Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Každé zalití kávy vám udělá radost 16. 06. 2010

Seriál o rychlovarných konvicích jsme se rozhodli ukončit tipy na konkrétní modely, které jednak disponují všemi náležitostmi, o kterých jsme se zmiňovali v předcházejících dílech, a zároveň hezky vypadají. Na cenu jsme nehleděli, zajímala nás funkčnost, bezpečnost a design.

Kávový požitek pro chuť, čich a především zrak 15. 06. 2010

Pití kávy je společenský rituál, o tom není pochyb. Když si ženy potřebují sdělit něco životně důležitého, nebo třeba jen probrat, kde mají nejhezčí zimní kolekci oblečení, sejdou se v oblíbené kavárně „na kafíčku“. Muž, který se chce lépe seznámit s objektem svého zájmu, zve často dotyčnou slečnu na kávu. Nad hrnkem pressa se uzavírají miliónové obchody, ale probíhají u něj i neformální kamarádské „pokecy“.

Nádobí nám umyje naše Anička 14. 06. 2010

Za Aničku si můžete samozřejmě dosadit libovolné jméno. I když nežijeme v době, kdy by živá pomocnice v domácnosti byla nezbytnou součástí každého obydlí, ty automatické slaví úspěch. Myčky nádobí totiž nejsou jenom pro ty z nás, které si nechtějí domácími pracemi zničit precizně upravené nehty.

Dobré ráno s ovečkou 11. 06. 2010

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Vědci zjistili, že lidé, kteří nesnídají, podléhají častěji nezdravému životnímu stylu: kouří, pijí mnoho alkoholu a necvičí. Představa dobré snídaně je pro většinu lidí také jednou z věcí, díky které každé všední ráno vyhrávají boj sami se sebou – vstát, nebo zamáčknout budík a spát dál?

Nejlepší přítel člověka aneb mikrovlnná trouba 09. 06. 2010

Ano, každý si pod tímto slovním spojením představí čtyřnohého kamaráda s čumákem, který může plnit mnoho funkcí (hlídá, baví děti, dokáže eliminovat slepcův handicap apod.), ale jídlo si v něm neohřejete. Otázka tedy zní – bez čeho si dnešní jedinec nedokáže představit každodenní existenci?

Rychlovarné konvice III. – bezpečně a nadlouho 07. 06. 2010

Ve třetím díle miniseriálu o rychlovarních konvicích si řekneme, jak o vaši každodenní společnici při vaření čaje, kávy a minutek pečovat, aby vám vydržela co nejdéle. Dobrá rychlovarná konvice vám může vydržet i několik let a často vše závisí na vás, na uživateli. A aby nedošlo k nehodě, připomeneme si zásady bezpečného provozu.

Internet a spotřebiče aneb jak to celé vzniklo 04. 06. 2010

To, že jsou chladničky opatřeny monitorem a připojením na internet, už asi nikoho nepřekvapí. Co však ale může být pro mnohé novinkou, je, jakým způsobem vlastně myšlenka na zapojení internetu do spotřebičů vznikla. Pojďme si tedy zalistovat jen v pár let staré historii, jak se tento nápad zrodil a jaké přinesl výsledky.

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří 02. 06. 2010

Chtěli byste, aby toto okřídlené úsloví platilo i u vás doma? Vaše přání může splnit domácí minipivovar. Na českém trhu jsou k dostání i všechny potřebné suroviny, takže přípravu zvládne i úplný amatér. Čím více várek vlastního piva uvaříte, tím lepší budou výsledky. Známe to všichni, učení zkrátka dělá mistra.

Rychlovarné konvice II. - na co dávat pozor při výběru 31. 05. 2010

S novým týdnem pokračujeme v našem miniseriálu o rychlovarných konvicích. Tentokrát vám poradíme, jaké parametry zvolit při jejím výběru. Zlaté pravidlo při výběru zní – cena by neměla být jediným kritériem, obzvláště jsou-li v domácnosti malé děti. Zvýšený pozor věnujte bezpečnosti konvice.

Chladničky II. – Hračky pro dospělé 28. 05. 2010

Vestavěné LCD monitory, internet, telefon, rádio, MP3 přehrávač a mnoho dalšího nabízí nové moderní chladničky z dílen předních výrobců elektroniky. I přesto, že jsou na trhu již několik let, zatím si své místo v našich (i světových) domácnostech významněji nenašly. Výrobci však v jejich výrobě pokračují. Proč?

Nenechte si ujít