Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

4 kroky k dokonale odlíčené pleti 12. 02. 2016

Krása začíná u odličovačů, dalo by se s jistou nadsázkou říci. Pokud totiž vaší pleti nedopřejte pravidelné odlíčení, bude postupem času bez svého přirozeného jasu, s ucpanými póry nebo zbytečnými vráskami. Dokonale si vyčistit pleť by mělo být základní pravidlo, i když se vrátíte domů sebe více společensky unavená.

Diabetes trápí stále více lidí, čtvrt milionu Čechů ani neví, že cukrovku má 10. 04. 2015

Diabetes mellitus (DM) neboli krátce česky cukrovka je chronické onemocnění, které stále více trápí českou populaci. Jen v ČR se na diabetes léčí více než 850 tisíc pacientů a dalších skoro čtvrt milionu Čechů neví, že cukrovku má. A to nejsou zanedbatelná čísla. Nemoc, která se projevuje poruchou metabolismu sacharidů, lidé stále přehlížejí a podceňují. Přitom patří mezi velmi závažná onemocnění a při pozdní diagnóze nebo špatné léčbě může vést až k těžkým a život ohrožujícím komplikacím.

Sberbank dále vylepšuje své spořicí účty, které dlouhodobě kralují trhu 21. 02. 2015

Spořicí účty u Sberbank jsou ještě výhodnější než dosud. U nového FÉR spoření zvyšuje Sberbank hranici pro sazbu 1,63 % na 300 tisíc Kč a také zvyšuje sazbu ve druhém pásmu na 0,83 %, u spořicího účtu GARANCE 2016 se zvyšuje pásmo úročené 1,43 % z 2,5 mil. na 5 mil. Kč. Sazby u obou spořicích účtů navíc banka garantuje až do konce ledna 2016. Další výhodou je i zcela nový eShop, který klientům umožní založení spořicího účtu během pár minut bez nutnosti návštěvy pobočky.

Zábava i poučení pro děti z Klokánku 09. 02. 2015

Počítačová škola Gopas uspořádala opět pro děti z Klokánku Hostivice naučný počítačový kurz. Dětem, které jsou již pokročilejší ve zvládání práce s grafickými programy, ušili lektoři Počítačové školy Gopas kurz přímo na míru. V rámci školení mohli malí frekventanti navázat na základní znalosti práce s bitmapovou grafikou, které získali v předcházejícím kurzu. Tentokrát se děti soustředily na praktické zvládnutí úpravy fotografií – naučily se pracovat s vrstvami, filtry, a zjistily, co znamená správa barev.

CCC spouští vlastní věrnostní program 03. 02. 2015

Společnost CCC spustila v lednu svůj vlastní věrnostní program, CCC Klub. Jedná se o exkluzivní program, díky kterému zákazníci získají věrnostní kartu, která slouží k zisku zajímavých bonusů, výhod a možnosti čerpání slevových nabídek v prodejnách CCC po celé České republice

Muži budou opět držet Suchej únor 01. 02. 2015

V únoru proběhne již třetí ročník úspěšné kampaně na podporu mužského zdraví - Suchej únor. „Suchej únor je tu již tradičně proto, abychom si na jeden měsíc dali odstup od alkoholu. Jsem rád, že je stále více mužů, kteří se zapojují do této akce.“ říká Martin Jára z Ligy otevřených mužů (LOM), která kampaň organizuje. Průměrný český muž totiž vypije za rok 18,6 litru čistého lihu a závislost na alkoholu mu hrozí 3x více než české ženě.

Originální valentýnský dárek – přírodní matrace Láska prochází ložnicí 29. 01. 2015

Svátek zamilovaných po roce opět klepe na dveře a s ním přichází opět vymýšlení vhodného dárku či překvapení pro partnera. Každoročně kupujeme drahé večeře, šperky nebo výlety, ale to vše zde již bylo. Zkuste jít na svátek zamilovaných letos trochu jinak a pořiďte si kvalitní netradiční dárek - pořádnou matraci.

Zabojujte proti bolestem zad 27. 01. 2015

Občasné a nepříjemné bolesti zad i hlavy patří dlouhodobě mezi nejčastější zdravotní problémy Čechů. Potýká se s nimi téměř 300 tisíc lidí v produktivním věku. Mnohdy za nepříjemné bolesti mohou i takové „maličkosti“, jako je špatný postoj, posed, nevhodný výběr matrace nebo polštáře. V následujícím textu přinášíme časté chyby, které vedou bolestem pohybového aparátu.

4 věci, které nejvíce zajímají pejskaře 23. 01. 2015

Pejsci nám přináší radost, ale mnohokrát i starost ohledně správné výživy, výchovy a celkového zdravotního stylu. Často i pro chovatele zdánlivé maličkosti jako je výběr vhodných granulí a bezchybné zásady krmení mají ohromný vliv při správné výchově psa, která je pro vás i pejskův spokojený život to nejdůležitější. V následujícím textu vám přinášíme otázky, které si často klade nejeden chovatel čtyřnohých miláčků.

Sedmero tipů pro „bezpečnou mobilitu“ dětí 21. 01. 2015

Pod mnoha vánočními stromečky letos děti jistě našly tablety nebo chytré telefony, takže je ten pravý čas na pár rad k jejich využívání. Až pomine prvotní nadšení z dárku, je dobré si s dětmi nad jejich novými „hračkami“ sednout a ujasnit několik základních principů.

Nenechte si ujít