Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Pražany stojí škody po vloupání v průměru 103 tisíc korun. Více jak polovina domácností není pojištěna proti zlodějům 27. 03. 2014

Rodinné domy jsou v Praze stále častěji cílem zlodějů. Policie loni evidovala skoro sedmdesátiprocentní meziroční nárůst. Průměrná výše škody v důsledku vloupání do domů se v minulém roce vyšplhala na 103 tisíc korun, což je suma, která představuje pětinásobek výdajů na zabezpečení. Lidem se návštěva zloděje prodraží i v dalším ohledu. Navzdory celorepublikově vysokému počtu neobjasněných vloupání nemá odpovídající pojištění majetku přibližně 60 % domácností. Škodu si tak budou muset zaplatit ze svého.

Bourající řidiči a vyřizování pojistné události. 3 časté situace, ve kterých tápou 26. 03. 2014

Ne všichni řidiči si ví rady, jak postupovat při vyřizování pojistné události, která nastává po dopravní nehodě. Ladislav Bělina ze Slavia pojišťovny, vedoucí divize autopojištění, upozorňuje na časté případy, během kterých řidiči tápou. Zároveň doporučuje postupy, které usnadní vyřízení pojistné události a vyplacení pojistného plnění.

3 způsoby, jak vychutnat cappuccino 25. 03. 2014

Napadlo vás někdy, že cappuccino může být degustační záležitostí? Pravý italský nápoj, který je spojením lahodného espresa a mléčné mikropěny, lze vychutnat na sto různých způsobů. Inspirovat se můžete u Luboše Martínka, šéfbaristy sítě kaváren CrossCafe. Udělejte si z pití kávy malý rituál, vypněte a dovolte si na chvíli zastavit čas.

Za bolesti zad může často psychika a stres 3 tipy, jak se bránit zdravotním obtížím 24. 03. 2014

Trápí vás bolesti pohybového ústrojí? U velkého množství případů může příčina souviset s psychickým laděním člověka, například v důsledku dlouhodobého stresu nebo úzkosti. Mezi nejčastěji postižené oblasti patří krční, hrudní a bederní páteř. „Tělo a psychika jsou propojené více, než se zdá. Zásadní roli v tom hraje vegetativní nervový systém, který řídí většinu podvědomých procesů. Pokud jste ve stresu nebo dostanete strach, nervový systém automaticky zareaguje zvýšeným svalovým napětím. Dlouhodobé psychické zatížení nebo nevyřešené psychické problémy se pak mohou projevovat opakovanou fyzickou bolestí. Řešení je ve změně životního stylu a v aktivním přístupu ke svému tělu a k sobě samým,“ doporučuje Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí.

Vyberte si ty správné džíny 21. 03. 2014

Džíny patří k nejzákladnějším kouskům každého dámského šatníku. Málokdo má doma pouze jedny džíny. Asi neexistuje více nadčasový a univerzální módní kousek než jsou právě rifle. Ale i při výběru „obyčejných“ džínů byste měly být velmi obezřetné a pořídit si takové, které budou co nejvíce lichotit vaší postavě. Přinášíme vám proto pár praktických tipů, které vám nákup ulehčí.

Letní sezóna se blíží, začněte shazovat přebytečná kila včas a bez stresu 19. 03. 2014

Máte pocit, že do léta je ještě daleko? Nenechte se zmást. Jaro je ideální čas na boj s přebytečnými kily. Poradíme vám trojkombinaci, která se pro vás stane zábavou i životním stylem, protože se ztrátou přebytečných kil se navrátí také ztracená energie. V létě tak budete mít postavu jako lusk a ještě k tomu se budete cítit dobře. Rady a tipy přináší PharmDr. Tomáš Arndt z internetového obchodu Prozdravi.cz.

Internetové obchody Vivantis překročily hranici dvou milionů odeslaných balíčků 17. 03. 2014

Internetové obchody Vivantis vyexpedovaly ze svých e-shopů již dvoumiliontý balíček. K hranici dvou milionů přispěly také vánoční prodeje, které byly o 9% bohatší než ty předchozí. „Abychom byli schopni odbavit stále rostoucí počet balíčků, otevřeli jsme nedávno také novou logistickou halu,“ řekl Martin Rozhoň, ředitel internetových obchodů Vivantis.

Daramis Group již letos v létě dokončuje další dva bytové projekty Ukázkové byty k vidění ve třech bytových projektech 14. 03. 2014

Developerská společnost Daramis Group dokončuje dva ze tří pražských projektů rezidenčního bydlení a otevírá zde nové ukázkové byty. Vyrůstající bytové projekty Sedmikráska a Nad Motolským Hájem 2, které budou k nastěhování již v průběhu letošního léta, budou mít od 1. 3. 2014 dokončeny ukázkové byty, které mohou zájemci navštívit. Druhá fáze projektu Zelené Město má svůj ukázkový byt v prostorách již stojících domů první etapy a návštěvníci se mohou i zde přesvědčit, jak bude bydlení v Zeleném Městě 2 vypadat.

Grund Resort Golf&Ski rozšiřuje wellness procedury a přichází s novou kosmetickou značkou Sothys. Nechte se hýčkat pod vrcholky Krkonoš 13. 03. 2014

Designový hotel Grund Resort Golf&Ski v krkonošských Mladých Bukách nabízí již několik let pestrou škálu wellness i kosmetických procedur, které dokonale zrelaxují vaše tělo i mysl. Nabídku nyní rozšiřuje o nové rituály a také přichází s další novinkou. Během jedinečných rituálů o vás bude nově pečováno s luxusní francouzskou kosmetikou Sothys.

O Velikonocích s Diamond Travel luxusní lodí za perlami tropických ostrovů 12. 03. 2014

Chcete prožít velikonoční svátky netradičně? Poznat pohádkové ostrovy, užít hodně zábavy a nechat se hýčkat luxusem za přijatelnou cenu? Pak je tu pro vás nabídka největšího prodejce okružních plaveb, cestovní kanceláře Diamond Travel - plavba na zaoceánské 333m dlouhé a bezmála 40m široké lodi MSC Divina po nejkrásnějších místech tropických ostrovů. Svatý Martin, Panenské ostrovy i Bahamy vám budou ležet u nohou. A kdybyste ještě neměli dost, můžete si vybrat na DiamondTravel.cz z široké nabídky mnoha plavebních společností od cesty Za tajemstvím norských fjordů, Po stopách pirátů z Karibiku až ke Kouzlu Baltského moře.

Nenechte si ujít