Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Oblečte se do lyžařského brnění, snadněji se vyhnete častým úrazům na sjezdovkách 27. 12. 2013

Nejvíce úrazů během zimních sportů se stává při sjezdovém lyžování. Pokud se zrovna chystáte na hory, určitě nezapomeňte na správně seřízenou výbavu. S ohledem na bezpečnost se vyplatí také lyžařská přilba, chybu však neuděláte ani páteřním pásem a chrániči rukou a nohou.

Jednoduchá vánoční výzdoba 25. 12. 2013

Vánoční svícen Výroba vánočního „svícnu“ je díky pomůckám Kores velmi snadná. Na vánoční svícen potřebujeme nižší sklenici z tlustého skla, lepicí tyčinku Kores, nůžky, do papíru vystřižený motiv, který jste si vybrali a trochu cukru krupice. Svícen s vánočním motivem získáme snadno – šablonu přiložíme na sklenici a v místě, kde je náš motiv, odhalené sklo přetřeme lepidlem. Následně sklenici obalíme v cukru a necháme zaschnout. Odstraníme šablonu a na sklenici vznikne náš obrázek. Do ní pak můžeme vložit malou svíčku a milý dáreček je hotov.

Bytaři operují i během vánočních svátků a na Silvestra. Loni napáchali škody za 168,1 milionu korun 23. 12. 2013

Pachatelé vloupání jsou aktivní i během vánočních svátků a na Silvestra. Vedle restaurací, obchodů a chat se činí především v nezabezpečených domech a bytech. Za celý loňský prosinec policie evidovala v souhrnu 4430 případů, které si vyžádaly celkovou škodu 168,1 milionů korun.

Nebojte se žehlení. Malý manuál pro pohodovější žehlení. 18. 12. 2013

Žehlení nepatří zrovna k domácím činnostem, na které bychom se těšili celý týden a nemohli kvůli tomu dospat. Představa, že nás čeká nakupené prádlo za celý měsíc a budeme se jím muset „prožehlit“ po celý večer, není zrovna pro většinu žen i mužů příliš lákavá. Bez žehlení se ale většina z nás neobejde. Přinášíme proto pár praktických fíglů a triků, se kterými půjde žehlení snadněji a rychleji od ruky.

Nový nekuřácký hudební klub La Loca MUSIC BAR & LOUNGE nabízí top kapely a DJs se vstupem zdarma 16. 12. 2013

Pražská klubová scéna zaznamenává jeden zajímavý přírůstek. Nekuřácký La Loca MUSIC BAR & LOUNGE vznikl v otevřeném přízemí hotelu a hostelu MOSAIC HOUSE a nabízí přední kapely i DJs. Velkým lákadlem je také vstup zdarma na všechny hudební akce. Klub je navíc vybaven špičkovou hudební aparaturou Meyer Sound System. Ještě v prosinci zde zahrají Deaths (20.12.), Juwana Jenkins (26.12.), nebo silentLUNO (27.12).

Minimixák Pokket Mixer - udělejte si jednoduše party kdekoliv. Stačí vám dva telefony a Pokket Mixer 13. 12. 2013

Milujete muziku a rádi mixujete? Nebo jste mixovat ještě nezkoušeli, protože nemáte potřebnou techniku? Pak je tu řešení - snadno ovladatelný kapesní minimixák Pokket Mixer, který snadno propojíte se dvěma zařízeními (mobil, tablet, MP3) a můžete ihned jednoduše mixovat. Jedná se o pasivní minimixák, tudíž nepotřebuje baterie ani jiný zdroj energie a můžete tak mixovat doma, v autě, v restauraci, na ulici i na horské chatě po návratu ze sjezdovky apod.

Atletická skupina Rychlý holky nafotila kalendář pro rok 2014 v retro stylu. Z každého prodaného výtisku půjde 50 korun na charitativní Konto BARIÉRY 11. 12. 2013

Ještě nemáte vybraný kalendář na rok 2014? Nebo přemýšlíte o originálním dárku? A rádi zároveň přispějete na dobrou věc? Pak můžete vyzkoušet kalendář atletické tréninkové skupiny Rychlý holky, ve kterém se dámy představí na dvanácti uměleckých fotografií v retro stylu. Z každého prodaného výtisku půjde 50 korun na charitativní Konto BARIÉRY. Kalendář lze zakoupit na webu www.rychlyholky.cz.

Polk Audio představuje novou řadu Heritage 09. 12. 2013

Americký výrobce špičkové audiotechniky Polk Audio představuje novou řadu přenosných audio produktů, která nabízí profesionální zvuk a atraktivní design. Serie Polk Heritage zahrnuje dva přenosné audiosystémy a čtveřici stylových sluchátek. Celá série se vyznačuje především spojením špičkové moderní technologie a atraktivního designu, který se přiklání k tradičním materiálům, jako jsou dřevo, kůže a kov.

Prodejci dveří začali bagatelizovat protipožární certifikáty. Požáry v domácnostech si přitom ročně vyžádají stovky obětí. 05. 12. 2013

Na trhu přibývá firem, které bagatelizují nutnost protipožárního certifikátu u vstupních dveří. Pokud se chystáte provádět rekonstrukci bytu či domu, dobře si rozmyslete, zda dveře bez certifikátu koupíte. Ušetřené peníze v řádech set až tisíců korun jsou zanedbatelné ve srovnání s rizikem krácení pojistky v případě požáru, kde může jít až o statisíce. Nemluvě o tom, že při tragických požárech v domácnostech každoročně zemřou nebo se zraní stovky osob, jak dokládají statistiky hasičů.

Tipy pro výběr sněhové frézy 02. 12. 2013

Přívaly sněhu nejsou ničím neobvyklým ani ve městech. Pokud z praktického hlediska přemýšlíte, jak si s takovými přívaly sněhu poradit pomocí moderní techniky, přinášíme vám několik rad Radovana Bureše ze společnosti Briggs&Stratton pro výběr sněžné frézy.

Nenechte si ujít