Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zvířátka v kuchyni 08. 04. 2011

Máte rádi zvířata? A chtěli byste je mít i doma v kuchyni? Ale ne, nebojte se, nemyslím teď různé zástupce z říše hmyzu, které v bytě vidíme dost neradi. Tato zvířátka si určitě zamilujete, protože jsou nejen roztomilá, ale také užitečná. Usnadní vám totiž drobný úklid.

Jak prát šetrně 04. 04. 2011

Víte, že průměrné stáří praček, jež české domácnosti vlastní, dosahuje výše 7,5 roku? Jedná se o celorepublikový průměr, takže není výjimkou, že některá z tuzemských domácností vlastní pračku starou až 10 let, která je opravdovým žroutem elektrické energie a vody.

Farmářské trhy v OC Park Hostivař 03. 04. 2011

Obchodní centrum Park Hostivař spouští od 5. dubna své farmářské trhy. Budou probíhat pravidelně každé úterý

Sváteční večeře pro nekuchaře 01. 04. 2011

Nejenom pro nás, nekuchaře a lenochy, máme dnešní skvělý gadget. Pokud sledujete rubriku gadgets pravidelně, tak už jste v článku „Co má společného hot dog se psem“ poznali ohřívač párků. Teď pro vás máme ještě jedno zlepšení, díky kterému už není důvod jíst něco jiného něž skvělé, zdravé, výživné, nízkokalorické párky v rohlíku.

Krmení dravé zvěře 24. 03. 2011

Každý rodič určitě ví, že krmení malých dětí se často zvrhne v boj. Všude létají kousky jídla, špinavá je kuchyně, dítě i vy, ale dostat alespoň sousto do dětské pusy je téměř nadlidský úkol. Vůbec největší legrace nastává ve chvíli, kdy se malému raubíři podaří plácnout lžičkou doprostřed talíře tak, že se večeře rozletí po celé místnosti. Tedy legrace pro dítě, menší už pro toho, kdo pak musí vzniklou spousť uklízet.

Zpříjemněme si žehlení s pomůckami od Brabantia 21. 03. 2011

Skvělá žehlicí prkna Brabantia si získávají stále více zákazníků – jejich životnost, stabilita, kvalita a design z nich dělají něco víc než jen pomocníka při žehlení. Proč si jej však neusnadnit ještě více? Brabantia přichází s „vychytávkami“, které z žehlení udělají profesionální akt a z výsledku mistrovské dílo.

Voda v zahradě – co zvážit, než si pořídíte zahradní jezírko 18. 03. 2011

Kdo někdy spatřil udržované zahradní jezírko v celé své kráse, alespoň na okamžik zatoužil po vlastním. Přitom to není nic nemožného.

Desatero tipů na úsporné vaření 16. 03. 2011

Víte, že způsob, jakým vaříte, má vliv na celkovou výši spotřeby elektrické energie a vody v domácnosti? Jestliže chcete ulehčit rodinnému rozpočtu, vsaďte na úspornou přípravu pokrmů, díky níž ušetříte až několik stovek ročně.

Vyměňte starou pračku za novou 10. 03. 2011

Víte, že průměrné stáří praček, jež české domácnosti vlastní, dosahuje výše 7,5 roku? Jedná se o celorepublikový průměr, takže není výjimkou, že některá z tuzemských domácností vlastní pračku starou až 10 let, která je opravdovým žroutem elektrické energie a vody. Jestliže se řadíte právě do této skupiny a už teď víte, že si chcete pořídit pračku novou, pozorně čtěte následující řádky

Šťáva plná vitamínů 07. 03. 2011

Taky jste si už někdy v kavárně objednali čerstvý pomerančový džus? Nebo jste si jej po úvaze nakonec neobjednali kvůli vysoké ceně? Také někdy dostanete chuť na ovoce, ale nechce se vám zabíjet čas loupáním, strouháním a jinou přípravou? Jestli jste alespoň jednou odpověděli ano, tento tip je tady pro vás.

Nenechte si ujít