Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Někteří prodejci dveří klamou zákazníky a prodávají jim dveře, které je před ohněm neochrání. Kupující pak ohrožují sebe i sousedy a navíc riskují krácení pojistného plnění 15. 09. 2014

Množí se případy, kdy zákazník požadující požární dveře kupuje nakonec výrobek, který je nebezpečný. Ať už se jedná o dveře s certifikátem, které nemají potřebnou odolnost vůči ohni, či koupě dveří na základě přesvědčování prodejců, že požární dveře s certifikátem jsou zbytečné. „Lidé, kteří na takovéto jednání naletí, se tak vystavují nebezpečí ničivého šíření požáru a také kráceného plnění ze strany pojišťovny. A navíc tak citelně snižují i bezpečnost ostatních obyvatel bytového domu a ochranu jejich majetku, za což mohou také nést právní odpovědnost,“ upozorňuje na riziko Ivan Pavlíček, ředitel firmy NEXT a odborník na zabezpečení nemovitostí.

Filip Jantač z Global Wines odpovídá na dotazy o víně 12. 09. 2014

Do kdy je ideální zkonzumovat vína, která jsou určená k okamžité spotřebě? Jak nejlépe archivovat vína? Kde a v jakých podmínkách? Dají se pořídit hodnotná vína za rozumnou cenu?

Bezpečnostní dveře z hobby-marketů. Za nízkou cenu si koupíte kompromis v ochraně majetku, říká odborník 10. 09. 2014

Bezpečnostní dveře každoročně zmaří tisíce pokusů o vloupání do domů či bytů. Pokud si chcete zajistit co nejúčinnější ochranu majetku, zvažte, kde si budete bezpečnostní dveře kupovat. Medvědí službu vám totiž udělají levné a bezejmenné dveře z hypermarketů a jiné ochranné vlastnosti můžete čekat od certifikovaných dveří prověřených výrobců.

Zdravotní rizika komerčních krmiv pro kočky a psy 08. 09. 2014

Čeští chovatelé si myslí, že výběr značky krmiva, která v reklamě slibuje pro psa či kočku jen to nejlepší, je pro jejich mazlíčky opravdu tím nejlepším. Ale proč se u psa objeví nadýmání, průjmy, zápach z tlamy, úporné svědění kůže vedoucí k marné léčbě kortikoidy? Proč pětiletý pes trpí záněty kloubů, které ho omezují v běžném životě? „Jednou z příčin je nevhodné složení a nekvalitní suroviny použité při výrobě zvířecího krmiva. Lidé šetří, aby vzápětí investovali peníze do nákladné veterinární péče.

52 % spotřebitelů si během roku 2014 koupí nositelné technologie, říká studie poradenské společnosti Accenture 05. 09. 2014

Zájem je především o fitness monitory na sledování fyzické aktivity a celkového managementu zdraví. Ve světě spotřební elektroniky dominují smartphony, HD televizory, notebooky a tablety. Podle průzkumu Accenture Digital Consumer Tech Survey 2014 se na trhu vytváří také zájem spotřebitelů o nákup tzv. – nositelných technologií. Fitness monitor si v roce 2014 plánuje koupit až 52 % dotázaných. Průzkum realizovaný na více než 6000 respondentech v šesti zemích (Austrálie, Kanada, Indie, Jižní Afrika, Velká Británie a USA) ukázal, že mnoho z dotázaných má zájem i o koupi chytrých hodinek (46 %) a chytrých brýlí (42 %).

Otázky a odpovědi o (ke) kávě 03. 09. 2014

Odpovídá Luboš Martínek, šéfbarista českého řetězce kaváren CrossCafe.

4 tipy, jak se zbavit bolestí kloubů a kostí 01. 09. 2014

Nepříjemné bolesti kloubů patří k častým zdravotním problémům mnoha lidí bez ohledu na věk. K nejproblémovějším bolestivým partiím patří kolenní, hlezenní a kyčelní klouby. Pokud chcete předcházet zdravotním problémům, vyvarujte se nadměrnému přetěžování kloubů, hlídejte si váhu, dbejte na výživu a zdravý životní styl.

Byty se prodávají, hypotéky jsou nebývale levné. Jak ale dobře pořídit? 4 tipy na koupi bytu 29. 08. 2014

Úrokové sazby hypoték nadále klesají a přibývá lidí využívajících je k pořízení bydlení. Doba na koupi bytu je nyní ideální. Jak byt správně pořídit a na co si dát pozor? David Shelef z BCD Group radí čtyři tipy, které vám pomohou vybrat byt. Usnadní vám výběr nejen nového domova, ale také vhodné investice, daleko výhodnější než dříve oblíbené stavební spoření pro vás nebo vaše děti.

Nenechte se zaskočit v kavárně 27. 08. 2014

Nejste si občas stoprocentně jisti, co si představit pod názvy jednotlivých druhů kávy? A zda opravdu dostanete tu kávu, na kterou máte právě chuť? Nespoléhejte pouze na nápojový lístek a rady obsluhy v kavárně a objednejte si kávu podle svého gusta. Světem kávového názvosloví vás provede Luboš Martínek, šéfbarista kavárenské sítě CrossCafe.

Školní rok s novou výbavou penálu 25. 08. 2014

Udělejte malým školákům radost a pořiďte jim na první školní den do penálu některou z novinek z nabídky Kores. Ta nabízí kromě novinek i inovované produkty, které dětem nejen dobře poslouží a potěší je, ale zároveň jsou i ekologické, bezpečné a vyrobené s respektem k přírodě.

Nenechte si ujít