Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Chuť vína ovlivňuje i správná volba sklenice 24. 04. 2014

Při servírování vína není radno podceňovat správný výběr speciální sklenice, která dokáže dokonale rozvinout chuť i vůni konkrétního vína. Správná sklenice na víno by měla splňovat nároky na kvalitu, design a funkčnost. Jaké sklenice zvolit pro opravdový požitek z vína poradí Filip Jantač z Global Wines.

CCC otevírá největší prodejnu Praze. Arkády Pankrác nesou číslo 75 23. 04. 2014

Společnost CCC Czech slavnostně otevřela v Praze zatím svůj největší obchod. Prodejna o velikosti 750 m2 se nachází v obchodním centru Arkády Pankrác a je již 75. prodejnou značky CCC v České republice. CCC tak pokračuje ve svém plánu vylepšování a modernizování interiéru svých prodejen, který jde ruku v ruce s avizovanou expanzí a plánem stát se klíčovým hráčem na českém trhu v segmentu. CCC je momentálně nejrychleji rostoucí prodejní sítí v ČR v oblasti módy.

Tlaková myčka vám zaručí dokonalou čistotu v okolí domu i na zahradě 22. 04. 2014

Kdo by nechtěl pomoci s jarním úklidem. Dobrým pomocníkem je v tomto ohledu tlaková myčka a její výhodou je, že na rozdíl od ručního mytí je s ní úklid mnohem rychlejší a snazší. Uplatnění tlakové myčky je velice široké. Hodí se například na odstraňování bahna či zbytků trávy ze zámkové dlažby či plotu, plísně na domě, ale i na čistění bazénu. Další příklady z praxe uvádí Radovan Bureš ze společnosti Briggs&Stratton.

GUAa POOL je nová metoda desinfekce domácích bazénů a vířivek. Přátelská technologie nahrazuje zdravotně rizikový a jedovatý chlór. 20. 04. 2014

Společnost Guapex přináší na trh produktovou novinku pro domácí bazény a vířivky. Jde o bezchlórovou desinfekci GUAa POOL, která představuje alternativu vůči zdravotně rizikovému a jedovatému chlóru. „Nová technologie pracující na bázi polymerů dlouhodobě a s maximální účinností likviduje viry, plísně i bakterie a zabraňuje množení mikroorganismů. Bezchlórová desinfekce GUAa POOL je k dostání v podobné cenové relaci jako chlór, ale je mnohem šetrnější k pokožce, nezpůsobuje alergie, neničí plavky a je bez zápachu. Navíc má oproti chlórové desinfekci vysoké algicidní účinky, tedy potlačuje růst a množení řas. Je tak vhodná i pro ženy, které v létě mívají po koupání v bazénech zdravotní problémy,“ popisuje ředitel společnosti Guapex Petr Wagner hlavní výhody nového produktu.

4 nejčastější chyby rodičů, jimiž brzdí pohybový vývoj svých dětí 18. 04. 2014

Největší vývoj z pohledu pohybového ústrojí a motoriky se odehrává zhruba do jednoho až jednoho a půl roku života dítěte. „Z ležícího miminka, které samo neudrží hlavičku, se postupně stává lezoucí, sedící a následně stojící a chodící človíček, který se učí poznávat svět kolem sebe. A právě v tomto období dělají rodiče největší chyby, pokud jde o pohybový vývoj svých dětí,“ upozorňuje MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí.

Jak zabezpečit garáž proti řádění zlodějů i přírodních živlů 16. 04. 2014

Garáž je magnet pro zloděje. Vedle zaparkovaného vozu nebo motorky je pro pachatele lákavé i elektrické dílenské nářadí, pneumatiky, náhradní díly, jízdní kola, nebo zahradní technika, což představuje při odcizení samo o sobě značné škody. Motoristé zabezpečení garáží podceňují. Vedle mechanické a elektronické ochrany zapomínají i na odpovídající připojištění, které by je ochránilo nejen před zloději, ale také před následky řádění živlů.

5 důvodů pro dovolenou na okružní plavbě lodí 14. 04. 2014

Přemýšlíte o netradiční dovolené pro celou rodinu? Vyzkoušejte okružní plavbu lodí, která přinese zcela nové zážitky. Máme pro vás pět pádných důvodů, proč se vydat na stále populárnější okružní plavbu po moři. Na této formě dovolené nejvíce přitahuje zejména množství míst a zážitků během pár dní, luxusní služby za velmi rozumnou cenu nebo třeba pro suchozemce přitažlivá a romantická atmosféra.

TechEd-DevCon 2014 přinese i novinky Windows 8.1 a Windows Phone 11. 04. 2014

Počítačová škola Gopas pořádá již 12. ročník největší odborné konference pro IT specialisty TechEd-DevCon 2014. Od 20. do 23. května bude patřit Park Hostivař novinkám ze světa IT, vývoje a bezpečnosti. Přední odborníci zde představí současné i budoucí trendy z oblasti produktů, systémů a nástrojů společnosti Microsoft. Účastníci se mohou těšit na nejnovější informace ze světa Windows jako například Windows 8.1, Windows Phone, SharePoint 2013 či třeba SQL Server 2014.

Jarní úklid v kosmetice 09. 04. 2014

Chystáte se na velký jarní úklid domácnosti? Nezapomeňte během něj ani na reorganizaci svého kosmetického arzenálu, který po zimě zaslouží trochu obměnit. Přinášíme vám tipy, jak na jaro připravit svojí kosmetickou výbavu.

Typologie lupičů. Víte, kdo si brousí zuby na váš dům či byt? 07. 04. 2014

Vloupání do domácností přibývá, rostou i škody na majetku. Víte, kdo si brousí zuby na váš majetek a jaké metody používá? Na to odpovídá Ivan Pavlíček z firmy NEXT, odborník na zabezpečení domácností, který připravil základní typologii lupičů.

Nenechte si ujít