Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Konvice pro milovníky čaje a krásy 04. 03. 2011

Ranní čaj, káva, kakao nebo taky zdravý oběd – na to všechno vám stačí pár surovin (někdy jenom jedna) a horká voda. Ne vždy ale máme po ruce sporák a někdy jsme také příliš líní. Řešení je jednoduché – rychlovarná konvice.

Džungle ve vaší koupelně 01. 03. 2011

Trávíte-li denně úpravou vlasů tolik času, že ostatní členové rodiny začali uvažovat o výstavbě další koupelny, mohla by Vás zajímat nová kolekce značky Remington. Luxusní limitovaná edice Tribal zahrnuje žehličku na vlasy a fén a zatímco jejich kvalita je tradiční, design je naopak velmi netypický.

Je libo káva z french pressu nebo presso z pákového kávovaru? 28. 02. 2011

Káva je celosvětově nejoblíbenějším a nejrozšířenějším nápojem. Abyste si mohli na kvalitní kávě sami pochutnat, musíte si ji nejprve vybrat a koupit. Vsaďte na kávu zrnkovou, kterou si můžete umlít až před samotnou přípravou. Za pomocí jakého přístroje lze kávu připravit? Máte spoustu možností, mezi něž patří například French press, překapávač a pákový či automatický kávovar.

Rafťáci pečou pro UNICEF v Myslbeku 28. 02. 2011

V sobotu 5. března mohou návštěvníci přispět v Myslbeku na dobrou věc. Právě tuto sobotu si zde budou moci ve stánku veřejné sbírky Pečení pro děti zakoupit sladké i slané pečivo z rukou celebrit a přispět tak na programy UNICEF zajišťující pitnou vodu dětem v zemích třetího světa.

Stand-by spotřeba: Neviditelný požírač energie 24. 02. 2011

I ve zdánlivě vypnutém stavu mohou elektrické spotřebiče odebírat proud. Jde o režim stand-by neboli pohotovostní režim, díky kterému jsou připraveny k okamžitému použití. Že je spotřebič nastaven na tento režim, prozrazuje zejména charakteristické svícení diody. Uvědomili jste si ovšem, že je režim standy-by neviditelným požíračem energie? Ročně kvůli němu spotřebujete elektrickou energii až za 1500 korun, což je hodnota minimálně dvou vánočních dárků.

Špičková švýcarská káva v OC Park Hostivař 17. 02. 2011

Cukrárna Jindřiška v druhém patře OC Park Hostivař od února nově nabízí milovníkům kávy špičkovou švýcarskou značku Blasercafé, která se vyznačuje spolehlivě vysokou kvalitou. Při její výrobě je sledována kvalita na všech úrovních - od zrnka surové kávy až po podaný šálek. Každá upražená dávka našich směsí je podrobena kontrole stupně pražení a vůně.

Kuchyňské spotřebiče: Pět tipů, jak snížit náklady na jejich provoz 11. 02. 2011

Elektrické spotřebiče se v dnešní době staly nedílnou součástí kuchyně. Co je pro ně typické? V rámci celé domácnosti mají výraznou spotřebu elektrické energie i vody. Níže se proto dozvíte, jakým způsobem můžete snížit náklady na provoz kuchyňských spotřebičů, a tak ulehčit i rodinnému rozpočtu.

Myčka versus ruční mytí. Co je výhodnější? 07. 02. 2011

Myjete špinavé nádobí pod tekoucí vodou? A myslíte si, že tak zbytečně nezatěžujete rodinný rozpočet? Žijete-li single nebo s partnerem, ruční mytí se vám stále vyplatí. Má-li ovšem vaše domácnost alespoň tři členy, zvažte koupi myčky, díky níž pro vás bude mytí nádobí daleko úspornější. Ušetříte si nejen čas a práci, ale díky úspoře vody a elektrické energie ulevíte i rodinnému rozpočtu.

Jogurtová historie: od kozího vaku až po domácí jogurtovač 04. 02. 2011

Historie vzniku jogurtu sahá do doby několika tisíc let před Kristem. První jogurt pravděpodobně vznikl náhodným kysáním mléka, a to při kontaktu s bakteriemi, které se nacházely uvnitř vaku z kozí kůže, v němž bylo kdysi běžně přepravováno mléko.

Konečně je na měkko! 01. 02. 2011

Zaručených způsobů, jak uvařit vajíčko na měkko, je vícero. Někdo radí dávat ho do studené vody, někdo ho dává do teplé, jednou se má vařit tři minuty, jindy zase čtyři a půl… Tak jako tak se málokdy povede opravdové vejce na měkko – takové to s tekutým, ale uvařeným žloutkem, který není ani na hniličku, ani syrový. A přitom to vypadá tak jednoduše…

Nenechte si ujít