Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak nejlépe v zimě chránit své boty a nohy 07. 11. 2014

To chce klid a nohy v teple,“ pravil Josef Švejk a měl svatou pravdu. S příchodem zimy byste měli umět dbát nejen o vaše boty, ale také o své nohy, aby byly v teple a suchu. Přinášíme vám proto několik tipů, jak na to.

Tipy, jak správně nakupovat a uchovávat kávu, aby neztratila na čerstvosti 05. 11. 2014

Jste milovníci kávy a jen tak ledajaká káva vás neuspokojí? Pořídili jste si kávovar, máte radost z perfektně doma připravené kávy a hltáte nejenom její chuť, ale také aroma? Pak možná oceníte pár tipů, jak zachovat domů koupenou kávu co nejčerstvější, které připravil Luboš Martínek, šéfbarista kavárenské sítě CrossCafe.

Projekce jako „černý diamant“ – projekční plochy Black Diamond 03. 11. 2014

Obrazu z projektoru dává stále více lidí přednost – a to nejen pro prezentační účely, ale i v domácnostech. Ve velikostech nad 80" se jedná o výhodnější a levnější variantu než jsou LCD a plazmové televizory, v případě projekčních ploch Black Diamond pak bez jakékoli rezignace na kvalitu. Na rozdíl od všech ostatních projekčních materiálů dokáže povrch Black Diamond absorbovat ambientní světlo z místnosti, aniž by výrazně tlumil odraz světla z projektoru. Výsledkem je až o 900 % vyšší kontrast obrazu, takže projekci můžete spustit prakticky kdekoliv. Pro promítání obrazu není potřeba specializované tmavé místnosti, nicméně výhody Black Diamond se plně projeví i v tmavých místnostech, kde dokáže eliminovat parazitní světlo odražené od projektoru.

Nespíte dobře? Možná bude příčina ve špatné matraci 31. 10. 2014

Kvalitní spánek je důležitý pro zdravý a spokojený život, obzvláště v dnešní uspěchané době. Pokud se i po dlouhém spánku probouzíte unaveni, zamyslete se, zda není na vině špatná matrace. „Dobrá matrace je totiž základem kvalitního odpočinku během spánku, protože se perfektně přizpůsobí tělu, dokonale rozloží jeho hmotnost, čímž zajistí anatomicky ideální polohu páteře pro uvolnění svalů, šlach i kloubů. Člověka přirozeně uvolní a usnadní přechod do hlubokého spánku, který má zásadní význam pro relaxaci těla a duševní odpočinek,“ říká Jakub Šoufek ze specializované české firmy Přírodní matrace, která matrace vyrábí i prodává.

Guua využila netradiční aplikaci na chodníku 29. 10. 2014

Revoluční dezinfekční technologie používá ke své propagaci taktéž revolučních metod marketingu. Jako první v České republice přišla v rámci své kampaně chlorustop.cz s velmi originální pouliční aplikací/instalací.

Aby si víno v otevřené lahvi uchovalo své vlastnosti. 24. 10. 2014

Zbyde vám někdy nedopité víno v načaté lahvi a rádi byste si jeho druhou část vychutnali až za pár hodin či dní? Chcete se vyvarovat toho, aby se vytratila jeho dokonalá chuť? I když láhev dokonale uzavřete, tak vzduch v lahvi zapříčiní postupnou oxidaci. Ta může už za několik hodin změnit lahodný nápoj v ne příliš chutnou tekutinu. Zbylé víno ale nemusíte ani dopíjet ani vylévat, pomůže vám totiž chytrá vakuová pumpa, s níž si skvělé víno vychutnáte i druhý, třetí či čtvrtý den.

5 rad jak se nejlépe postarat o štěně 22. 10. 2014

Mít doma malé štěňátko je splněný sen mnoha dětí. Štěňátko s sebou, ale kromě roztomilosti a radosti, přináší i hodně starostí a povinností. Přinášíme vám praktické rady, které soužití s novým zvířecím členem domácnosti usnadní.

Co přinese zákon o kybernetické bezpečnosti 20. 10. 2014

S rychlým rozvojem počítačových systémů a komunikačních technologií se výrazně zvyšuje i riziko elektronického útoku s širším dopadem na infrastrukturu v ČR. Na IT systémech závisí ekonomika jako celek; doprava, energetika, telekomunikace i další strategická odvětví, ale i státní správa a záchranné složky. Od ledna 2015 u nás vstoupí v platnost zákon o kybernetické bezpečnosti, díky kterému by měl být stát odolnější vůči případným elektronickým útokům na důležité počítačové systémy v zemi.

Trendy v kabelkách podzim zima 2014 16. 10. 2014

Přichází nová módní sezona a s ní přišel čas i na novou kabelku. Podzimní trendy pro rok 2014 přinášejí kabelky všech tvarů a velikostí, psaníčka výrazných barev a elegantní batohy v luxusní kůži nebo její umělé - veganské variantě. Co se týče tvarů, zůstávají návrháři zejména u osvědčených klasických modelů a soustředí se na nové vzory, potisky a práci se samotným materiálem.

Videokonference pronikají i do menších českých firem. Uvažuje o nich každá třetí firma. Přinášejí totiž úspory v řádu statisíců až milionů ročně 14. 10. 2014

České společnosti začínají využívat potenciál ekonomických úspor, jaký jim nabízí využití videokonferencí. A že nejde o úspory malé – podle velikosti firmy a typu podnikání může zavedení videokonferencí znamenat roční úspory v řádu statisíců až milionů korun. Nesporné jsou také další výhody - zintenzivnění týmové spolupráce, ať už s partnery, nebo uvnitř společnosti a zefektivnění spolupráce s dalšími firmami. Není divu, že o pořízení videokonference dle průzkumu společnosti Audiopro uvažuje každá třetí firma.

Nenechte si ujít