Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

CCC spouští vlastní věrnostní program 03. 02. 2015

Společnost CCC spustila v lednu svůj vlastní věrnostní program, CCC Klub. Jedná se o exkluzivní program, díky kterému zákazníci získají věrnostní kartu, která slouží k zisku zajímavých bonusů, výhod a možnosti čerpání slevových nabídek v prodejnách CCC po celé České republice

Muži budou opět držet Suchej únor 01. 02. 2015

V únoru proběhne již třetí ročník úspěšné kampaně na podporu mužského zdraví - Suchej únor. „Suchej únor je tu již tradičně proto, abychom si na jeden měsíc dali odstup od alkoholu. Jsem rád, že je stále více mužů, kteří se zapojují do této akce.“ říká Martin Jára z Ligy otevřených mužů (LOM), která kampaň organizuje. Průměrný český muž totiž vypije za rok 18,6 litru čistého lihu a závislost na alkoholu mu hrozí 3x více než české ženě.

Originální valentýnský dárek – přírodní matrace Láska prochází ložnicí 29. 01. 2015

Svátek zamilovaných po roce opět klepe na dveře a s ním přichází opět vymýšlení vhodného dárku či překvapení pro partnera. Každoročně kupujeme drahé večeře, šperky nebo výlety, ale to vše zde již bylo. Zkuste jít na svátek zamilovaných letos trochu jinak a pořiďte si kvalitní netradiční dárek - pořádnou matraci.

Zabojujte proti bolestem zad 27. 01. 2015

Občasné a nepříjemné bolesti zad i hlavy patří dlouhodobě mezi nejčastější zdravotní problémy Čechů. Potýká se s nimi téměř 300 tisíc lidí v produktivním věku. Mnohdy za nepříjemné bolesti mohou i takové „maličkosti“, jako je špatný postoj, posed, nevhodný výběr matrace nebo polštáře. V následujícím textu přinášíme časté chyby, které vedou bolestem pohybového aparátu.

4 věci, které nejvíce zajímají pejskaře 23. 01. 2015

Pejsci nám přináší radost, ale mnohokrát i starost ohledně správné výživy, výchovy a celkového zdravotního stylu. Často i pro chovatele zdánlivé maličkosti jako je výběr vhodných granulí a bezchybné zásady krmení mají ohromný vliv při správné výchově psa, která je pro vás i pejskův spokojený život to nejdůležitější. V následujícím textu vám přinášíme otázky, které si často klade nejeden chovatel čtyřnohých miláčků.

Sedmero tipů pro „bezpečnou mobilitu“ dětí 21. 01. 2015

Pod mnoha vánočními stromečky letos děti jistě našly tablety nebo chytré telefony, takže je ten pravý čas na pár rad k jejich využívání. Až pomine prvotní nadšení z dárku, je dobré si s dětmi nad jejich novými „hračkami“ sednout a ujasnit několik základních principů.

Jak se nejlépe postarat o psa v zimě 19. 01. 2015

Zimní období přináší pro naše čtyřnohé miláčky nejen zábavu v podobě hrátek ve sněhu, ale také problémy, které s chladným obdobím přibývají, a to je posypová sůl, mráz ohrožující zdraví nebo nutričně vhodná výživa.

Jak v zimě pečovat o vlasy a nehty 16. 01. 2015

Nevlídné počasí jako mráz, déšť, sníh, se negativně projevuje na našich vlasech a nehtech více než v jakémkoli jiném ročním období. Je důležité zvolit správnou péči, abychom na konci zimy nemuseli řešit problém, co s polámanými vlasy bez života a roztřepenými nehty. Přinášíme malý zimní kosmetický manuál jak si udržet krásné a zdravé vlasy i nehty po celou zimu.

V big data projektech nejde jen o technologie, ale i o změnu myšlení 14. 01. 2015

Dokáží analýzy velkých objemů dat naplnit přísliby a zvýšit podnikům tržby, zlepšit vztahy s klienty, nebo dokonce přinést konkurenční výhodu? Výsledky průzkumu Accenture ukazují, že manažeři, kteří využívají big data, jsou s přínosy pro byznys spokojení.

Probuďte své smysly kávou a kořením 12. 01. 2015

Chuť a vůni kávy lze doprovodit vhodným kořením, které kávu nepřebije, ale naopak jí dodá příjemnou příchuť a vůni, která si podmaní vaše smysly. Káva ve spojení s kořením je nejen chutná, ale má i své specifické účinky, podle zvoleného druhu koření. Jaké koření je ke kávě nejvhodnější, doporučuje šéfbarista Luboš Martínek z CrossCafe.

Nenechte si ujít