Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Výzva plastickým chirurgům No1 Lift – krém na okamžité vyhlazení vrásek 11. 03. 2014

Chcete vrátit čas a opět mít krásně hladkou a pružnou pleť? To vám umožní novinka na kosmetickém trhu: revoluční krém No1 Lift, který okamžitě omladí pokožku. Díky svému jedinečnému složení do 3 minut vymaže vrásky. Tisíce krémů vyhlazení vrásek pouze slibuje, ale No1 Lift během okamžiku naplní vaše očekávání a viditelně minimalizuje vrásky. Funguje efektivně bez rozdílu věku.

Zaostřete na kuří oka! 10. 03. 2014

Nic nedokáže znepříjemnit nošení oblíbených bot vice než kuří oko, které se často objeví, když ho nejméně očekáváte. Jistě se s ním potýkalo mnoho z vás alespoň jednou v životě. Tyto nepříjemné a bolavé výstupky na kůži nohou se projevují zejména u žen. Ne snad, že by k nim byly geneticky více předurčeny, ale kuří oko obvykle vzniká v důsledku nošení nepohodlné a tlačící obuvi. A dámy přiznejte se, která z vás si alespoň jednou nekoupila malé boty s argumentem: „Ale ony mi tak sluší a o číslo větší již neměly.“ Pro krásu se ale nemusí trpět. Poradíme vám proto pár tipů a triků, jak se nepříjemných bolístek zbavit.

Rehabilitační ústav vybudoval novou studnu. Voda mimořádných vlastností poslouží k léčbě pacientů 07. 03. 2014

V Rehabilitačním ústavu Brandýs nad Orlicí vybudovali v souvislosti s rozsáhlou rekonstrukcí budovy vlastní zdroj pitné vody. Tu budou pro její mimořádné vlastnosti využívat jako součást komplexní léčby pacientů a bude sloužit i pro pitné účely. Nová vrtaná studna má hloubku 100 metrů a nachází se přímo v areálu ústavu. Zachycuje vodu z hornin druhohorního stáří, díky čemuž má vyvážený poměr přírodních minerálů jako jsou vápník a hořčík.

Kavárenský řetězec CrossCafe otevřel sedmou pobočku v Praze 05. 03. 2014

CrossCafe, český originální franchisingový koncept nekuřáckých kaváren, otevřel v pátek 28. února 2014 v pořadí již sedmou pobočku v Praze. Nová kavárna se nachází na Strossmayerově náměstí a je celkově již 17. kavárnou této značky. Tím však plány kavárenského řetězce na rozšiřování nekončí. Do konce letošního roku přibydou ještě 4 kavárny, z toho jedna další v Praze a zbylé v krajských městech.

6 největších počítačových hříchů … pokud vám alespoň trochu jde o vaše programy, data a peníze 03. 03. 2014

Existují věci, které na počítači jednoduše provádět nesmíte. Pokud ano, vystavujete se nebezpečí zničení svých programů, zneužití dat či dokonce zcizení peněz. Spolu s Milanem Bortelem, lektorem Počítačové školy Gopas, jsme připravili top 6 rad internetové bezpečnosti.

Toskánské rarity, které musíte vidět 28. 02. 2014

Toskánsko je turistickým magnetem Itálie. Láká nespočtem historických památek, novodobými stavbami, ale také překrásnou krajinou ověšenou hrozny. Ať už se do Toskánska vypravíte na jaře nebo v létě, cestu za poznáním si můžete zpestřit zastávkou u proslulé vinařské rodiny Antinori, kde ochutnáte nejen kvalitní víno, ale také výtečnou místní kuchyni. Příjemné gastronomické putování si můžete okořenit návštěvou šikmé věže v Pise, kde vás kromě tohoto historického unikátu čekají i další světové rarity.

4 zajímavé trendy v bezpečnostních dveřích 26. 02. 2014

Bezpečnostní dveře výrazným způsobem snižují riziko vloupání do domácnosti. Zatímco dříve si je lidé pořizovali hlavně kvůli mechanické ochraně majetku a otázka designu byla vedlejší, nyní se začíná situace měnit. Původní důvody totiž doplňují nové trendy. Lidé chtějí neokoukané bezpečnostní dveře v technicky originálním provedení a vyhledávají řešení na míru. Na poli designu začala kralovat dýha, oblíbené jsou i materiály z umělých pryskyřic. V hi-tech technologiích jednoznačně roste poptávka po otvírání dveří dotykem prstu, populární jsou i kamerová dveřní kukátka.

Češi chybují při nastavení pojistné ochrany majetku. Mohou za to zažité představy o přírodních živlech 24. 02. 2014

Živelné pohromy přestaly být pro Čechy neobvyklým jevem. „Na jedné straně je dobré, že si většina z nich zvykla pojišťovat majetek proti řádění živlů. Může to být i tím, že více jak tři čtvrtiny lidí znají někoho, kdo již v této souvislosti řešil nějakou pojistnou událost. Na straně druhé si ale mnoho lidí nedokáže správně nastavit pojistnou ochranu. Zajímavé možnosti jim nabízí pojištění DOMOV+, které poskytujeme od února 2014 ve vylepšené podobě. Pokud si lidé nebudou jisti, jaké parametry pojištění zvolit, rádi jim doporučíme optimální řešení,“ říká Lucie Ponertová, produktová ředitelka Slavia pojišťovny.

Naučte se číst v binárních hodinkách 21. 02. 2014

Máte rádi moderní a nevšední doplňky? Pak jsou originální binární hodinky pro vás to pravé. Nemají klasický ciferník ani digitální zobrazení času. Při prvním pohledu na ně si můžete opět připadat jako na prvním stupni základní školy, kdy se učíte znovu určovat čas. Zdaleka vás však nečekají tak těžké začátky jako tenkrát, jde jen o zvyk naučit se číst v jiné soustavě. Binární soustava v hodinkách je na první pohled trochu sci-fi, nakonec jí však podlehnete a takové hodinky už nesundáte. Jak se zorientovat v binárním čase vám poradí Jana Zbořilová z internetového obchodu Hodinky.cz.

OrganizeTube nabízí nově aplikaci pro Apple. Zorganizujte si videa YouTube a DailyMotion ze svého iPadu 19. 02. 2014

Máte rádi online videa a štve vás, když některá nemůžete najít? OrganizeTube je první aplikací pro iOS7 přinášející snadnou správu, vyhledávání a přehrávání online videí z nejpopulárnějších videoserverů YouTube a DailyMotion. Umožňuje tak uživateli mít svá oblíbená videa pohodlně a přehledně na jednom místě.

Nenechte si ujít