Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Byty se prodávají, hypotéky jsou nebývale levné. Jak ale dobře pořídit? 4 tipy na koupi bytu 29. 08. 2014

Úrokové sazby hypoték nadále klesají a přibývá lidí využívajících je k pořízení bydlení. Doba na koupi bytu je nyní ideální. Jak byt správně pořídit a na co si dát pozor? David Shelef z BCD Group radí čtyři tipy, které vám pomohou vybrat byt. Usnadní vám výběr nejen nového domova, ale také vhodné investice, daleko výhodnější než dříve oblíbené stavební spoření pro vás nebo vaše děti.

Nenechte se zaskočit v kavárně 27. 08. 2014

Nejste si občas stoprocentně jisti, co si představit pod názvy jednotlivých druhů kávy? A zda opravdu dostanete tu kávu, na kterou máte právě chuť? Nespoléhejte pouze na nápojový lístek a rady obsluhy v kavárně a objednejte si kávu podle svého gusta. Světem kávového názvosloví vás provede Luboš Martínek, šéfbarista kavárenské sítě CrossCafe.

Školní rok s novou výbavou penálu 25. 08. 2014

Udělejte malým školákům radost a pořiďte jim na první školní den do penálu některou z novinek z nabídky Kores. Ta nabízí kromě novinek i inovované produkty, které dětem nejen dobře poslouží a potěší je, ale zároveň jsou i ekologické, bezpečné a vyrobené s respektem k přírodě.

Jak si doma připravit kávu jako v kavárně 22. 08. 2014

Připravit si doma kávu chutnou jako v kavárně vyžaduje především kvalitní kávovou směs a její správné zpracování. Podle čeho vybírat kvalitní kávu, jak ji správně umlít, či jak pečovat o kávovar, poradí Luboš Martínek, šéfbarista kavárenské sítě CrossCafe. Zároveň přinášíme tipy, jak ze zakoupené kávy doma připravit pravé esspreso či frappé.

Jak vybrat dětem vhodnou školní aktovku, radí lékařka 20. 08. 2014

Blíží se začátek školního roku a mnoho rodičů bude řešit otázku, jak vybrat vhodnou školní tašku prvňáčkům i starším školákům. Při nákupu brašny berte v potaz řešení úložného prostoru. Pohlídejte si také, kolik bude naplněná brašna vážit a dohlédněte, aby ji děti nosily správným způsobem. Několik rad před koupí aktovky přináší MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí.

Tipy a triky aby nové boty padly jako ulité 18. 08. 2014

Milujete nákupy bot? Při jejich pořizování byste se neměli řídit pouze designem, ale také účelností, tvarem a správnou velikostí. V botách trávíte celý den a mělo by se vám v nich proto chodit příjemně. Při nákupu nových bot se mnozí dopouští řady chyb, za které pak zaplatí minimálně nepříjemnými bolestmi nohou. Poradíme vám jak vybrat tu správnou obuv pro vás a pro vaše děti.

Jak předejít padání vlasů 14. 08. 2014

Krásné husté vlasy jsou chloubou každé ženy. Jejich kvalita a zdraví je zrcadlem našeho celkového zdravotního stavu. Pokud však naše kštice řídne a začínají nám padat vlasy, může to být samozřejmě zapříčiněno genetikou, ale také životním stylem, který můžeme snadno ovlivnit.

Toskánské ikony Antinori 12. 08. 2014

Vína Antinori jsou známá nejen v Itálii, ale i v celosvětovém měřítku. Historie výroby tohoto vína sahá až do roku 1928, kdy Marchese Niccolo Antinori vytvořil první ročník Villa Antinori Rosso s klasifikací Chianti. Cílem bylo vyrobit víno, které bude vhodné k dlouhodobějšímu zrání a ukáže svůj potenciál až v průběhu času. V roce 1931 se k Chianti připojila také bílá varianta - Villa Antinori Bianco, vyrobená převážně z tradičních bílých toskánských odrůd.

Zlepšete si sexuální život a usnadněte porod. Jak posílit svaly pánevního dna, radí lékařka 10. 08. 2014

Chcete si usnadnit porod a současně zkvalitnit sexuální život? Pak se zaměřte na správné posilování svalů pánevního dna. MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí, připravila dva tipy na účinné cviky, které můžete provádět vsedě nebo ve stoje. V obou případech budeme pracovat s jemnými pohyby.

Hrající žárovka Awox Striim Light. Když chcete slyšet hudbu a nevidět reproduktor 07. 08. 2014

Chcete poslouchat svojí oblíbenou hudbu i tam, kam nechcete nebo nemůžete přenášet přehrávač? Nebo chcete překvapit linoucí se hudbou, když nebude vidět žádný reproduktor? Pak zkuste originální řešení - energeticky úspornou LED žárovku s integrovaným reproduktorem AwoX Striim Light. Použít ji můžete například v koupelně, kterou naplní nejen intimním osvětlením, ale i romantickou hudbou.

Nenechte si ujít