Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak si vychutnat kávu všemi smysly 02. 09. 2013

Pijete kávu hlavně kvůli jejím povzbuzujícím účinkům? Zkuste se podívat na tento nápoj také jinýma očima. Udělejte si z pití kávy požitkářský rituál, poznávejte ji všemi smysly a dopřávejte si tu nejlepší. K pravému gurmánskému zážitku vám přináší několik tipů Luboš Martínek, šéfbarista sítě kaváren CrossCafe.

Zpátky do školy ... a radost prázdnin si vezměte s sebou 29. 08. 2013

Prázdniny a čas školní jsou pro děti dva jednoznačně oddělené světy. První bývá dobou volnosti, her a zábavy, druhý má za svou osu řád a povinnosti. Ale představte si, že si děti budou moci při návratu z prázdnin do školních škamen s sebou přinést alespoň kousek prázdninové radosti. Právě zábavu a inspiraci se snaží dětem se svými školními pomůckami přinášet jejich tradiční výrobce - společnost Kores. A dvěma stěžni na její vlajkové lodi plující do nového školního roku jsou barevné pastelky Kores Kolores a lepicí tyčinky.

6 tipů pro romantický piknik 21. 08. 2013

Láska prochází žaludkem a na čerstvém vzduchu lépe chutná. Proto je piknik na louce nebo na kraji lesa zajímavým zpestřením i pozdně letních dní, které vybízejí k výletům a novým zážitkům. Přinášíme několik tipů společnosti Brabantia, které vám pomohou piknik lépe zorganizovat a vyhnout se nepříjemným překvapením.

4 tipy, proč a jak investovat do vína 14. 08. 2013

Investování do vína patří mezi nejjistější způsoby, jak zhodnotit vložené finance. Abyste mohli investovat, nemusíte být velkými znalci. Stačí se obrátit na renomované experty či prodejce, kteří vám poradí. „Roční výnos z dobře nakoupeného moku se pohybuje mezi 10 až 15 procenty, v některých případech však může budoucí hodnota vína převýšit i 200 procent jeho pořizovací ceny,“ říká Filip Jantač z Global Wines.

Inspirace ze Španělska: celoroční grilování 22. 07. 2013

Španělé jsou odborníci na dobré jídlo, nekonečné siesty a oslavy všeho druhu. Skvělou příležitostí pro spojení všech těchto zálib je grilování. Od koho jiného bychom se tedy měli učit, jak nejlépe grilovat, než od tohoto požitkářského národa? MALL.CZ představuje elektrické grily španělské značky Jata, díky kterým si můžete užívat grilování po celý rok.

Samsung nabízí rychlejší a snadnější úklid s prémiovým bezsáčkovým vysavačem 08. 07. 2013

Společnost Samsung Electronics Co. Ltd., přední světová společnost v oblasti inovace digitálních spotřebičů, představuje konstrukčně zcela nový vysavač bezsáčkového typu Samsung VC20F70. Díky mnoha inovacím se s ním při úklidu snadněji manipuluje, takže pohyb po bytě během vysávání je rychlejší a plynulejší. Nový vysavač Samsung VC20F70 nabízí spotřebitelům v jednom domácím spotřebiči kombinaci designu, výkonu a technických předností, s jakou se doposud nesetkali.

Zapomněli jsme doma nabíječku! 24. 05. 2011

Jedete na dovolenou a berete si s sebou mobil, GPS, fotoaparát na baterky a iPhone? Nechte změť nabíječek doma, stačí vám jedna jediná!

Obleček, který chladí 19. 05. 2011

Během prvních horkých měsíců začíná takzvaná „pitná sezóna“ – nejen že by v horku měl každý přijímat zvýšené množství tekutin, ale také jsme každoročně ze všech stran masírováni informacemi o tom, jak jsou tekutiny pro lidský organismus důležité. A v tomto duchu budou informovat i Spotřebiče.cz. Dnešní gadget je právě proto tekutinový!

Úsporná zásuvka zatočí se žrouty energie 16. 05. 2011

Jestliže chcete v domácnosti dlouhodobě snížit spotřebu energie, zkuste vsadit na energeticky úspornou zásuvku. Díky této malé, ale šikovné věcičce omezíte spotřebu energie, kterou si během každodenního chodu elektrospotřebičů málokdy uvědomíte.

Toasty jedině stylově 12. 05. 2011

Novinka určená pro milovníky designu, kvalitních produktů a zejména dobrých toustů.

Nenechte si ujít