Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Atletická skupina Rychlý holky nafotila kalendář pro rok 2014 v retro stylu. Z každého prodaného výtisku půjde 50 korun na charitativní Konto BARIÉRY 11. 12. 2013

Ještě nemáte vybraný kalendář na rok 2014? Nebo přemýšlíte o originálním dárku? A rádi zároveň přispějete na dobrou věc? Pak můžete vyzkoušet kalendář atletické tréninkové skupiny Rychlý holky, ve kterém se dámy představí na dvanácti uměleckých fotografií v retro stylu. Z každého prodaného výtisku půjde 50 korun na charitativní Konto BARIÉRY. Kalendář lze zakoupit na webu www.rychlyholky.cz.

Polk Audio představuje novou řadu Heritage 09. 12. 2013

Americký výrobce špičkové audiotechniky Polk Audio představuje novou řadu přenosných audio produktů, která nabízí profesionální zvuk a atraktivní design. Serie Polk Heritage zahrnuje dva přenosné audiosystémy a čtveřici stylových sluchátek. Celá série se vyznačuje především spojením špičkové moderní technologie a atraktivního designu, který se přiklání k tradičním materiálům, jako jsou dřevo, kůže a kov.

Prodejci dveří začali bagatelizovat protipožární certifikáty. Požáry v domácnostech si přitom ročně vyžádají stovky obětí. 05. 12. 2013

Na trhu přibývá firem, které bagatelizují nutnost protipožárního certifikátu u vstupních dveří. Pokud se chystáte provádět rekonstrukci bytu či domu, dobře si rozmyslete, zda dveře bez certifikátu koupíte. Ušetřené peníze v řádech set až tisíců korun jsou zanedbatelné ve srovnání s rizikem krácení pojistky v případě požáru, kde může jít až o statisíce. Nemluvě o tom, že při tragických požárech v domácnostech každoročně zemřou nebo se zraní stovky osob, jak dokládají statistiky hasičů.

Tipy pro výběr sněhové frézy 02. 12. 2013

Přívaly sněhu nejsou ničím neobvyklým ani ve městech. Pokud z praktického hlediska přemýšlíte, jak si s takovými přívaly sněhu poradit pomocí moderní techniky, přinášíme vám několik rad Radovana Bureše ze společnosti Briggs&Stratton pro výběr sněžné frézy.

Výstava Josefa Šímy v Grund Resort Golf&Ski v Mladých Bukách nabídne také obrazy ze sbírky Ing. Štorcha, dědice zakladatele nakladatelství Aventinum. 27. 11. 2013

Krkonošský designový hotel Grund Resort Golf&Ski v Mladých Bukách nabízí široké veřejnosti další lahůdku z dvoudenních výstav velkých českých výtvarníků – obrazy světově uznávaného rodáka z nedaleké Jaroměře, Josefa Šímy. Vystavena budou také díla ze sbírky Ing. Otakara Štorcha ml., dědice zakladatele prvorepublikového nakladatelství Aventinum, a mezi nimi kresby, které ilustrovaly knihy nakladatele Otakara Štorcha-Mariena.

Malý průvodce světem vůní 25. 11. 2013

Vůně patří k velmi osobním záležitostem, při jejím výběru byste si proto měli dát dobře záležet, protože vůně nás provází celý den a parfém dokáže zvýraznit naši ženskost, ovlivnit náladu i emoce. Přinášíme vám malého průvodce, jak si vybrat ten pravý parfém na míru.

Jak zasadit protiúder bolavým kostem a kloubům 19. 11. 2013

Bolesti kloubů umí udeřit náhle a bez ohledu na věk. K nejproblémovějším patří kolenní, hlezenní a kyčelní klouby. Chcete-li předcházet zdravotním problémům, vyvarujte se nadměrnému přetěžování kloubů, hlídejte si váhu, dbejte na výživu a zdravý životní styl.

Špičková audio kvalita a vytříbený styl, to je Polk. Jako novinku přináší retro řadu Heritage 13. 11. 2013

Lákavá kombinace nadstandardní kvality a nevšedního designu dělá z prémiových audio kousků od společnosti Polk opravdové lahůdky pro poslechové fajnšmekry. Pokud vám záleží na stylu sluchátek a provedení domácích audio systémů stejně jako na kvalitě poslechu, pak jste na správné adrese. Jako úplnou novinku přináší Polk retro řadu Heritage.

Limitovaná edice retro odpadkových košů Brabantia Mineral Collection. 11. 11. 2013

Koše budou k dostání ve velikostech 12 a 20 litrů, jsou vybaveny nejnovější technologií Motion Control pro lehké otevírání a hladké, tiché zavírání, zápachu odolným uzavíráním, masivním vyjímatelným vnitřním košem, který se snadno udržuje i protiskluzovým dnem, které drží pevně i na vlhké nebo naleštěné podlaze. Koš je vyroben z antikorozního materiálu.

3 nejčastější kancelářské podpásovky pro vaše zdraví 04. 11. 2013

Velká část mých pacientů, kteří pracují v kanceláři, si stěžuje na bolesti bederní, krční páteře a ramen, shrnuje své zkušenosti primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí Michaela Tomanová. Tyto obtíže se často vyskytují kvůli dlouhodobému sezení, které má za následek nevyváženou funkci pohybového systému: dochází k přetěžování některých svalů a naopak k oslabování jiných.

Nenechte si ujít