Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

4 + 1 tip, jak zazimovat sekačku 31. 10. 2013

Uskladnění zahradní techniky, kterou v zimě nevyužíváme, bychom neměli podcenit. Kromě jejího důkladného očištění nezapomeňte na několik dalších důležitých úkonů. Prodloužíte tak její životnost a udržíte výkonnost. Radovan Bureš ze společnosti Briggs & Stratton vám poradí 4 nejdůležitější kroky zimní péče o benzínovou sekačku.

Značky 30. 10. 2013

Většina lidí, když se chystá na nákup nového spotřebiče, tak se ptá, jakou značku si má koupit. Ovšem budou vařit na těch pár písmenech napsaných na výrobku nebo na konkrétním spotřebiči? V dnešní globalizované době stejný výrobek prodává na trhu několik firem. Nejmarkantnější je to samozřejmě u menších spotřebičů. Nechat si z Číny poslat kontejner mixerů pod svojí značkou umí každý.

Daramis Group spouští prodej dalších bytů na Zeleném Městě 2 29. 10. 2013

Základní stavební kámen projektu lukrativního bydlení v pražských Hrdlořezech Zelené Město 2, byl slavnostně položen a Daramis Group zde zahajuje prodej dalších bytů ve třech domech. V tuto chvíli Daramis nabízí v projektu Zelené město 2 celkem 164 z 333 bytů, jejichž stavba bude zahájena do 20 měsíců.

Osmany Laffita for Grund. Exkluzivní kolekce koberečků Grund navržených Osmanym Laffitou. 22. 10. 2013

Česká rodinná firma Grund, vedoucí firma na evropském trhu ve výrobě koupelnových koberečků, spojila své síly s couturierem Osmanym Laffitou. Výsledkem spolupráce je limitovaná exkluzivní kolekce koupelnových koberečků Osmany Laffita for Grund. „Nová kolekce má Osmanyho neopakovatelný rukopis, který posouvá naše koberečky zase blíže k uměleckému dílu,“ říká Jiří Grund, ředitel společnosti Grund.

Podzimní výlet za vínem k proslulé italské rodině Antinori 21. 10. 2013

Pěší nebo cyklistická projížďka mezi vinicemi v Itálii, překrásná krajina ověšená hrozny a večer strávený ve sklípku, kde ochutnáváte to nejlepší od proslulé vinařské rodiny Antinori, která se věnuje výrobě vína přes 600 let. I tak může vypadat váš výlet za vínem do Toskánska, kde na vás letos čeká zásadní novinka. Jde o Antinori nel Chianti Classico, nevšední architektonické dílo rodiny Antinori, ve kterém se snoubí vinařské sklepy s muzeem. Najdete jej ve městě Bargino.

Nový trend: párování vody a vína 16. 10. 2013

O tom, že o celkovém chuťovém zážitku a požitku z jídla, rozhoduje správné párování jídla a vína, víme téměř všichni. Ale věděli jste, že pokud si chcete vychutnat samotné víno, je důležité jej spárovat také se správným typem vody?

Chai Latté, kořeněný nápoj s příchutí exotiky. Podmanivá novinka dorazila do českých kaváren 14. 10. 2013

Češi objevili horkou novinku, exotický nápoj Chai Latté, který je stále populárnější v tuzemských kavárnách, kam dorazil ze světových metropolí. Jeho kolébkou je však Indie. Co od tohoto nápoje můžete čekat?

3 časté chyby při internetovém nakupování 11. 10. 2013

Internetové nakupování je stále oblíbenější. Zákazníky e-shopů lákají nižší ceny než v kamenných obchodech, mnohem širší výběr dostupného zboží a značná úspora času. Aby byly vaše online-nákupy zároveň bezpečné, vyhněte se těmto častým chybám, které zákazníci e-shopů dělají.

Trendy v domácím videu: Televizory jsou trumfovány projektory a technologicky vyvinutějšími projekčními plochami 30. 09. 2013

Češi si stále více užívají filmy i televizní programy na velkých úhlopříčkách. Prodeje televizorů se celosvětově propadají. Vloni to bylo o 6 %. Je to často i proto, že plazmové, LCD i LED televizory jsou trumfovány projektory a technologicky vyvinutějšími projekčními plochami. Kvalitou se jim totiž ty nejkvalitnější z nich rovnají a jejich ceny v úhlopříčkách nad 80“ jsou výrazně příznivější.

ZUPROFIT - nakupujte na stovkách českých i zahraničních e-shopů a získejte část peněz zpět 30. 09. 2013

Nakupujete zboží nebo služby na internetu a chcete je pořídit ještě levněji? Nebo jste se těmto nákupům doposud vyhýbali? Každopádně zbystřete. Na adrese www.zuprofit.cz byl spuštěn projekt, díky kterému můžete nakupovat na stovkách českých i zahraničních e-shopů a dostat část utracených peněz zpět! Nakupovat lze jednoduše na mnoha internetových obchodech nabízejících elektroniku, spotřebiče, kosmetiku, módu, vybavení domácnosti, potřeby pro děti, sport a volný čas, pojištění, ubytování v hotelích, dovolené a mnoho dalších věcí a služeb. Stačí se zaregistrovat na www.zuprofit.cz, nakoupit první produkt nebo službu a ve virtuální peněžence vám rázem přistanou první peníze.

Nenechte si ujít