Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Alpine Pro Olympijská kolekce Soči 2014 09. 01. 2014

Olympijské hry v Soči se nezadržitelně blíží. Zajímá vás, v čem nás budou naši sportovci reprezentovat? Představujeme vám oblečení, které budou nosit ve volném čase, při nástupu a při přebírání medailí.

Buďte královnou plesové sezóny 06. 01. 2014

Rok se s rokem sešel a plesová sezóna je opět zde. Milovníci klasického tance i ti, kteří velkými tanečníky nejsou, ale rádi si vyrazí do společnosti, začnou v nejbližší době pucovat své obleky a leštit střevíce. Právě probíhající čas vánočních večírků je dobrým tréninkem na nadcházející období plné tance a společenské zábavy. Speciální událost jako je ples, však vyžaduje určitou přípravu, proto není na škodu si zopakovat pár pravidel. Ples přece jenom není večírek a nikdo nechce způsobit módní faux paus.

Novoroční předsevzetí? Zdolejte zaneřáděnou poštovní schránku, která vám zpomaluje výkon poštovního klienta i práci 02. 01. 2014

Přeplněná emailová schránka s haldou nepřečtených emailů, doručená pošta v osmi zbytečných složkách, zamrzávající poštovní klient, který přestává zvládat nezpracovanou korespondenci. Pokud to u vás vypadá obdobně, ale přejete si mít ve schránce uklizeno, dejte si to jako novoroční předsevzetí. Inspirovat ke změně vás může systém Zen To Done (Zenem k hotovému). Jde o jednoduchý způsob řízení práce, pomocí kterého nahradíte škodlivé návyky těmi užitečnými.

Do nového roku s novou figurou 31. 12. 2013

Vánoce jsou už dávno za námi, ale kila nabraná během svátečního hodování stále zůstávají. Každoroční nepříjemná starost s jejich shazováním nemusí být nutně spojena s hodinami dřiny v potu tváře v posilovně. Pár kilo navíc totiž lehce shodíte i změnou stravování a vhodně zvolenými doplňky stravy, které jsou většinou na přírodní bázi, ty vám buď sníží chuť k jídlu či vás dosytí, abyste se zbytečně nepřejídali. Rady, jak zhubnout přináší PharmDr. Tomáš Arndt z internetového obchodu Prozdravi.cz.

Oblečte se do lyžařského brnění, snadněji se vyhnete častým úrazům na sjezdovkách 27. 12. 2013

Nejvíce úrazů během zimních sportů se stává při sjezdovém lyžování. Pokud se zrovna chystáte na hory, určitě nezapomeňte na správně seřízenou výbavu. S ohledem na bezpečnost se vyplatí také lyžařská přilba, chybu však neuděláte ani páteřním pásem a chrániči rukou a nohou.

Jednoduchá vánoční výzdoba 25. 12. 2013

Vánoční svícen Výroba vánočního „svícnu“ je díky pomůckám Kores velmi snadná. Na vánoční svícen potřebujeme nižší sklenici z tlustého skla, lepicí tyčinku Kores, nůžky, do papíru vystřižený motiv, který jste si vybrali a trochu cukru krupice. Svícen s vánočním motivem získáme snadno – šablonu přiložíme na sklenici a v místě, kde je náš motiv, odhalené sklo přetřeme lepidlem. Následně sklenici obalíme v cukru a necháme zaschnout. Odstraníme šablonu a na sklenici vznikne náš obrázek. Do ní pak můžeme vložit malou svíčku a milý dáreček je hotov.

Bytaři operují i během vánočních svátků a na Silvestra. Loni napáchali škody za 168,1 milionu korun 23. 12. 2013

Pachatelé vloupání jsou aktivní i během vánočních svátků a na Silvestra. Vedle restaurací, obchodů a chat se činí především v nezabezpečených domech a bytech. Za celý loňský prosinec policie evidovala v souhrnu 4430 případů, které si vyžádaly celkovou škodu 168,1 milionů korun.

Nebojte se žehlení. Malý manuál pro pohodovější žehlení. 18. 12. 2013

Žehlení nepatří zrovna k domácím činnostem, na které bychom se těšili celý týden a nemohli kvůli tomu dospat. Představa, že nás čeká nakupené prádlo za celý měsíc a budeme se jím muset „prožehlit“ po celý večer, není zrovna pro většinu žen i mužů příliš lákavá. Bez žehlení se ale většina z nás neobejde. Přinášíme proto pár praktických fíglů a triků, se kterými půjde žehlení snadněji a rychleji od ruky.

Nový nekuřácký hudební klub La Loca MUSIC BAR & LOUNGE nabízí top kapely a DJs se vstupem zdarma 16. 12. 2013

Pražská klubová scéna zaznamenává jeden zajímavý přírůstek. Nekuřácký La Loca MUSIC BAR & LOUNGE vznikl v otevřeném přízemí hotelu a hostelu MOSAIC HOUSE a nabízí přední kapely i DJs. Velkým lákadlem je také vstup zdarma na všechny hudební akce. Klub je navíc vybaven špičkovou hudební aparaturou Meyer Sound System. Ještě v prosinci zde zahrají Deaths (20.12.), Juwana Jenkins (26.12.), nebo silentLUNO (27.12).

Minimixák Pokket Mixer - udělejte si jednoduše party kdekoliv. Stačí vám dva telefony a Pokket Mixer 13. 12. 2013

Milujete muziku a rádi mixujete? Nebo jste mixovat ještě nezkoušeli, protože nemáte potřebnou techniku? Pak je tu řešení - snadno ovladatelný kapesní minimixák Pokket Mixer, který snadno propojíte se dvěma zařízeními (mobil, tablet, MP3) a můžete ihned jednoduše mixovat. Jedná se o pasivní minimixák, tudíž nepotřebuje baterie ani jiný zdroj energie a můžete tak mixovat doma, v autě, v restauraci, na ulici i na horské chatě po návratu ze sjezdovky apod.

Nenechte si ujít