Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Internetové obchody Vivantis překročily hranici dvou milionů odeslaných balíčků 17. 03. 2014

Internetové obchody Vivantis vyexpedovaly ze svých e-shopů již dvoumiliontý balíček. K hranici dvou milionů přispěly také vánoční prodeje, které byly o 9% bohatší než ty předchozí. „Abychom byli schopni odbavit stále rostoucí počet balíčků, otevřeli jsme nedávno také novou logistickou halu,“ řekl Martin Rozhoň, ředitel internetových obchodů Vivantis.

Daramis Group již letos v létě dokončuje další dva bytové projekty Ukázkové byty k vidění ve třech bytových projektech 14. 03. 2014

Developerská společnost Daramis Group dokončuje dva ze tří pražských projektů rezidenčního bydlení a otevírá zde nové ukázkové byty. Vyrůstající bytové projekty Sedmikráska a Nad Motolským Hájem 2, které budou k nastěhování již v průběhu letošního léta, budou mít od 1. 3. 2014 dokončeny ukázkové byty, které mohou zájemci navštívit. Druhá fáze projektu Zelené Město má svůj ukázkový byt v prostorách již stojících domů první etapy a návštěvníci se mohou i zde přesvědčit, jak bude bydlení v Zeleném Městě 2 vypadat.

Grund Resort Golf&Ski rozšiřuje wellness procedury a přichází s novou kosmetickou značkou Sothys. Nechte se hýčkat pod vrcholky Krkonoš 13. 03. 2014

Designový hotel Grund Resort Golf&Ski v krkonošských Mladých Bukách nabízí již několik let pestrou škálu wellness i kosmetických procedur, které dokonale zrelaxují vaše tělo i mysl. Nabídku nyní rozšiřuje o nové rituály a také přichází s další novinkou. Během jedinečných rituálů o vás bude nově pečováno s luxusní francouzskou kosmetikou Sothys.

O Velikonocích s Diamond Travel luxusní lodí za perlami tropických ostrovů 12. 03. 2014

Chcete prožít velikonoční svátky netradičně? Poznat pohádkové ostrovy, užít hodně zábavy a nechat se hýčkat luxusem za přijatelnou cenu? Pak je tu pro vás nabídka největšího prodejce okružních plaveb, cestovní kanceláře Diamond Travel - plavba na zaoceánské 333m dlouhé a bezmála 40m široké lodi MSC Divina po nejkrásnějších místech tropických ostrovů. Svatý Martin, Panenské ostrovy i Bahamy vám budou ležet u nohou. A kdybyste ještě neměli dost, můžete si vybrat na DiamondTravel.cz z široké nabídky mnoha plavebních společností od cesty Za tajemstvím norských fjordů, Po stopách pirátů z Karibiku až ke Kouzlu Baltského moře.

Výzva plastickým chirurgům No1 Lift – krém na okamžité vyhlazení vrásek 11. 03. 2014

Chcete vrátit čas a opět mít krásně hladkou a pružnou pleť? To vám umožní novinka na kosmetickém trhu: revoluční krém No1 Lift, který okamžitě omladí pokožku. Díky svému jedinečnému složení do 3 minut vymaže vrásky. Tisíce krémů vyhlazení vrásek pouze slibuje, ale No1 Lift během okamžiku naplní vaše očekávání a viditelně minimalizuje vrásky. Funguje efektivně bez rozdílu věku.

Zaostřete na kuří oka! 10. 03. 2014

Nic nedokáže znepříjemnit nošení oblíbených bot vice než kuří oko, které se často objeví, když ho nejméně očekáváte. Jistě se s ním potýkalo mnoho z vás alespoň jednou v životě. Tyto nepříjemné a bolavé výstupky na kůži nohou se projevují zejména u žen. Ne snad, že by k nim byly geneticky více předurčeny, ale kuří oko obvykle vzniká v důsledku nošení nepohodlné a tlačící obuvi. A dámy přiznejte se, která z vás si alespoň jednou nekoupila malé boty s argumentem: „Ale ony mi tak sluší a o číslo větší již neměly.“ Pro krásu se ale nemusí trpět. Poradíme vám proto pár tipů a triků, jak se nepříjemných bolístek zbavit.

Rehabilitační ústav vybudoval novou studnu. Voda mimořádných vlastností poslouží k léčbě pacientů 07. 03. 2014

V Rehabilitačním ústavu Brandýs nad Orlicí vybudovali v souvislosti s rozsáhlou rekonstrukcí budovy vlastní zdroj pitné vody. Tu budou pro její mimořádné vlastnosti využívat jako součást komplexní léčby pacientů a bude sloužit i pro pitné účely. Nová vrtaná studna má hloubku 100 metrů a nachází se přímo v areálu ústavu. Zachycuje vodu z hornin druhohorního stáří, díky čemuž má vyvážený poměr přírodních minerálů jako jsou vápník a hořčík.

Kavárenský řetězec CrossCafe otevřel sedmou pobočku v Praze 05. 03. 2014

CrossCafe, český originální franchisingový koncept nekuřáckých kaváren, otevřel v pátek 28. února 2014 v pořadí již sedmou pobočku v Praze. Nová kavárna se nachází na Strossmayerově náměstí a je celkově již 17. kavárnou této značky. Tím však plány kavárenského řetězce na rozšiřování nekončí. Do konce letošního roku přibydou ještě 4 kavárny, z toho jedna další v Praze a zbylé v krajských městech.

6 největších počítačových hříchů … pokud vám alespoň trochu jde o vaše programy, data a peníze 03. 03. 2014

Existují věci, které na počítači jednoduše provádět nesmíte. Pokud ano, vystavujete se nebezpečí zničení svých programů, zneužití dat či dokonce zcizení peněz. Spolu s Milanem Bortelem, lektorem Počítačové školy Gopas, jsme připravili top 6 rad internetové bezpečnosti.

Toskánské rarity, které musíte vidět 28. 02. 2014

Toskánsko je turistickým magnetem Itálie. Láká nespočtem historických památek, novodobými stavbami, ale také překrásnou krajinou ověšenou hrozny. Ať už se do Toskánska vypravíte na jaře nebo v létě, cestu za poznáním si můžete zpestřit zastávkou u proslulé vinařské rodiny Antinori, kde ochutnáte nejen kvalitní víno, ale také výtečnou místní kuchyni. Příjemné gastronomické putování si můžete okořenit návštěvou šikmé věže v Pise, kde vás kromě tohoto historického unikátu čekají i další světové rarity.

Nenechte si ujít