Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Proměňte průhledné sklo v obrovskou projekční plochu. S fólií Black Diamond Rear-Pro Film je to hračka 16. 07. 2014

Black Diamond Rear-Pro Film je celosvětově první fólie pro difúzní zpětnou projekci a zatím jediná svého druhu, kterou lze aplikovat na jakýkoliv průhledný povrch. Projekci, která dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů, si můžete vychutnat ve 4K i ve dne, protože technologie Black Diamond efektivně zvyšuje kontrast obrazu. Je ideální tedy pro zpětnou projekci ve výlohách, na výstavách a veletrzích či na společenských událostech, ale i pro domácí aplikace. Fólii lze pořídit i předlepenou na skleněné desce, kterou můžete zavěsit kamkoliv do prostoru. Zapomeňte na drahé LCD nebo plazmové televizory s úhlopříčkou nad 80", protože projekce na fólii Black Diamond Rear-Pro Film je plně nahrazuje a navíc za příznivější cenu.

Co se změnilo v kávovém světě? 14. 07. 2014

Část milovníků kávy je konzervativní, již mnoho let nemění svoje návyky a pije stále stejnou kávu. Druhá část zase ráda zkouší nové a ochutnává dosud nepoznané. V poslední době tato skupina čím dál více v kavárnách vyhledává ochucené kávy v různých formách. Společnost Douwe Egberts tyto trendy sleduje a nedávno představila ochucené instantní kávy ve čtyřech zajímavých příchutích, pro které tak fajnšmekři nemusí chodit do kaváren, ale mohou si je jednoduše připravit doma. A to nejen jako klasickou horkou kávu, ale třeba také jako letní osvěžení v podobě frappé. Oboje v příchutích vanilka, lískový oříšek, karamel a čokoláda.

Jak si užít pohodové léto se psem 09. 07. 2014

Léto přináší nástrahy nejen lidem ale i našim čtyřnohým miláčkům. V následujícím textu vám přinášíme 5 praktických tipů, s kterými bude léto pro pejsky i jejich majitelé příjemnější.

Jak vybrat ten pravý letní parfém 07. 07. 2014

Létu podřizujeme nejen náš šatník, make-up nebo volbu doplňků, ale také parfém, protože léto si žádá odlehčení a parfém, který používáte v zimě, se nehodí do letního počasí. Těžké kořeněné vůně, které jsou ideální na zimní večery, vám v létě mohou přinést spíše bolest hlavy než voňavé potěšení.

Kavárenská síť CrossCafe pomáhá návratu kostelních zvonů stržených nacisty 04. 07. 2014

Síť českých kaváren CrossCafe original, která neustále rozšiřuje počet svých poboček v řadě krajských měst, koncepčně buduje vazbu svých kaváren k místům, kde fungují. Například Plzni se pomocí veřejné sbírky Ze srdce zvon snaží vrátit zvony do chrámu sv. Bartoloměje, které byly zničeny nacisty. Od zahájení sbírky, která bude pokračovat až do konce letošního roku, se povedlo vybrat úctyhodných 6,3 milionu korun a z těchto peněz už se podařilo odlít tři ze čtyř chybějících zvonů.

Nejúspěšnější restaurace žebříčku S.Pellegrino a Acqua Panna Top restaurace 2014 vyhlášeny. Absolutním vítězem se stala opět Le terroir, úspěch poprvé zaznamenaly také moravské restaurace. 02. 07. 2014

Prémiové italské minerální vody S.Pellegrino a Acqua Panna jsou patronem vyhlášené mezinárodní ročenky The World 50 Restaurants. V České republice pak přední kritici vybírají nejlepší restaurace do ročenky S.Pellegrino & Acqua Panna Top restaurace. A ta právě na konci června vyhlásila výsledky pro rok 2014. Absolutním vítězem se stala, stejně jako předchozí roky, restaurace Le terroir. Na stupně vítězů se ale poprvé dostaly moravské restaurace. Nejlepší podniky se po roce utkaly o umístění v šestici kategorií: fine dininig, evropská kuchyně, světová kuchyně, česká kuchyně, bary a pivnice. O umístění v top 10 a pořadí na medailových pozicích rozhodovala opět pětičlenná porota složená z milovníků výtečného jídla a pití, kteří byli opakovanými hosty soutěžících podniků. Moderování výsledků se v pražském hotelu Intercontinental tentokrát chopil Leoš Mareš, který mnoho oceněných podniků osobně navštívil a dobře je tak zná. Na pódiu při předávání cen bylo často veselo, protože Leoš Mareš zástupce oceněných nešetřil.

Firemní komunikace ušla další krok. Videokonference LifeSize Cloud šetří náklady, má nejvyšší kvalitu a připojit se lze i z pevné linky 30. 06. 2014

Chcete vést obchodní jednání s kýmkoli a kdykoli? Víte, že videokonference je lepší než jednoduchý Skype, ale zdála se vám dosud drahá? Dnes je vše jinak. „Díky zbrusu nové profesionální službě LifeSize Cloud, kterou lze předplatit na konkrétní zvolené období a k níž nepotřebujete žádné další speciální vybavení, můžete volat v maximální kvalitě jediným kliknutím odkudkoli – z konferenční místnosti, notebooku či chytrého telefonu,“ říká Lumír Kulda, specialista na LifeSize Cloud společnosti Audiopro. „A v kombinaci s LifeSize SmartVideo Icon Series se pak jednoduchost snoubí s HD kvalitou. Chytrá videokomunikace na cloudové bázi navíc šetří drahé cestovní náklady,“ dodává Kulda.

Cyklostezky zlepšují život v Praze. Lidé je využívají ve volném čase k relaxaci i k cestě na nákupy nebo do práce 27. 06. 2014

Jezdíte po městě rádi na kole? Nebo si občas chcete vyjet na malý městský výlet? V Praze jsou již desítky kilometrů cyklostezek, které poskytují cyklistům dobře značené a pohodlné cesty. Místa v blízkosti cyklistických tras jsou navíc v kurzu. Přinášejí totiž místním obyvatelům nový rozměr života ve městě. Mohou sloužit pro zábavu a aktivní odpočinek, ale i ke každodenní cestě na nákupy či za prací. Vybrali jsme několik zajímavých cyklostezek, které své lokalitě dávají výraznou přidanou hodnotu.

Osvěžující růžové drinky, které nesmí chybět na žádné letní party 25. 06. 2014

K horkým letním dnům neodmyslitelně patří osvěžující koktejly všech barev a chutí. Pokud vás již nebaví stále stejné drinky, vyzkoušejte neotřelé růžové koktejly, které mají styl. Kir Royal a Růžové Porto si pro vás připravil Filip Jantač z Global Wines.

České školy neprodukují absolventy podle gusta firem 23. 06. 2014

Firmy mají stále větší problémy sehnat kvalifikované zaměstnance z řad absolventů. „Hlavní příčinou není nedostatek kandidátů, ale jejich nekomplexní výbava a nízká použitelnost pro praxi. V obecném smyslu jsou nejproblematičtější obory, které se velmi rychle rozvíjejí a ty, které vyžadují kombinaci takzvaných tvrdých a měkkých dovedností,“ míní Šárka Vránová, HR ředitelka z poradenské společnosti Accenture v České republice.

Nenechte si ujít