Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak na nákup spotřebiče 31. 01. 2011

Nákupy domácích spotřebičů nejsou jednoduchou disciplínou. V době, kdy jde technika a její vývoj mílovými kroky kupředu, se v široké nabídce orientuje pořádně jen málokdo. Existují však důležité zásady, které mají při výběru vhodného domácího pomocníka obecnou platnost.

Žehlička - spotřebič, který nestárne 26. 01. 2011

Žehlení – pro mnohé jedna z nejúpornějších domácích činností, kterou by nejraději zrušili. Kdyby si však dovedli představit, jak se žehlilo před více než 100 lety a dříve, nestačili by se divit.

Výroba zmrzliny: Od sněhu s medem po lahodný krém z domácího zmrzlinovače 24. 01. 2011

Mlsáte rádi zmrzlinu? Vyrábíte si poctivou smetanovou, do níž přidáváte čerstvé sezónní ovoce, přímo v domácím zmrzlinovači? Anebo si čas od času zajdete do cukrárny, kde si objednáte maxi zmrzlinový pohár s vašimi oblíbenými příchutěmi, doplněný kopcem šlehačky a politý pořádným množstvím čokolády?

Tip na příjemnou kavárnu v Praze 23. 01. 2011

Hledáte-li místo pro obchodní schůzku nebo pro odpolední kávu s kamarádkou, pak je Café Myslbek díky svému umístění v srdci Prahy v ulici Na Příkopě ideální volbou. Designově vymazlená kavárna nabízí pohodlné posezení v klidném a tichém prostředí, kde nehrozí, že svého partnera neuslyšíte nebo se nebudete moci soustředit. Široký výběr nápojů i jídel dává navíc jasně znát, že v ní najdete pochoutky pro každou denní dobu a nikdy tak nemůžete šlápnout vedle.

Pomerančová konvice 21. 01. 2011

Máte-li po ránu pocit, že je všechno šedé a jednolité, měli byste si pořídit něco, co vám (nejen) rána rozsvítí. Dobrým tipem je zábavná oranžová konvice.

Chcete dodržet novoroční předsevzetí a zhubnout? Zkuste vařit na páře! 19. 01. 2011

Se startem nového roku má člověk sklon k rekapitulaci událostí roku předchozího. Zároveň si dává novoroční předsevzetí, která zpravidla poruší již po prvním měsíci. K nejčastějším předsevzetím patří především hubnutí, spoření, anebo zbavení se určitého zlozvyku, jako třeba kouření.

Fén, který vám bude závidět i váš kadeřník 17. 01. 2011

Toužíte v domácích podmínkách dosáhnout stejného výsledku jako u vašeho kadeřníka? S novým profesionálním fénem Remington Pearl Dryer to není problém.

Šokoláda 13. 01. 2011

Ne, nedivte se, v názvu článku není překlep. Jedná se o doslovný překlad názvu předmětu, který vám chceme představit. Vzhledem k tomu, že o vánočních svátcích leckdo podlehne kalorickým lákadlům a v lednu pak smutně počítá nově nabytá kila, bude se následující tip určitě hodit. Třeba vám pomůže při održování novoročního předsevzetí: Tento rok už opravdu zhubnu!

Pánský klub 11. 01. 2011

Dosud jsme se v seriálu o spotřebičích pro krásu věnovali jen dámám, dnes tuto genderovou nekorektnost napravíme a poradíme i pánům. Současný trh nabízí široké spektrum prostředků, které umějí silnější polovině lidstva pomoci ke krásnějším zítřkům. Té polovičce, která je nejen silnější, ale také chlupatější. Téměř veškerá elektronika z oblasti péče pro tělo, která je určena mužům, proto slouží k úpravě vlasů a vousů.

Utírání prachu nemusí být nuda 09. 01. 2011

Domácí práce jsou občas pořádná otrava...no, občas, spíš vždycky. Souhlasíte? Zvlášť když zbytek rodiny ani v nejmenším nevypadá, že by chtěl pomocnou rukou přispět k tomu, aby rodinné hnízdečko bylo jak z cukru. To se ale může změnit. Víme, jak na to!

Nenechte si ujít