Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak nejlépe vybrat hodinky 18. 11. 2014

V dnešní době již hodinky zdaleka nejsou jen ukazatelem času, to zcela obstojně zastane každý mobilní telefon. Hodinky se stávají především módním doplňkem a měřítkem vkusu. Průměrně si vybíráme nové hodinky jednou za 3 až 5 let, měli bychom si tedy dobře rozmyslet, jaké zvolíme. Zda podlehnout aktuálním trendům a stylům či vsadit na kvalitu a nadčasovost. Hodinky jsou navíc také ideálním vánočním dárkem. Podle jakých kritériích vybírat vám přinášíme v následujícím textu.

Vivantis expanduje na Slovensko 16. 11. 2014

Internetové obchody VIVANTIS vstoupily na slovenský trh a slovenští zákazníci tak mohou na Vivantis.sk vybírat z bohaté nabídky fashion zboží. „Po zvážení několika variant jsme se rozhodli vstoupit na Slovensko ne formou jednotlivých specializovaných internetových obchodů, ale s jedním multishopem, kde zákazníci najdou veškerý náš sortiment od segmentu zdraví přes krásu, parfémy, módu, hodinky až po šperky,“ říká Martin Rozhoň, ředitel internetových obchodů Vivantis. V České republice patří Vivantis s tržbami v řádech stovek milionů mezi největší internetové obchody.

Luxusní postele s tradicí - Johann Malle 13. 11. 2014

Spánkem strávíme v průměru třetinu života. Není to dostatečný důvod pro investici? Ručně vyráběné špičkové postele Johann Malle jsou tou nejlepší investicí, protože se vrátí mnohonásobně - zdravým spánkem, přirozenou vitalitou a jednoduchou elegancí, jež vnesou do vaší ložnice.

VPMD – oční onemocnění, které je jednou z nejčastějších příčin slepoty 11. 11. 2014

Pro člověka je asi nejdůležitějším smyslem zrak, jehož prostřednictvím vnímáme až 80 % všech informací. Oko patří k nejdůležitějším smyslovým orgánům. Umožňuje vnímat světlo, barvy, pohyb i tvary. Je proto důležité si tento orgán chránit před nemocemi. Výskyt celé řady očních chorob roste s věkem. Jedním z nejčastějších onemocnění sítnice je pak VPMD neboli Věkem Podmíněná Makulární Degenerace. Tato zákeřná choroba je v západním světě u lidí nad 50 let nejčastější příčinou slepoty. VPMD trpí 25 až 30 miliónů lidí na světě, což není zanedbatelné číslo. Navíc postižených strmě přibývá.

Jak nejlépe v zimě chránit své boty a nohy 07. 11. 2014

To chce klid a nohy v teple,“ pravil Josef Švejk a měl svatou pravdu. S příchodem zimy byste měli umět dbát nejen o vaše boty, ale také o své nohy, aby byly v teple a suchu. Přinášíme vám proto několik tipů, jak na to.

Tipy, jak správně nakupovat a uchovávat kávu, aby neztratila na čerstvosti 05. 11. 2014

Jste milovníci kávy a jen tak ledajaká káva vás neuspokojí? Pořídili jste si kávovar, máte radost z perfektně doma připravené kávy a hltáte nejenom její chuť, ale také aroma? Pak možná oceníte pár tipů, jak zachovat domů koupenou kávu co nejčerstvější, které připravil Luboš Martínek, šéfbarista kavárenské sítě CrossCafe.

Projekce jako „černý diamant“ – projekční plochy Black Diamond 03. 11. 2014

Obrazu z projektoru dává stále více lidí přednost – a to nejen pro prezentační účely, ale i v domácnostech. Ve velikostech nad 80" se jedná o výhodnější a levnější variantu než jsou LCD a plazmové televizory, v případě projekčních ploch Black Diamond pak bez jakékoli rezignace na kvalitu. Na rozdíl od všech ostatních projekčních materiálů dokáže povrch Black Diamond absorbovat ambientní světlo z místnosti, aniž by výrazně tlumil odraz světla z projektoru. Výsledkem je až o 900 % vyšší kontrast obrazu, takže projekci můžete spustit prakticky kdekoliv. Pro promítání obrazu není potřeba specializované tmavé místnosti, nicméně výhody Black Diamond se plně projeví i v tmavých místnostech, kde dokáže eliminovat parazitní světlo odražené od projektoru.

Nespíte dobře? Možná bude příčina ve špatné matraci 31. 10. 2014

Kvalitní spánek je důležitý pro zdravý a spokojený život, obzvláště v dnešní uspěchané době. Pokud se i po dlouhém spánku probouzíte unaveni, zamyslete se, zda není na vině špatná matrace. „Dobrá matrace je totiž základem kvalitního odpočinku během spánku, protože se perfektně přizpůsobí tělu, dokonale rozloží jeho hmotnost, čímž zajistí anatomicky ideální polohu páteře pro uvolnění svalů, šlach i kloubů. Člověka přirozeně uvolní a usnadní přechod do hlubokého spánku, který má zásadní význam pro relaxaci těla a duševní odpočinek,“ říká Jakub Šoufek ze specializované české firmy Přírodní matrace, která matrace vyrábí i prodává.

Guua využila netradiční aplikaci na chodníku 29. 10. 2014

Revoluční dezinfekční technologie používá ke své propagaci taktéž revolučních metod marketingu. Jako první v České republice přišla v rámci své kampaně chlorustop.cz s velmi originální pouliční aplikací/instalací.

Aby si víno v otevřené lahvi uchovalo své vlastnosti. 24. 10. 2014

Zbyde vám někdy nedopité víno v načaté lahvi a rádi byste si jeho druhou část vychutnali až za pár hodin či dní? Chcete se vyvarovat toho, aby se vytratila jeho dokonalá chuť? I když láhev dokonale uzavřete, tak vzduch v lahvi zapříčiní postupnou oxidaci. Ta může už za několik hodin změnit lahodný nápoj v ne příliš chutnou tekutinu. Zbylé víno ale nemusíte ani dopíjet ani vylévat, pomůže vám totiž chytrá vakuová pumpa, s níž si skvělé víno vychutnáte i druhý, třetí či čtvrtý den.

Nenechte si ujít