Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak na nádobí 11. 10. 2010

Jistě, častější činnost, než je námi popisovaná, jen tak nenajdeme. Ale na druhou stranu nemůžeme tvrdit, že každý ví, jak vlastně správně umýt nádobí. Níže si zkusíme uvést pár zásad, jakýsi kánon mytí špinavých talířů, hrnců, pekáčů a sklenic. Možná už všechno napsané víte, ale věříme, že se minimálně dobře pobavíte.

Ekologická domácnost díky nezávadným čistícím prostředkům 08. 10. 2010

Každý známe vlastní koupelnu i kuchyň. Lahvička na čištění toalety, jiná s práškem na vanu, další na podlahy, jedna menší na nábytek, dvě na různé typy dřeva, tablety do myčky nádobí, saponát na nádobí, odstraňovač vodního kamene, prací prášek... Určitě nejde o přehnané tvrzení, když řekneme, že máme doma tak deset litrů čistících prostředků. Dáváme ale vůbec pozor na to, jaká čistidla kupujeme?

Mlsejme sušené ovoce, mlsejme zdravě 05. 10. 2010

Večery v posteli při knížce, hodiny strávené díváním se na film, přestávky v práci – to je jen několik málo situací, které nás umí přimět k tomu, abychom si dali „něco dobrého“. „Dobrým“ se samozřejmě myslí nikoli dobré pro naše zdraví, ale něco co možná nejslanější, nejtučnější nebo nejsladší. Přestože jsme dospělí lidé a víme, jaké jsou následky pravidelných nočních výletů za brambůrkami a čokoládou, málokdo si je zcela odpustí.

Ekologické praní díky ořechům? 02. 10. 2010

O „gadgets“, zábavných i užitečných hračkách, naleznete na tomto portálu mnoho informací. V dnešním článku ale nepůjde o gadget ve smyslu spotřebiče, ale spíše o poměrně netradiční prostředek k čistému prádlu, který je ekologický a za málo peněz. Jmenuje se ořechy na praní.

A myje a myje a myje aneb aby myčka vydržela co nejdéle 29. 09. 2010

Psali jsme o tom, proč si vlastně myčku pořizovat. Psali jsme také o tom, jak si vybrat tu pravou. Ale koupí samozřejmě nic nekončí, právě naopak. Jak tedy myčku používat, aby vám vydržela co nejdéle a abyste nemuseli několikatisícovou investici opakovat za necelý rok? A co v ní vlastně mýt?

Jak vybrat to správné osvětlení pro váš byt 27. 09. 2010

Abychom si doma vytvořili příjemnou pohodu, je třeba v každé místnosti vhodně kombinovat osvětlení centrální (nazývá se také hlavní), funkční (na čtení, na práci v kuchyni, v koupelně u zrcadla apod.) a osvětlení náladové.

Hrajeme si s vegetariánskou kuchyní 22. 09. 2010

Mnoho z nás rádo a s oblibou říká, že nejlepší zelenina je právě ta, co je přepasírovaná přes vepříka. Pak jsou tu ale také ti, kteří vepříka odmítnou a dají si raději jen tu zeleninu. Jaká je vlastně vegetariánská kuchyně? Co vlastně kromě zeleniny konzumují ti, co nejí maso?

Bílý nebo zelený? Vyberte si svůj čaj 20. 09. 2010

Jak už to tak bývá, každý jsme originál a každý máme rád něco jiného. Čaje nám nabízí různé chutě a my si je vybíráme stejně jako potraviny. Základní druhy čaje známe asi všichni - černý, bílý, tmavý a zelený. Který si vyberete vy?

Indie k nakousnutí 17. 09. 2010

Kolumbus náhodou objevil Ameriku, když Indii hledal a Francouzi, Angličané a Holanďané o ni vedli krvavé bitvy. Proč to všechno? Od doby, kdy Evropané začali tuto zemi kolonizovat, nejvýznamnějším indickým vývozním artiklem bylo koření. Indie se totiž může pyšnit snad největší nabídkou rozličných koření a jejich směsí na světě. Dnes už je indické koření (i když často jen jeho napodobeniny a levné náhražky) dostupné i u nás. To , na co má ale tahle lidnatá země pořád monopol, je úžasná indická kuchyně.

Žehlete s chutí ráno, v poledne i večer 15. 09. 2010

Přijde vám nadpis článku jako velké sci-fi? Je pro vás žehlení tou nejhorší domácí činností? Víme, jak si ji alespoň trochu zpříjemnit. Společnost Brabantia přichází s novými funkčními a zároveň stylovými žehlicími prkny Ráno, Poledne a Večer

Nenechte si ujít