Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Jak vybrat zahradní sekačku 29. 03. 2010

Sekání trávy sice není celoroční záležitostí, ale zahrada je naší vizitkou a trávník je třeba pravidelně udržovat. Práci nám usnadní sekačka, před jejímž výběrem je nutné zvážit několik kritérií. Na radu s výběrem jsme se zeptali Petra Krále z internetové nákupní galerie MALL.cz

Navštívili jsme za Vás – KS Koryna v Brně 08. 03. 2010

Další díl seriálu o kuchyňských studiích nás tentokrát zavede do Brna. Otestovali jsme pro Vás kuchyňské studio Koryna v Kounicově ulici.

Jen růžová to může být I. 05. 03. 2010

Šroubováky, sety nářadí a vrtačky většinou zajímají spíš muže. V poslední době jsou však hitem pomůcky do domácnosti, auta i na zahradu, které svým designem cílí přímo na ženy. Jsou totiž vyvedeny v růžové barvě a líbivě ozdobeny.

Navštívili jsme za vás - HT Studio 01. 03. 2010

V tomto díle seriálu z kuchyňských studií jsme zavítali do pražských Nuslí. Navštívili jsme za Vás HT Studio v Táborské ulici.

Jak vybrat kávovar 26. 02. 2010

Pití kávy patří ke každodenním rituálům a návykům velké části naší populace. Každý, kdo zatouží po povýšení z instantní kávy na opravdové espresso, si musí zodpovědět hned několik otázek. Nabídka přístrojů na trhu je široká a před zvolením toho pravého je nutné zvážit, jaké funkce má nový kávovar obsahovat.

Navštívili jsme za vás - Mistic kuchyně 22. 02. 2010

Ne, nebojte se. Nemáme v nadpisu hrubku. Tentokrát jsme s naším seriálem o kuchyňských studií navštívili Mistic kuchyně s.r.o. v pražských Vršovicích.

Jak vybrat satelitní přijímač - receiver 19. 02. 2010

Kvalitní receiver se vyznačuje dobře navrženým zesilovačem s maximálně věrným výstupem. Pokud ale dáváte přednost poslechu hudby v režimu stereo, poohlédněte se spíš po samostatném přístroji – stereo zesilovači. Další tipy na výběr ideálního receiveru právě pro vás přináší Petr Král z internetové nákupní galerie MALL.cz

MALL.cz radí: Jak vybrat vysavač 12. 02. 2010

Vysavač je nenahraditelným pomocníkem při udržování pořádku. Moderní přístroje si poradí nejen s kobercem, ale dokážou i vytřít podlahu a vysát tekutiny. Revoluce proběhla i v systému ukládání nasbíraného odpadu. Klasické sáčky nahrazují speciální nádoby, které lze bez problémů vysypávat po každém luxování a zabránit tak množení roztočů a plísní.

Navštívili jsme za vás - Korbel Interiéry 08. 02. 2010

V tomto díle seriálu o kuchyňských studiích se vydáme kousek za Prahu, a to do středočeských Říčan. Na adrese Komenského náměstí 1910 zde najdeme studio Korbel Interiéry, které krom jiných částí nábytku vyrábí také kuchyňské linky.

Navštívili jsme za vás: Truhlářství Bednář Brno 01. 02. 2010

Po delší odmlce se náš reportér vrací na stránky Spotřebiče.cz a odhaluje za vás nešvary českých kuchyňských studií. Tentokrát se vypravil na brněnský Cejl, aby zhodnotil studio Truhlářství Bednář.

Nenechte si ujít