Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

5 tipů, jak pečovat o pokožku v zimě 24. 01. 2014

Zima není pouze obdobím sněhových radovánek, ale také časem, kdy je vhodné více pečovat o pokožku. Vítr, mráz a sníh totiž nejsou pro naši pleť zrovna tím nejlepším společníkem. Přinášíme vám 5 beauty tipů, díky kterým budete mít pokožku v zimě ještě krásnější.

Jedete lyžovat do ciziny bez cestovního pojištění? Za léčebné výlohy po úrazu zaplatíte až miliony 22. 01. 2014

Chystáte se za lyžovačkou do některé z vyhlášených zahraničních destinací? Pak nezapomeňte na odpovídající cestovní pojištění. V opačném případě riskujete, že můžete platit až milionové léčebné výlohy, pokud se vám na horách přihodí úraz spojený se zásahem záchranářů a lékařů. Nemluvě o nákladech za hospitalizaci i možný převoz do vlasti. Obrovské finanční břemeno vás čeká také v případě, kdy způsobíte škodu na zdraví někomu jinému.

4 důvody, proč zabezpečit dveře a okna pomocí mříží 20. 01. 2014

Pachatelé vloupání jdou cestou nejmenšího odporu a nezajištěná okna považují za nesnadnější způsob vniknutí do obydlí. Oblíbeným cílem zlodějů jsou přízemní byty s balkóny a rodinné domky s mnoha prosklenými vstupy. Ohrožené jsou také chaty. Hledáte-li účinnou a přitom jednoduchou mechanickou ochranu před lupiči, zkuste certifikované bezpečnostní mříže.

Špatně spíte a ráno vás bolí záda? Na vině může být špatná matrace, říká lékařka 17. 01. 2014

Probouzíte se ráno bez energie a vstupujete do nového dne se ztuhlým a rozlámaným tělem? „Na vině může být nevhodná matrace, která neposkytuje páteři dostatečnou oporu. Důsledkem je nejen nekvalitní spánek, ale také špatné rozložení tělesné váhy, které může později vést k trvalejším změnám na páteři,“ upozorňuje MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí.

Jak se správně obléci na pracovní pohovor 15. 01. 2014

To, jak se obléknete na pracovní pohovor, je při hledání zaměstnání velmi zásadní, protože máte jen jednu šanci udělat ten správný první dojem. Váš vzhled od hlavy až k patě bude po vašem CV a referencích tím nejdůležitějším faktorem ovlivňujícím první dojem u personalisty či budoucího zaměstnavatele. Nejen oblečení však dělá člověka, a proto byste neměli před pohovorem propadnout panice, že nemáte co na sebe a v rozčilení spálit půlku svého šatníku. Zvolte takový outfit, ve kterém se budete cítit dobře, dejte si záležet na úpravě vlasů i nehtů, pánové pak na perfektně oholené tváři či zastřiženém vousu.

Vybírejte svým dětem bezpečné školní pomůcky. 3 tipy na co si dát pozor. 13. 01. 2014

Nutnou výbavou pro každého školáka jsou na prvním stupni zejména psací potřeby, sešity, výtvarné potřeby a aktovka či pro větší školáky batoh. Trh nabízí spoustu produktů, mezi kterými je často velký rozdíl v kvalitě i bezpečnosti. Přinášíme vám proto 3 praktické tipy pro výběr bezpečných školních pomůcek.

Alpine Pro Olympijská kolekce Soči 2014 09. 01. 2014

Olympijské hry v Soči se nezadržitelně blíží. Zajímá vás, v čem nás budou naši sportovci reprezentovat? Představujeme vám oblečení, které budou nosit ve volném čase, při nástupu a při přebírání medailí.

Buďte královnou plesové sezóny 06. 01. 2014

Rok se s rokem sešel a plesová sezóna je opět zde. Milovníci klasického tance i ti, kteří velkými tanečníky nejsou, ale rádi si vyrazí do společnosti, začnou v nejbližší době pucovat své obleky a leštit střevíce. Právě probíhající čas vánočních večírků je dobrým tréninkem na nadcházející období plné tance a společenské zábavy. Speciální událost jako je ples, však vyžaduje určitou přípravu, proto není na škodu si zopakovat pár pravidel. Ples přece jenom není večírek a nikdo nechce způsobit módní faux paus.

Novoroční předsevzetí? Zdolejte zaneřáděnou poštovní schránku, která vám zpomaluje výkon poštovního klienta i práci 02. 01. 2014

Přeplněná emailová schránka s haldou nepřečtených emailů, doručená pošta v osmi zbytečných složkách, zamrzávající poštovní klient, který přestává zvládat nezpracovanou korespondenci. Pokud to u vás vypadá obdobně, ale přejete si mít ve schránce uklizeno, dejte si to jako novoroční předsevzetí. Inspirovat ke změně vás může systém Zen To Done (Zenem k hotovému). Jde o jednoduchý způsob řízení práce, pomocí kterého nahradíte škodlivé návyky těmi užitečnými.

Do nového roku s novou figurou 31. 12. 2013

Vánoce jsou už dávno za námi, ale kila nabraná během svátečního hodování stále zůstávají. Každoroční nepříjemná starost s jejich shazováním nemusí být nutně spojena s hodinami dřiny v potu tváře v posilovně. Pár kilo navíc totiž lehce shodíte i změnou stravování a vhodně zvolenými doplňky stravy, které jsou většinou na přírodní bázi, ty vám buď sníží chuť k jídlu či vás dosytí, abyste se zbytečně nepřejídali. Rady, jak zhubnout přináší PharmDr. Tomáš Arndt z internetového obchodu Prozdravi.cz.

Nenechte si ujít