Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

5 rad jak se nejlépe postarat o štěně 22. 10. 2014

Mít doma malé štěňátko je splněný sen mnoha dětí. Štěňátko s sebou, ale kromě roztomilosti a radosti, přináší i hodně starostí a povinností. Přinášíme vám praktické rady, které soužití s novým zvířecím členem domácnosti usnadní.

Co přinese zákon o kybernetické bezpečnosti 20. 10. 2014

S rychlým rozvojem počítačových systémů a komunikačních technologií se výrazně zvyšuje i riziko elektronického útoku s širším dopadem na infrastrukturu v ČR. Na IT systémech závisí ekonomika jako celek; doprava, energetika, telekomunikace i další strategická odvětví, ale i státní správa a záchranné složky. Od ledna 2015 u nás vstoupí v platnost zákon o kybernetické bezpečnosti, díky kterému by měl být stát odolnější vůči případným elektronickým útokům na důležité počítačové systémy v zemi.

Trendy v kabelkách podzim zima 2014 16. 10. 2014

Přichází nová módní sezona a s ní přišel čas i na novou kabelku. Podzimní trendy pro rok 2014 přinášejí kabelky všech tvarů a velikostí, psaníčka výrazných barev a elegantní batohy v luxusní kůži nebo její umělé - veganské variantě. Co se týče tvarů, zůstávají návrháři zejména u osvědčených klasických modelů a soustředí se na nové vzory, potisky a práci se samotným materiálem.

Videokonference pronikají i do menších českých firem. Uvažuje o nich každá třetí firma. Přinášejí totiž úspory v řádu statisíců až milionů ročně 14. 10. 2014

České společnosti začínají využívat potenciál ekonomických úspor, jaký jim nabízí využití videokonferencí. A že nejde o úspory malé – podle velikosti firmy a typu podnikání může zavedení videokonferencí znamenat roční úspory v řádu statisíců až milionů korun. Nesporné jsou také další výhody - zintenzivnění týmové spolupráce, ať už s partnery, nebo uvnitř společnosti a zefektivnění spolupráce s dalšími firmami. Není divu, že o pořízení videokonference dle průzkumu společnosti Audiopro uvažuje každá třetí firma.

Jak zabránit unaveným a bolavým nohám 10. 10. 2014

Máte často nateklé a bolavé nohy? Není divu, nohy jsou totiž nejvíce namáhavou končetinou v našem těle. Průměrný člověk obejde během svého života dvakrát zeměkouli. Měli byste se proto o své nohy naučit dobře starat. Poradíme vám, jak efektivně zmírnit nepříjemné bolesti a únavu chodidel.

Global Wines otevřel již druhou kamennou prodejnu v Praze 07. 10. 2014

Global Wines, největší dovozce a distributor vín v České republice, rozšířil své služby a otevřel v Praze v pořadí již druhou kamennou prodejnu. Zákazníci tak mohou vybírat ze široké nabídky vín z celého světa nejen na pražském Andělu, ale nyní také v pražském Karlíně. Prodejnu lze také zároveň využít jako odběrové místo poté, co si zákazníci vína či destiláty vyberou a objednají na e-shopu www.global-wines.cz. V karlínské prodejně budou navíc pořádány pravidelné degustace tradičních i méně tradičních vinařských domů.

Desatero pro bezpečnost dětí na Internetu 03. 10. 2014

Děti se nedávno vrátily z prázdnin do školních lavic, ale také k počítačům, tabletům a chytrým telefonům. Proto je přesně ta správná doba připomenout jim, že ve virtuálním světě na ně čeká spousta zábavy a poučení, ale také určitá nebezpečí. Jaká jsou základní pravidla, jimiž by se měly řídit naše ratolesti, ale která bychom měli znát především my jako starostliví rodiče, abychom děti před nástrahami ochránili?

CrossCafe pořádá vlastní kavárenský volební průzkum 01. 10. 2014

U příležitosti říjnových komunálních a senátních voleb pořádá český kavárenský řetězec CrossCafe předvolební průzkum. Každý, kdo si v kavárně CrossCafe zakoupí kávu s mléčnou pěnou, si ji může nechat ozdobit písmeny své oblíbené strany a tím ji tak podpořit. Každý hlas je pak zaznamenám na denní výsledkovou tabuli. Průběžné výsledky jsou zveřejněny na výloze kavárny. Průzkum probíhá každý všední den mezi 14:00 a 17:00 v CrossCafe na pražském Andělu, v plzeňské Jungmannově ulici a v ulici V Kopečku v Hradci Králové.

Příprava zahrady k zimnímu spánku 29. 09. 2014

Vydatný zimní spánek potřebuje celá příroda a vaše zahrada spolu s ní. Pokud jí chcete pravidelný odpočinek usnadnit, zkuste se inspirovat radami Radovana Bureše, šéfa českého zastoupení amerického výrobce sekaček Briggs & Stratton.

Podzimní trendy ve špercích 26. 09. 2014

Správně zvolené šperky jako jsou náušnice, náramky nebo náhrdelníky, dokáži skvěle podtrhnout celkový vzhled. A všechny milovníky šperků jistě bude zajímat, jaké jsou nové trendy ve špercích v nadcházející podzimní sezóně.

Nenechte si ujít