Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Voda v zahradě – co zvážit, než si pořídíte zahradní jezírko 18. 03. 2011

Kdo někdy spatřil udržované zahradní jezírko v celé své kráse, alespoň na okamžik zatoužil po vlastním. Přitom to není nic nemožného.

Desatero tipů na úsporné vaření 16. 03. 2011

Víte, že způsob, jakým vaříte, má vliv na celkovou výši spotřeby elektrické energie a vody v domácnosti? Jestliže chcete ulehčit rodinnému rozpočtu, vsaďte na úspornou přípravu pokrmů, díky níž ušetříte až několik stovek ročně.

Vyměňte starou pračku za novou 10. 03. 2011

Víte, že průměrné stáří praček, jež české domácnosti vlastní, dosahuje výše 7,5 roku? Jedná se o celorepublikový průměr, takže není výjimkou, že některá z tuzemských domácností vlastní pračku starou až 10 let, která je opravdovým žroutem elektrické energie a vody. Jestliže se řadíte právě do této skupiny a už teď víte, že si chcete pořídit pračku novou, pozorně čtěte následující řádky

Šťáva plná vitamínů 07. 03. 2011

Taky jste si už někdy v kavárně objednali čerstvý pomerančový džus? Nebo jste si jej po úvaze nakonec neobjednali kvůli vysoké ceně? Také někdy dostanete chuť na ovoce, ale nechce se vám zabíjet čas loupáním, strouháním a jinou přípravou? Jestli jste alespoň jednou odpověděli ano, tento tip je tady pro vás.

Konvice pro milovníky čaje a krásy 04. 03. 2011

Ranní čaj, káva, kakao nebo taky zdravý oběd – na to všechno vám stačí pár surovin (někdy jenom jedna) a horká voda. Ne vždy ale máme po ruce sporák a někdy jsme také příliš líní. Řešení je jednoduché – rychlovarná konvice.

Džungle ve vaší koupelně 01. 03. 2011

Trávíte-li denně úpravou vlasů tolik času, že ostatní členové rodiny začali uvažovat o výstavbě další koupelny, mohla by Vás zajímat nová kolekce značky Remington. Luxusní limitovaná edice Tribal zahrnuje žehličku na vlasy a fén a zatímco jejich kvalita je tradiční, design je naopak velmi netypický.

Je libo káva z french pressu nebo presso z pákového kávovaru? 28. 02. 2011

Káva je celosvětově nejoblíbenějším a nejrozšířenějším nápojem. Abyste si mohli na kvalitní kávě sami pochutnat, musíte si ji nejprve vybrat a koupit. Vsaďte na kávu zrnkovou, kterou si můžete umlít až před samotnou přípravou. Za pomocí jakého přístroje lze kávu připravit? Máte spoustu možností, mezi něž patří například French press, překapávač a pákový či automatický kávovar.

Rafťáci pečou pro UNICEF v Myslbeku 28. 02. 2011

V sobotu 5. března mohou návštěvníci přispět v Myslbeku na dobrou věc. Právě tuto sobotu si zde budou moci ve stánku veřejné sbírky Pečení pro děti zakoupit sladké i slané pečivo z rukou celebrit a přispět tak na programy UNICEF zajišťující pitnou vodu dětem v zemích třetího světa.

Stand-by spotřeba: Neviditelný požírač energie 24. 02. 2011

I ve zdánlivě vypnutém stavu mohou elektrické spotřebiče odebírat proud. Jde o režim stand-by neboli pohotovostní režim, díky kterému jsou připraveny k okamžitému použití. Že je spotřebič nastaven na tento režim, prozrazuje zejména charakteristické svícení diody. Uvědomili jste si ovšem, že je režim standy-by neviditelným požíračem energie? Ročně kvůli němu spotřebujete elektrickou energii až za 1500 korun, což je hodnota minimálně dvou vánočních dárků.

Špičková švýcarská káva v OC Park Hostivař 17. 02. 2011

Cukrárna Jindřiška v druhém patře OC Park Hostivař od února nově nabízí milovníkům kávy špičkovou švýcarskou značku Blasercafé, která se vyznačuje spolehlivě vysokou kvalitou. Při její výrobě je sledována kvalita na všech úrovních - od zrnka surové kávy až po podaný šálek. Každá upražená dávka našich směsí je podrobena kontrole stupně pražení a vůně.

Nenechte si ujít