Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Rozhovor s M. Vránkem z Pražské plynárenské: rozšiřujeme služby 15. 05. 2010

Pražská plynárenská, a. s., od dubna nabízí zákazníkům možnost vyřídit nejčastěji řešené záležitosti spojené s dodávkou zemního plynu na všech pražských pobočkách České pošty. Není to však jediná novinka, kterou firma v poslední době přichystala.

Tak trochu jiný lustr 12. 05. 2010

Máte rádi dobré víno a zároveň obdivujete originální design? Pak budete asi chtít tenhle neobvyklý lustr. Kromě toho, že zvládá to, co se od každého lustru očekává – tedy svítí, slouží zároveň i jako držák skleniček na víno. Tuhle ozdobu zaručeně žádná návštěva nepřehlédne.

Řecká kuchyně nekončí v přímořské taverně! 03. 05. 2010

Právě vrcholí doba plánování dovolených. V zaměstnání se bojuje o co nejlepší termíny volna, pro cestovní kanceláře je to roční doba, kdy zažívají největší nápor zákazníků, rodinná konta krvácejí. Přeci jen je ale do léta a vysněných prázdnin ještě daleko a vy jste se třeba ještě ani nerozhodli, kam chcete jet. Třeba vám v rozhodování pomůže náš nový seriál o národních kuchyních – gastronomické dovolené jsou čím dál tím oblíbenější...

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio ESO 29. 04. 2010

Týden se s týdnem sešel a server Spotřebiče.cz Vám přináší další reportáž z kuchyňského studia. Cílem naší návštěvy se tentokrát stalo studio ESO v Praze. Nachází se nedaleko Náměstí Bratří Synků na adrese Bělehradská 17, Praha 4. Ze „Synkáče“ se dá ke studiu buď dojít pěšky, nebo dojet tramvají, z opačného směru pak jede tramvaj od stanic metra I. P. Pavlova a Muzeum.

O páté jedině s tučňákem 25. 04. 2010

Určitě se vám to také stává. Zalijete si sáček čaje horkou vodou, zapomenete na něj a po dvou hodinách louhování ho musíte vylít. Nebo naopak nekouknete na čas, sáček po chviličce vytáhnete a pak máte po celou dobu pocit, že pijete jen mírně obarvenou teplou vodu. Tomuhle je ale konec. Seznamte se s panem Tučňákem.

Se sáčkem, nebo bez? 22. 04. 2010

Mnozí z nás (donedávna včetně autorky článku) nevědí o existenci bezsáčkových vysavačů. Většinou, když už si jednou koupíme vysavač, neměníme ho tak často, abychom se poohlíželi po novinkách. Přitom bezsáčkové vysavače mohou do domácnosti přinést mnoho zajímavých výhod.

Ubrousku, prostři se! 19. 04. 2010

Jak ale zařídit, aby se ubrousek prostřel sám a ještě navíc správně dle zásad kultury stolování? To už je v reálném světě horší. Nežijeme v pohádce, a proto musíme ubrouskům často pomoci. Výsledek ale o to víc potěší, když víte, kolik práce a námahy vás to stálo.

Navštívili jsme za vás - KS Koryna ve Veletržním paláci 15. 04. 2010

Po krátkém výletu do Říčan, který jsme s naším seriálem o kuchyňských studiích podnikli minulý týden, se tentokrát vracíme zpět do Prahy. Naším cílem se stalo kuchyňské studio Koryna Veletržním paláci v Holešovicích.

Detox pro vaše tělo: Zatočte s jarní únavou! 15. 04. 2010

Jaro je tady a s ním i perfektní čas pro pár zdravých změn v našem jídelníčku a životním stylu. Odměnou vám bude příliv energie a vitality, který nedá jarní únavě žádnou šanci.

7 tipů, jak přežít letní vedro 12. 04. 2010

Léto je brzy tady a s ním i slunečné počasí a teploty, při kterých se vaří krev pomalu i ve stínu. Ať už patříte k zimomřivcům, kteří se na léto celou zimu těší, nebo spíš mezi otužilce, kteří si zimu užívají se vším všudy, občas si možná říkáte, že toho vedra už bylo dost. Dodržování následujících sedmi tipů vám pomůže strávit léto příjemně a bez zdravotních následků.

Nenechte si ujít