Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak se rozhodnout pro ten správný úvěr. Není půjčka jako půjčka. 02. 10. 2016

Ne každá půjčka je vhodná pro každého a na všechno. Jak poznáte, jaká půjčka se hodí právě pro vás?
Ještě než se rozhodnete si půjčit peníze, měli byste si velmi pečlivě zvážit, jestli danou věc opravdu nezbytně potřebujete. Zlaté pravidlo zní, že člověk by neměl splácet věci déle než je jejich životnost.

Alergie ohrožují i na podzim. Alergeny si pěstujeme i v domácím prachu 29. 09. 2016

Alergie se v posledních desetiletích zařadily mezi běžné civilizační choroby. „Podle některých dat se v ČR za posledních sto let počet alergiků zvýšil až na 40 % populace, zejména v pylových obdobích. Alergie není onemocnění jednoho orgánu, ale celková porucha imunity ve smyslu zvýšené reaktivity na některé běžné podněty. Je prokázáno, že pokud trpíme jedním typem alergie, je vysoce pravděpodobné, že se u nás projeví i další forma. Jednoho pacienta tak často trápí alespoň dva typy alergií – například spojení alergického astmatu a alergické rýmy či atopického ekzému,“ upřesňuje MUDr. Irena Krčmová, CSc., primářka Ústavu klinické imunologie a alergologie, LF HK a FN Hradec Králové.

Novinky Johann Malle podzim 2016: polohovací postel Vela a odlehčená kontinentální postel Lacerta 23. 09. 2016

Johann Malle, přední český výrobce kontinentálních postelí a matrací z přírodních materiálů letos na podzim uvádí na trh dvě nové postele. Jedná se o luxusní polohovací postel Vela a odlehčenou variantu luxusních kontinentálních postelí Lacerta.

Dobře si vydělávat tím, co vás baví? Čeněk Stýblo z Viral Brothers a blogerky z A Cup of Style prozradí jak na to na letošních Profesia days 20. 09. 2016

Začínali z ničeho a věnovali svůj volný čas tomu, co je baví, ať už venku s kamerou, nebo doma u počítače. Postupem času ale přišel zájem fanoušků a zanedlouho i marketingových partnerů a své koníčky dokázali proměnit ve výnosný byznys. Seberealizace spojená s motivujícím finančním ohodnocením je i pro běžné zaměstnance čím dál důležitější a příběh těchto osobností tak pro mnohé z nich představuje inspiraci pro další kariéru.

Na víno k sousedům do jižního Německa 16. 09. 2016

Ke konci léta a nastupujícímu podzimu patří tradičně vinobraní. Pokud milujete víno a rádi si jej vychutnáte nejen na českých a moravských vinicích, pak pro vás máme tip na výlet do jižního Německa, kde vám kromě rozlehlých vinic učarují také malebná města, zámky a důmyslné cyklostezky. Tipy na výlet doporučuje Filip Jantač z Global Wines.

Veletrhy HR Days a Profesia Days 2016 – letos 12. a 13. října 13. 09. 2016

Pracovní trh v České republice se mění – rekordně nízké hodnoty nezaměstnanosti svědčí o tom, že ubylo lidí, kteří hledají práci. Ale přibývá těch, kteří se s růstem příležitostí o místo přestali bát a ohlížejí se po práci, která by jim více vyhovovala, více je bavila, byla by lépe hodnocená. Tuto situaci, kdy roste důležitost péče o lidské zdroje ve firmách, bude reflektovat tradiční veletrh určený pro HR profesionály – HR Days 2016. Souběžně probíhá i největší veletrh práce v České republice Profesia Days 2016. Oba veletrhy proběhnou na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 12. - 13. října 2016.

FÉR půjčky od Sberbank se sazbou již od 5,99 % ročně a akcí Garance nejvýhodnější půjčky po celou dobu splácení oslovují stále více klientů. Nyní FÉR půjčka ještě více zlevňuje sazby pro vybrané částky a splatnosti. 10. 09. 2016

Po snížení sazeb u FÉR půjček a zavedení Garance nejvýhodnější půjčky po celou dobu splácení Sberbank zažívá raketový vzestup spotřebitelských půjček. Spotřebitelské půjčky jsou dlouhodobě velkým klientským hitem, meziročně se jejich objem zvýšil o 45%. Nyní banka FÉR půjčku v určitých pásmech ještě více zlevňuje. Kombinace nízké sazby již od 5,99 % ročně a možnost zlevnit si půjčku i v budoucnosti, pokud klient kdykoli během splácení narazí na lepší konkurenční nabídku úrokové sazby, představuje jednu z nejatraktivnějších nabídek na trhu spotřebitelských úvěrů. To, že na penězích záleží, říká Sberbank i ve své nové kampani.

Zloději dnes překonají dveře bez použití síly a zase za sebou zamknou. Lidé se diví 07. 09. 2016

Drzost a vynalézavost jsou základními vlastnostmi zlodějů. Pomocí stále populárnější SG metody si dokáží odemknout a pak za sebou dokonce i zamknout. Mohou tak vniknout do nezabezpečené domácnosti, aniž by použili páčidlo či jinou destruktivní formu vstupu. Tato metoda je nenásilná, nezanechává na zámku žádné viditelné stopy a lidé si stále ještě nezvykli, že běžné zámky jsou takto bezbranné, jak je patrné z reakcí a diskusí kolem aktuální krádeže ve zlatnictví v Přelouči.

S nedostatkem kvalitních lidí se potýkají i internetové firmy 05. 09. 2016

Internetové podnikání je velmi rychle rostoucí segment, potýká se však s nedostatkem kvalitních lidí – a to jak v logistickém zázemí, tak pro dodání zboží a komunikaci na klientských linkách nebo sociálních sítích. Přitom například kurýři a dopravci dodávající zboží jsou vlastně jedinou tváří dané služby, kterou lidé vidí. Jejich chování a profesionalita tedy rozhodují o celkové spokojenosti zákazníků.

HackerFest 2016 – největší aktuální hackerské hrozby na říjnové konferenci v Praze 02. 09. 2016

Již čtvrtý ročník největší konference zaměřené na počítačovou bezpečnost a etický hacking v České republice, HackerFest 2016, proběhne v posledním říjnovém týdnu – ve dnech 24. a 25. 10. 2016.

Nenechte si ujít