Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Nenahraditelní zahradní pomocníci 10. 05. 2011

Sekačky, křovinořezy, vertikulátory, drtiče a kultivátory. To jsou neocenitelní pomocníci, kteří za vás na zahradě odvedou spoustu práce. A navíc vám pomohou pečovat o trávník, záhonek či ovocný sad takřka po celý kalendářní rok.

Protřepat, nemíchat a s ledem 07. 05. 2011

Vítejte na lekci míchání drinků. Začneme třeba nápojem Tequila Sunrise: Sklenku naplníme ledem. Nalijeme tequilu a pomerančový džus a směs promícháme. Přidáme grenadinu a dále již nemícháme. Nápoj ozdobíme plátkem pomeranče. Pokračujeme s Cuba Libre: Nalijeme rum a limetovou šťávu přes led. Nápoj doplníme colou a ozdobíme kůrou z limetky. A otázka pro pozorné čtenáře - co mají oba recepty společného? Správně, je to led.

Vousy pod kontrolou 05. 05. 2011

Pro pány, kteří se pyšní plnovousem, bradkou, pěstěným knírem nebo kotletami podle vzoru Elvise, je zastřihovač vousů nezbytným nástrojem. Vývoj jde stále kupředu, takže dnes jsou k dostání malé a skladné přístroje, které lze nabíjet dokonce přes USB.

Špagety se smyslem pro humor 03. 05. 2011

Nebaví vás vaření? Možná je to tím, že máte v kuchyni nudu. Pokud používáte obyčejné kuchyňské náčiní, není divu. Pojďte se s námi projít barevným světem zábavných doplňků, díky kterým se budete do kuchyně těšit. A uvaříme si na té procházce třeba špagety s pravým domácím pestem.

Česnek už ne za trest 26. 04. 2011

My Češi máme rádi česnek. Používáme ho hodně a najdeme ho v celé řadě typicky českých jídel. Jeho pachu se ale vyhýbáme. V kuchařkách můžeme najít rady, jak česnek zbavit srdíčka a on potom ztratí své typické „aroma“, před důležitou schůzkou se mu vyhýbáme na kilometry.

Slovníček pojmů - žehličky 22. 04. 2011

Taky si někdy připadáte jako v Japonsku nebo u afrického domorodého kmene, když čtete popis funkcí moderních napařovacích žehliček? Všechny ty Anti Drip, Anti Calc a Anti bůhví co ještě...Proto vám přinášíme výrobcovsko-český slovník, který vás tuhle cizí řeč rychle naučí.

Umíte se sekačkou zacházet bezpečně? Nyní je pravý čas si to ověřit. 18. 04. 2011

Sekačku jsme si na sezónu připravili, terén k sekání už taky máme. Teď už se jen chopit stroje a vyrazit na souboj s přerostlým trávníkem. Znáte ale pravidla bezpečnosti práce se sekačkou? Schválně – doplňujete do ní benzín ještě v garáži? Necháváte děti obdivovat sekačku v akci? Pak byste si možná měli zopakovat zásady bezpečnosti práce, které minimalizují riziko poranění.

Posezení na zahradě? Se správným nábytkem žádný problém. 15. 04. 2011

Sluníčko se pomalu ale jistě probouzí a co nevidět nás vyláká ven, abychom nasáli první jarní paprsky. A takové posezení v zahradě či na terase s přáteli rozhodně takovouto příležitostí je.

Brabantia uvádí šest barev pro tuto sezónu 13. 04. 2011

Čas od času je třeba obměnit šatník, účes nebo prostě provést nějakou změnu – něco, co dodá šmrnc a vytrhne nás ze stereotypu. Takové zpestření si však zasloužíte nejen vy, ale i vaše domácnost. Udělejte jí i sobě radost s novými zářivými barvami košů Touch Bin de Luxe, které pro tuto sezónu představuje společnost Brabantia. Ovšem na rozdíl od nového účesu – Brabantia vydrží věky.

Recyklace elektrospotřebičů, aneb kam se starou televizí 11. 04. 2011

Ptáte se kam s vysloužilou televizí? Místo, abyste ji vyhodili do popelnice, raději s ní zamiřte k nejbližšímu sběrnému dvoru, kde je odevzdání nerozebraného elektrospotřebiče zdarma. V ceně nového elektrozařízení, které si na místo starého spotřebiče pořídíte, je totiž již zahrnut recyklační poplatek.

Nenechte si ujít