Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Podzimní výlet za vínem k proslulé italské rodině Antinori 21. 10. 2013

Pěší nebo cyklistická projížďka mezi vinicemi v Itálii, překrásná krajina ověšená hrozny a večer strávený ve sklípku, kde ochutnáváte to nejlepší od proslulé vinařské rodiny Antinori, která se věnuje výrobě vína přes 600 let. I tak může vypadat váš výlet za vínem do Toskánska, kde na vás letos čeká zásadní novinka. Jde o Antinori nel Chianti Classico, nevšední architektonické dílo rodiny Antinori, ve kterém se snoubí vinařské sklepy s muzeem. Najdete jej ve městě Bargino.

Nový trend: párování vody a vína 16. 10. 2013

O tom, že o celkovém chuťovém zážitku a požitku z jídla, rozhoduje správné párování jídla a vína, víme téměř všichni. Ale věděli jste, že pokud si chcete vychutnat samotné víno, je důležité jej spárovat také se správným typem vody?

Chai Latté, kořeněný nápoj s příchutí exotiky. Podmanivá novinka dorazila do českých kaváren 14. 10. 2013

Češi objevili horkou novinku, exotický nápoj Chai Latté, který je stále populárnější v tuzemských kavárnách, kam dorazil ze světových metropolí. Jeho kolébkou je však Indie. Co od tohoto nápoje můžete čekat?

3 časté chyby při internetovém nakupování 11. 10. 2013

Internetové nakupování je stále oblíbenější. Zákazníky e-shopů lákají nižší ceny než v kamenných obchodech, mnohem širší výběr dostupného zboží a značná úspora času. Aby byly vaše online-nákupy zároveň bezpečné, vyhněte se těmto častým chybám, které zákazníci e-shopů dělají.

Trendy v domácím videu: Televizory jsou trumfovány projektory a technologicky vyvinutějšími projekčními plochami 30. 09. 2013

Češi si stále více užívají filmy i televizní programy na velkých úhlopříčkách. Prodeje televizorů se celosvětově propadají. Vloni to bylo o 6 %. Je to často i proto, že plazmové, LCD i LED televizory jsou trumfovány projektory a technologicky vyvinutějšími projekčními plochami. Kvalitou se jim totiž ty nejkvalitnější z nich rovnají a jejich ceny v úhlopříčkách nad 80“ jsou výrazně příznivější.

ZUPROFIT - nakupujte na stovkách českých i zahraničních e-shopů a získejte část peněz zpět 30. 09. 2013

Nakupujete zboží nebo služby na internetu a chcete je pořídit ještě levněji? Nebo jste se těmto nákupům doposud vyhýbali? Každopádně zbystřete. Na adrese www.zuprofit.cz byl spuštěn projekt, díky kterému můžete nakupovat na stovkách českých i zahraničních e-shopů a dostat část utracených peněz zpět! Nakupovat lze jednoduše na mnoha internetových obchodech nabízejících elektroniku, spotřebiče, kosmetiku, módu, vybavení domácnosti, potřeby pro děti, sport a volný čas, pojištění, ubytování v hotelích, dovolené a mnoho dalších věcí a služeb. Stačí se zaregistrovat na www.zuprofit.cz, nakoupit první produkt nebo službu a ve virtuální peněžence vám rázem přistanou první peníze.

Global Wines otevřel v Praze kamennou prodejnu 23. 09. 2013

Global Wines, největší dovozce a distributor vín v České republice, rozšířil své služby a otevřel v Praze kamennou prodejnu. Zákazníci tak mohou na pražském Andělu vybírat ze široké nabídky vín z celého světa a zároveň prodejnu využít jako odběrové místo poté, co si vína či destiláty vyberou a objednají na e-shopu www.global-wines.cz.

5 tipů, jak mít boty stále jako nové 18. 09. 2013

Pokud chcete, aby vám právě zakoupené boty dlouho vydržely a stále vypadaly jako nové, musíte o ně správně pečovat, protože nákup nové obuvi je pouze začátkem. Přinášíme pět tipů, jak se o nové boty starat tak, aby i příští rok vypadaly, že jste je zrovna nazuli poprvé.

5 tipů, jak připravit své tělo na podzim 16. 09. 2013

Léto pomalu ale jistě skončilo a přichází chmurný podzim. Teplotní rozdíl oproti letním měsícům je markantní. Pokud se navíc vyplní některé negativní předpovědi počasí, čeká nás velmi sychravý podzim a pravděpodobně se tak o nás bude pokoušet negativní nálada, deprese i každoroční chřipkové epidemie. Poradíme vám, jak se na podzim správně připravit a vychutnat si jej ve veselých barvách, s úsměvem a dobrou náladou.

Šetřete dopravní náklady na schůzky i čas. Videokonference je mrtvá. Hlavu vzhůru, ať žije SmartVideo 09. 09. 2013

Jako smartphone změnil vnímání telefonu, tak SmartVideo usnadňuje a zkvalitňuje videokomunikaci. LifeSize SmartVideo Icon Series je nová řada videosystémů navržených pro jednoduchou a pohodlnou komunikaci v nejvyšší HD kvalitě. Chytrá videokomunikace šetří drahé cestovní náklady i nejdražší čas a proti běžným videokonferencím je ovládání jedním tlačítkem velmi snadné. Navíc se můžete do komunikace kdykoli připojit z letiště, hotelu nebo z pohodlí domova přes notebook, smartphone nebo tablet, a to s nesrovnatelně vyšší kvalitou spojení a s mnohem více funkcemi než to umí běžné videokonferenční systémy a o nichž se Skypu ani nesní.

Nenechte si ujít