Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Nehtová plíseň ohrožuje každého z nás. Pomoc nabízí přípravek proti mykózám Excilor 03. 06. 2014

Letní počasí přináší zvýšené riziko nehtových mykóz, pro jejichž vznik představuje vlhko a teplo velmi příznivé prostředí. Jedná se o zdravotní problém, který lidé často přehlíží, protože si myslí, že se jich netýká. Přitom plísně nehtů ohrožují čím dál více dětí, dospělých i seniorů. Onemocnění je pro pacienta nepříjemné nejenom po estetické stránce, ale především postižením přilehlé kůže, což je provázeno značnou bolestivostí, případně i narušenou funkcí nehtu, v závažných případech může celý nehet i zcela zaniknout. Velkým rizikem je pohyb v prostorách koupališť, bazénů a wellness center, zejména sdílení sprch, saun a dalších společných prostor. Problém umocňuje také stres, nedostatečná nebo naopak přemrštěná hygiena. Vhodným prostředkem v boji proti mykotickým infekcím nehtů je novinka na našem trhu, přípravek Excilor.

4 nečekané podpásovky na vaše zdraví i krásu 01. 06. 2014

Zatímco zdraví škodlivé sinice pravidelně obrůstají české rybníky a přírodní koupaliště, v bezpečí nejste ani v domácím bazénu. Zejména pokud jej čistíte jedovatým chlórem, který přeměňuje domácí lázeň na nezdravý chemický koktejl. Desinfekce touto látkou s sebou přináší různé vedlejší účinky: poškozené vlasy, problémy pokožkou a nehty, nemluvě o rychleji stárnoucích plavkách, kterým mizí barvy.

Poznejte vína z celého světa na putovní červnové Wine Tour 2014 30. 05. 2014

Největší dovozce a distributor vín, společnost Global Wines, zve všechny znalce i širokou veřejnost na putovní festival Wine Tour 2014, který proběhne během června v šesti městech po České Republice. Wine Tour začne 3. června v Olomouci, poté se přesune do Brna, 5. června proběhne v Praze, dále následují České Budějovice, Teplice a finální zastávku přivítá 12. června Hradec Králové. Širokou nabídkou jednotlivých vín a destilátů v rámci Wine Tour provedou zkušení sommeliéři a odborníci ze společnosti Global Wines.

Zatočte s klíšťaty 28. 05. 2014

Klíště není nejlepší přítel člověka. Naopak představuje vysoké riziko přenosu klíšťové encefalitidy. Radovan Bureš ze společnosti Briggs & Stratton, předního výrobce sekaček a dalších produktů pro péči o trávník i zahradu poradí několik jednoduchých kroků, kterými omezíte či zcela eliminujete výskyt klíšťat na vaší zahradě.

Snídaňové tipy podle chuti i počtu kalorií 26. 05. 2014

Snídaně by měla být základ celého dne, nastartuje totiž váš organismus a vytvoří energii na celé dopoledne. Obecně platí pravidlo, že ráno je lepší nehladovět i pokud zrovna držíte dietu. Šéfbarista CrossCafe Luboš Martínek připravil několik snídaňových tipů a zároveň se dozvíte, kolik kalorií obsahuje vaše oblíbená ranní káva.

Více jak polovině lidí chybí vitamín D, ukazují studie vědců 23. 05. 2014

Lidem v civilizovaných zemích, Česko nevyjímaje, chybí vitamin D, překvapivě i na jaře a v létě. Jeho nedostatek v těle tak kromě jiného napomáhá například řídnutí kostí, které může vyústit v osteoporózu a tím i v bolesti pohybového aparátu. U dětí zase hrozí kvůli nedostatku „déčka“, vápníku a fosfátů velké problémy ve vývoji jejich pohybového ústrojí. Upozorňuje na to MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí s odkazem na aktuální vědecké studie, které se zabývají touto problematikou na celosvětové úrovni.

Prestižní mezinárodní ocenění pro český projekt Patron 22. 05. 2014

Projekt Patron pomáhající mladým mužům, kteří odcházejí z dětských domovů, získal prestižní mezinárodní cenu SozialMarie. Ta je udělována rakouskou nadací Unruhe projektům, které využívají inovativní nápady k řešení sociálních problémů.

Jak správně dodržovat intimní hygienu v létě 21. 05. 2014

Již se nemůžete dočkat sluníčka, koupání a opalování? Krásné letní počasí s sebou ale kromě opálení nese i řadu nepříjemností. Kromě ochrany pokožky před spálením by především ženy měly více dbát na pečlivější intimní hygienu, protože výskyt nepříjemných mykóz nebo podráždění je v teplém počasí častější.

Dovolená v cizině. 4 důvody, proč nespoléhat na veřejné zdravotní pojištění 20. 05. 2014

Chystáte se sami nebo s dětmi na zahraniční dovolenou? Pak nezapomeňte na odpovídající cestovní pojištění. V opačném případě riskujete, že můžete platit až milionové léčebné výlohy, pokud se vám na cestách přihodí vážný úraz spojený se zásahem lékařů nebo záchranářů. Riskujete také vysoké doplatky za důležité léky, nemluvě o nákladech za hospitalizaci nebo možný převoz do vlasti.

Jak správně nosit boty na vysokém podpatku 19. 05. 2014

Milé dámy, přichází teplé počasí a s ním i doba krátkých sukní, které rafinovaně odhalí vaše nožky. Nechte je vyniknout v botách na vysokém podpatku, které nejen vypadají sexy, ale i krásně opticky prodlouží celkovou siluetu. Boty na podpatku můžete obout téměř ke každé příležitosti. Hodí se nejen pro formální události, ale i pro běžné nošení. Vždy vám dodají sebevědomí a navíc se v nich budete cítit přitažlivě a žensky v každé situaci.

Nenechte si ujít