Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Myčka versus ruční mytí. Co je výhodnější? 07. 02. 2011

Myjete špinavé nádobí pod tekoucí vodou? A myslíte si, že tak zbytečně nezatěžujete rodinný rozpočet? Žijete-li single nebo s partnerem, ruční mytí se vám stále vyplatí. Má-li ovšem vaše domácnost alespoň tři členy, zvažte koupi myčky, díky níž pro vás bude mytí nádobí daleko úspornější. Ušetříte si nejen čas a práci, ale díky úspoře vody a elektrické energie ulevíte i rodinnému rozpočtu.

Jogurtová historie: od kozího vaku až po domácí jogurtovač 04. 02. 2011

Historie vzniku jogurtu sahá do doby několika tisíc let před Kristem. První jogurt pravděpodobně vznikl náhodným kysáním mléka, a to při kontaktu s bakteriemi, které se nacházely uvnitř vaku z kozí kůže, v němž bylo kdysi běžně přepravováno mléko.

Konečně je na měkko! 01. 02. 2011

Zaručených způsobů, jak uvařit vajíčko na měkko, je vícero. Někdo radí dávat ho do studené vody, někdo ho dává do teplé, jednou se má vařit tři minuty, jindy zase čtyři a půl… Tak jako tak se málokdy povede opravdové vejce na měkko – takové to s tekutým, ale uvařeným žloutkem, který není ani na hniličku, ani syrový. A přitom to vypadá tak jednoduše…

Jak na nákup spotřebiče 31. 01. 2011

Nákupy domácích spotřebičů nejsou jednoduchou disciplínou. V době, kdy jde technika a její vývoj mílovými kroky kupředu, se v široké nabídce orientuje pořádně jen málokdo. Existují však důležité zásady, které mají při výběru vhodného domácího pomocníka obecnou platnost.

Žehlička - spotřebič, který nestárne 26. 01. 2011

Žehlení – pro mnohé jedna z nejúpornějších domácích činností, kterou by nejraději zrušili. Kdyby si však dovedli představit, jak se žehlilo před více než 100 lety a dříve, nestačili by se divit.

Výroba zmrzliny: Od sněhu s medem po lahodný krém z domácího zmrzlinovače 24. 01. 2011

Mlsáte rádi zmrzlinu? Vyrábíte si poctivou smetanovou, do níž přidáváte čerstvé sezónní ovoce, přímo v domácím zmrzlinovači? Anebo si čas od času zajdete do cukrárny, kde si objednáte maxi zmrzlinový pohár s vašimi oblíbenými příchutěmi, doplněný kopcem šlehačky a politý pořádným množstvím čokolády?

Tip na příjemnou kavárnu v Praze 23. 01. 2011

Hledáte-li místo pro obchodní schůzku nebo pro odpolední kávu s kamarádkou, pak je Café Myslbek díky svému umístění v srdci Prahy v ulici Na Příkopě ideální volbou. Designově vymazlená kavárna nabízí pohodlné posezení v klidném a tichém prostředí, kde nehrozí, že svého partnera neuslyšíte nebo se nebudete moci soustředit. Široký výběr nápojů i jídel dává navíc jasně znát, že v ní najdete pochoutky pro každou denní dobu a nikdy tak nemůžete šlápnout vedle.

Pomerančová konvice 21. 01. 2011

Máte-li po ránu pocit, že je všechno šedé a jednolité, měli byste si pořídit něco, co vám (nejen) rána rozsvítí. Dobrým tipem je zábavná oranžová konvice.

Chcete dodržet novoroční předsevzetí a zhubnout? Zkuste vařit na páře! 19. 01. 2011

Se startem nového roku má člověk sklon k rekapitulaci událostí roku předchozího. Zároveň si dává novoroční předsevzetí, která zpravidla poruší již po prvním měsíci. K nejčastějším předsevzetím patří především hubnutí, spoření, anebo zbavení se určitého zlozvyku, jako třeba kouření.

Fén, který vám bude závidět i váš kadeřník 17. 01. 2011

Toužíte v domácích podmínkách dosáhnout stejného výsledku jako u vašeho kadeřníka? S novým profesionálním fénem Remington Pearl Dryer to není problém.

Nenechte si ujít