Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak zabránit unaveným a bolavým nohám 10. 10. 2014

Máte často nateklé a bolavé nohy? Není divu, nohy jsou totiž nejvíce namáhavou končetinou v našem těle. Průměrný člověk obejde během svého života dvakrát zeměkouli. Měli byste se proto o své nohy naučit dobře starat. Poradíme vám, jak efektivně zmírnit nepříjemné bolesti a únavu chodidel.

Global Wines otevřel již druhou kamennou prodejnu v Praze 07. 10. 2014

Global Wines, největší dovozce a distributor vín v České republice, rozšířil své služby a otevřel v Praze v pořadí již druhou kamennou prodejnu. Zákazníci tak mohou vybírat ze široké nabídky vín z celého světa nejen na pražském Andělu, ale nyní také v pražském Karlíně. Prodejnu lze také zároveň využít jako odběrové místo poté, co si zákazníci vína či destiláty vyberou a objednají na e-shopu www.global-wines.cz. V karlínské prodejně budou navíc pořádány pravidelné degustace tradičních i méně tradičních vinařských domů.

Desatero pro bezpečnost dětí na Internetu 03. 10. 2014

Děti se nedávno vrátily z prázdnin do školních lavic, ale také k počítačům, tabletům a chytrým telefonům. Proto je přesně ta správná doba připomenout jim, že ve virtuálním světě na ně čeká spousta zábavy a poučení, ale také určitá nebezpečí. Jaká jsou základní pravidla, jimiž by se měly řídit naše ratolesti, ale která bychom měli znát především my jako starostliví rodiče, abychom děti před nástrahami ochránili?

CrossCafe pořádá vlastní kavárenský volební průzkum 01. 10. 2014

U příležitosti říjnových komunálních a senátních voleb pořádá český kavárenský řetězec CrossCafe předvolební průzkum. Každý, kdo si v kavárně CrossCafe zakoupí kávu s mléčnou pěnou, si ji může nechat ozdobit písmeny své oblíbené strany a tím ji tak podpořit. Každý hlas je pak zaznamenám na denní výsledkovou tabuli. Průběžné výsledky jsou zveřejněny na výloze kavárny. Průzkum probíhá každý všední den mezi 14:00 a 17:00 v CrossCafe na pražském Andělu, v plzeňské Jungmannově ulici a v ulici V Kopečku v Hradci Králové.

Příprava zahrady k zimnímu spánku 29. 09. 2014

Vydatný zimní spánek potřebuje celá příroda a vaše zahrada spolu s ní. Pokud jí chcete pravidelný odpočinek usnadnit, zkuste se inspirovat radami Radovana Bureše, šéfa českého zastoupení amerického výrobce sekaček Briggs & Stratton.

Podzimní trendy ve špercích 26. 09. 2014

Správně zvolené šperky jako jsou náušnice, náramky nebo náhrdelníky, dokáži skvěle podtrhnout celkový vzhled. A všechny milovníky šperků jistě bude zajímat, jaké jsou nové trendy ve špercích v nadcházející podzimní sezóně.

Na obra Bartoloměje chybí ještě 1,8 milionu korun. 24. 09. 2014

Sbírka české kavárenské sítě CrossCafe original na obnovu zvonů plzeňského chrámu sv. Bartoloměje finišuje. Na poslední a největší ze čtyř zvonů - Bartoloměje, chybí vybrat již jen 1,8 milionu korun. Lidé mohou na sbírku Ze srdce zvon přispívat až do konce letošního roku, do kasiček umístěných v plzeňských kavárnách CrossCafe. „Sbírka postoupila již tak daleko, že skončila možnost umístit jméno sponzora přímo na zvon. Dárci ale nyní mají možnost zvěčnit svá jména za podporu 5000 Kč a vyšší na pamětní desku, která bude umístěna přímo ve věži katedrály na dobře přístupném místě jejího vstupního prostoru,“ říká k průběhu sbírky její iniciátor Jan Janák z CrossCafe.

Češi se po mozkové mrtvici jen obtížně vracejí do normálního života. Lékaři se snaží změnit systém rehabilitace. 22. 09. 2014

Brandýs nad Orlicí, 10. srpna 2014 – Cévní mozková příhoda je třetí nejčastější příčinnou úmrtí v ČR. „Akutní péče funguje v Česku výborně. Problémem je často nenavazující následná neurorehabilitace a specializovaná následná rehabilitační a ošetřovatelská péče v rehabilitačních ústavech a odborných léčebnách. Právě díky ní by se mohla řada lidí vrátit i do normálního života,“ upozorňuje MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí. Ten samý problém je ovšem i u jiných onemocnění mozku, která potřebují rehabilitační léčbu. Ve střední Evropě postihne ročně první ataka cévní mozkové příhody průměrně každého 3,5 - 5,5 člověka z 1000 obyvatel a stále častěji postihuje mladší věkové skupiny.

Poznejte blahodárné účinky Aloe Vera 19. 09. 2014

Pozitivní účinky léčivé rostliny Aloe Vera znají lidé již tisíce let. Ve starém Egyptě ji říkali krev bohů, Mayové Aloe Vera zase nazývali pramen věčného mládí. Často se této rostlině také říká mlčící léčitelka. Je hojně využívaná jak v kosmetice, tak potravinářském průmyslu nebo domácím lékařství.

Aktivní otcovství je Čechům známější. Muži chtějí na rodičovskou, stále jim v tom ale brání finance, říká nový průzkum. 17. 09. 2014

Aktivní otcovství je v České republice stále rozšířenějším fenoménem. Dle nového exkluzivního výzkumu agentury Mediaresearch pro Ligu otevřených mužů roste ve společnosti povědomí o aktivním otcovství a muži se chtějí více zapojovat do péče o děti, například využitím rodičovské dovolené alespoň na krátkou dobu. Aktuální výzkum potvrdil, že hlavní a rozhodující bariérou je obava z finančních ztrát. Zajímavým zjištěním také je, že 66 % žen si nepřeje, aby muži šli na rodičovskou dovolenou, byť jen na chvilku. Jak z výzkumu vyplynulo, i zde jsou tím hlavním důvodem finance, podle 40 % dotázaných je pak důvodem obava, že by se muž nedokázal o dítě tak dobře postarat a ženy si takto hájí svou tradiční roli v rodině.

Nenechte si ujít