Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Rodina hrajících žárovek Awox Striim Light. Některé si umí hrát i s barvami. 08. 12. 2014

Energeticky úsporná LED žárovka s integrovaným reproduktorem AwoX Striim Light přinese vaši hudbu všude tam, kde nemáte reproduktory. Například koupelnu nebo ložnici dokáže tato žárovka naplnit nejen intimním osvětlením, ale i romantickou hudbou. K dispozici jsou varianty s možností barevného světla a Wi-Fi nebo Bluetooth připojení.

Letošní zima bude krutá, říká aktuální předpověď. Připravte se i na přívaly sněhu 05. 12. 2014

Podle aktuálních předpovědí britských meteorologů se máme připravit tuto zimu na rekordní mrazy a na sněhové kalamity. Po loňské mírné zimě a relativně teplém podzimu se budeme muset vyrovnávat možná s nejtvrdší zimou tohoto století. „S množstvím sněhu dobře pomůže také moderní technika. Sněžné frézy si Češi již dávno oblíbili a letos to vypadá, že budou mít dost práce,“ říká Radovan Bureš ze společnosti Briggs&Stratton.

4 zajímavé trendy v bezpečnostních dveřích 01. 12. 2014

Bezpečnostní dveře výrazným způsobem snižují riziko vloupání do domácnosti. Zatímco dříve si je lidé pořizovali hlavně kvůli mechanické ochraně majetku a otázka designu byla vedlejší, nyní se začíná situace měnit. Původní důvody totiž doplňují nové trendy. Lidé chtějí neokoukané bezpečnostní dveře v technicky originálním provedení a vyhledávají řešení na míru. Na poli designu začala kralovat dýha, oblíbené jsou i materiály z umělých pryskyřic. V hi-tech technologiích jednoznačně roste poptávka po otvírání dveří dotykem prstu, populární jsou i kamerová dveřní kukátka.

Máte rádi šumivé víno? Šampaňské je špička, ale víte, že si můžete dopřát také vynikající a dostupnější šumivé víno například z Itálie či Francie? 27. 11. 2014

Popularita šumivého vína v ČR stále roste. Dříve jsme láhev „bublin“ otvírali většinou pouze na Silvestra či při slavnostních příležitostech, dnes si ji čím dál častěji dopřejme k běžnému jídlu v restauraci či doma večer u filmu. Špičkové šampaňské je sázka na jistotu, ale víte, že si můžete dopřát také vynikající a výrazně levnější sekt?

Jak vybrat vhodnou obuv pro děti 23. 11. 2014

Při výběru dětské obuvi si dejte opravdu záležet, protože kvalitní a vhodné boty jsou důležitým prvkem při růstu dětské nohy.

Jak se nejlépe v zimě postarat o psa 20. 11. 2014

Zimní období přináší pro naše čtyřnohé miláčky nejen zábavu v podobě hrátek ve sněhu, ale také problémy, které s chladným obdobím přibývají, a to je posypová sůl, mráz ohrožující zdraví nebo nutričně vhodná výživa.

Jak nejlépe vybrat hodinky 18. 11. 2014

V dnešní době již hodinky zdaleka nejsou jen ukazatelem času, to zcela obstojně zastane každý mobilní telefon. Hodinky se stávají především módním doplňkem a měřítkem vkusu. Průměrně si vybíráme nové hodinky jednou za 3 až 5 let, měli bychom si tedy dobře rozmyslet, jaké zvolíme. Zda podlehnout aktuálním trendům a stylům či vsadit na kvalitu a nadčasovost. Hodinky jsou navíc také ideálním vánočním dárkem. Podle jakých kritériích vybírat vám přinášíme v následujícím textu.

Vivantis expanduje na Slovensko 16. 11. 2014

Internetové obchody VIVANTIS vstoupily na slovenský trh a slovenští zákazníci tak mohou na Vivantis.sk vybírat z bohaté nabídky fashion zboží. „Po zvážení několika variant jsme se rozhodli vstoupit na Slovensko ne formou jednotlivých specializovaných internetových obchodů, ale s jedním multishopem, kde zákazníci najdou veškerý náš sortiment od segmentu zdraví přes krásu, parfémy, módu, hodinky až po šperky,“ říká Martin Rozhoň, ředitel internetových obchodů Vivantis. V České republice patří Vivantis s tržbami v řádech stovek milionů mezi největší internetové obchody.

Luxusní postele s tradicí - Johann Malle 13. 11. 2014

Spánkem strávíme v průměru třetinu života. Není to dostatečný důvod pro investici? Ručně vyráběné špičkové postele Johann Malle jsou tou nejlepší investicí, protože se vrátí mnohonásobně - zdravým spánkem, přirozenou vitalitou a jednoduchou elegancí, jež vnesou do vaší ložnice.

VPMD – oční onemocnění, které je jednou z nejčastějších příčin slepoty 11. 11. 2014

Pro člověka je asi nejdůležitějším smyslem zrak, jehož prostřednictvím vnímáme až 80 % všech informací. Oko patří k nejdůležitějším smyslovým orgánům. Umožňuje vnímat světlo, barvy, pohyb i tvary. Je proto důležité si tento orgán chránit před nemocemi. Výskyt celé řady očních chorob roste s věkem. Jedním z nejčastějších onemocnění sítnice je pak VPMD neboli Věkem Podmíněná Makulární Degenerace. Tato zákeřná choroba je v západním světě u lidí nad 50 let nejčastější příčinou slepoty. VPMD trpí 25 až 30 miliónů lidí na světě, což není zanedbatelné číslo. Navíc postižených strmě přibývá.

Nenechte si ujít