Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zapomněli jsme doma nabíječku! 24. 05. 2011

Jedete na dovolenou a berete si s sebou mobil, GPS, fotoaparát na baterky a iPhone? Nechte změť nabíječek doma, stačí vám jedna jediná!

Obleček, který chladí 19. 05. 2011

Během prvních horkých měsíců začíná takzvaná „pitná sezóna“ – nejen že by v horku měl každý přijímat zvýšené množství tekutin, ale také jsme každoročně ze všech stran masírováni informacemi o tom, jak jsou tekutiny pro lidský organismus důležité. A v tomto duchu budou informovat i Spotřebiče.cz. Dnešní gadget je právě proto tekutinový!

Úsporná zásuvka zatočí se žrouty energie 16. 05. 2011

Jestliže chcete v domácnosti dlouhodobě snížit spotřebu energie, zkuste vsadit na energeticky úspornou zásuvku. Díky této malé, ale šikovné věcičce omezíte spotřebu energie, kterou si během každodenního chodu elektrospotřebičů málokdy uvědomíte.

Toasty jedině stylově 12. 05. 2011

Novinka určená pro milovníky designu, kvalitních produktů a zejména dobrých toustů.

Nenahraditelní zahradní pomocníci 10. 05. 2011

Sekačky, křovinořezy, vertikulátory, drtiče a kultivátory. To jsou neocenitelní pomocníci, kteří za vás na zahradě odvedou spoustu práce. A navíc vám pomohou pečovat o trávník, záhonek či ovocný sad takřka po celý kalendářní rok.

Protřepat, nemíchat a s ledem 07. 05. 2011

Vítejte na lekci míchání drinků. Začneme třeba nápojem Tequila Sunrise: Sklenku naplníme ledem. Nalijeme tequilu a pomerančový džus a směs promícháme. Přidáme grenadinu a dále již nemícháme. Nápoj ozdobíme plátkem pomeranče. Pokračujeme s Cuba Libre: Nalijeme rum a limetovou šťávu přes led. Nápoj doplníme colou a ozdobíme kůrou z limetky. A otázka pro pozorné čtenáře - co mají oba recepty společného? Správně, je to led.

Vousy pod kontrolou 05. 05. 2011

Pro pány, kteří se pyšní plnovousem, bradkou, pěstěným knírem nebo kotletami podle vzoru Elvise, je zastřihovač vousů nezbytným nástrojem. Vývoj jde stále kupředu, takže dnes jsou k dostání malé a skladné přístroje, které lze nabíjet dokonce přes USB.

Špagety se smyslem pro humor 03. 05. 2011

Nebaví vás vaření? Možná je to tím, že máte v kuchyni nudu. Pokud používáte obyčejné kuchyňské náčiní, není divu. Pojďte se s námi projít barevným světem zábavných doplňků, díky kterým se budete do kuchyně těšit. A uvaříme si na té procházce třeba špagety s pravým domácím pestem.

Česnek už ne za trest 26. 04. 2011

My Češi máme rádi česnek. Používáme ho hodně a najdeme ho v celé řadě typicky českých jídel. Jeho pachu se ale vyhýbáme. V kuchařkách můžeme najít rady, jak česnek zbavit srdíčka a on potom ztratí své typické „aroma“, před důležitou schůzkou se mu vyhýbáme na kilometry.

Slovníček pojmů - žehličky 22. 04. 2011

Taky si někdy připadáte jako v Japonsku nebo u afrického domorodého kmene, když čtete popis funkcí moderních napařovacích žehliček? Všechny ty Anti Drip, Anti Calc a Anti bůhví co ještě...Proto vám přinášíme výrobcovsko-český slovník, který vás tuhle cizí řeč rychle naučí.

Nenechte si ujít