Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

4 stručné tipy, jak vybrat to nejlepší krmivo pro psa 20. 04. 2016

Vybrat kvalitní a odpovídající krmivo pro vaše čtyřnohé kamarády je jeden z nejdůležitějších úkolů každého odpovědného pejskaře. Výhodnější a praktičtější je granulovaná strava, která obsahuje veškeré živiny, které pejsek potřebuje. Je ale důležité se v současné velké nabídce umět orientovat a především si správně vybrat. Připravili jsme pro vás stručný návod.

3 tipy v boji proti slimákům 12. 04. 2016

Každý zahradník má svůj zaručený způsob, jak se zbavit slimáků. Nikomu se to však stoprocentně nepodařilo. Existují ale způsoby, které fungují více než ostatní.

Neviřte prach vysáváním, zbavte se ho. Cesta ke zdravému domovu vede přes centrální vysavač 04. 04. 2016

Dodržujete zlaté pravidlo úklidu – nejprve vysávat a teprve až si sedne zvířený prach, tak jej setřít? Pořiďte si centrální vysavač a můžete uklízet v libovolném pořadí. Zbytečné a nezdravé víření prachu s ním totiž odpadá. „Největším a hlavním benefitem centrálního vysavače je, že se vzduch nevíří v pokojích, ale je odváděn mimo tyto obytné místnosti a po přefiltrování i zcela mimo dům. Prachu a nečistot se tak jednoduše zbavíte nadobro. Na centrální vysavač doporučujeme myslet již při projektování domu či bytu. Ne nadarmo je v některých severských zemích nutnou zákonnou součástí projektu každé novostavby,“ vysvětluje Jiří Najman, spolumajitel společnosti Newag, výhradního dodavatele kanadských centrálních vysavačů Husky.

Nestačí, že vás vykradou. Ještě zneužijí doklady a znehodnotí byt 05. 03. 2016

Víte, co vás může čekat po vykradení domu či bytu? Ne všechny následky jsou dobře známé a možná vás některé překvapí. „Při vloupání je ohrožen váš život a zdraví, utrpíte nenahraditelné ztráty, máte narušený pocit soukromí či dokonce často přijde i těžké psychické trauma, ale je tu i reálné riziko zneužití dokladů a zničení i pokles ceny nemovitosti. Škody po krádežích vloupáním, které se vloni vyšplhaly na více než 1,5 miliardy Kč, mohou být ještě vyšší. Stačí jen vyčíslit tyto hůře zachytitelné položky,“ říká Ivan Pavlíček, odborník na zabezpečení domácností ze společnosti NEXT.

Špatně se vám spí? 5 největších hříchů proti spánku 18. 02. 2016

Budíte se ráno rozlámaní a unavení? Často stačí jen upravit režim a osvojit si spánkovou hygienu. „Spánek je nutný pro celkovou regeneraci těla i ducha. Jeho nedostatek nebo nízká kvalita mají za následek únavu, pokles rychlosti a přesnosti veškerých úkonů i zhoršení učení,“ říká Jakub Šoufek ze specializované české firmy Johann Malle a přináší pět největších prohřešků proti kvalitnímu spánku.

Největší hříchy při vedení domácího rozpočtu 16. 02. 2016

Na Vánocích jsme nešetřili, na začátku nového roku nás často čekají vyšší výdaje spojené s ročními úhradami různých pojistek, služeb či jízdného, takže se častěji než jindy zamýšlíme nad tím, jak účelněji plánovat a vyjít s rodinným rozpočtem. „Podle sociologických průzkumů má problém vystačit s penězi celá třetina domácností, při nenadálých výdajích má dokonce problém každá druhá,“ říká Radim Kovács, tiskový mluvčí Sberbank.

4 kroky k dokonale odlíčené pleti 12. 02. 2016

Krása začíná u odličovačů, dalo by se s jistou nadsázkou říci. Pokud totiž vaší pleti nedopřejte pravidelné odlíčení, bude postupem času bez svého přirozeného jasu, s ucpanými póry nebo zbytečnými vráskami. Dokonale si vyčistit pleť by mělo být základní pravidlo, i když se vrátíte domů sebe více společensky unavená.

Diabetes trápí stále více lidí, čtvrt milionu Čechů ani neví, že cukrovku má 10. 04. 2015

Diabetes mellitus (DM) neboli krátce česky cukrovka je chronické onemocnění, které stále více trápí českou populaci. Jen v ČR se na diabetes léčí více než 850 tisíc pacientů a dalších skoro čtvrt milionu Čechů neví, že cukrovku má. A to nejsou zanedbatelná čísla. Nemoc, která se projevuje poruchou metabolismu sacharidů, lidé stále přehlížejí a podceňují. Přitom patří mezi velmi závažná onemocnění a při pozdní diagnóze nebo špatné léčbě může vést až k těžkým a život ohrožujícím komplikacím.

Sberbank dále vylepšuje své spořicí účty, které dlouhodobě kralují trhu 21. 02. 2015

Spořicí účty u Sberbank jsou ještě výhodnější než dosud. U nového FÉR spoření zvyšuje Sberbank hranici pro sazbu 1,63 % na 300 tisíc Kč a také zvyšuje sazbu ve druhém pásmu na 0,83 %, u spořicího účtu GARANCE 2016 se zvyšuje pásmo úročené 1,43 % z 2,5 mil. na 5 mil. Kč. Sazby u obou spořicích účtů navíc banka garantuje až do konce ledna 2016. Další výhodou je i zcela nový eShop, který klientům umožní založení spořicího účtu během pár minut bez nutnosti návštěvy pobočky.

Zábava i poučení pro děti z Klokánku 09. 02. 2015

Počítačová škola Gopas uspořádala opět pro děti z Klokánku Hostivice naučný počítačový kurz. Dětem, které jsou již pokročilejší ve zvládání práce s grafickými programy, ušili lektoři Počítačové školy Gopas kurz přímo na míru. V rámci školení mohli malí frekventanti navázat na základní znalosti práce s bitmapovou grafikou, které získali v předcházejícím kurzu. Tentokrát se děti soustředily na praktické zvládnutí úpravy fotografií – naučily se pracovat s vrstvami, filtry, a zjistily, co znamená správa barev.

Nenechte si ujít