Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Bílý nebo zelený? Vyberte si svůj čaj 20. 09. 2010

Jak už to tak bývá, každý jsme originál a každý máme rád něco jiného. Čaje nám nabízí různé chutě a my si je vybíráme stejně jako potraviny. Základní druhy čaje známe asi všichni - černý, bílý, tmavý a zelený. Který si vyberete vy?

Indie k nakousnutí 17. 09. 2010

Kolumbus náhodou objevil Ameriku, když Indii hledal a Francouzi, Angličané a Holanďané o ni vedli krvavé bitvy. Proč to všechno? Od doby, kdy Evropané začali tuto zemi kolonizovat, nejvýznamnějším indickým vývozním artiklem bylo koření. Indie se totiž může pyšnit snad největší nabídkou rozličných koření a jejich směsí na světě. Dnes už je indické koření (i když často jen jeho napodobeniny a levné náhražky) dostupné i u nás. To , na co má ale tahle lidnatá země pořád monopol, je úžasná indická kuchyně.

Žehlete s chutí ráno, v poledne i večer 15. 09. 2010

Přijde vám nadpis článku jako velké sci-fi? Je pro vás žehlení tou nejhorší domácí činností? Víme, jak si ji alespoň trochu zpříjemnit. Společnost Brabantia přichází s novými funkčními a zároveň stylovými žehlicími prkny Ráno, Poledne a Večer

Jak vybrat tu pravou myčku 10. 09. 2010

Myčka nádobí je kromě velké pomoci také velikou investicí. Není přitom jednoduché se ve všech těch funkcích, objemech, programech a parametrech dokonale orientovat. Jak tedy vybrat tu správnou myčku, na které parametry si „posvítit“ a které naopak můžete s klidným svědomím opomenout?

Káva trochu jinak 06. 09. 2010

Co je to káva? Hloupá otázka, říkáte si. Přeci oblíbený nápoj z připravený z mletých plodů kávovníku. Správně, ale káva může být i užitečnou surovinou při přípravě různých moučníků. Dali byste si kávový dortík nebo kávový puding? V cukrárně ano, ale doma? Udělejte rodině radost s dobrotou z kávy. Nebojte se, nic na tom není.

Jíst jako Ind I. 01. 09. 2010

Indická kuchyně je exotická nejen svými surovinami, ale i způsobem stolování a servírování. O surovinách už bylo řečeno dost v minulých článcích, co takhle ale zkusit opravdovou indickou večeři s vším všudy? My vás jejími zvyky provedeme.

Co máš dneska k svačině? 30. 08. 2010

Hurá, zvoní a je tu velká přestávka, které se taky říká svačinová. Občas se sice děti k jídlu vůbec nedostanou, protože mají na práci důležitější věci (třeba hrát pingpong s učebnicí matiky nebo si házet mokrou houbou), většinou ale taková dobrá sváča přijde vhod. Doplní energii, která je k náročnému učení potřeba. Máme pro vás pár tipů na zdravé a chutné přesnídávky, které určitě neskončí ve školním odpadkovém koši.

Světlo, které uklízí za vás 21. 08. 2010

Hygienicky čistá a bez bakterií může být i vaše domácnost. A nemusíte ani utrácet za prostředek, který doporučuje obrýlená žena v televizní reklamě s tímto sloganem. Stačí investovat do speciální lampy, která využívá UV paprsky a likviduje všechny breberky, které doma nechceme.

Žralok, který nekouše 18. 08. 2010

Čaj patří mezi nápoje, které pijeme téměř každý den. Jste-li také jeho příznivci, pak jistě neodoláte našemu tipu.

Pořiďte si domů bludičku - senzorové zrcadlo 15. 08. 2010

Že zrcadlo prozradí, kdo je na světě nejkrásnější, víme všichni už od svých zhruba tří let. Tenhle doplněk interiéru vám ale také může posvítit na cestu. „Bludičkou“ se mohou v každém bytě stát zrcadla doplněná dotykovým senzorem. Senzor neustále svítí a zrcadlo tak dokáže šetrně osvítit ztemnělou místnost.

Nenechte si ujít