Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Anketu Veřejný muž 2014 ovládli originální muži – Ondřej Kobza, Josef Formánek a Martin Hausenblas 08. 01. 2015

Liga otevřených mužů (LOM) vyhlásila již pošesté anketu Veřejný muž, která oceňuje muže pozitivně ovlivňující veřejný život v ČR. „Společnost potřebuje pozitivní mužské vzory. Nápad ocenit muže, kteří nemyslí jen na sebe a angažují se ve veřejném prostoru, nám přijde nosný a důležitý.“ vysvětluje smysl ankety ředitel LOMu Martin Jára.

Víno a čokoláda. Spojení chutí, kterým nelze odolat 06. 01. 2015

Víno v kombinaci s čokoládou není příliš tradiční degustační disciplínou. Avšak, kdo toto spojení jednou ochutná, musí jej zkusit znovu. Které čokolády se hodí k jakému vínu, poodhaluje Filip Jantač z Global Wines.

5 největších hříchů, kvůli kterým se dobře nevyspíte 02. 01. 2015

Kdo by se nechtěl dobře vyspat? Často ale děláme všechno pro to, aby tomu tak nebylo. „Spánek je nutný pro celkovou regeneraci těla i ducha. Jeho nedostatek nebo nízká kvalita mají za následek únavu, pokles rychlosti a přesnosti veškerých úkonů i zhoršení učení,“ říká Jakub Šoufek ze specializované české firmy Přírodní matrace a přináší přehled největších prohřešků proti dobrému usínání a spánku.

Jak v zimě nejlépe pečovat o nohy 31. 12. 2014

Důkladnou péči nohám byste měli věnovat nejen v létě, ale také v zimním období. Výběr správných bot a pravidelná pedikúra tvoří základ každé zimní péče o nohy.

Odpadkové koše Brabantia – vlajková loď designové domácnosti 29. 12. 2014

Brabantia přináší do našich domácností neotřelý a funkční holandský design. Spojuje praktické a krásné a povznáší funkční věci na radost a potěšení. Odpadkové koše jsou dlouhodobě chloubou jejího portfolia.

Vánoční a novoroční přípitek. Sekt nebo šampaňské? 23. 12. 2014

Štědrovečerní a novoroční přípitek je tradičně spojený se „šampaňským“, avšak častěji než s pravým šampaňským si připíjíme se sklenkou šumivého či perlivého vína. Užijte si letošní svátky a oslavy příchodu nového roku s kvalitními bublinkami.

Jak nejlépe vybírat psí krmivo 18. 12. 2014

Ač se Češi považují za veliké milovníky psů, mnozí z nich při výběru psího krmiva raději šetří, nečtou etikety se složením granulí a mají nízké povědomí o škodlivosti obsažených látek. „Peníze, které lidé ušetří na krmivu, potom stejně utratí za léčebné výlohy u veterináře, takže takové chování vlastně nedává smysl. Při nákupu by proto neměla být určující cena, ale především složení krmiva. Zdravý pes vyjde chovatele z dlouhodobého hlediska levněji,“ říká Martin Pučálka, dlouholetý výrobce a prodejce psího krmiva.

5 tipů jak efektivně překonat únavu v práci 15. 12. 2014

I vy zažíváte v zaměstnání jeden ospalý den za druhým, cítíte se malátní a bez energie? Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí, vám nabízí několik praktických tipů, jak si s únavou na pracovišti poradit.

Zbavte se přebytečných centimetrů a vyplavte toxiny. Objevte novinku, zábaly Body Wraps 15. 12. 2014

Stres, nezdravá strava, hektický život, to vše se podepisuje na našem zdraví a postavě. Je dobré se občas zastavit a udělat něco dobrého pro naše tělo i mysl, abychom se cítily a vypadaly lépe. Vhodným doplňkem k celkovému osvěžení těla je detoxikační zábal Body Wraps, který vyplaví z těla nejen toxiny, ale zbaví nás i přebytečných centimetrů.

10 tipů pro prezentaci, která zaujme a neznudí 12. 12. 2014

Prezentování je umění. Prezentační programy typu PowerPoint nabízejí nepřeberné množství možností a nástrojů, jimiž můžete své prezentace vylepšit. Je jich ale tolik, že se v nich můžete také snadno utopit. Nenechejte se svést k vytváření samoúčelných prezentací, které posluchače neosloví a celé vaše vystoupení mohou potopit. Zkuste si naopak osvojit některé prověřené triky zkušených matadorů. Jan Dvořák, ředitel Počítačové školy Gopas, prozradil 10 tipů, které pomohou připravit prezentaci, s níž u posluchačů uspějete

Nenechte si ujít