Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Fén, který vám bude závidět i váš kadeřník 17. 01. 2011

Toužíte v domácích podmínkách dosáhnout stejného výsledku jako u vašeho kadeřníka? S novým profesionálním fénem Remington Pearl Dryer to není problém.

Šokoláda 13. 01. 2011

Ne, nedivte se, v názvu článku není překlep. Jedná se o doslovný překlad názvu předmětu, který vám chceme představit. Vzhledem k tomu, že o vánočních svátcích leckdo podlehne kalorickým lákadlům a v lednu pak smutně počítá nově nabytá kila, bude se následující tip určitě hodit. Třeba vám pomůže při održování novoročního předsevzetí: Tento rok už opravdu zhubnu!

Pánský klub 11. 01. 2011

Dosud jsme se v seriálu o spotřebičích pro krásu věnovali jen dámám, dnes tuto genderovou nekorektnost napravíme a poradíme i pánům. Současný trh nabízí široké spektrum prostředků, které umějí silnější polovině lidstva pomoci ke krásnějším zítřkům. Té polovičce, která je nejen silnější, ale také chlupatější. Téměř veškerá elektronika z oblasti péče pro tělo, která je určena mužům, proto slouží k úpravě vlasů a vousů.

Utírání prachu nemusí být nuda 09. 01. 2011

Domácí práce jsou občas pořádná otrava...no, občas, spíš vždycky. Souhlasíte? Zvlášť když zbytek rodiny ani v nejmenším nevypadá, že by chtěl pomocnou rukou přispět k tomu, aby rodinné hnízdečko bylo jak z cukru. To se ale může změnit. Víme, jak na to!

Zaostřeno na design: Nesmrtelná léta šedesátá 06. 01. 2011

Jak by to asi vypadalo u vás doma, kdybyste se mohli trošku vrátit v čase? Mnoho z nás se takto vrací dobrovolně, současné designéry nevyjímaje, a tak máte-li chuť na takový menší exkurs třeba pro inspiraci, připomeňte si spolu s námi všechno to, co činí onu dobu nezapomenutelnou ještě i dnes.

Hrajeme si s benátskou kuchyní 03. 01. 2011

Výlety za jídlem jsou čím dál oblíbenější. Vždyť gastronomie je neodmyslitelnou součástí kultury každého národa a neochutnat lokální speciality je stejný prohřešek jako minout slavnou místní památku. Ideální situace nastává, když cíl dovolené kombinuje skvělé jídlo s bohatou historií a krásnou přírodou. Takové místo najdete například v Itálii, v regionu Veneto neboli Benátsko.

Jak naložit s nevyhovujícími dárky? 29. 12. 2010

Jestliže jste pod stromečkem našli přesně to, co jste už dlouho okukovali za výlohou, nezbývá než popřát spokojené užívání. Pokud jste však to štěstí neměli (anebo naopak hned několikrát), v těchto dnech je ještě možnost s tím něco udělat. Naprostá většina obchodníků totiž přijímá zpět nepoužité zboží, a to včetně elektroniky.

Kdo nosí dárky ve světě 21. 12. 2010

Koledy, stromeček, dárky a kapr s bramborovým salátem... Pro většinu lidí typické znaky Vánoc. Štědrý den pak probíhá v mnoha domácnostech podle podobného scénáře, ráno se zdobí stromeček, k obědu se jí černý kuba z hub, odpoledne někdo kouká na pohádky, někdo objíždí příbuzné a někdo krmí zvířátka v lese. Když se začne stmívat, je čas servírovat štědrovečerní večeři a pak už přijde Ježíšek s nadílkou.

Slon kuchyňský 18. 12. 2010

Některé věci jsou krásné a některé věci jsou užitečné. Tenhle slon zastává obě funkce a až ho uvidíte, budete ho chtít mít doma.

3D cukroví oživí slavnostní tabuli 17. 12. 2010

Pečení cukroví patří k předvánočním úkonům, které hospodyňky musí zvládnout. Na konci je však čeká sladká odměna při jeho konzumaci. Jak si ale zpestřit samotné vykrajování, pečení a zdobení? Přece zajímavými, zábavnými a hlavně nepřehlédnutelnými 3D vykrajovátky na cukroví.

Nenechte si ujít