Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Tátafest 2014: TataBojs, Táta roku i značka Tátové vítáni 16. 05. 2014

Třetí červnová neděle již tradičně patří otcům. Ve světě se Den otců slaví již přes sto let a v našem kalendáři si v poslední dekádě i díky Tátafestu nachází své stálé místo. Letošní již 8. ročník Tátafestu se uskuteční v neděli 15. června 2014 od 14 do 19 hod. v pražském parku Stromovka - v prostoru u restaurace Šlechtovka. Akce pořádaná Ligou otevřených mužů a Unií center pro rodinu a komunitu je určená především mužům – otcům a je zdarma přístupná pro širokou veřejnost. V pestrém odpoledním programu najdeme koncerty kapel Lakomé Barky a TataBojs nebo workshop bubnování, pro milovníky adrenalinových sportů bude k dispozici lezecká stěna Boulder, pro všechny pak stánky s klasickým i netradičním občerstvením, knížkami a mnoho dalšího. Více informací najdete na webu www.tatafest.cz

Jeden parfém na celý život? 14. 05. 2014

Najít ten správný parfém, který vystihuje osobnost nositelky, ladí s jejím vzhledem a povahou a podporuje zdravou sebedůvěru, vyžaduje buď značnou dávku štěstí, nebo poctivou detektivní práci s důkladnou obhlídkou parfumerií. Jedním z faktorů, které je třeba při výběru parfému zohlednit, je také věková skupina, do které nositelka patří. Jak se s lety vyvíjí osobnost, stejně tak se mění i vkus a osobní parfém by měl tento osobnostní růst dokreslovat.

Češi čistí statisíce domácích bazénů jedovatým chlórem a zadělávají si na vážné zdravotní problémy, varují vědci i lékaři 12. 05. 2014

Česká republika platí v Evropě za zemi s nejvyšším počtem domácích bazénů v přepočtu na 100 tisíc obyvatel. „Téměř 95 % Čechů, kteří vlastní bazén, však nevědomky přetváří neškodnou vodní lázeň na nebezpečný chemický koktejl. Vodu v bazénu totiž čistí jedovatým chlórem. Ten v reakci s dalšími látkami zvyšuje riziko vzniku ekzémů, astmatu, zánětu průdušek nebo gynekologických potíží,“ upozorňuje Mgr. Petra Režňáková z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

4 největší mýty o ženské depilaci 09. 05. 2014

S přicházejícím teplým obdobím přichází také doba zkracování sukní i kalhot. Ani sebehezčí sukně nebo kraťasy nebudou vypadat dobře, pokud nebudeme mít dokonale hladké a jemné nohy. O depilaci koluje spousta mýtů a polopravd, v následujícím textu vám přinášíme 4 nejčastější.

TechEd-DevCon 2014 s horkými tématy Windows 8.1, Windows Phone, mobilní BI i bezpečnost 07. 05. 2014

Novinky ve Windows 8.1, Windows Phone, ale i třeba BYOD či bezpečnost. To jsou jen některé z bodů 12. ročníku největší odborné konference pro IT specialisty TechEd-DevCon 2014. Od 20. do 23. května bude patřit Park Hostivař novinkám ze světa IT, vývoje a bezpečnosti. Přední odborníci zde představí současné i budoucí trendy z oblasti produktů, systémů a nástrojů společnosti Microsoft.

Bezpečné koupání bez chlóru s GUAa POOL aneb zdravotní rizika spojená s chlorovou desinfekcí domácích bazénů a vířivek 05. 05. 2014

Zápach chlóru již dlouhou dobu neodmyslitelně patří k letním radovánkám spojeným s koupáním v bazénech a vířivkách. Chlór je stále ještě často používaným desinfekčním prostředkem, přestože se jedná o toxickou látku, která je zdraví nebezpečná. I přes nízkou koncentraci chlóru v bazénech dokáže velmi poškodit naše zdraví. Společnost Guapex tak přichází na trh s revoluční novinkou GUAa POOL, která spolehlivě vyčistí vodu v bazénech i vířivkách bez použití jedovatého chlóru a pracuje na bázi zdraví nezávadných polymerů.

Recepty na oblíbené osvěžující letní drinky z CrossCafe 02. 05. 2014

Šéfbarista sítě kaváren CrossCafe Luboš Martínek si pro Vás připravil tři tipy na osvěžující letní nápoje, které v horkých dnech příjemně zchladí tělo i povzbudí mysl. Nechybí samozřejmě oblíbené řecké frappé, ledové kávově čokoládové mocha a pokud jste zarytí čajoví příznivci, pak poradí i s přípravou osvěžujícího ledového čaje.

Bolesti krční páteře a hlavy může způsobovat i nevhodná podprsenka 30. 04. 2014

Problémy s bolestí páteře nebo ramen, ale dokonce i bolesti hlavy, mohou být způsobeny i výběrem nevhodné podprsenky, a to především u žen s větším poprsím. MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí, připravila několik základních pravidel, které vám pomohou se těmto problémům vyvarovat.

4 časté prohřešky Čechů při přípravě kávy 29. 04. 2014

Podle statistik pijí Češi průměrně jednu kávu denně. Její přípravu však většina z nich podceňuje či neovládá. Dokonce by leckterý znalec českou kávu kávou vůbec nenazval. Jaké jsou největší nedostatky při přípravě kávy, prozradí šéfbarista CrossCafe Luboš Martínek.

Brabantia představuje Designed for living - razantní krok společnosti směrem interiérovému designu 28. 04. 2014

Značka Brabantia, která je proslulá svými elegantními a chytrými domácími doplňky představuje svou novou cestu Designed for living. Brabantia se v ní snaží spojit praktické a krásné, a povznést tak funkční věci na radost a potěšení. Protože jsou produkty Brabantia recyklovatelné a kvalitně zpracované, budou vám radost dělat velmi dlouho.

Nenechte si ujít