Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Kavárenská síť CrossCafe pomáhá návratu kostelních zvonů stržených nacisty 04. 07. 2014

Síť českých kaváren CrossCafe original, která neustále rozšiřuje počet svých poboček v řadě krajských měst, koncepčně buduje vazbu svých kaváren k místům, kde fungují. Například Plzni se pomocí veřejné sbírky Ze srdce zvon snaží vrátit zvony do chrámu sv. Bartoloměje, které byly zničeny nacisty. Od zahájení sbírky, která bude pokračovat až do konce letošního roku, se povedlo vybrat úctyhodných 6,3 milionu korun a z těchto peněz už se podařilo odlít tři ze čtyř chybějících zvonů.

Nejúspěšnější restaurace žebříčku S.Pellegrino a Acqua Panna Top restaurace 2014 vyhlášeny. Absolutním vítězem se stala opět Le terroir, úspěch poprvé zaznamenaly také moravské restaurace. 02. 07. 2014

Prémiové italské minerální vody S.Pellegrino a Acqua Panna jsou patronem vyhlášené mezinárodní ročenky The World 50 Restaurants. V České republice pak přední kritici vybírají nejlepší restaurace do ročenky S.Pellegrino & Acqua Panna Top restaurace. A ta právě na konci června vyhlásila výsledky pro rok 2014. Absolutním vítězem se stala, stejně jako předchozí roky, restaurace Le terroir. Na stupně vítězů se ale poprvé dostaly moravské restaurace. Nejlepší podniky se po roce utkaly o umístění v šestici kategorií: fine dininig, evropská kuchyně, světová kuchyně, česká kuchyně, bary a pivnice. O umístění v top 10 a pořadí na medailových pozicích rozhodovala opět pětičlenná porota složená z milovníků výtečného jídla a pití, kteří byli opakovanými hosty soutěžících podniků. Moderování výsledků se v pražském hotelu Intercontinental tentokrát chopil Leoš Mareš, který mnoho oceněných podniků osobně navštívil a dobře je tak zná. Na pódiu při předávání cen bylo často veselo, protože Leoš Mareš zástupce oceněných nešetřil.

Firemní komunikace ušla další krok. Videokonference LifeSize Cloud šetří náklady, má nejvyšší kvalitu a připojit se lze i z pevné linky 30. 06. 2014

Chcete vést obchodní jednání s kýmkoli a kdykoli? Víte, že videokonference je lepší než jednoduchý Skype, ale zdála se vám dosud drahá? Dnes je vše jinak. „Díky zbrusu nové profesionální službě LifeSize Cloud, kterou lze předplatit na konkrétní zvolené období a k níž nepotřebujete žádné další speciální vybavení, můžete volat v maximální kvalitě jediným kliknutím odkudkoli – z konferenční místnosti, notebooku či chytrého telefonu,“ říká Lumír Kulda, specialista na LifeSize Cloud společnosti Audiopro. „A v kombinaci s LifeSize SmartVideo Icon Series se pak jednoduchost snoubí s HD kvalitou. Chytrá videokomunikace na cloudové bázi navíc šetří drahé cestovní náklady,“ dodává Kulda.

Cyklostezky zlepšují život v Praze. Lidé je využívají ve volném čase k relaxaci i k cestě na nákupy nebo do práce 27. 06. 2014

Jezdíte po městě rádi na kole? Nebo si občas chcete vyjet na malý městský výlet? V Praze jsou již desítky kilometrů cyklostezek, které poskytují cyklistům dobře značené a pohodlné cesty. Místa v blízkosti cyklistických tras jsou navíc v kurzu. Přinášejí totiž místním obyvatelům nový rozměr života ve městě. Mohou sloužit pro zábavu a aktivní odpočinek, ale i ke každodenní cestě na nákupy či za prací. Vybrali jsme několik zajímavých cyklostezek, které své lokalitě dávají výraznou přidanou hodnotu.

