Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak vybrat tu pravou myčku 10. 09. 2010

Myčka nádobí je kromě velké pomoci také velikou investicí. Není přitom jednoduché se ve všech těch funkcích, objemech, programech a parametrech dokonale orientovat. Jak tedy vybrat tu správnou myčku, na které parametry si „posvítit“ a které naopak můžete s klidným svědomím opomenout?

Káva trochu jinak 06. 09. 2010

Co je to káva? Hloupá otázka, říkáte si. Přeci oblíbený nápoj z připravený z mletých plodů kávovníku. Správně, ale káva může být i užitečnou surovinou při přípravě různých moučníků. Dali byste si kávový dortík nebo kávový puding? V cukrárně ano, ale doma? Udělejte rodině radost s dobrotou z kávy. Nebojte se, nic na tom není.

Jíst jako Ind I. 01. 09. 2010

Indická kuchyně je exotická nejen svými surovinami, ale i způsobem stolování a servírování. O surovinách už bylo řečeno dost v minulých článcích, co takhle ale zkusit opravdovou indickou večeři s vším všudy? My vás jejími zvyky provedeme.

Co máš dneska k svačině? 30. 08. 2010

Hurá, zvoní a je tu velká přestávka, které se taky říká svačinová. Občas se sice děti k jídlu vůbec nedostanou, protože mají na práci důležitější věci (třeba hrát pingpong s učebnicí matiky nebo si házet mokrou houbou), většinou ale taková dobrá sváča přijde vhod. Doplní energii, která je k náročnému učení potřeba. Máme pro vás pár tipů na zdravé a chutné přesnídávky, které určitě neskončí ve školním odpadkovém koši.

Světlo, které uklízí za vás 21. 08. 2010

Hygienicky čistá a bez bakterií může být i vaše domácnost. A nemusíte ani utrácet za prostředek, který doporučuje obrýlená žena v televizní reklamě s tímto sloganem. Stačí investovat do speciální lampy, která využívá UV paprsky a likviduje všechny breberky, které doma nechceme.

Žralok, který nekouše 18. 08. 2010

Čaj patří mezi nápoje, které pijeme téměř každý den. Jste-li také jeho příznivci, pak jistě neodoláte našemu tipu.

Pořiďte si domů bludičku - senzorové zrcadlo 15. 08. 2010

Že zrcadlo prozradí, kdo je na světě nejkrásnější, víme všichni už od svých zhruba tří let. Tenhle doplněk interiéru vám ale také může posvítit na cestu. „Bludičkou“ se mohou v každém bytě stát zrcadla doplněná dotykovým senzorem. Senzor neustále svítí a zrcadlo tak dokáže šetrně osvítit ztemnělou místnost.

Jak snídají naši sousedé 13. 08. 2010

Od A pro Ameriku až po Z pro Zanzibar a bez ohledu na to kdo, kdy a kde vstává z postele, téměř nikde se ráno neobejde bez snídaně. Co, jak a kolik se bude snídat se však různí podle lidí - stačí se rozhlédnout po Evropě a narazíme na propastné rozdíly. Zdá se však, že všechny národy mají jedno společné: rádi udržují tradice. Brzy ráno jednoduše na žádné experimenty není prostor. Do snídaňové kultury není oproti obědům a večeřím povoleno nijak zasahovat - pravděpodobně je to dáno tím, že své chuťové buňky potřebujeme nejprve probudit, než je vystavíme nezvyklým vjemům.

Kapsle do kávovaru mohou v kuchyni také zdobit 09. 08. 2010

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů současnosti a do řady českých domácností si našli řadu i profesionální kuchynští pomocníci na jejich přípravu. Klasického českého "turka" tak nahrazuje italské espresso.

Podmět, přísudek… doplněk, a k tomu stylový! 04. 08. 2010

Říkáte si, že by vaše domácnost potřebovala oživit, ale nechce se vám příliš utrácet? Rádi byste se obklopili stylovými věcmi, ale nechcete přestavovat celý byt? Pak je tu právě pro vás nový seriál zaměřený na originální a zajímavé bytové doplňky.

Nenechte si ujít