Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Umíte se sekačkou zacházet bezpečně? Nyní je pravý čas si to ověřit. 18. 04. 2011

Sekačku jsme si na sezónu připravili, terén k sekání už taky máme. Teď už se jen chopit stroje a vyrazit na souboj s přerostlým trávníkem. Znáte ale pravidla bezpečnosti práce se sekačkou? Schválně – doplňujete do ní benzín ještě v garáži? Necháváte děti obdivovat sekačku v akci? Pak byste si možná měli zopakovat zásady bezpečnosti práce, které minimalizují riziko poranění.

Posezení na zahradě? Se správným nábytkem žádný problém. 15. 04. 2011

Sluníčko se pomalu ale jistě probouzí a co nevidět nás vyláká ven, abychom nasáli první jarní paprsky. A takové posezení v zahradě či na terase s přáteli rozhodně takovouto příležitostí je.

Brabantia uvádí šest barev pro tuto sezónu 13. 04. 2011

Čas od času je třeba obměnit šatník, účes nebo prostě provést nějakou změnu – něco, co dodá šmrnc a vytrhne nás ze stereotypu. Takové zpestření si však zasloužíte nejen vy, ale i vaše domácnost. Udělejte jí i sobě radost s novými zářivými barvami košů Touch Bin de Luxe, které pro tuto sezónu představuje společnost Brabantia. Ovšem na rozdíl od nového účesu – Brabantia vydrží věky.

Recyklace elektrospotřebičů, aneb kam se starou televizí 11. 04. 2011

Ptáte se kam s vysloužilou televizí? Místo, abyste ji vyhodili do popelnice, raději s ní zamiřte k nejbližšímu sběrnému dvoru, kde je odevzdání nerozebraného elektrospotřebiče zdarma. V ceně nového elektrozařízení, které si na místo starého spotřebiče pořídíte, je totiž již zahrnut recyklační poplatek.

Zvířátka v kuchyni 08. 04. 2011

Máte rádi zvířata? A chtěli byste je mít i doma v kuchyni? Ale ne, nebojte se, nemyslím teď různé zástupce z říše hmyzu, které v bytě vidíme dost neradi. Tato zvířátka si určitě zamilujete, protože jsou nejen roztomilá, ale také užitečná. Usnadní vám totiž drobný úklid.

Jak prát šetrně 04. 04. 2011

Víte, že průměrné stáří praček, jež české domácnosti vlastní, dosahuje výše 7,5 roku? Jedná se o celorepublikový průměr, takže není výjimkou, že některá z tuzemských domácností vlastní pračku starou až 10 let, která je opravdovým žroutem elektrické energie a vody.

Farmářské trhy v OC Park Hostivař 03. 04. 2011

Obchodní centrum Park Hostivař spouští od 5. dubna své farmářské trhy. Budou probíhat pravidelně každé úterý

Sváteční večeře pro nekuchaře 01. 04. 2011

Nejenom pro nás, nekuchaře a lenochy, máme dnešní skvělý gadget. Pokud sledujete rubriku gadgets pravidelně, tak už jste v článku „Co má společného hot dog se psem“ poznali ohřívač párků. Teď pro vás máme ještě jedno zlepšení, díky kterému už není důvod jíst něco jiného něž skvělé, zdravé, výživné, nízkokalorické párky v rohlíku.

Krmení dravé zvěře 24. 03. 2011

Každý rodič určitě ví, že krmení malých dětí se často zvrhne v boj. Všude létají kousky jídla, špinavá je kuchyně, dítě i vy, ale dostat alespoň sousto do dětské pusy je téměř nadlidský úkol. Vůbec největší legrace nastává ve chvíli, kdy se malému raubíři podaří plácnout lžičkou doprostřed talíře tak, že se večeře rozletí po celé místnosti. Tedy legrace pro dítě, menší už pro toho, kdo pak musí vzniklou spousť uklízet.

Zpříjemněme si žehlení s pomůckami od Brabantia 21. 03. 2011

Skvělá žehlicí prkna Brabantia si získávají stále více zákazníků – jejich životnost, stabilita, kvalita a design z nich dělají něco víc než jen pomocníka při žehlení. Proč si jej však neusnadnit ještě více? Brabantia přichází s „vychytávkami“, které z žehlení udělají profesionální akt a z výsledku mistrovské dílo.

Nenechte si ujít