Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Navštívili jsme za Vás – KS Gorenje v Praze 02. 08. 2010

Tentokrát jsme se s naším seriálem o kuchyňských studiích vypravili do kuchyňského studia Gorenje, které najdete na Vinohradské ulici v Praze.

Navštívili jsme za vás - KS Poggenpohl 28. 07. 2010

Stejně jako v minulých článcích, i v tomto se budeme věnovat studiu ve Vinohradské ulici v Praze. Soupis zdejších studií tak bude téměř kompletní a Vy si budete moci udělat obrázek, které z nich nejlépe uspokojí vaše nároky. Na závěr vinohradské epizody jsme tedy zavítali do studia Poggenpohl.

Kolik nožů máš, tolikrát jsi kuchařem 24. 07. 2010

Přečetli jste si náš první článek o opravdových nožích? A chtěli byste vědět, jak to s nimi bylo dál? Tak se pohodlně usaďte a my vám řekneme, jak pokračuje jejich příběh. Dneska se dozvíte, jak se naši hrdinové osvědčili při různých dobrodružstvích, jaké jsou jejich silné stránky a bez kterého z nožů by nemohlo být naše povídání kompletní.

Co má hot dog společného se psem 28. 06. 2010

Původně pramálo. Hot dog, ohřátý párek v rohlíku, pochází z německého Frankfurtu. Velké obliby se ale dočkal až v Americe, kde si ho zamilovali návštěvníci baseballových zápasů. Tehdy se mu ještě říkalo dachshund sausages (jezevčíkovy párky). Asi proto, že tvarem připomínal dlouhé tělo jezevčíka, psa německého původu.

Jak se vypořádat s elektroodpadem? 23. 06. 2010

Určitě to znáte – koupíte nový počítač, tiskárnu nebo mikrovlnku a zjistíte, že nevíte co dělat s jejich předchůdci. Ty pak někdy skončí v koši na směsný komunální odpad, kde nemají co hledat – měli by totiž být recyklovány, aby co nejméně zatěžovali naši životní prostředí. V roce 2005 vstoupila v platnost novela zákona o odpadech, která se týká elektroodpadu.

Je libo toast? 21. 06. 2010

Když si po ránu pochutnáváte na svém toastu, napadlo vás někdy přemýšlet, komu vděčíte za možnost dopřát si tuhle křupavou snídani? Kdo stál u zrodu prvního toastovače a jak vypadali předchůdci přístroje, který máte v kuchyni? A věřili byste, že existuje dokonce muzeum toastovačů? Tak čtěte dál, zvu vás na exkurzi, kde se mimo odpovědí na tyto otázky dozvíte ještě spoustu věcí, které jste o toasterech nejspíš ani netušili.

Vstávat a cvičit! 18. 06. 2010

Touhle větou budil ve Večerníčku každé ráno zodpovědný králík Bob líného Bobka. „Ale proč?“ protestoval Bobek. Na kamarádovo vysvětlení: „Protože je ráno.“ pak měl pohotovou odpověď. „Ale já mám ještě noc!“ Nevím jak vy, ale vždycky jsme sympatizovala s Bobkem, který si chtěl po ránu přispat. Rozhodně nepatřím mezi ranní ptáčata.

Každé zalití kávy vám udělá radost 16. 06. 2010

Seriál o rychlovarných konvicích jsme se rozhodli ukončit tipy na konkrétní modely, které jednak disponují všemi náležitostmi, o kterých jsme se zmiňovali v předcházejících dílech, a zároveň hezky vypadají. Na cenu jsme nehleděli, zajímala nás funkčnost, bezpečnost a design.

Kávový požitek pro chuť, čich a především zrak 15. 06. 2010

Pití kávy je společenský rituál, o tom není pochyb. Když si ženy potřebují sdělit něco životně důležitého, nebo třeba jen probrat, kde mají nejhezčí zimní kolekci oblečení, sejdou se v oblíbené kavárně „na kafíčku“. Muž, který se chce lépe seznámit s objektem svého zájmu, zve často dotyčnou slečnu na kávu. Nad hrnkem pressa se uzavírají miliónové obchody, ale probíhají u něj i neformální kamarádské „pokecy“.

Nádobí nám umyje naše Anička 14. 06. 2010

Za Aničku si můžete samozřejmě dosadit libovolné jméno. I když nežijeme v době, kdy by živá pomocnice v domácnosti byla nezbytnou součástí každého obydlí, ty automatické slaví úspěch. Myčky nádobí totiž nejsou jenom pro ty z nás, které si nechtějí domácími pracemi zničit precizně upravené nehty.

Nenechte si ujít