Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak se nejlépe postarat o psa v zimě 19. 01. 2015

Zimní období přináší pro naše čtyřnohé miláčky nejen zábavu v podobě hrátek ve sněhu, ale také problémy, které s chladným obdobím přibývají, a to je posypová sůl, mráz ohrožující zdraví nebo nutričně vhodná výživa.

Jak v zimě pečovat o vlasy a nehty 16. 01. 2015

Nevlídné počasí jako mráz, déšť, sníh, se negativně projevuje na našich vlasech a nehtech více než v jakémkoli jiném ročním období. Je důležité zvolit správnou péči, abychom na konci zimy nemuseli řešit problém, co s polámanými vlasy bez života a roztřepenými nehty. Přinášíme malý zimní kosmetický manuál jak si udržet krásné a zdravé vlasy i nehty po celou zimu.

V big data projektech nejde jen o technologie, ale i o změnu myšlení 14. 01. 2015

Dokáží analýzy velkých objemů dat naplnit přísliby a zvýšit podnikům tržby, zlepšit vztahy s klienty, nebo dokonce přinést konkurenční výhodu? Výsledky průzkumu Accenture ukazují, že manažeři, kteří využívají big data, jsou s přínosy pro byznys spokojení.

Probuďte své smysly kávou a kořením 12. 01. 2015

Chuť a vůni kávy lze doprovodit vhodným kořením, které kávu nepřebije, ale naopak jí dodá příjemnou příchuť a vůni, která si podmaní vaše smysly. Káva ve spojení s kořením je nejen chutná, ale má i své specifické účinky, podle zvoleného druhu koření. Jaké koření je ke kávě nejvhodnější, doporučuje šéfbarista Luboš Martínek z CrossCafe.

Anketu Veřejný muž 2014 ovládli originální muži – Ondřej Kobza, Josef Formánek a Martin Hausenblas 08. 01. 2015

Liga otevřených mužů (LOM) vyhlásila již pošesté anketu Veřejný muž, která oceňuje muže pozitivně ovlivňující veřejný život v ČR. „Společnost potřebuje pozitivní mužské vzory. Nápad ocenit muže, kteří nemyslí jen na sebe a angažují se ve veřejném prostoru, nám přijde nosný a důležitý.“ vysvětluje smysl ankety ředitel LOMu Martin Jára.

Víno a čokoláda. Spojení chutí, kterým nelze odolat 06. 01. 2015

Víno v kombinaci s čokoládou není příliš tradiční degustační disciplínou. Avšak, kdo toto spojení jednou ochutná, musí jej zkusit znovu. Které čokolády se hodí k jakému vínu, poodhaluje Filip Jantač z Global Wines.

5 největších hříchů, kvůli kterým se dobře nevyspíte 02. 01. 2015

Kdo by se nechtěl dobře vyspat? Často ale děláme všechno pro to, aby tomu tak nebylo. „Spánek je nutný pro celkovou regeneraci těla i ducha. Jeho nedostatek nebo nízká kvalita mají za následek únavu, pokles rychlosti a přesnosti veškerých úkonů i zhoršení učení,“ říká Jakub Šoufek ze specializované české firmy Přírodní matrace a přináší přehled největších prohřešků proti dobrému usínání a spánku.

Jak v zimě nejlépe pečovat o nohy 31. 12. 2014

Důkladnou péči nohám byste měli věnovat nejen v létě, ale také v zimním období. Výběr správných bot a pravidelná pedikúra tvoří základ každé zimní péče o nohy.

Odpadkové koše Brabantia – vlajková loď designové domácnosti 29. 12. 2014

Brabantia přináší do našich domácností neotřelý a funkční holandský design. Spojuje praktické a krásné a povznáší funkční věci na radost a potěšení. Odpadkové koše jsou dlouhodobě chloubou jejího portfolia.

Vánoční a novoroční přípitek. Sekt nebo šampaňské? 23. 12. 2014

Štědrovečerní a novoroční přípitek je tradičně spojený se „šampaňským“, avšak častěji než s pravým šampaňským si připíjíme se sklenkou šumivého či perlivého vína. Užijte si letošní svátky a oslavy příchodu nového roku s kvalitními bublinkami.

Nenechte si ujít