Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Dobré ráno s ovečkou 11. 06. 2010

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Vědci zjistili, že lidé, kteří nesnídají, podléhají častěji nezdravému životnímu stylu: kouří, pijí mnoho alkoholu a necvičí. Představa dobré snídaně je pro většinu lidí také jednou z věcí, díky které každé všední ráno vyhrávají boj sami se sebou – vstát, nebo zamáčknout budík a spát dál?

Nejlepší přítel člověka aneb mikrovlnná trouba 09. 06. 2010

Ano, každý si pod tímto slovním spojením představí čtyřnohého kamaráda s čumákem, který může plnit mnoho funkcí (hlídá, baví děti, dokáže eliminovat slepcův handicap apod.), ale jídlo si v něm neohřejete. Otázka tedy zní – bez čeho si dnešní jedinec nedokáže představit každodenní existenci?

Rychlovarné konvice III. – bezpečně a nadlouho 07. 06. 2010

Ve třetím díle miniseriálu o rychlovarních konvicích si řekneme, jak o vaši každodenní společnici při vaření čaje, kávy a minutek pečovat, aby vám vydržela co nejdéle. Dobrá rychlovarná konvice vám může vydržet i několik let a často vše závisí na vás, na uživateli. A aby nedošlo k nehodě, připomeneme si zásady bezpečného provozu.

Internet a spotřebiče aneb jak to celé vzniklo 04. 06. 2010

To, že jsou chladničky opatřeny monitorem a připojením na internet, už asi nikoho nepřekvapí. Co však ale může být pro mnohé novinkou, je, jakým způsobem vlastně myšlenka na zapojení internetu do spotřebičů vznikla. Pojďme si tedy zalistovat jen v pár let staré historii, jak se tento nápad zrodil a jaké přinesl výsledky.

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří 02. 06. 2010

Chtěli byste, aby toto okřídlené úsloví platilo i u vás doma? Vaše přání může splnit domácí minipivovar. Na českém trhu jsou k dostání i všechny potřebné suroviny, takže přípravu zvládne i úplný amatér. Čím více várek vlastního piva uvaříte, tím lepší budou výsledky. Známe to všichni, učení zkrátka dělá mistra.

Rychlovarné konvice II. - na co dávat pozor při výběru 31. 05. 2010

S novým týdnem pokračujeme v našem miniseriálu o rychlovarných konvicích. Tentokrát vám poradíme, jaké parametry zvolit při jejím výběru. Zlaté pravidlo při výběru zní – cena by neměla být jediným kritériem, obzvláště jsou-li v domácnosti malé děti. Zvýšený pozor věnujte bezpečnosti konvice.

Chladničky II. – Hračky pro dospělé 28. 05. 2010

Vestavěné LCD monitory, internet, telefon, rádio, MP3 přehrávač a mnoho dalšího nabízí nové moderní chladničky z dílen předních výrobců elektroniky. I přesto, že jsou na trhu již několik let, zatím si své místo v našich (i světových) domácnostech významněji nenašly. Výrobci však v jejich výrobě pokračují. Proč?

Horká voda je základ – a sporák není nutný 24. 05. 2010

Ranní čaj, káva, kakao nebo taky zdravý oběd – na to všechno vám stačí pár surovin (někdy jenom jedna) a horká voda. Ne vždy ale máme po ruce sporák a někdy jsme také příliš líní. Řešení je jednoduché – rychlovarná konvice. Její výhody jsou nesporné. Můžete ji používat v práci, na chalupě, kvůli pohodlí i doma. Tento spotřebič bychom sice mohli nazvat kuchyňským, jeho plusem však je právě to, že jej můžete používat i mimo kuchyň. A co všechno s ním dokážete?

Chladničky I. – Americké ledničky 21. 05. 2010

V novém miniseriálu se budeme věnovat nejnovějším trendům v oblasti chladniček a mrazniček. Čekají vás celkem čtyři díly, kde vás seznámíme s novými trendy a doplňky, které byste u ledničky sotva kdy čekali. Zkrátka čeká vás průvodce dlouho nedosažitelným americkým snem, který však nyní získává mnohem jasnější obrysy.

Navštívili jsme za Vás – Kuchyňské studio Schüller 19. 05. 2010

V jednom z minulých článků jsme psali, že Vinohradská ulice v Praze se dá s trochou nadsázky označit za jedno velké kuchyňské centrum. Abychom svá slova doložili, přinášíme Vám reportáž z dalšího studia v této ulici.

Nenechte si ujít