Osvěžující růžové drinky, které nesmí chybět na žádné letní party 25. 06. 2014

K horkým letním dnům neodmyslitelně patří osvěžující koktejly všech barev a chutí. Pokud vás již nebaví stále stejné drinky, vyzkoušejte neotřelé růžové koktejly, které mají styl. Kir Royal a Růžové Porto si pro vás připravil Filip Jantač z Global Wines.

České školy neprodukují absolventy podle gusta firem 23. 06. 2014

Firmy mají stále větší problémy sehnat kvalifikované zaměstnance z řad absolventů. „Hlavní příčinou není nedostatek kandidátů, ale jejich nekomplexní výbava a nízká použitelnost pro praxi. V obecném smyslu jsou nejproblematičtější obory, které se velmi rychle rozvíjejí a ty, které vyžadují kombinaci takzvaných tvrdých a měkkých dovedností,“ míní Šárka Vránová, HR ředitelka z poradenské společnosti Accenture v České republice.

Největší zdravotní nástrahy koupaliště 20. 06. 2014

V horkém a slunečném počasí nám přináší návštěva koupaliště osvěžující azyl, kde můžeme relaxovat a schladit vyprahlé tělo.. Letní pobyt na koupališti nám kromě odpočinku a opálení může ale přinést také mnoho nepříjemných zdravotních komplikací. Přinášíme vám rady a tipy, jak si pobyt na „koupálku“ užít bez větší újmy na zdraví.

Vývojářská škola Upgrade programátorských dovedností 19. 06. 2014

Dynamika trhu a neustále se zrychlující tempo vývoje informačních technologií, .NET platformu nevyjímaje, s sebou nese potřebu zvyšování znalostní báze programátorů a IT profesionálů. Na jedné straně stojí nové komponenty, vlastnosti a verze vývojářských nástrojů, které mají programátoři k dispozici. Na straně druhé je požadavek zaměstnavatelů na termíny, zaneprázdněnost programátorů běžnými denními úkony, z čehož plyne nedostatek času na další rozvoj znalostí či vzdělávání. Velmi častá je situace, kdy vývojáři používají tu nejnovější verzi .NET Frameworku 4.5 a Visual Studio 2013, ale kód píší shodným způsobem jako v .NETu 2.0 a Visual Studiu 2005. Vzniklou propast mezi znalostmi programátorů, schopnostmi .NETu a prostředky, které vývojáři ve velké míře používají, řeší Vývojářská.škola.cz. Unikátní projekt Počítačové školy Gopas a Michala Altaira Valáška byl slavnostně oznámen na 12. ročníku největší odborné konference pro IT specialisty TechEd-DevCon 2014.

Oslavujte s originálními dorty. Tipy, jak vybrat ten pravý pro dětskou oslavu, zahradní párty nebo jinou příležitost 17. 06. 2014

Plánujete oslavu narozenin, svátku, výročí či pořádáte zahradní párty s přáteli nebo jen chcete někoho potěšit? Oslavujte tyto výjimečné chvíle se sladkými dorty z CrossCafe, kde vám připraví některý ze speciální nabídky. Dorty i koláče této kavárenské sítě jsou připravovány s láskou a podle originálních receptur z kvalitních domácích surovin. Nyní vám je připraví také celé na objednávku s sebou. Tak neztrácejte čas pečením a bavte se.

Kouzlo bohatství ve víně. Vinařství Domaines Barons de Rothschild Lafite 16. 06. 2014

Vinařství s tradicí, která sahá až do roku 1868, přináší na trh neopakovatelná vína z různých vinic světa. Vinařství Domaines Barons de Rothschild Lafite se stalo pojmem spojeným s bohatstvím, prestiží, historií, respektem a vínem s pozoruhodnou dlouhověkostí. Zajímavosti slavného vinařství přináší Filip Jantač z Global Wines.

Nenechte si ujít