Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Češi stále více investují do bydlení. Rádi připlatí za nízkoenergetické řešení, bezpečnost a zdravé spaní 10. 06. 2016

Hypoteční trh s historicky nejvýhodnějšími sazbami a celková ekonomická situace v ČR napomáhá stále rostoucím investicím Čechů do bydlení. Češi navíc ve srovnání například s Němci či Rakušany preferují „bydlení ve svém“. „Češi si rádi pořizují vlastní bydlení a také se jim vyplatí investovat do položek, které dlouhodobě zvyšují hodnotu nemovitosti. A pokud chybějí vlastní zdroje, dává v tomto případě dobrý smysl i dlouhodobý úvěr. Vidíme, že se v tomto směru situace opravdu mění. Lidé si k hypotéce berou ještě půjčku na vybavení nové domácnosti až 500 tisíc korun,“ říká Hana Drápalová Sberbank.

Jak si užít pohodové léto se psem 06. 06. 2016

Teplé přináší nástrahy nejen lidem ale i našim čtyřnohým miláčkům. V následujícím textu vám přinášíme 5 praktických tipů, s kterými bude léto pro pejsky i jejich majitelé příjemnější.

Mýty ohledně kategorií psího krmiva 31. 05. 2016

Nabídka petshopů, supermarketů nebo online-obchodů se zvířecí výživou je v dnešní době opravdu veliká. Určitě chcete pro svého čtyřnohého miláčka to nejlepší a ve snaze dát mu to nejkvalitnější kupujete krmivo, které má v podtitulu název superprémiové nebo prémiové a doufáte, že zvíře tak dostává to nejlepší. Bohužel tyto názvy jsou ve většině případů pouze marketingovým tahem, protože složení mohou mít naprosto stejné.

Boj s cukrovkou ve 21. století: jaká je šance na vítězství? 25. 05. 2016

Jeden dospělý člověk z 11 trpí diabetem 2. typu, přibližně 47 % nemocných o své cukrovce neví. Neúprosné statistiky potvrzují varování odborníků: do roku 2040 bude touto chorobou trpět přes 640 milionů lidí po celém světě. Pro boj s cukrovkou je důležitá nejen samotná léčba, ale také důsledná informovanost veřejnosti. Do Prahy proto přijíždí světově uznávaný odborník na diabetes profesor Bernard Zinman, s aktuálním tématem o posunu medicíny v léčbě komplikací cukrovky za posledních 30 let.

4 stručné tipy, jak vybrat to nejlepší krmivo pro psa 20. 04. 2016

Vybrat kvalitní a odpovídající krmivo pro vaše čtyřnohé kamarády je jeden z nejdůležitějších úkolů každého odpovědného pejskaře. Výhodnější a praktičtější je granulovaná strava, která obsahuje veškeré živiny, které pejsek potřebuje. Je ale důležité se v současné velké nabídce umět orientovat a především si správně vybrat. Připravili jsme pro vás stručný návod.

3 tipy v boji proti slimákům 12. 04. 2016

Každý zahradník má svůj zaručený způsob, jak se zbavit slimáků. Nikomu se to však stoprocentně nepodařilo. Existují ale způsoby, které fungují více než ostatní.

Neviřte prach vysáváním, zbavte se ho. Cesta ke zdravému domovu vede přes centrální vysavač 04. 04. 2016

Dodržujete zlaté pravidlo úklidu – nejprve vysávat a teprve až si sedne zvířený prach, tak jej setřít? Pořiďte si centrální vysavač a můžete uklízet v libovolném pořadí. Zbytečné a nezdravé víření prachu s ním totiž odpadá. „Největším a hlavním benefitem centrálního vysavače je, že se vzduch nevíří v pokojích, ale je odváděn mimo tyto obytné místnosti a po přefiltrování i zcela mimo dům. Prachu a nečistot se tak jednoduše zbavíte nadobro. Na centrální vysavač doporučujeme myslet již při projektování domu či bytu. Ne nadarmo je v některých severských zemích nutnou zákonnou součástí projektu každé novostavby,“ vysvětluje Jiří Najman, spolumajitel společnosti Newag, výhradního dodavatele kanadských centrálních vysavačů Husky.

Nestačí, že vás vykradou. Ještě zneužijí doklady a znehodnotí byt 05. 03. 2016

Víte, co vás může čekat po vykradení domu či bytu? Ne všechny následky jsou dobře známé a možná vás některé překvapí. „Při vloupání je ohrožen váš život a zdraví, utrpíte nenahraditelné ztráty, máte narušený pocit soukromí či dokonce často přijde i těžké psychické trauma, ale je tu i reálné riziko zneužití dokladů a zničení i pokles ceny nemovitosti. Škody po krádežích vloupáním, které se vloni vyšplhaly na více než 1,5 miliardy Kč, mohou být ještě vyšší. Stačí jen vyčíslit tyto hůře zachytitelné položky,“ říká Ivan Pavlíček, odborník na zabezpečení domácností ze společnosti NEXT.

Špatně se vám spí? 5 největších hříchů proti spánku 18. 02. 2016

Budíte se ráno rozlámaní a unavení? Často stačí jen upravit režim a osvojit si spánkovou hygienu. „Spánek je nutný pro celkovou regeneraci těla i ducha. Jeho nedostatek nebo nízká kvalita mají za následek únavu, pokles rychlosti a přesnosti veškerých úkonů i zhoršení učení,“ říká Jakub Šoufek ze specializované české firmy Johann Malle a přináší pět největších prohřešků proti kvalitnímu spánku.

Největší hříchy při vedení domácího rozpočtu 16. 02. 2016

Na Vánocích jsme nešetřili, na začátku nového roku nás často čekají vyšší výdaje spojené s ročními úhradami různých pojistek, služeb či jízdného, takže se častěji než jindy zamýšlíme nad tím, jak účelněji plánovat a vyjít s rodinným rozpočtem. „Podle sociologických průzkumů má problém vystačit s penězi celá třetina domácností, při nenadálých výdajích má dokonce problém každá druhá,“ říká Radim Kovács, tiskový mluvčí Sberbank.

Nenechte si ujít