Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Kdo neplatí za plyn, prodělá 15. 12. 2010

O dost peněz mohou přijít zákazníci Pražské plynárenské, kteří jsou jejími dlouhodobými dlužníky. Firma jim totiž neposkytne žádnou z výhod, které náleží všem řádně platícím odběratelům. A to se neplatičům může prodražit.

Nejsladší pohádka ze všech 13. 12. 2010

Víte, která pohádka je ze všech nejsladší? Je to ta O perníkové chaloupce. Každý zná příběh o Jeníčkovi a Mařence, kteří v lese našli domek z perníku a jen tak tak utekli z lopaty zlé ježibabě, která v něm bydlela. A protože perníčky patří k Vánocům, přinášíme vám tip, jak si vyrobit vlastní perníkovou chaloupku, ať už s ježibabou, nebo bez.

Máme doma sněhuláka 08. 12. 2010

Zima je bezpochyby už nějaký ten pátek tady. Stačí se podívat z okna a zjistíme, že svatý Martin tentokrát opravdu přijel na bílém koni. Teď zbývá jen doufat, že si to do Vánoc nerozmyslí a svátky budou na sněhu a ne na blátě. Venku je tedy zazimováno, ale co u vás v kuchyni?

Fénujeme se již 120 let! 03. 12. 2010

Je celkem k neuvěření, že fén jako praktická pomůcka na vysoušení mokrých vlasů funguje už tolik let. Ale opravdu tomu tak je. Letošní kulaté výročí nám může posloužit k tomu, abychom se blíže podívali na jeho historii.

Novinky od Karmy: chytrá indukční deska a sklokeramická klasika s duální zónou 25. 11. 2010

Značka vestavných kuchyňských spotřebičů Karma Design představuje další ze svých novinek - tentokrát z oblasti vaření, které bude s těmito varnými deskami přímo hračkou. Sklokeramické a indukční desky mají řadu nepopiratelných výhod a následující „reprezentantky“ Karmy jsou toho živoucím důkazem. Nechte tedy techniku pracovat a užijte si své kulinářské kouzlení.

Vysavače z mořského dna 22. 11. 2010

Zdá se vám to jako sci-fi? Opak je pravdou. Společnost Electrolux fandí ekologii a na trh přichází s revoluční novinkou. Vysavačem, jehož plastové části donedávna tlely v hlubinách oceánů.

Dort pro rytíře a pro princezny 18. 11. 2010

Pro holčičky, které si rády hrají na princezny, nebo pro kluky, kteří šermují mečem a představují si, že jsou udatnými rytíři, máme skvělý tip na dárek. Vyrobené dárky vždycky potěší, protože jsou od srdce, a co teprve, když je to slaďoučký dort!

Když je základem čerstvá šťáva 13. 11. 2010

Taky jste si už někdy v kavárně objednali čerstvý pomerančový džus? Nebo jste si jej po úvaze nakonec neobjednali kvůli vysoké ceně? Také někdy dostanete chuť na ovoce, ale nechce se vám zabíjet čas loupáním, strouháním a jinou přípravou? Jestli jste alespoň jednou odpověděli ano, tento článek je tady pro vás.

Bílý hluk je zdraví prospěšný 07. 11. 2010

Viktoriiny vodopády jsou jedny z nejkrásnějších vodopádů na světě. Jsou široké více než sedmnáct set metrů a jejich výška dosahuje sta metrů. Ročně je navštíví kolem půl miliónu turistů. Kdo by je nechtěl vidět? Věc má ale háček, vodopády se nacházejí na řece Zambezi mezi státy Zimbabwe a Zambie v Jižní Africe. A to je trochu z ruky.

Od radaru k mikrovlnné troubě 03. 11. 2010

Když si ohříváte oběd v mikrovlnné troubě, napadlo by vás, že nebýt šťastné náhody, museli byste dodnes stát u kastrůlku na sporáku? Jestli vás zajímá, kde má "mikrovlnka" svůj původ a jaká byla její cesta do moderních kuchyní, čtěte.

Nenechte si ujít