Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Snídaňové tipy podle chuti i počtu kalorií 26. 05. 2014

Snídaně by měla být základ celého dne, nastartuje totiž váš organismus a vytvoří energii na celé dopoledne. Obecně platí pravidlo, že ráno je lepší nehladovět i pokud zrovna držíte dietu. Šéfbarista CrossCafe Luboš Martínek připravil několik snídaňových tipů a zároveň se dozvíte, kolik kalorií obsahuje vaše oblíbená ranní káva.

Více jak polovině lidí chybí vitamín D, ukazují studie vědců 23. 05. 2014

Lidem v civilizovaných zemích, Česko nevyjímaje, chybí vitamin D, překvapivě i na jaře a v létě. Jeho nedostatek v těle tak kromě jiného napomáhá například řídnutí kostí, které může vyústit v osteoporózu a tím i v bolesti pohybového aparátu. U dětí zase hrozí kvůli nedostatku „déčka“, vápníku a fosfátů velké problémy ve vývoji jejich pohybového ústrojí. Upozorňuje na to MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí s odkazem na aktuální vědecké studie, které se zabývají touto problematikou na celosvětové úrovni.

Prestižní mezinárodní ocenění pro český projekt Patron 22. 05. 2014

Projekt Patron pomáhající mladým mužům, kteří odcházejí z dětských domovů, získal prestižní mezinárodní cenu SozialMarie. Ta je udělována rakouskou nadací Unruhe projektům, které využívají inovativní nápady k řešení sociálních problémů.

Jak správně dodržovat intimní hygienu v létě 21. 05. 2014

Již se nemůžete dočkat sluníčka, koupání a opalování? Krásné letní počasí s sebou ale kromě opálení nese i řadu nepříjemností. Kromě ochrany pokožky před spálením by především ženy měly více dbát na pečlivější intimní hygienu, protože výskyt nepříjemných mykóz nebo podráždění je v teplém počasí častější.

Dovolená v cizině. 4 důvody, proč nespoléhat na veřejné zdravotní pojištění 20. 05. 2014

Chystáte se sami nebo s dětmi na zahraniční dovolenou? Pak nezapomeňte na odpovídající cestovní pojištění. V opačném případě riskujete, že můžete platit až milionové léčebné výlohy, pokud se vám na cestách přihodí vážný úraz spojený se zásahem lékařů nebo záchranářů. Riskujete také vysoké doplatky za důležité léky, nemluvě o nákladech za hospitalizaci nebo možný převoz do vlasti.

Jak správně nosit boty na vysokém podpatku 19. 05. 2014

Milé dámy, přichází teplé počasí a s ním i doba krátkých sukní, které rafinovaně odhalí vaše nožky. Nechte je vyniknout v botách na vysokém podpatku, které nejen vypadají sexy, ale i krásně opticky prodlouží celkovou siluetu. Boty na podpatku můžete obout téměř ke každé příležitosti. Hodí se nejen pro formální události, ale i pro běžné nošení. Vždy vám dodají sebevědomí a navíc se v nich budete cítit přitažlivě a žensky v každé situaci.

Tátafest 2014: TataBojs, Táta roku i značka Tátové vítáni 16. 05. 2014

Třetí červnová neděle již tradičně patří otcům. Ve světě se Den otců slaví již přes sto let a v našem kalendáři si v poslední dekádě i díky Tátafestu nachází své stálé místo. Letošní již 8. ročník Tátafestu se uskuteční v neděli 15. června 2014 od 14 do 19 hod. v pražském parku Stromovka - v prostoru u restaurace Šlechtovka. Akce pořádaná Ligou otevřených mužů a Unií center pro rodinu a komunitu je určená především mužům – otcům a je zdarma přístupná pro širokou veřejnost. V pestrém odpoledním programu najdeme koncerty kapel Lakomé Barky a TataBojs nebo workshop bubnování, pro milovníky adrenalinových sportů bude k dispozici lezecká stěna Boulder, pro všechny pak stánky s klasickým i netradičním občerstvením, knížkami a mnoho dalšího. Více informací najdete na webu www.tatafest.cz

Jeden parfém na celý život? 14. 05. 2014

Najít ten správný parfém, který vystihuje osobnost nositelky, ladí s jejím vzhledem a povahou a podporuje zdravou sebedůvěru, vyžaduje buď značnou dávku štěstí, nebo poctivou detektivní práci s důkladnou obhlídkou parfumerií. Jedním z faktorů, které je třeba při výběru parfému zohlednit, je také věková skupina, do které nositelka patří. Jak se s lety vyvíjí osobnost, stejně tak se mění i vkus a osobní parfém by měl tento osobnostní růst dokreslovat.

Češi čistí statisíce domácích bazénů jedovatým chlórem a zadělávají si na vážné zdravotní problémy, varují vědci i lékaři 12. 05. 2014

Česká republika platí v Evropě za zemi s nejvyšším počtem domácích bazénů v přepočtu na 100 tisíc obyvatel. „Téměř 95 % Čechů, kteří vlastní bazén, však nevědomky přetváří neškodnou vodní lázeň na nebezpečný chemický koktejl. Vodu v bazénu totiž čistí jedovatým chlórem. Ten v reakci s dalšími látkami zvyšuje riziko vzniku ekzémů, astmatu, zánětu průdušek nebo gynekologických potíží,“ upozorňuje Mgr. Petra Režňáková z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

4 největší mýty o ženské depilaci 09. 05. 2014

S přicházejícím teplým obdobím přichází také doba zkracování sukní i kalhot. Ani sebehezčí sukně nebo kraťasy nebudou vypadat dobře, pokud nebudeme mít dokonale hladké a jemné nohy. O depilaci koluje spousta mýtů a polopravd, v následujícím textu vám přinášíme 4 nejčastější.

Nenechte si ujít