Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Pod toskánskou pokličkou. 4 pilíře toskánské kuchyně 04. 04. 2014

Toskánsko je opravdovým pokladem Itálie. Každoročně sem míří nespočet turistů připravených objevovat nejen památky a krajinu plnou rozlehlých vinic, ale také ochutnat vytříbenou toskánskou kuchyni, ke které neopomenutelně patří víno.

Jak uzdravit lámavé a poškozené vlasy i nehty 02. 04. 2014

Vlasy i nehty dostaly během dlouhé zimy, pořádně zabrat. Především proto, že se tělu nedostávalo potřebných vitamínů, které jsou na jaře i v létě dostupnější ve formě sezónního ovoce a zeleniny. U příliš poškozených vlasů a nehtů však musíme přírodě trochu pomoci. Jak rychle napravit, co zima natropila a připravit vlasy i nehty na další zatěžkávající zkoušku, kterou je ostré letní slunce, chlorovaná voda v bazénech i slaná mořská voda, tak aby zůstaly stále krásné a zdravé, poradí PharmDr. Tomáš Arndt z internetového obchodu Prozdravi.cz.

Jak vybírat zahradní sekačku? 31. 03. 2014

Nabídka zahradních sekaček je tak široká, že není jednoduché se v ní orientovat. Přinášíme proto několik rad Radovana Bureše ze společnosti Briggs & Stratton, které vám pomohou při výběru kvalitní zahradní sekačky.

Co dělá z kluků muže? 28. 03. 2014

Než se z hocha stane mladý muž, chvíli to trvá. A cesta to není jistě jednoduchá. Navíc moderní společnost postrádá pro tuto životní etapu tradiční přechodové rituály, které vnášely do věci jasno. Co tedy dnes dělá z kluků muže? O tomto tématu jsme hovořili s Michalem Vybíralem, psychoterapeutem, pedagogem a lektorem seminářů o klukovské agresi.

Pražany stojí škody po vloupání v průměru 103 tisíc korun. Více jak polovina domácností není pojištěna proti zlodějům 27. 03. 2014

Rodinné domy jsou v Praze stále častěji cílem zlodějů. Policie loni evidovala skoro sedmdesátiprocentní meziroční nárůst. Průměrná výše škody v důsledku vloupání do domů se v minulém roce vyšplhala na 103 tisíc korun, což je suma, která představuje pětinásobek výdajů na zabezpečení. Lidem se návštěva zloděje prodraží i v dalším ohledu. Navzdory celorepublikově vysokému počtu neobjasněných vloupání nemá odpovídající pojištění majetku přibližně 60 % domácností. Škodu si tak budou muset zaplatit ze svého.

Bourající řidiči a vyřizování pojistné události. 3 časté situace, ve kterých tápou 26. 03. 2014

Ne všichni řidiči si ví rady, jak postupovat při vyřizování pojistné události, která nastává po dopravní nehodě. Ladislav Bělina ze Slavia pojišťovny, vedoucí divize autopojištění, upozorňuje na časté případy, během kterých řidiči tápou. Zároveň doporučuje postupy, které usnadní vyřízení pojistné události a vyplacení pojistného plnění.

3 způsoby, jak vychutnat cappuccino 25. 03. 2014

Napadlo vás někdy, že cappuccino může být degustační záležitostí? Pravý italský nápoj, který je spojením lahodného espresa a mléčné mikropěny, lze vychutnat na sto různých způsobů. Inspirovat se můžete u Luboše Martínka, šéfbaristy sítě kaváren CrossCafe. Udělejte si z pití kávy malý rituál, vypněte a dovolte si na chvíli zastavit čas.

Za bolesti zad může často psychika a stres 3 tipy, jak se bránit zdravotním obtížím 24. 03. 2014

Trápí vás bolesti pohybového ústrojí? U velkého množství případů může příčina souviset s psychickým laděním člověka, například v důsledku dlouhodobého stresu nebo úzkosti. Mezi nejčastěji postižené oblasti patří krční, hrudní a bederní páteř. „Tělo a psychika jsou propojené více, než se zdá. Zásadní roli v tom hraje vegetativní nervový systém, který řídí většinu podvědomých procesů. Pokud jste ve stresu nebo dostanete strach, nervový systém automaticky zareaguje zvýšeným svalovým napětím. Dlouhodobé psychické zatížení nebo nevyřešené psychické problémy se pak mohou projevovat opakovanou fyzickou bolestí. Řešení je ve změně životního stylu a v aktivním přístupu ke svému tělu a k sobě samým,“ doporučuje Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí.

Vyberte si ty správné džíny 21. 03. 2014

Džíny patří k nejzákladnějším kouskům každého dámského šatníku. Málokdo má doma pouze jedny džíny. Asi neexistuje více nadčasový a univerzální módní kousek než jsou právě rifle. Ale i při výběru „obyčejných“ džínů byste měly být velmi obezřetné a pořídit si takové, které budou co nejvíce lichotit vaší postavě. Přinášíme vám proto pár praktických tipů, které vám nákup ulehčí.

Letní sezóna se blíží, začněte shazovat přebytečná kila včas a bez stresu 19. 03. 2014

Máte pocit, že do léta je ještě daleko? Nenechte se zmást. Jaro je ideální čas na boj s přebytečnými kily. Poradíme vám trojkombinaci, která se pro vás stane zábavou i životním stylem, protože se ztrátou přebytečných kil se navrátí také ztracená energie. V létě tak budete mít postavu jako lusk a ještě k tomu se budete cítit dobře. Rady a tipy přináší PharmDr. Tomáš Arndt z internetového obchodu Prozdravi.cz.

Nenechte si ujít