Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Novinky od Karmy: chytrá indukční deska a sklokeramická klasika s duální zónou 25. 11. 2010

Značka vestavných kuchyňských spotřebičů Karma Design představuje další ze svých novinek - tentokrát z oblasti vaření, které bude s těmito varnými deskami přímo hračkou. Sklokeramické a indukční desky mají řadu nepopiratelných výhod a následující „reprezentantky“ Karmy jsou toho živoucím důkazem. Nechte tedy techniku pracovat a užijte si své kulinářské kouzlení.

Vysavače z mořského dna 22. 11. 2010

Zdá se vám to jako sci-fi? Opak je pravdou. Společnost Electrolux fandí ekologii a na trh přichází s revoluční novinkou. Vysavačem, jehož plastové části donedávna tlely v hlubinách oceánů.

Dort pro rytíře a pro princezny 18. 11. 2010

Pro holčičky, které si rády hrají na princezny, nebo pro kluky, kteří šermují mečem a představují si, že jsou udatnými rytíři, máme skvělý tip na dárek. Vyrobené dárky vždycky potěší, protože jsou od srdce, a co teprve, když je to slaďoučký dort!

Když je základem čerstvá šťáva 13. 11. 2010

Taky jste si už někdy v kavárně objednali čerstvý pomerančový džus? Nebo jste si jej po úvaze nakonec neobjednali kvůli vysoké ceně? Také někdy dostanete chuť na ovoce, ale nechce se vám zabíjet čas loupáním, strouháním a jinou přípravou? Jestli jste alespoň jednou odpověděli ano, tento článek je tady pro vás.

Bílý hluk je zdraví prospěšný 07. 11. 2010

Viktoriiny vodopády jsou jedny z nejkrásnějších vodopádů na světě. Jsou široké více než sedmnáct set metrů a jejich výška dosahuje sta metrů. Ročně je navštíví kolem půl miliónu turistů. Kdo by je nechtěl vidět? Věc má ale háček, vodopády se nacházejí na řece Zambezi mezi státy Zimbabwe a Zambie v Jižní Africe. A to je trochu z ruky.

Od radaru k mikrovlnné troubě 03. 11. 2010

Když si ohříváte oběd v mikrovlnné troubě, napadlo by vás, že nebýt šťastné náhody, museli byste dodnes stát u kastrůlku na sporáku? Jestli vás zajímá, kde má "mikrovlnka" svůj původ a jaká byla její cesta do moderních kuchyní, čtěte.

Dětský ráj, aneb jak zařídit pokoj pro nejmladší členy domácnosti 01. 11. 2010

Dětský pokoj je pro dítě celým světem. Pokojíček je totiž prostorem nejen ke spánku a k dětským hrám, ale je také místem na práci a učení. "Proto je důležité, aby vybavení dětského pokoje bylo maximálně přizpůsobeno věku a potřebám dítěte," připomíná Jiří Urbánek z e-shopu Forliving.cz

Jak efektivně uspořádat kuchyňskou linku 29. 10. 2010

Kuchyně je královstvím každé hospodyňky. Ať už si to chceme přiznat nebo ne, většina z nás stráví v kuchyni více času než kdekoliv jinde. Proto je důležité zařídit kuchyňskou linku funkčně a pohodlně. "Jedině správně uspořádaná kuchyň nám poskytne tu pravou radost a prožitek z každodenního vaření," říká Jiří Urbánek z e-shopu Forliving.cz

Koupelna má být praktická, ale také útulná 29. 10. 2010

Změna životního stylu s sebou přinesla také změnu do našich domovů. "Koupelna již není opomíjena jako za časů našich babiček, ale je důležitým místem pro každodenní hygienu a prostorem pro relaxaci. Proto je při jejím zařizování třeba dbát na účelnost a pohodlí," říká Jiří Urbánek z e-shopu Forliving.cz.

Božský nápoj z Afriky 15. 10. 2010

Káva má být černá jako ďábel, horká jako peklo, čistá jako anděl a sladká jako láska... Citát francouzského diplomata Talleyranda vystihuje vše. Káva je společně s čajem nejoblíbenějším horkým nápojem a doslova světovým fenoménem. Proto jsme se rozhodli věnovat jí další z miniseriálů.

Nenechte si ujít