updatovatelné. Softwarová platforma Huddly Vision zajišťuje to, že se kamery stále vyvíjejí a reagují na nové potřeby. Díky ní je možné udržet krok s dynamickým vývojem v oboru týmových videokonferencí a pružně přidávat nové vlastnosti v rámci stávajícího produktu.

Next otevřel nový showroom na Pankráci 31. 10. 2017

Společnost Next, která je tradičním výrobcem bezpečnostních dveří v České republice, otevřela nový showroom na pražské Pankráci nedaleko stanice metra Pražského povstání.

Strana 1 z 93 (Celkem 925 záznamů)