Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Na obra Bartoloměje chybí ještě 1,8 milionu korun. 24. 09. 2014

Sbírka české kavárenské sítě CrossCafe original na obnovu zvonů plzeňského chrámu sv. Bartoloměje finišuje. Na poslední a největší ze čtyř zvonů - Bartoloměje, chybí vybrat již jen 1,8 milionu korun. Lidé mohou na sbírku Ze srdce zvon přispívat až do konce letošního roku, do kasiček umístěných v plzeňských kavárnách CrossCafe. „Sbírka postoupila již tak daleko, že skončila možnost umístit jméno sponzora přímo na zvon. Dárci ale nyní mají možnost zvěčnit svá jména za podporu 5000 Kč a vyšší na pamětní desku, která bude umístěna přímo ve věži katedrály na dobře přístupném místě jejího vstupního prostoru,“ říká k průběhu sbírky její iniciátor Jan Janák z CrossCafe.

Češi se po mozkové mrtvici jen obtížně vracejí do normálního života. Lékaři se snaží změnit systém rehabilitace. 22. 09. 2014

Brandýs nad Orlicí, 10. srpna 2014 – Cévní mozková příhoda je třetí nejčastější příčinnou úmrtí v ČR. „Akutní péče funguje v Česku výborně. Problémem je často nenavazující následná neurorehabilitace a specializovaná následná rehabilitační a ošetřovatelská péče v rehabilitačních ústavech a odborných léčebnách. Právě díky ní by se mohla řada lidí vrátit i do normálního života,“ upozorňuje MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí. Ten samý problém je ovšem i u jiných onemocnění mozku, která potřebují rehabilitační léčbu. Ve střední Evropě postihne ročně první ataka cévní mozkové příhody průměrně každého 3,5 - 5,5 člověka z 1000 obyvatel a stále častěji postihuje mladší věkové skupiny.

Poznejte blahodárné účinky Aloe Vera 19. 09. 2014

Pozitivní účinky léčivé rostliny Aloe Vera znají lidé již tisíce let. Ve starém Egyptě ji říkali krev bohů, Mayové Aloe Vera zase nazývali pramen věčného mládí. Často se této rostlině také říká mlčící léčitelka. Je hojně využívaná jak v kosmetice, tak potravinářském průmyslu nebo domácím lékařství.

Aktivní otcovství je Čechům známější. Muži chtějí na rodičovskou, stále jim v tom ale brání finance, říká nový průzkum. 17. 09. 2014

Aktivní otcovství je v České republice stále rozšířenějším fenoménem. Dle nového exkluzivního výzkumu agentury Mediaresearch pro Ligu otevřených mužů roste ve společnosti povědomí o aktivním otcovství a muži se chtějí více zapojovat do péče o děti, například využitím rodičovské dovolené alespoň na krátkou dobu. Aktuální výzkum potvrdil, že hlavní a rozhodující bariérou je obava z finančních ztrát. Zajímavým zjištěním také je, že 66 % žen si nepřeje, aby muži šli na rodičovskou dovolenou, byť jen na chvilku. Jak z výzkumu vyplynulo, i zde jsou tím hlavním důvodem finance, podle 40 % dotázaných je pak důvodem obava, že by se muž nedokázal o dítě tak dobře postarat a ženy si takto hájí svou tradiční roli v rodině.

Někteří prodejci dveří klamou zákazníky a prodávají jim dveře, které je před ohněm neochrání. Kupující pak ohrožují sebe i sousedy a navíc riskují krácení pojistného plnění 15. 09. 2014

Množí se případy, kdy zákazník požadující požární dveře kupuje nakonec výrobek, který je nebezpečný. Ať už se jedná o dveře s certifikátem, které nemají potřebnou odolnost vůči ohni, či koupě dveří na základě přesvědčování prodejců, že požární dveře s certifikátem jsou zbytečné. „Lidé, kteří na takovéto jednání naletí, se tak vystavují nebezpečí ničivého šíření požáru a také kráceného plnění ze strany pojišťovny. A navíc tak citelně snižují i bezpečnost ostatních obyvatel bytového domu a ochranu jejich majetku, za což mohou také nést právní odpovědnost,“ upozorňuje na riziko Ivan Pavlíček, ředitel firmy NEXT a odborník na zabezpečení nemovitostí.

Filip Jantač z Global Wines odpovídá na dotazy o víně 12. 09. 2014

Do kdy je ideální zkonzumovat vína, která jsou určená k okamžité spotřebě? Jak nejlépe archivovat vína? Kde a v jakých podmínkách? Dají se pořídit hodnotná vína za rozumnou cenu?

Bezpečnostní dveře z hobby-marketů. Za nízkou cenu si koupíte kompromis v ochraně majetku, říká odborník 10. 09. 2014

Bezpečnostní dveře každoročně zmaří tisíce pokusů o vloupání do domů či bytů. Pokud si chcete zajistit co nejúčinnější ochranu majetku, zvažte, kde si budete bezpečnostní dveře kupovat. Medvědí službu vám totiž udělají levné a bezejmenné dveře z hypermarketů a jiné ochranné vlastnosti můžete čekat od certifikovaných dveří prověřených výrobců.

Zdravotní rizika komerčních krmiv pro kočky a psy 08. 09. 2014

Čeští chovatelé si myslí, že výběr značky krmiva, která v reklamě slibuje pro psa či kočku jen to nejlepší, je pro jejich mazlíčky opravdu tím nejlepším. Ale proč se u psa objeví nadýmání, průjmy, zápach z tlamy, úporné svědění kůže vedoucí k marné léčbě kortikoidy? Proč pětiletý pes trpí záněty kloubů, které ho omezují v běžném životě? „Jednou z příčin je nevhodné složení a nekvalitní suroviny použité při výrobě zvířecího krmiva. Lidé šetří, aby vzápětí investovali peníze do nákladné veterinární péče.

52 % spotřebitelů si během roku 2014 koupí nositelné technologie, říká studie poradenské společnosti Accenture 05. 09. 2014

Zájem je především o fitness monitory na sledování fyzické aktivity a celkového managementu zdraví. Ve světě spotřební elektroniky dominují smartphony, HD televizory, notebooky a tablety. Podle průzkumu Accenture Digital Consumer Tech Survey 2014 se na trhu vytváří také zájem spotřebitelů o nákup tzv. – nositelných technologií. Fitness monitor si v roce 2014 plánuje koupit až 52 % dotázaných. Průzkum realizovaný na více než 6000 respondentech v šesti zemích (Austrálie, Kanada, Indie, Jižní Afrika, Velká Británie a USA) ukázal, že mnoho z dotázaných má zájem i o koupi chytrých hodinek (46 %) a chytrých brýlí (42 %).

Otázky a odpovědi o (ke) kávě 03. 09. 2014

Odpovídá Luboš Martínek, šéfbarista českého řetězce kaváren CrossCafe.

Nenechte si ujít