Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

MALL.cz radí: Jak vybrat vysavač 12. 02. 2010

Vysavač je nenahraditelným pomocníkem při udržování pořádku. Moderní přístroje si poradí nejen s kobercem, ale dokážou i vytřít podlahu a vysát tekutiny. Revoluce proběhla i v systému ukládání nasbíraného odpadu. Klasické sáčky nahrazují speciální nádoby, které lze bez problémů vysypávat po každém luxování a zabránit tak množení roztočů a plísní.

Navštívili jsme za vás - Korbel Interiéry 08. 02. 2010

V tomto díle seriálu o kuchyňských studiích se vydáme kousek za Prahu, a to do středočeských Říčan. Na adrese Komenského náměstí 1910 zde najdeme studio Korbel Interiéry, které krom jiných částí nábytku vyrábí také kuchyňské linky.

Navštívili jsme za vás: Truhlářství Bednář Brno 01. 02. 2010

Po delší odmlce se náš reportér vrací na stránky Spotřebiče.cz a odhaluje za vás nešvary českých kuchyňských studií. Tentokrát se vypravil na brněnský Cejl, aby zhodnotil studio Truhlářství Bednář.

Vitamíny, které chutnají 12. 01. 2010

Říká se, že věci, které jsou zdravé, nemohou být chutné. Že tomu tak není dokazují ovocné džusy, které jsou nabité vitamíny a chutnají přímo lahodně. Ať už si fresh džus dopřejete doma, nebo třeba v nově otevřené prodejeně Fruitisimo v Nákupní galerii Myslbek, pochutnáte si a zároveň posílíte svůj organismus vitaminovou bombou.

Rozveselte svoji kuchyň 08. 01. 2010

Trávíte polovinu svého volného času v kuchyni, ale nebaví vás už její obyčejné a nudné vybavení? Na kuchyň se při výběru doplňků často zapomíná, ale co takhle si to tam trochu vyšperkovat?

Sladký psí život pro kočku 05. 01. 2010

I pejskové a kočičky se musí v naší domácnosti cítit dobře. Jsou přece jejími právoplatnými členy. Proto bychom na ně neměli při vybavování bytu zapomínat. Utvořte jim pohodlný pelíšek na ležení a příjemný koutek na stravování. A na čem mají ležet? Z čeho mají jíst? Objevili jsme pro vás doplňky se zajímavými designy pro vaše zvířecí miláčky. Inspirujte se a udělejte jim i sobě radost.

Hrajeme si se štědrovečerní večeří 23. 12. 2009

Házení střevíců, pouštění lodiček v podobě ořechových skořápek, rozkrajování jablíček či lití olova patří mezi notoricky známé zvyky, které se udržují dodnes. Naši předkové se těmito zvyky pokoušeli odhadnout, jaký bude následující rok a na co se připravit.

Hrajeme si s lososem 16. 12. 2009

Lov ryb provází lidstvo od nepaměti. Příroda byla chytrá a tyto chutné úlovky řádně nutričně vybavila. Jednou z nejpopulárnějších rybích kořistí je losos, který se vyznačuje specifickou oranžovou barvou masa. Losos vyniká svou delikátní chutí a jen málokdo ví, že se touto dravou tažnou rybou dříve honosily i české řeky.

Vneste rytmus do kuchyně 04. 12. 2009

Dva v jednom - právě tak můžeme nazvat skvělý vynález německé firmy ADE-Germany. Tento specialista na váhy spojil digitální kuchyňskou váhu a iPod. Svou oblíbenou hudbu si tak můžete užívat i v kuchyni při vaření a bez sluchátek a jiných otravných kabelů okolo vás.

Osm zásad dobré spíže - jak skladovat potraviny správně? 03. 12. 2009

Obchody s potravinami plánují před Vánoci velké snížení cen. Pro řadu z nás to může být impulzem k nákupu některých potravin do zásoby. Plánujeme-li uchovat potraviny delší dobu, je důležité dodržet zásady správného skladování, aby potraviny nedošly úhony. I sebevýhodnější nákup se totiž změní ve vyhozené peníze, pokud se potraviny vinou nesprávného uskladnění zkazí a my jsme nuceni je vyhodit.

Nenechte si ujít