Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

4 zajímavé trendy v bezpečnostních dveřích 26. 02. 2014

Bezpečnostní dveře výrazným způsobem snižují riziko vloupání do domácnosti. Zatímco dříve si je lidé pořizovali hlavně kvůli mechanické ochraně majetku a otázka designu byla vedlejší, nyní se začíná situace měnit. Původní důvody totiž doplňují nové trendy. Lidé chtějí neokoukané bezpečnostní dveře v technicky originálním provedení a vyhledávají řešení na míru. Na poli designu začala kralovat dýha, oblíbené jsou i materiály z umělých pryskyřic. V hi-tech technologiích jednoznačně roste poptávka po otvírání dveří dotykem prstu, populární jsou i kamerová dveřní kukátka.

Češi chybují při nastavení pojistné ochrany majetku. Mohou za to zažité představy o přírodních živlech 24. 02. 2014

Živelné pohromy přestaly být pro Čechy neobvyklým jevem. „Na jedné straně je dobré, že si většina z nich zvykla pojišťovat majetek proti řádění živlů. Může to být i tím, že více jak tři čtvrtiny lidí znají někoho, kdo již v této souvislosti řešil nějakou pojistnou událost. Na straně druhé si ale mnoho lidí nedokáže správně nastavit pojistnou ochranu. Zajímavé možnosti jim nabízí pojištění DOMOV+, které poskytujeme od února 2014 ve vylepšené podobě. Pokud si lidé nebudou jisti, jaké parametry pojištění zvolit, rádi jim doporučíme optimální řešení,“ říká Lucie Ponertová, produktová ředitelka Slavia pojišťovny.

Naučte se číst v binárních hodinkách 21. 02. 2014

Máte rádi moderní a nevšední doplňky? Pak jsou originální binární hodinky pro vás to pravé. Nemají klasický ciferník ani digitální zobrazení času. Při prvním pohledu na ně si můžete opět připadat jako na prvním stupni základní školy, kdy se učíte znovu určovat čas. Zdaleka vás však nečekají tak těžké začátky jako tenkrát, jde jen o zvyk naučit se číst v jiné soustavě. Binární soustava v hodinkách je na první pohled trochu sci-fi, nakonec jí však podlehnete a takové hodinky už nesundáte. Jak se zorientovat v binárním čase vám poradí Jana Zbořilová z internetového obchodu Hodinky.cz.

OrganizeTube nabízí nově aplikaci pro Apple. Zorganizujte si videa YouTube a DailyMotion ze svého iPadu 19. 02. 2014

Máte rádi online videa a štve vás, když některá nemůžete najít? OrganizeTube je první aplikací pro iOS7 přinášející snadnou správu, vyhledávání a přehrávání online videí z nejpopulárnějších videoserverů YouTube a DailyMotion. Umožňuje tak uživateli mít svá oblíbená videa pohodlně a přehledně na jednom místě.

Kavárenský řetězec CrossCafe se znovu rozrůstá 18. 02. 2014

CrossCafe, český originální franchisingový koncept nekuřáckých kaváren, se se opět rozrůstá. Letos plánuje otevření 6 nových poboček, z toho dvě v Praze a jednu v Hradci Králové. O dalších lokalitách intenzivně jedná s obchodními partnery. Řetězec CrossCafe tak má do konce letošního roku disponovat celkem 22 kavárnami v Praze, Plzni, Hradci Králové a některých dalších regionech.

Bublinkový Valentýn 14. 02. 2014

Svátek svatého Valentýna již klepe na dveře. Tradičním slavnostním mokem zamilovaných párů je každoročně „bílý“ sekt. Buďte letos styloví a oslavte Valentýn růžovými bublinkami, které dokonale polechtají vaše i partnerovy chuťové pohárky svou sexy ovocnou a svěží chutí a naladí vás tak na příjemný večer plný oslav vaší lásky.

Každý druhý padesátník v Česku onemocní řídnutím kostí 13. 02. 2014

Statistiky lékařů ukazují, že různým stupněm osteoporózy onemocní téměř každý druhý člověk starší padesáti let. „Mezi její hlavní projevy patří řídnutí kostí, které jsou křehčí a snadno se lámou i během zcela běžných denních aktivit. Dalším problémem je, že většina lidí vůbec neví, že touto nemocí trpí. O to hůře pak mohou bojovat proti riziku „budoucích“ zlomenin,“ upozorňuje MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí.

Jak správně nosit zlaté šperky. S grácií a vkusně. 11. 02. 2014

Zlatá byla, je a bude top mezi drahými kovy. Jak ale tento přírodní skvost nosit, abyste nepůsobila jako od kolotočů a naopak dokonale podtrhla svůj osobitý outfit? Rady, jak elegantně nosit zlaté šperky přináší Jana Zbořilová z internetového obchodu Sperky.cz.

Vážné dopravní nehody v Česku přibývají. Řidiči by měli být opatrní hlavně v zimě 07. 02. 2014

Na českých silnicích loni přibylo vážných dopravních nehod, ke kterým mají řidiči za povinnost přivolat policii. Vzrostly i škody na majetku, které policie odhaduje na 4,9 miliardy korun1. Mezi nejčastější příčiny havárií patří nesprávný způsob jízdy a nepřiměřená rychlost, četnější byly i srážky se zvěří. „Řidiči by měli být obezřetní především v zimě, kdy je na silnicích čerstvý a uježděný sníh nebo se na vozovce tvoří námraza. Velice zrádná dokáže být také mrznoucí mlha,“ říká vedoucí divize autopojištění Ladislav Bělina ze Slavia pojišťovny.

Využijte dlouhé zimní večery ke zlepšení počítačových dovedností 05. 02. 2014

V zimě příroda odpočívá, aby se na jaře mohla nadechnout k novému roku. Stejně tak mnoho lidí čeká s nadějí na jaro. Za dlouhých zimních večerů však můžete také získat rozhodující náskok před svými kolegy, když namísto lelkování rozšíříte své počítačové dovednosti. Například Počítačová škola Gopas nabízí v Praze a Brně večerní kurzy prezentace v PowerPointu certifikované Evropským počítačovým řidičákem ECDL Advanced. Chyťte svou šanci za pačesy.

Nenechte si ujít