Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Srdeční selhání – epidemie 21. století? 27. 06. 2016

Chronickým srdečním selháním trpí až dvě procenta Evropanů. Onemocnění s sebou nese jeden paradox: čím lépe se lékařům daří zvládat akutní stavy jako infarkt, tím více lidí trpí právě těmi chronickými.

Na dovolenou za pár korun 24. 06. 2016

Pokud chcete vyrazit na dovolenou autem a ušetřit, můžete využít nabídky plynařů, kteří nabízí vlastní autopůjčovnu, kde si můžete vypůjčit vozidlo s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG), s nímž budete jezdit nejen ekologicky šetrně, ale hlavně jen za korunu na kilometr. Všechna vozidla v nabídce jsou sériově vyráběná renomovanými výrobci a jsou dvoupalivová. Kdyby vám na cestách náhodou plyn došel, k nejbližší plnicí CNG stanici můžete bez problémů pokračovat na benzín.

Vhodné bylinky pro zdravé psí zažívání 23. 06. 2016

Správný výběr bylinek dokáže s našim tělem udělat zázraky - zlepšit zažívání či upravit mnoho dalších tělesných neduhů. Bylinky jsou kromě lidského organismu prospěšné i pro pejsky. Pomáhají upravovat citlivé zažívání, zlepšovat povrchová zranění a celkově prospívají k celkovému zdraví. Jaké bylinky pejskovi nejvíce prospívají, se dozvíte v následujícím textu.

Průzkum společnosti Accenture ukazuje, že zákazníci jsou ochotni si připlatit za technologie do automobilů 20. 06. 2016

Nový průzkum Accenture ukazuje, že řidiči si rádi připlatí až 10 % z ceny auta, aby získali technologie využívající konektivitu, kterými chtějí svůj vůz dovybavit. Největší potenciál mají lokalizační či diagnostické služby a další aplikace využívající vzdálený přístup.

Jak Češi snídají? Nejraději mezi sedmou a devátou, chutě mají rozmanité, říká průzkum 16. 06. 2016

DámeJídlo.cz jako největší dovážková služba jídla z restaurací s více než 200 tis. objednávek měsíčně má dobrý přehled o chutích a preferencích lidí v celé České republice. Ve svém novém průzkumu se zaměřila na to, jak Češi snídají.

IT je pro firmy stále důležitější – úniky dat nebo kolaps systému může ohrozit nejen renomé, ale i jejich existenci 14. 06. 2016

Ve druhé polovině května proběhla největší IT konference u nás, TechEd-DevCon 2016, které se zúčastnilo téměř 600 odborníků z ČR i zahraničí. Tato akce, která je pro specializovanou IT komunitu vyhledávanou událostí roku, získala za dobu svého trvání pověst prestižní konference s jedinečným technickým obsahem. V letošním ročníku dominovala témata spojená s reálným využitím nových řešení Microsoft jak z pohledu vývoje aplikací, tak správy IT a zabezpečení systémů. Zúčastnění odborníci se shodli, že v dnešní „digitální“ éře, kdy je kladen důraz na provázanost systému a data i aplikace se přesunují do cloudu, je závislost firem na kvalitní IT podpoře nutností. Zahlcenost každodenními problémy nedává IT profesionálům příliš času pro vzdělávání a sledování novinek. Z tohoto důvodu jsou konference, které přinášejí ucelený přehled o současných i budoucích trendech IT či technologických novinkách a nových produktech tím, co ke své práci potřebují. Úniky dat nebo nezvládnutí nových technologií mohou ohrozit nejen renomé, ale i samotnou existenci firem.

Češi stále více investují do bydlení. Rádi připlatí za nízkoenergetické řešení, bezpečnost a zdravé spaní 10. 06. 2016

Hypoteční trh s historicky nejvýhodnějšími sazbami a celková ekonomická situace v ČR napomáhá stále rostoucím investicím Čechů do bydlení. Češi navíc ve srovnání například s Němci či Rakušany preferují „bydlení ve svém“. „Češi si rádi pořizují vlastní bydlení a také se jim vyplatí investovat do položek, které dlouhodobě zvyšují hodnotu nemovitosti. A pokud chybějí vlastní zdroje, dává v tomto případě dobrý smysl i dlouhodobý úvěr. Vidíme, že se v tomto směru situace opravdu mění. Lidé si k hypotéce berou ještě půjčku na vybavení nové domácnosti až 500 tisíc korun,“ říká Hana Drápalová Sberbank.

Jak si užít pohodové léto se psem 06. 06. 2016

Teplé přináší nástrahy nejen lidem ale i našim čtyřnohým miláčkům. V následujícím textu vám přinášíme 5 praktických tipů, s kterými bude léto pro pejsky i jejich majitelé příjemnější.

Mýty ohledně kategorií psího krmiva 31. 05. 2016

Nabídka petshopů, supermarketů nebo online-obchodů se zvířecí výživou je v dnešní době opravdu veliká. Určitě chcete pro svého čtyřnohého miláčka to nejlepší a ve snaze dát mu to nejkvalitnější kupujete krmivo, které má v podtitulu název superprémiové nebo prémiové a doufáte, že zvíře tak dostává to nejlepší. Bohužel tyto názvy jsou ve většině případů pouze marketingovým tahem, protože složení mohou mít naprosto stejné.

Boj s cukrovkou ve 21. století: jaká je šance na vítězství? 25. 05. 2016

Jeden dospělý člověk z 11 trpí diabetem 2. typu, přibližně 47 % nemocných o své cukrovce neví. Neúprosné statistiky potvrzují varování odborníků: do roku 2040 bude touto chorobou trpět přes 640 milionů lidí po celém světě. Pro boj s cukrovkou je důležitá nejen samotná léčba, ale také důsledná informovanost veřejnosti. Do Prahy proto přijíždí světově uznávaný odborník na diabetes profesor Bernard Zinman, s aktuálním tématem o posunu medicíny v léčbě komplikací cukrovky za posledních 30 let.

Nenechte si ujít