Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Výstava Josefa Šímy v Grund Resort Golf&Ski v Mladých Bukách nabídne také obrazy ze sbírky Ing. Štorcha, dědice zakladatele nakladatelství Aventinum. 27. 11. 2013

Krkonošský designový hotel Grund Resort Golf&Ski v Mladých Bukách nabízí široké veřejnosti další lahůdku z dvoudenních výstav velkých českých výtvarníků – obrazy světově uznávaného rodáka z nedaleké Jaroměře, Josefa Šímy. Vystavena budou také díla ze sbírky Ing. Otakara Štorcha ml., dědice zakladatele prvorepublikového nakladatelství Aventinum, a mezi nimi kresby, které ilustrovaly knihy nakladatele Otakara Štorcha-Mariena.

Malý průvodce světem vůní 25. 11. 2013

Vůně patří k velmi osobním záležitostem, při jejím výběru byste si proto měli dát dobře záležet, protože vůně nás provází celý den a parfém dokáže zvýraznit naši ženskost, ovlivnit náladu i emoce. Přinášíme vám malého průvodce, jak si vybrat ten pravý parfém na míru.

Jak zasadit protiúder bolavým kostem a kloubům 19. 11. 2013

Bolesti kloubů umí udeřit náhle a bez ohledu na věk. K nejproblémovějším patří kolenní, hlezenní a kyčelní klouby. Chcete-li předcházet zdravotním problémům, vyvarujte se nadměrnému přetěžování kloubů, hlídejte si váhu, dbejte na výživu a zdravý životní styl.

Špičková audio kvalita a vytříbený styl, to je Polk. Jako novinku přináší retro řadu Heritage 13. 11. 2013

Lákavá kombinace nadstandardní kvality a nevšedního designu dělá z prémiových audio kousků od společnosti Polk opravdové lahůdky pro poslechové fajnšmekry. Pokud vám záleží na stylu sluchátek a provedení domácích audio systémů stejně jako na kvalitě poslechu, pak jste na správné adrese. Jako úplnou novinku přináší Polk retro řadu Heritage.

Limitovaná edice retro odpadkových košů Brabantia Mineral Collection. 11. 11. 2013

Koše budou k dostání ve velikostech 12 a 20 litrů, jsou vybaveny nejnovější technologií Motion Control pro lehké otevírání a hladké, tiché zavírání, zápachu odolným uzavíráním, masivním vyjímatelným vnitřním košem, který se snadno udržuje i protiskluzovým dnem, které drží pevně i na vlhké nebo naleštěné podlaze. Koš je vyroben z antikorozního materiálu.

3 nejčastější kancelářské podpásovky pro vaše zdraví 04. 11. 2013

Velká část mých pacientů, kteří pracují v kanceláři, si stěžuje na bolesti bederní, krční páteře a ramen, shrnuje své zkušenosti primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí Michaela Tomanová. Tyto obtíže se často vyskytují kvůli dlouhodobému sezení, které má za následek nevyváženou funkci pohybového systému: dochází k přetěžování některých svalů a naopak k oslabování jiných.

4 + 1 tip, jak zazimovat sekačku 31. 10. 2013

Uskladnění zahradní techniky, kterou v zimě nevyužíváme, bychom neměli podcenit. Kromě jejího důkladného očištění nezapomeňte na několik dalších důležitých úkonů. Prodloužíte tak její životnost a udržíte výkonnost. Radovan Bureš ze společnosti Briggs & Stratton vám poradí 4 nejdůležitější kroky zimní péče o benzínovou sekačku.

Značky 30. 10. 2013

Většina lidí, když se chystá na nákup nového spotřebiče, tak se ptá, jakou značku si má koupit. Ovšem budou vařit na těch pár písmenech napsaných na výrobku nebo na konkrétním spotřebiči? V dnešní globalizované době stejný výrobek prodává na trhu několik firem. Nejmarkantnější je to samozřejmě u menších spotřebičů. Nechat si z Číny poslat kontejner mixerů pod svojí značkou umí každý.

Daramis Group spouští prodej dalších bytů na Zeleném Městě 2 29. 10. 2013

Základní stavební kámen projektu lukrativního bydlení v pražských Hrdlořezech Zelené Město 2, byl slavnostně položen a Daramis Group zde zahajuje prodej dalších bytů ve třech domech. V tuto chvíli Daramis nabízí v projektu Zelené město 2 celkem 164 z 333 bytů, jejichž stavba bude zahájena do 20 měsíců.

Osmany Laffita for Grund. Exkluzivní kolekce koberečků Grund navržených Osmanym Laffitou. 22. 10. 2013

Česká rodinná firma Grund, vedoucí firma na evropském trhu ve výrobě koupelnových koberečků, spojila své síly s couturierem Osmanym Laffitou. Výsledkem spolupráce je limitovaná exkluzivní kolekce koupelnových koberečků Osmany Laffita for Grund. „Nová kolekce má Osmanyho neopakovatelný rukopis, který posouvá naše koberečky zase blíže k uměleckému dílu,“ říká Jiří Grund, ředitel společnosti Grund.

Nenechte si ujít