Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Navštívili jsme za vás - KS Koryna ve Veletržním paláci 15. 04. 2010

Po krátkém výletu do Říčan, který jsme s naším seriálem o kuchyňských studiích podnikli minulý týden, se tentokrát vracíme zpět do Prahy. Naším cílem se stalo kuchyňské studio Koryna Veletržním paláci v Holešovicích.

Detox pro vaše tělo: Zatočte s jarní únavou! 15. 04. 2010

Jaro je tady a s ním i perfektní čas pro pár zdravých změn v našem jídelníčku a životním stylu. Odměnou vám bude příliv energie a vitality, který nedá jarní únavě žádnou šanci.

7 tipů, jak přežít letní vedro 12. 04. 2010

Léto je brzy tady a s ním i slunečné počasí a teploty, při kterých se vaří krev pomalu i ve stínu. Ať už patříte k zimomřivcům, kteří se na léto celou zimu těší, nebo spíš mezi otužilce, kteří si zimu užívají se vším všudy, občas si možná říkáte, že toho vedra už bylo dost. Dodržování následujících sedmi tipů vám pomůže strávit léto příjemně a bez zdravotních následků.

Jak vybrat zahradní sekačku 29. 03. 2010

Sekání trávy sice není celoroční záležitostí, ale zahrada je naší vizitkou a trávník je třeba pravidelně udržovat. Práci nám usnadní sekačka, před jejímž výběrem je nutné zvážit několik kritérií. Na radu s výběrem jsme se zeptali Petra Krále z internetové nákupní galerie MALL.cz

Navštívili jsme za Vás – KS Koryna v Brně 08. 03. 2010

Další díl seriálu o kuchyňských studiích nás tentokrát zavede do Brna. Otestovali jsme pro Vás kuchyňské studio Koryna v Kounicově ulici.

Jen růžová to může být I. 05. 03. 2010

Šroubováky, sety nářadí a vrtačky většinou zajímají spíš muže. V poslední době jsou však hitem pomůcky do domácnosti, auta i na zahradu, které svým designem cílí přímo na ženy. Jsou totiž vyvedeny v růžové barvě a líbivě ozdobeny.

Navštívili jsme za vás - HT Studio 01. 03. 2010

V tomto díle seriálu z kuchyňských studií jsme zavítali do pražských Nuslí. Navštívili jsme za Vás HT Studio v Táborské ulici.

Jak vybrat kávovar 26. 02. 2010

Pití kávy patří ke každodenním rituálům a návykům velké části naší populace. Každý, kdo zatouží po povýšení z instantní kávy na opravdové espresso, si musí zodpovědět hned několik otázek. Nabídka přístrojů na trhu je široká a před zvolením toho pravého je nutné zvážit, jaké funkce má nový kávovar obsahovat.

Navštívili jsme za vás - Mistic kuchyně 22. 02. 2010

Ne, nebojte se. Nemáme v nadpisu hrubku. Tentokrát jsme s naším seriálem o kuchyňských studií navštívili Mistic kuchyně s.r.o. v pražských Vršovicích.

Jak vybrat satelitní přijímač - receiver 19. 02. 2010

Kvalitní receiver se vyznačuje dobře navrženým zesilovačem s maximálně věrným výstupem. Pokud ale dáváte přednost poslechu hudby v režimu stereo, poohlédněte se spíš po samostatném přístroji – stereo zesilovači. Další tipy na výběr ideálního receiveru právě pro vás přináší Petr Král z internetové nákupní galerie MALL.cz

Nenechte si ujít