Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak si doma připravit kávu jako v kavárně 22. 08. 2014

Připravit si doma kávu chutnou jako v kavárně vyžaduje především kvalitní kávovou směs a její správné zpracování. Podle čeho vybírat kvalitní kávu, jak ji správně umlít, či jak pečovat o kávovar, poradí Luboš Martínek, šéfbarista kavárenské sítě CrossCafe. Zároveň přinášíme tipy, jak ze zakoupené kávy doma připravit pravé esspreso či frappé.

Jak vybrat dětem vhodnou školní aktovku, radí lékařka 20. 08. 2014

Blíží se začátek školního roku a mnoho rodičů bude řešit otázku, jak vybrat vhodnou školní tašku prvňáčkům i starším školákům. Při nákupu brašny berte v potaz řešení úložného prostoru. Pohlídejte si také, kolik bude naplněná brašna vážit a dohlédněte, aby ji děti nosily správným způsobem. Několik rad před koupí aktovky přináší MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí.

Tipy a triky aby nové boty padly jako ulité 18. 08. 2014

Milujete nákupy bot? Při jejich pořizování byste se neměli řídit pouze designem, ale také účelností, tvarem a správnou velikostí. V botách trávíte celý den a mělo by se vám v nich proto chodit příjemně. Při nákupu nových bot se mnozí dopouští řady chyb, za které pak zaplatí minimálně nepříjemnými bolestmi nohou. Poradíme vám jak vybrat tu správnou obuv pro vás a pro vaše děti.

Jak předejít padání vlasů 14. 08. 2014

Krásné husté vlasy jsou chloubou každé ženy. Jejich kvalita a zdraví je zrcadlem našeho celkového zdravotního stavu. Pokud však naše kštice řídne a začínají nám padat vlasy, může to být samozřejmě zapříčiněno genetikou, ale také životním stylem, který můžeme snadno ovlivnit.

Toskánské ikony Antinori 12. 08. 2014

Vína Antinori jsou známá nejen v Itálii, ale i v celosvětovém měřítku. Historie výroby tohoto vína sahá až do roku 1928, kdy Marchese Niccolo Antinori vytvořil první ročník Villa Antinori Rosso s klasifikací Chianti. Cílem bylo vyrobit víno, které bude vhodné k dlouhodobějšímu zrání a ukáže svůj potenciál až v průběhu času. V roce 1931 se k Chianti připojila také bílá varianta - Villa Antinori Bianco, vyrobená převážně z tradičních bílých toskánských odrůd.

Zlepšete si sexuální život a usnadněte porod. Jak posílit svaly pánevního dna, radí lékařka 10. 08. 2014

Chcete si usnadnit porod a současně zkvalitnit sexuální život? Pak se zaměřte na správné posilování svalů pánevního dna. MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí, připravila dva tipy na účinné cviky, které můžete provádět vsedě nebo ve stoje. V obou případech budeme pracovat s jemnými pohyby.

Hrající žárovka Awox Striim Light. Když chcete slyšet hudbu a nevidět reproduktor 07. 08. 2014

Chcete poslouchat svojí oblíbenou hudbu i tam, kam nechcete nebo nemůžete přenášet přehrávač? Nebo chcete překvapit linoucí se hudbou, když nebude vidět žádný reproduktor? Pak zkuste originální řešení - energeticky úspornou LED žárovku s integrovaným reproduktorem AwoX Striim Light. Použít ji můžete například v koupelně, kterou naplní nejen intimním osvětlením, ale i romantickou hudbou.

5 největších zdravotních strašáků léta 05. 08. 2014

Letní období s sebou přináší nejen krásný čas dovolených a relaxace, ale také mnoho zdravotních komplikací a nepříjemností. Přinášíme vám několik tipů, jak se vyhnout těm nejčastějším.

Jak vybrat dětem hodinky 03. 08. 2014

Hodinky jsou výsadou nejen dospělých, ale i dětí, pro které jsou především praktickým doplňkem a učí je již od mládí umět zacházet s časem. Při nákupu časomíry pro ty nejmenší je dobré se řídit několika pravidly. Ty nejdůležitější vám přinášíme v následujícím textu.

Nebezpečí číhají na děti doma i na zahradě. 4 tipy na co si dát pozor nejen v létě 31. 07. 2014

Léto s sebou kromě radovánek přináší i starosti, především o naše nejmenší. Dětské bezprostřední dovádění doma i venku přidělává vrásky nejednomu rodiči. Přinášíme čtyři tipy, na co si dát pozor a jak se vyhnout nepříjemným poraněním či zdravotním potížím, abyste si léto užili v klidu.

Nenechte si ujít