Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

4 nejčastější chyby rodičů, jimiž brzdí pohybový vývoj svých dětí 18. 04. 2014

Největší vývoj z pohledu pohybového ústrojí a motoriky se odehrává zhruba do jednoho až jednoho a půl roku života dítěte. „Z ležícího miminka, které samo neudrží hlavičku, se postupně stává lezoucí, sedící a následně stojící a chodící človíček, který se učí poznávat svět kolem sebe. A právě v tomto období dělají rodiče největší chyby, pokud jde o pohybový vývoj svých dětí,“ upozorňuje MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí.

Jak zabezpečit garáž proti řádění zlodějů i přírodních živlů 16. 04. 2014

Garáž je magnet pro zloděje. Vedle zaparkovaného vozu nebo motorky je pro pachatele lákavé i elektrické dílenské nářadí, pneumatiky, náhradní díly, jízdní kola, nebo zahradní technika, což představuje při odcizení samo o sobě značné škody. Motoristé zabezpečení garáží podceňují. Vedle mechanické a elektronické ochrany zapomínají i na odpovídající připojištění, které by je ochránilo nejen před zloději, ale také před následky řádění živlů.

5 důvodů pro dovolenou na okružní plavbě lodí 14. 04. 2014

Přemýšlíte o netradiční dovolené pro celou rodinu? Vyzkoušejte okružní plavbu lodí, která přinese zcela nové zážitky. Máme pro vás pět pádných důvodů, proč se vydat na stále populárnější okružní plavbu po moři. Na této formě dovolené nejvíce přitahuje zejména množství míst a zážitků během pár dní, luxusní služby za velmi rozumnou cenu nebo třeba pro suchozemce přitažlivá a romantická atmosféra.

TechEd-DevCon 2014 přinese i novinky Windows 8.1 a Windows Phone 11. 04. 2014

Počítačová škola Gopas pořádá již 12. ročník největší odborné konference pro IT specialisty TechEd-DevCon 2014. Od 20. do 23. května bude patřit Park Hostivař novinkám ze světa IT, vývoje a bezpečnosti. Přední odborníci zde představí současné i budoucí trendy z oblasti produktů, systémů a nástrojů společnosti Microsoft. Účastníci se mohou těšit na nejnovější informace ze světa Windows jako například Windows 8.1, Windows Phone, SharePoint 2013 či třeba SQL Server 2014.

Jarní úklid v kosmetice 09. 04. 2014

Chystáte se na velký jarní úklid domácnosti? Nezapomeňte během něj ani na reorganizaci svého kosmetického arzenálu, který po zimě zaslouží trochu obměnit. Přinášíme vám tipy, jak na jaro připravit svojí kosmetickou výbavu.

Typologie lupičů. Víte, kdo si brousí zuby na váš dům či byt? 07. 04. 2014

Vloupání do domácností přibývá, rostou i škody na majetku. Víte, kdo si brousí zuby na váš majetek a jaké metody používá? Na to odpovídá Ivan Pavlíček z firmy NEXT, odborník na zabezpečení domácností, který připravil základní typologii lupičů.

Pod toskánskou pokličkou. 4 pilíře toskánské kuchyně 04. 04. 2014

Toskánsko je opravdovým pokladem Itálie. Každoročně sem míří nespočet turistů připravených objevovat nejen památky a krajinu plnou rozlehlých vinic, ale také ochutnat vytříbenou toskánskou kuchyni, ke které neopomenutelně patří víno.

Jak uzdravit lámavé a poškozené vlasy i nehty 02. 04. 2014

Vlasy i nehty dostaly během dlouhé zimy, pořádně zabrat. Především proto, že se tělu nedostávalo potřebných vitamínů, které jsou na jaře i v létě dostupnější ve formě sezónního ovoce a zeleniny. U příliš poškozených vlasů a nehtů však musíme přírodě trochu pomoci. Jak rychle napravit, co zima natropila a připravit vlasy i nehty na další zatěžkávající zkoušku, kterou je ostré letní slunce, chlorovaná voda v bazénech i slaná mořská voda, tak aby zůstaly stále krásné a zdravé, poradí PharmDr. Tomáš Arndt z internetového obchodu Prozdravi.cz.

Jak vybírat zahradní sekačku? 31. 03. 2014

Nabídka zahradních sekaček je tak široká, že není jednoduché se v ní orientovat. Přinášíme proto několik rad Radovana Bureše ze společnosti Briggs & Stratton, které vám pomohou při výběru kvalitní zahradní sekačky.

Co dělá z kluků muže? 28. 03. 2014

Než se z hocha stane mladý muž, chvíli to trvá. A cesta to není jistě jednoduchá. Navíc moderní společnost postrádá pro tuto životní etapu tradiční přechodové rituály, které vnášely do věci jasno. Co tedy dnes dělá z kluků muže? O tomto tématu jsme hovořili s Michalem Vybíralem, psychoterapeutem, pedagogem a lektorem seminářů o klukovské agresi.

Nenechte si ujít