Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak nejlépe vybírat psí krmivo 18. 12. 2014

Ač se Češi považují za veliké milovníky psů, mnozí z nich při výběru psího krmiva raději šetří, nečtou etikety se složením granulí a mají nízké povědomí o škodlivosti obsažených látek. „Peníze, které lidé ušetří na krmivu, potom stejně utratí za léčebné výlohy u veterináře, takže takové chování vlastně nedává smysl. Při nákupu by proto neměla být určující cena, ale především složení krmiva. Zdravý pes vyjde chovatele z dlouhodobého hlediska levněji,“ říká Martin Pučálka, dlouholetý výrobce a prodejce psího krmiva.

5 tipů jak efektivně překonat únavu v práci 15. 12. 2014

I vy zažíváte v zaměstnání jeden ospalý den za druhým, cítíte se malátní a bez energie? Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí, vám nabízí několik praktických tipů, jak si s únavou na pracovišti poradit.

Zbavte se přebytečných centimetrů a vyplavte toxiny. Objevte novinku, zábaly Body Wraps 15. 12. 2014

Stres, nezdravá strava, hektický život, to vše se podepisuje na našem zdraví a postavě. Je dobré se občas zastavit a udělat něco dobrého pro naše tělo i mysl, abychom se cítily a vypadaly lépe. Vhodným doplňkem k celkovému osvěžení těla je detoxikační zábal Body Wraps, který vyplaví z těla nejen toxiny, ale zbaví nás i přebytečných centimetrů.

10 tipů pro prezentaci, která zaujme a neznudí 12. 12. 2014

Prezentování je umění. Prezentační programy typu PowerPoint nabízejí nepřeberné množství možností a nástrojů, jimiž můžete své prezentace vylepšit. Je jich ale tolik, že se v nich můžete také snadno utopit. Nenechejte se svést k vytváření samoúčelných prezentací, které posluchače neosloví a celé vaše vystoupení mohou potopit. Zkuste si naopak osvojit některé prověřené triky zkušených matadorů. Jan Dvořák, ředitel Počítačové školy Gopas, prozradil 10 tipů, které pomohou připravit prezentaci, s níž u posluchačů uspějete

Rodina hrajících žárovek Awox Striim Light. Některé si umí hrát i s barvami. 08. 12. 2014

Energeticky úsporná LED žárovka s integrovaným reproduktorem AwoX Striim Light přinese vaši hudbu všude tam, kde nemáte reproduktory. Například koupelnu nebo ložnici dokáže tato žárovka naplnit nejen intimním osvětlením, ale i romantickou hudbou. K dispozici jsou varianty s možností barevného světla a Wi-Fi nebo Bluetooth připojení.

Letošní zima bude krutá, říká aktuální předpověď. Připravte se i na přívaly sněhu 05. 12. 2014

Podle aktuálních předpovědí britských meteorologů se máme připravit tuto zimu na rekordní mrazy a na sněhové kalamity. Po loňské mírné zimě a relativně teplém podzimu se budeme muset vyrovnávat možná s nejtvrdší zimou tohoto století. „S množstvím sněhu dobře pomůže také moderní technika. Sněžné frézy si Češi již dávno oblíbili a letos to vypadá, že budou mít dost práce,“ říká Radovan Bureš ze společnosti Briggs&Stratton.

4 zajímavé trendy v bezpečnostních dveřích 01. 12. 2014

Bezpečnostní dveře výrazným způsobem snižují riziko vloupání do domácnosti. Zatímco dříve si je lidé pořizovali hlavně kvůli mechanické ochraně majetku a otázka designu byla vedlejší, nyní se začíná situace měnit. Původní důvody totiž doplňují nové trendy. Lidé chtějí neokoukané bezpečnostní dveře v technicky originálním provedení a vyhledávají řešení na míru. Na poli designu začala kralovat dýha, oblíbené jsou i materiály z umělých pryskyřic. V hi-tech technologiích jednoznačně roste poptávka po otvírání dveří dotykem prstu, populární jsou i kamerová dveřní kukátka.

Máte rádi šumivé víno? Šampaňské je špička, ale víte, že si můžete dopřát také vynikající a dostupnější šumivé víno například z Itálie či Francie? 27. 11. 2014

Popularita šumivého vína v ČR stále roste. Dříve jsme láhev „bublin“ otvírali většinou pouze na Silvestra či při slavnostních příležitostech, dnes si ji čím dál častěji dopřejme k běžnému jídlu v restauraci či doma večer u filmu. Špičkové šampaňské je sázka na jistotu, ale víte, že si můžete dopřát také vynikající a výrazně levnější sekt?

Jak vybrat vhodnou obuv pro děti 23. 11. 2014

Při výběru dětské obuvi si dejte opravdu záležet, protože kvalitní a vhodné boty jsou důležitým prvkem při růstu dětské nohy.

Jak se nejlépe v zimě postarat o psa 20. 11. 2014

Zimní období přináší pro naše čtyřnohé miláčky nejen zábavu v podobě hrátek ve sněhu, ale také problémy, které s chladným obdobím přibývají, a to je posypová sůl, mráz ohrožující zdraví nebo nutričně vhodná výživa.

Nenechte si ujít