Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jedete na letní dovolenou? Pozor na zvýšené riziko vloupání 30. 07. 2014

Riziko vykradení rodinných domů a bytů roste zejména v létě, kdy řada majitelů odjíždí na dovolenou. Pokud chcete zabránit řádění zlodějů, je dobré myslet, kromě mechanického či elektronického zabezpečení domácnosti také, na vhodné pojištění. Samozřejmě se také vyvarujte obvyklým přešlapům, kterými nevědomky usnadňujete zlodějům práci.

Designový a multimediální ukázkový byt Zahrady Nad Rokytkou II 28. 07. 2014

Nová etapa rezidenčního bydlení Zahrady Nad Rokytkou II v lákavé lokalitě okolí říčky Rokytky ve Vysočanech má nově otevřený designový a multimediální ukázkový byt v budově předchozí etapy. Vychází tak vstříc trendu ve výběru nového domova, kdy platí, že zákazník chce byt vidět. Kupovaný byt si pak lépe představí, což napomůže samotnému rozhodnutí nákupu a mnozí se při prohlídce již inspirují pro budoucí zařizování. Nad Rokytkou nejvíce pomáhají virtuální prohlídky bytů a model lokality.

Řekněte stop puchýřům na nohách 25. 07. 2014

Nepříjemné puchýře potrápí občas každého z nás. Nejčastěji se objevují z nošení nesprávných a nových bot. Poradíme vám pár triků, jak jim předcházet a pokud vaši nohu již navštíví, jak se s nimi co nejrychleji rozloučit.

Napijte se Itálie s minerálními vodami S.Pellegrino a Acqua Panna 23. 07. 2014

Poznávat chutě a vůně cizích krajin lze i prostřednictvím lokálních nápojů. A pokud je vaší srdcovou záležitostí slunná Itálie, pak by na vašem jídelníčku neměly chybět minerální vody S.Pellegrino a Acqua Panna, které mají specifický charakter a vhodně doplní servírované menu. Voda ve skleněných designových lahvích se zajímavou etiketou navíc ozvláštní jídelní tabuli a dodá výjimečnost okamžiku. Nechte se zlákat minerálními vodami, jejichž přednosti znali již staří Římané.

4 největší mýty o růžovém víně 21. 07. 2014

O růžovém víně koluje řada polopravd, omylů a mýtů. Filip Jantač z Global Wines vyvrací ty nejčastější z nich, která mezi lidmi panují. Současně přidává dva tipy na osvěžující růžové víno z Německa a růžové portské, která si získávají stále větší oblibu na českém trhu.

Zaostřeno na klíště. Jak si poradit s nebezpečnými parazity 18. 07. 2014

Znepokojují vás zprávy o klíšťové encefalitidě a teď se bojíte, že nesmíte do lesa? Obavy jsou sice na místě, ale pokud věnujete náležitou pozornost ochraně repelenty i případné desinfekci, a nepodceňujete rizika ani příznaky, můžete směle vyrazit na výlet.

Proměňte průhledné sklo v obrovskou projekční plochu. S fólií Black Diamond Rear-Pro Film je to hračka 16. 07. 2014

Black Diamond Rear-Pro Film je celosvětově první fólie pro difúzní zpětnou projekci a zatím jediná svého druhu, kterou lze aplikovat na jakýkoliv průhledný povrch. Projekci, která dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů, si můžete vychutnat ve 4K i ve dne, protože technologie Black Diamond efektivně zvyšuje kontrast obrazu. Je ideální tedy pro zpětnou projekci ve výlohách, na výstavách a veletrzích či na společenských událostech, ale i pro domácí aplikace. Fólii lze pořídit i předlepenou na skleněné desce, kterou můžete zavěsit kamkoliv do prostoru. Zapomeňte na drahé LCD nebo plazmové televizory s úhlopříčkou nad 80", protože projekce na fólii Black Diamond Rear-Pro Film je plně nahrazuje a navíc za příznivější cenu.

Co se změnilo v kávovém světě? 14. 07. 2014

Část milovníků kávy je konzervativní, již mnoho let nemění svoje návyky a pije stále stejnou kávu. Druhá část zase ráda zkouší nové a ochutnává dosud nepoznané. V poslední době tato skupina čím dál více v kavárnách vyhledává ochucené kávy v různých formách. Společnost Douwe Egberts tyto trendy sleduje a nedávno představila ochucené instantní kávy ve čtyřech zajímavých příchutích, pro které tak fajnšmekři nemusí chodit do kaváren, ale mohou si je jednoduše připravit doma. A to nejen jako klasickou horkou kávu, ale třeba také jako letní osvěžení v podobě frappé. Oboje v příchutích vanilka, lískový oříšek, karamel a čokoláda.

Jak si užít pohodové léto se psem 09. 07. 2014

Léto přináší nástrahy nejen lidem ale i našim čtyřnohým miláčkům. V následujícím textu vám přinášíme 5 praktických tipů, s kterými bude léto pro pejsky i jejich majitelé příjemnější.

Jak vybrat ten pravý letní parfém 07. 07. 2014

Létu podřizujeme nejen náš šatník, make-up nebo volbu doplňků, ale také parfém, protože léto si žádá odlehčení a parfém, který používáte v zimě, se nehodí do letního počasí. Těžké kořeněné vůně, které jsou ideální na zimní večery, vám v létě mohou přinést spíše bolest hlavy než voňavé potěšení.

Nenechte si ujít