Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Hrající žárovka Awox Striim Light. Když chcete slyšet hudbu a nevidět reproduktor 07. 08. 2014

Chcete poslouchat svojí oblíbenou hudbu i tam, kam nechcete nebo nemůžete přenášet přehrávač? Nebo chcete překvapit linoucí se hudbou, když nebude vidět žádný reproduktor? Pak zkuste originální řešení - energeticky úspornou LED žárovku s integrovaným reproduktorem AwoX Striim Light. Použít ji můžete například v koupelně, kterou naplní nejen intimním osvětlením, ale i romantickou hudbou.

5 největších zdravotních strašáků léta 05. 08. 2014

Letní období s sebou přináší nejen krásný čas dovolených a relaxace, ale také mnoho zdravotních komplikací a nepříjemností. Přinášíme vám několik tipů, jak se vyhnout těm nejčastějším.

Jak vybrat dětem hodinky 03. 08. 2014

Hodinky jsou výsadou nejen dospělých, ale i dětí, pro které jsou především praktickým doplňkem a učí je již od mládí umět zacházet s časem. Při nákupu časomíry pro ty nejmenší je dobré se řídit několika pravidly. Ty nejdůležitější vám přinášíme v následujícím textu.

Nebezpečí číhají na děti doma i na zahradě. 4 tipy na co si dát pozor nejen v létě 31. 07. 2014

Léto s sebou kromě radovánek přináší i starosti, především o naše nejmenší. Dětské bezprostřední dovádění doma i venku přidělává vrásky nejednomu rodiči. Přinášíme čtyři tipy, na co si dát pozor a jak se vyhnout nepříjemným poraněním či zdravotním potížím, abyste si léto užili v klidu.

Jedete na letní dovolenou? Pozor na zvýšené riziko vloupání 30. 07. 2014

Riziko vykradení rodinných domů a bytů roste zejména v létě, kdy řada majitelů odjíždí na dovolenou. Pokud chcete zabránit řádění zlodějů, je dobré myslet, kromě mechanického či elektronického zabezpečení domácnosti také, na vhodné pojištění. Samozřejmě se také vyvarujte obvyklým přešlapům, kterými nevědomky usnadňujete zlodějům práci.

Designový a multimediální ukázkový byt Zahrady Nad Rokytkou II 28. 07. 2014

Nová etapa rezidenčního bydlení Zahrady Nad Rokytkou II v lákavé lokalitě okolí říčky Rokytky ve Vysočanech má nově otevřený designový a multimediální ukázkový byt v budově předchozí etapy. Vychází tak vstříc trendu ve výběru nového domova, kdy platí, že zákazník chce byt vidět. Kupovaný byt si pak lépe představí, což napomůže samotnému rozhodnutí nákupu a mnozí se při prohlídce již inspirují pro budoucí zařizování. Nad Rokytkou nejvíce pomáhají virtuální prohlídky bytů a model lokality.

Řekněte stop puchýřům na nohách 25. 07. 2014

Nepříjemné puchýře potrápí občas každého z nás. Nejčastěji se objevují z nošení nesprávných a nových bot. Poradíme vám pár triků, jak jim předcházet a pokud vaši nohu již navštíví, jak se s nimi co nejrychleji rozloučit.

Napijte se Itálie s minerálními vodami S.Pellegrino a Acqua Panna 23. 07. 2014

Poznávat chutě a vůně cizích krajin lze i prostřednictvím lokálních nápojů. A pokud je vaší srdcovou záležitostí slunná Itálie, pak by na vašem jídelníčku neměly chybět minerální vody S.Pellegrino a Acqua Panna, které mají specifický charakter a vhodně doplní servírované menu. Voda ve skleněných designových lahvích se zajímavou etiketou navíc ozvláštní jídelní tabuli a dodá výjimečnost okamžiku. Nechte se zlákat minerálními vodami, jejichž přednosti znali již staří Římané.

4 největší mýty o růžovém víně 21. 07. 2014

O růžovém víně koluje řada polopravd, omylů a mýtů. Filip Jantač z Global Wines vyvrací ty nejčastější z nich, která mezi lidmi panují. Současně přidává dva tipy na osvěžující růžové víno z Německa a růžové portské, která si získávají stále větší oblibu na českém trhu.

Zaostřeno na klíště. Jak si poradit s nebezpečnými parazity 18. 07. 2014

Znepokojují vás zprávy o klíšťové encefalitidě a teď se bojíte, že nesmíte do lesa? Obavy jsou sice na místě, ale pokud věnujete náležitou pozornost ochraně repelenty i případné desinfekci, a nepodceňujete rizika ani příznaky, můžete směle vyrazit na výlet.

Nenechte si ujít