Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Bezpečnost při práci se sněhovou frézou 31. 01. 2014

„Pro bezpečný provoz sněhové frézy se stačí držet stručného manuálu stroje a zdravého rozumu,“ míní Radovan Bureš ze společnosti Briggs & Stratton. „Divili byste se, kolik zákazníků si návod před prvním použitím vůbec nepřečte,“ říká ze zkušenosti Radovan Bureš a vypočítává nejčastější prohřešky vůči bezpečnému provozu.

10 faktů, které nevíte o parfémech 29. 01. 2014

Víte, kdy vznikly parfémy, jaké jsou nejčastější a nejoblíbenější ingredience světových parfumářů a kde se bere třeba pižmo nebo ambra? Deset zajímavých faktů o parfémech představuje Karel Brožek, manažer internetového obchodu Parfemy.cz

GOPAS testuje v Brně v novém 27. 01. 2014

Počítačová škola Gopas otevřela v Brně nové moderní testovací centrum. Splňuje tak nejpřísnější bezpečnostní kritéria pro testování zkoušek poskytovaných společnostmi Prometric a Pearson VUE. Gopas tak vychází vstříc všem, kdo chtějí získat prestižní a mezinárodně uznávané certifikace jednoznačně prokazující úroveň znalostí v oblasti počítačového hardware a software.

5 tipů, jak pečovat o pokožku v zimě 24. 01. 2014

Zima není pouze obdobím sněhových radovánek, ale také časem, kdy je vhodné více pečovat o pokožku. Vítr, mráz a sníh totiž nejsou pro naši pleť zrovna tím nejlepším společníkem. Přinášíme vám 5 beauty tipů, díky kterým budete mít pokožku v zimě ještě krásnější.

Jedete lyžovat do ciziny bez cestovního pojištění? Za léčebné výlohy po úrazu zaplatíte až miliony 22. 01. 2014

Chystáte se za lyžovačkou do některé z vyhlášených zahraničních destinací? Pak nezapomeňte na odpovídající cestovní pojištění. V opačném případě riskujete, že můžete platit až milionové léčebné výlohy, pokud se vám na horách přihodí úraz spojený se zásahem záchranářů a lékařů. Nemluvě o nákladech za hospitalizaci i možný převoz do vlasti. Obrovské finanční břemeno vás čeká také v případě, kdy způsobíte škodu na zdraví někomu jinému.

4 důvody, proč zabezpečit dveře a okna pomocí mříží 20. 01. 2014

Pachatelé vloupání jdou cestou nejmenšího odporu a nezajištěná okna považují za nesnadnější způsob vniknutí do obydlí. Oblíbeným cílem zlodějů jsou přízemní byty s balkóny a rodinné domky s mnoha prosklenými vstupy. Ohrožené jsou také chaty. Hledáte-li účinnou a přitom jednoduchou mechanickou ochranu před lupiči, zkuste certifikované bezpečnostní mříže.

Špatně spíte a ráno vás bolí záda? Na vině může být špatná matrace, říká lékařka 17. 01. 2014

Probouzíte se ráno bez energie a vstupujete do nového dne se ztuhlým a rozlámaným tělem? „Na vině může být nevhodná matrace, která neposkytuje páteři dostatečnou oporu. Důsledkem je nejen nekvalitní spánek, ale také špatné rozložení tělesné váhy, které může později vést k trvalejším změnám na páteři,“ upozorňuje MUDr. Michaela Tomanová, primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí.

Jak se správně obléci na pracovní pohovor 15. 01. 2014

To, jak se obléknete na pracovní pohovor, je při hledání zaměstnání velmi zásadní, protože máte jen jednu šanci udělat ten správný první dojem. Váš vzhled od hlavy až k patě bude po vašem CV a referencích tím nejdůležitějším faktorem ovlivňujícím první dojem u personalisty či budoucího zaměstnavatele. Nejen oblečení však dělá člověka, a proto byste neměli před pohovorem propadnout panice, že nemáte co na sebe a v rozčilení spálit půlku svého šatníku. Zvolte takový outfit, ve kterém se budete cítit dobře, dejte si záležet na úpravě vlasů i nehtů, pánové pak na perfektně oholené tváři či zastřiženém vousu.

Vybírejte svým dětem bezpečné školní pomůcky. 3 tipy na co si dát pozor. 13. 01. 2014

Nutnou výbavou pro každého školáka jsou na prvním stupni zejména psací potřeby, sešity, výtvarné potřeby a aktovka či pro větší školáky batoh. Trh nabízí spoustu produktů, mezi kterými je často velký rozdíl v kvalitě i bezpečnosti. Přinášíme vám proto 3 praktické tipy pro výběr bezpečných školních pomůcek.

Alpine Pro Olympijská kolekce Soči 2014 09. 01. 2014

Olympijské hry v Soči se nezadržitelně blíží. Zajímá vás, v čem nás budou naši sportovci reprezentovat? Představujeme vám oblečení, které budou nosit ve volném čase, při nástupu a při přebírání medailí.

Nenechte si ujít