Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zaostřeno na design: Nesmrtelná léta šedesátá 06. 01. 2011

Jak by to asi vypadalo u vás doma, kdybyste se mohli trošku vrátit v čase? Mnoho z nás se takto vrací dobrovolně, současné designéry nevyjímaje, a tak máte-li chuť na takový menší exkurs třeba pro inspiraci, připomeňte si spolu s námi všechno to, co činí onu dobu nezapomenutelnou ještě i dnes.

Hrajeme si s benátskou kuchyní 03. 01. 2011

Výlety za jídlem jsou čím dál oblíbenější. Vždyť gastronomie je neodmyslitelnou součástí kultury každého národa a neochutnat lokální speciality je stejný prohřešek jako minout slavnou místní památku. Ideální situace nastává, když cíl dovolené kombinuje skvělé jídlo s bohatou historií a krásnou přírodou. Takové místo najdete například v Itálii, v regionu Veneto neboli Benátsko.

Jak naložit s nevyhovujícími dárky? 29. 12. 2010

Jestliže jste pod stromečkem našli přesně to, co jste už dlouho okukovali za výlohou, nezbývá než popřát spokojené užívání. Pokud jste však to štěstí neměli (anebo naopak hned několikrát), v těchto dnech je ještě možnost s tím něco udělat. Naprostá většina obchodníků totiž přijímá zpět nepoužité zboží, a to včetně elektroniky.

Kdo nosí dárky ve světě 21. 12. 2010

Koledy, stromeček, dárky a kapr s bramborovým salátem... Pro většinu lidí typické znaky Vánoc. Štědrý den pak probíhá v mnoha domácnostech podle podobného scénáře, ráno se zdobí stromeček, k obědu se jí černý kuba z hub, odpoledne někdo kouká na pohádky, někdo objíždí příbuzné a někdo krmí zvířátka v lese. Když se začne stmívat, je čas servírovat štědrovečerní večeři a pak už přijde Ježíšek s nadílkou.

Slon kuchyňský 18. 12. 2010

Některé věci jsou krásné a některé věci jsou užitečné. Tenhle slon zastává obě funkce a až ho uvidíte, budete ho chtít mít doma.

3D cukroví oživí slavnostní tabuli 17. 12. 2010

Pečení cukroví patří k předvánočním úkonům, které hospodyňky musí zvládnout. Na konci je však čeká sladká odměna při jeho konzumaci. Jak si ale zpestřit samotné vykrajování, pečení a zdobení? Přece zajímavými, zábavnými a hlavně nepřehlédnutelnými 3D vykrajovátky na cukroví.

Kdo neplatí za plyn, prodělá 15. 12. 2010

O dost peněz mohou přijít zákazníci Pražské plynárenské, kteří jsou jejími dlouhodobými dlužníky. Firma jim totiž neposkytne žádnou z výhod, které náleží všem řádně platícím odběratelům. A to se neplatičům může prodražit.

Nejsladší pohádka ze všech 13. 12. 2010

Víte, která pohádka je ze všech nejsladší? Je to ta O perníkové chaloupce. Každý zná příběh o Jeníčkovi a Mařence, kteří v lese našli domek z perníku a jen tak tak utekli z lopaty zlé ježibabě, která v něm bydlela. A protože perníčky patří k Vánocům, přinášíme vám tip, jak si vyrobit vlastní perníkovou chaloupku, ať už s ježibabou, nebo bez.

Máme doma sněhuláka 08. 12. 2010

Zima je bezpochyby už nějaký ten pátek tady. Stačí se podívat z okna a zjistíme, že svatý Martin tentokrát opravdu přijel na bílém koni. Teď zbývá jen doufat, že si to do Vánoc nerozmyslí a svátky budou na sněhu a ne na blátě. Venku je tedy zazimováno, ale co u vás v kuchyni?

Fénujeme se již 120 let! 03. 12. 2010

Je celkem k neuvěření, že fén jako praktická pomůcka na vysoušení mokrých vlasů funguje už tolik let. Ale opravdu tomu tak je. Letošní kulaté výročí nám může posloužit k tomu, abychom se blíže podívali na jeho historii.

Nenechte si ujít