Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak snídají naši sousedé 13. 08. 2010

Od A pro Ameriku až po Z pro Zanzibar a bez ohledu na to kdo, kdy a kde vstává z postele, téměř nikde se ráno neobejde bez snídaně. Co, jak a kolik se bude snídat se však různí podle lidí - stačí se rozhlédnout po Evropě a narazíme na propastné rozdíly. Zdá se však, že všechny národy mají jedno společné: rádi udržují tradice. Brzy ráno jednoduše na žádné experimenty není prostor. Do snídaňové kultury není oproti obědům a večeřím povoleno nijak zasahovat - pravděpodobně je to dáno tím, že své chuťové buňky potřebujeme nejprve probudit, než je vystavíme nezvyklým vjemům.

Kapsle do kávovaru mohou v kuchyni také zdobit 09. 08. 2010

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů současnosti a do řady českých domácností si našli řadu i profesionální kuchynští pomocníci na jejich přípravu. Klasického českého "turka" tak nahrazuje italské espresso.

Podmět, přísudek… doplněk, a k tomu stylový! 04. 08. 2010

Říkáte si, že by vaše domácnost potřebovala oživit, ale nechce se vám příliš utrácet? Rádi byste se obklopili stylovými věcmi, ale nechcete přestavovat celý byt? Pak je tu právě pro vás nový seriál zaměřený na originální a zajímavé bytové doplňky.

Navštívili jsme za Vás – KS Gorenje v Praze 02. 08. 2010

Tentokrát jsme se s naším seriálem o kuchyňských studiích vypravili do kuchyňského studia Gorenje, které najdete na Vinohradské ulici v Praze.

Navštívili jsme za vás - KS Poggenpohl 28. 07. 2010

Stejně jako v minulých článcích, i v tomto se budeme věnovat studiu ve Vinohradské ulici v Praze. Soupis zdejších studií tak bude téměř kompletní a Vy si budete moci udělat obrázek, které z nich nejlépe uspokojí vaše nároky. Na závěr vinohradské epizody jsme tedy zavítali do studia Poggenpohl.

Kolik nožů máš, tolikrát jsi kuchařem 24. 07. 2010

Přečetli jste si náš první článek o opravdových nožích? A chtěli byste vědět, jak to s nimi bylo dál? Tak se pohodlně usaďte a my vám řekneme, jak pokračuje jejich příběh. Dneska se dozvíte, jak se naši hrdinové osvědčili při různých dobrodružstvích, jaké jsou jejich silné stránky a bez kterého z nožů by nemohlo být naše povídání kompletní.

Co má hot dog společného se psem 28. 06. 2010

Původně pramálo. Hot dog, ohřátý párek v rohlíku, pochází z německého Frankfurtu. Velké obliby se ale dočkal až v Americe, kde si ho zamilovali návštěvníci baseballových zápasů. Tehdy se mu ještě říkalo dachshund sausages (jezevčíkovy párky). Asi proto, že tvarem připomínal dlouhé tělo jezevčíka, psa německého původu.

Jak se vypořádat s elektroodpadem? 23. 06. 2010

Určitě to znáte – koupíte nový počítač, tiskárnu nebo mikrovlnku a zjistíte, že nevíte co dělat s jejich předchůdci. Ty pak někdy skončí v koši na směsný komunální odpad, kde nemají co hledat – měli by totiž být recyklovány, aby co nejméně zatěžovali naši životní prostředí. V roce 2005 vstoupila v platnost novela zákona o odpadech, která se týká elektroodpadu.

Je libo toast? 21. 06. 2010

Když si po ránu pochutnáváte na svém toastu, napadlo vás někdy přemýšlet, komu vděčíte za možnost dopřát si tuhle křupavou snídani? Kdo stál u zrodu prvního toastovače a jak vypadali předchůdci přístroje, který máte v kuchyni? A věřili byste, že existuje dokonce muzeum toastovačů? Tak čtěte dál, zvu vás na exkurzi, kde se mimo odpovědí na tyto otázky dozvíte ještě spoustu věcí, které jste o toasterech nejspíš ani netušili.

Vstávat a cvičit! 18. 06. 2010

Touhle větou budil ve Večerníčku každé ráno zodpovědný králík Bob líného Bobka. „Ale proč?“ protestoval Bobek. Na kamarádovo vysvětlení: „Protože je ráno.“ pak měl pohotovou odpověď. „Ale já mám ještě noc!“ Nevím jak vy, ale vždycky jsme sympatizovala s Bobkem, který si chtěl po ránu přispat. Rozhodně nepatřím mezi ranní ptáčata.

Nenechte si ujít