Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Kavárenský řetězec CrossCafe se znovu rozrůstá 18. 02. 2014

CrossCafe, český originální franchisingový koncept nekuřáckých kaváren, se se opět rozrůstá. Letos plánuje otevření 6 nových poboček, z toho dvě v Praze a jednu v Hradci Králové. O dalších lokalitách intenzivně jedná s obchodními partnery. Řetězec CrossCafe tak má do konce letošního roku disponovat celkem 22 kavárnami v Praze, Plzni, Hradci Králové a některých dalších regionech.

Bublinkový Valentýn 14. 02. 2014

Svátek svatého Valentýna již klepe na dveře. Tradičním slavnostním mokem zamilovaných párů je každoročně „bílý“ sekt. Buďte letos styloví a oslavte Valentýn růžovými bublinkami, které dokonale polechtají vaše i partnerovy chuťové pohárky svou sexy ovocnou a svěží chutí a naladí vás tak na příjemný večer plný oslav vaší lásky.

Každý druhý padesátník v Česku onemocní řídnutím kostí 13. 02. 2014

Statistiky lékařů ukazují, že různým stupněm osteoporózy onemocní téměř každý druhý člověk starší padesáti let. „Mezi její hlavní projevy patří řídnutí kostí, které jsou křehčí a snadno se lámou i během zcela běžných denních aktivit. Dalším problémem je, že většina lidí vůbec neví, že touto nemocí trpí. O to hůře pak mohou bojovat proti riziku „budoucích“ zlomenin,“ upozorňuje MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí.

Jak správně nosit zlaté šperky. S grácií a vkusně. 11. 02. 2014

Zlatá byla, je a bude top mezi drahými kovy. Jak ale tento přírodní skvost nosit, abyste nepůsobila jako od kolotočů a naopak dokonale podtrhla svůj osobitý outfit? Rady, jak elegantně nosit zlaté šperky přináší Jana Zbořilová z internetového obchodu Sperky.cz.

Vážné dopravní nehody v Česku přibývají. Řidiči by měli být opatrní hlavně v zimě 07. 02. 2014

Na českých silnicích loni přibylo vážných dopravních nehod, ke kterým mají řidiči za povinnost přivolat policii. Vzrostly i škody na majetku, které policie odhaduje na 4,9 miliardy korun1. Mezi nejčastější příčiny havárií patří nesprávný způsob jízdy a nepřiměřená rychlost, četnější byly i srážky se zvěří. „Řidiči by měli být obezřetní především v zimě, kdy je na silnicích čerstvý a uježděný sníh nebo se na vozovce tvoří námraza. Velice zrádná dokáže být také mrznoucí mlha,“ říká vedoucí divize autopojištění Ladislav Bělina ze Slavia pojišťovny.

Využijte dlouhé zimní večery ke zlepšení počítačových dovedností 05. 02. 2014

V zimě příroda odpočívá, aby se na jaře mohla nadechnout k novému roku. Stejně tak mnoho lidí čeká s nadějí na jaro. Za dlouhých zimních večerů však můžete také získat rozhodující náskok před svými kolegy, když namísto lelkování rozšíříte své počítačové dovednosti. Například Počítačová škola Gopas nabízí v Praze a Brně večerní kurzy prezentace v PowerPointu certifikované Evropským počítačovým řidičákem ECDL Advanced. Chyťte svou šanci za pačesy.

Muži svedou bitvu s alkoholem. Budou držet Suchej únor 03. 02. 2014

V únoru proběhne druhý ročník úspěšné kampaně na podporu mužského zdraví - Suchej únor. Pravidla jsou jednoduchá. Celý únor ani kapku alkoholu. Alkohol a jeho nadměrná konzumace totiž patří k jednomu z největších rizik ohrožujících kvalitu života dnešních mužů.

Bezpečnost při práci se sněhovou frézou 31. 01. 2014

„Pro bezpečný provoz sněhové frézy se stačí držet stručného manuálu stroje a zdravého rozumu,“ míní Radovan Bureš ze společnosti Briggs & Stratton. „Divili byste se, kolik zákazníků si návod před prvním použitím vůbec nepřečte,“ říká ze zkušenosti Radovan Bureš a vypočítává nejčastější prohřešky vůči bezpečnému provozu.

10 faktů, které nevíte o parfémech 29. 01. 2014

Víte, kdy vznikly parfémy, jaké jsou nejčastější a nejoblíbenější ingredience světových parfumářů a kde se bere třeba pižmo nebo ambra? Deset zajímavých faktů o parfémech představuje Karel Brožek, manažer internetového obchodu Parfemy.cz

GOPAS testuje v Brně v novém 27. 01. 2014

Počítačová škola Gopas otevřela v Brně nové moderní testovací centrum. Splňuje tak nejpřísnější bezpečnostní kritéria pro testování zkoušek poskytovaných společnostmi Prometric a Pearson VUE. Gopas tak vychází vstříc všem, kdo chtějí získat prestižní a mezinárodně uznávané certifikace jednoznačně prokazující úroveň znalostí v oblasti počítačového hardware a software.

Nenechte si ujít