Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak zavlažovat zahradu v letních vedrech? 11. 07. 2016

Chcete mít krásný zdravý trávník po celý rok? V letních vedrech však může nastat problém s vysycháním porostu. Když však můžete trávník zavlažovat a dodržovat při tom několik jednoduchých pravidel, budete jej mít krásný po celé léto. Jak tedy na to, aby se trávník i během horkých letních dnů svěže zelenal? Radovan Bureš z českého zastoupení výrobce amerických motorů do sekaček, sekaček a dalších zahradních pomocníků Briggs&Stratton přináší několik tipů, jak i v parném létě mít na zahradě krásný zelený pažit.

Když má ložnice osobitý styl. Nebojte se kombinovat 07. 07. 2016

Styly v ložnici se dnes velmi často prolínají a není proto třeba dodržet striktně jeden z nich. Nabízí se tak široké možnosti pro inspiraci. Vyberte si svůj design, který se vám líbí, realizace ložnice je jen ve vašich rukou a některé styly přímo vybízejí ke kombinaci s jinými.

4 tipy pro řidiče, jak zatočit s nebezpečnou únavou za volantem 04. 07. 2016

Na začátku cesty se možná cítíte za volantem svěží a ostražití, ale po stovce kilometrů se dostaví únava. Přijde pozvolna a nenápadně a s ní i nebezpečné důsledky: ospalost, snížení pozornosti i schopnosti rychle reagovat. Jestliže nechcete během řízení zbytečně riskovat, zkuste zastavit a protáhnout si tělo metody MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí, vám poradí, jak na to.

Dvoutýdenní a delší dovolenou si vybírá téměř 40 % lidí 30. 06. 2016

Blíží se období dovolených - jak dlouhá by ale měla být ta ideální? Abyste si opravdu odpočinuli, potřebujete volno alespoň 3 týdny v kuse, tvrdí odborníci: teprve po 14 dnech přestanete myslet na pracovní záležitosti, zpomalíte a opravdu vypnete. Jiní psychologové zase preferují „dělenou“ dovolenou – po týdnu si údajně přestanete volno užívat a měli byste si dát pracovní „mezihru“. Další teorie říká, že pokud si balíte kufry na dovolenou 3x ročně, stres z příprav a cestování převáží blahodárné účinky volna. A teď si vyberte. Ve hře jsou ale i jiné faktory – například jak dlouhou dovolenou vám povolí zaměstnavatel nebo povaha práce. Navíc pokud máte menší děti, dovolená vám nikdy nestačí a určující jsou pro vás prázdniny, a to nejen letní.

Srdeční selhání – epidemie 21. století? 27. 06. 2016

Chronickým srdečním selháním trpí až dvě procenta Evropanů. Onemocnění s sebou nese jeden paradox: čím lépe se lékařům daří zvládat akutní stavy jako infarkt, tím více lidí trpí právě těmi chronickými.

Na dovolenou za pár korun 24. 06. 2016

Pokud chcete vyrazit na dovolenou autem a ušetřit, můžete využít nabídky plynařů, kteří nabízí vlastní autopůjčovnu, kde si můžete vypůjčit vozidlo s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG), s nímž budete jezdit nejen ekologicky šetrně, ale hlavně jen za korunu na kilometr. Všechna vozidla v nabídce jsou sériově vyráběná renomovanými výrobci a jsou dvoupalivová. Kdyby vám na cestách náhodou plyn došel, k nejbližší plnicí CNG stanici můžete bez problémů pokračovat na benzín.

Vhodné bylinky pro zdravé psí zažívání 23. 06. 2016

Správný výběr bylinek dokáže s našim tělem udělat zázraky - zlepšit zažívání či upravit mnoho dalších tělesných neduhů. Bylinky jsou kromě lidského organismu prospěšné i pro pejsky. Pomáhají upravovat citlivé zažívání, zlepšovat povrchová zranění a celkově prospívají k celkovému zdraví. Jaké bylinky pejskovi nejvíce prospívají, se dozvíte v následujícím textu.

Průzkum společnosti Accenture ukazuje, že zákazníci jsou ochotni si připlatit za technologie do automobilů 20. 06. 2016

Nový průzkum Accenture ukazuje, že řidiči si rádi připlatí až 10 % z ceny auta, aby získali technologie využívající konektivitu, kterými chtějí svůj vůz dovybavit. Největší potenciál mají lokalizační či diagnostické služby a další aplikace využívající vzdálený přístup.

Jak Češi snídají? Nejraději mezi sedmou a devátou, chutě mají rozmanité, říká průzkum 16. 06. 2016

DámeJídlo.cz jako největší dovážková služba jídla z restaurací s více než 200 tis. objednávek měsíčně má dobrý přehled o chutích a preferencích lidí v celé České republice. Ve svém novém průzkumu se zaměřila na to, jak Češi snídají.

IT je pro firmy stále důležitější – úniky dat nebo kolaps systému může ohrozit nejen renomé, ale i jejich existenci 14. 06. 2016

Ve druhé polovině května proběhla největší IT konference u nás, TechEd-DevCon 2016, které se zúčastnilo téměř 600 odborníků z ČR i zahraničí. Tato akce, která je pro specializovanou IT komunitu vyhledávanou událostí roku, získala za dobu svého trvání pověst prestižní konference s jedinečným technickým obsahem. V letošním ročníku dominovala témata spojená s reálným využitím nových řešení Microsoft jak z pohledu vývoje aplikací, tak správy IT a zabezpečení systémů. Zúčastnění odborníci se shodli, že v dnešní „digitální“ éře, kdy je kladen důraz na provázanost systému a data i aplikace se přesunují do cloudu, je závislost firem na kvalitní IT podpoře nutností. Zahlcenost každodenními problémy nedává IT profesionálům příliš času pro vzdělávání a sledování novinek. Z tohoto důvodu jsou konference, které přinášejí ucelený přehled o současných i budoucích trendech IT či technologických novinkách a nových produktech tím, co ke své práci potřebují. Úniky dat nebo nezvládnutí nových technologií mohou ohrozit nejen renomé, ale i samotnou existenci firem.

Nenechte si ujít