Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

TechEd-DevCon 2014 s horkými tématy Windows 8.1, Windows Phone, mobilní BI i bezpečnost 07. 05. 2014

Novinky ve Windows 8.1, Windows Phone, ale i třeba BYOD či bezpečnost. To jsou jen některé z bodů 12. ročníku největší odborné konference pro IT specialisty TechEd-DevCon 2014. Od 20. do 23. května bude patřit Park Hostivař novinkám ze světa IT, vývoje a bezpečnosti. Přední odborníci zde představí současné i budoucí trendy z oblasti produktů, systémů a nástrojů společnosti Microsoft.

Bezpečné koupání bez chlóru s GUAa POOL aneb zdravotní rizika spojená s chlorovou desinfekcí domácích bazénů a vířivek 05. 05. 2014

Zápach chlóru již dlouhou dobu neodmyslitelně patří k letním radovánkám spojeným s koupáním v bazénech a vířivkách. Chlór je stále ještě často používaným desinfekčním prostředkem, přestože se jedná o toxickou látku, která je zdraví nebezpečná. I přes nízkou koncentraci chlóru v bazénech dokáže velmi poškodit naše zdraví. Společnost Guapex tak přichází na trh s revoluční novinkou GUAa POOL, která spolehlivě vyčistí vodu v bazénech i vířivkách bez použití jedovatého chlóru a pracuje na bázi zdraví nezávadných polymerů.

Recepty na oblíbené osvěžující letní drinky z CrossCafe 02. 05. 2014

Šéfbarista sítě kaváren CrossCafe Luboš Martínek si pro Vás připravil tři tipy na osvěžující letní nápoje, které v horkých dnech příjemně zchladí tělo i povzbudí mysl. Nechybí samozřejmě oblíbené řecké frappé, ledové kávově čokoládové mocha a pokud jste zarytí čajoví příznivci, pak poradí i s přípravou osvěžujícího ledového čaje.

Bolesti krční páteře a hlavy může způsobovat i nevhodná podprsenka 30. 04. 2014

Problémy s bolestí páteře nebo ramen, ale dokonce i bolesti hlavy, mohou být způsobeny i výběrem nevhodné podprsenky, a to především u žen s větším poprsím. MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí, připravila několik základních pravidel, které vám pomohou se těmto problémům vyvarovat.

4 časté prohřešky Čechů při přípravě kávy 29. 04. 2014

Podle statistik pijí Češi průměrně jednu kávu denně. Její přípravu však většina z nich podceňuje či neovládá. Dokonce by leckterý znalec českou kávu kávou vůbec nenazval. Jaké jsou největší nedostatky při přípravě kávy, prozradí šéfbarista CrossCafe Luboš Martínek.

Brabantia představuje Designed for living - razantní krok společnosti směrem interiérovému designu 28. 04. 2014

Značka Brabantia, která je proslulá svými elegantními a chytrými domácími doplňky představuje svou novou cestu Designed for living. Brabantia se v ní snaží spojit praktické a krásné, a povznést tak funkční věci na radost a potěšení. Protože jsou produkty Brabantia recyklovatelné a kvalitně zpracované, budou vám radost dělat velmi dlouho.

Chuť vína ovlivňuje i správná volba sklenice 24. 04. 2014

Při servírování vína není radno podceňovat správný výběr speciální sklenice, která dokáže dokonale rozvinout chuť i vůni konkrétního vína. Správná sklenice na víno by měla splňovat nároky na kvalitu, design a funkčnost. Jaké sklenice zvolit pro opravdový požitek z vína poradí Filip Jantač z Global Wines.

CCC otevírá největší prodejnu Praze. Arkády Pankrác nesou číslo 75 23. 04. 2014

Společnost CCC Czech slavnostně otevřela v Praze zatím svůj největší obchod. Prodejna o velikosti 750 m2 se nachází v obchodním centru Arkády Pankrác a je již 75. prodejnou značky CCC v České republice. CCC tak pokračuje ve svém plánu vylepšování a modernizování interiéru svých prodejen, který jde ruku v ruce s avizovanou expanzí a plánem stát se klíčovým hráčem na českém trhu v segmentu. CCC je momentálně nejrychleji rostoucí prodejní sítí v ČR v oblasti módy.

Tlaková myčka vám zaručí dokonalou čistotu v okolí domu i na zahradě 22. 04. 2014

Kdo by nechtěl pomoci s jarním úklidem. Dobrým pomocníkem je v tomto ohledu tlaková myčka a její výhodou je, že na rozdíl od ručního mytí je s ní úklid mnohem rychlejší a snazší. Uplatnění tlakové myčky je velice široké. Hodí se například na odstraňování bahna či zbytků trávy ze zámkové dlažby či plotu, plísně na domě, ale i na čistění bazénu. Další příklady z praxe uvádí Radovan Bureš ze společnosti Briggs&Stratton.

GUAa POOL je nová metoda desinfekce domácích bazénů a vířivek. Přátelská technologie nahrazuje zdravotně rizikový a jedovatý chlór. 20. 04. 2014

Společnost Guapex přináší na trh produktovou novinku pro domácí bazény a vířivky. Jde o bezchlórovou desinfekci GUAa POOL, která představuje alternativu vůči zdravotně rizikovému a jedovatému chlóru. „Nová technologie pracující na bázi polymerů dlouhodobě a s maximální účinností likviduje viry, plísně i bakterie a zabraňuje množení mikroorganismů. Bezchlórová desinfekce GUAa POOL je k dostání v podobné cenové relaci jako chlór, ale je mnohem šetrnější k pokožce, nezpůsobuje alergie, neničí plavky a je bez zápachu. Navíc má oproti chlórové desinfekci vysoké algicidní účinky, tedy potlačuje růst a množení řas. Je tak vhodná i pro ženy, které v létě mívají po koupání v bazénech zdravotní problémy,“ popisuje ředitel společnosti Guapex Petr Wagner hlavní výhody nového produktu.

Nenechte si ujít