Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Vitamíny, které chutnají 12. 01. 2010

Říká se, že věci, které jsou zdravé, nemohou být chutné. Že tomu tak není dokazují ovocné džusy, které jsou nabité vitamíny a chutnají přímo lahodně. Ať už si fresh džus dopřejete doma, nebo třeba v nově otevřené prodejeně Fruitisimo v Nákupní galerii Myslbek, pochutnáte si a zároveň posílíte svůj organismus vitaminovou bombou.

Rozveselte svoji kuchyň 08. 01. 2010

Trávíte polovinu svého volného času v kuchyni, ale nebaví vás už její obyčejné a nudné vybavení? Na kuchyň se při výběru doplňků často zapomíná, ale co takhle si to tam trochu vyšperkovat?

Sladký psí život pro kočku 05. 01. 2010

I pejskové a kočičky se musí v naší domácnosti cítit dobře. Jsou přece jejími právoplatnými členy. Proto bychom na ně neměli při vybavování bytu zapomínat. Utvořte jim pohodlný pelíšek na ležení a příjemný koutek na stravování. A na čem mají ležet? Z čeho mají jíst? Objevili jsme pro vás doplňky se zajímavými designy pro vaše zvířecí miláčky. Inspirujte se a udělejte jim i sobě radost.

Hrajeme si se štědrovečerní večeří 23. 12. 2009

Házení střevíců, pouštění lodiček v podobě ořechových skořápek, rozkrajování jablíček či lití olova patří mezi notoricky známé zvyky, které se udržují dodnes. Naši předkové se těmito zvyky pokoušeli odhadnout, jaký bude následující rok a na co se připravit.

Hrajeme si s lososem 16. 12. 2009

Lov ryb provází lidstvo od nepaměti. Příroda byla chytrá a tyto chutné úlovky řádně nutričně vybavila. Jednou z nejpopulárnějších rybích kořistí je losos, který se vyznačuje specifickou oranžovou barvou masa. Losos vyniká svou delikátní chutí a jen málokdo ví, že se touto dravou tažnou rybou dříve honosily i české řeky.

Vneste rytmus do kuchyně 04. 12. 2009

Dva v jednom - právě tak můžeme nazvat skvělý vynález německé firmy ADE-Germany. Tento specialista na váhy spojil digitální kuchyňskou váhu a iPod. Svou oblíbenou hudbu si tak můžete užívat i v kuchyni při vaření a bez sluchátek a jiných otravných kabelů okolo vás.

Osm zásad dobré spíže - jak skladovat potraviny správně? 03. 12. 2009

Obchody s potravinami plánují před Vánoci velké snížení cen. Pro řadu z nás to může být impulzem k nákupu některých potravin do zásoby. Plánujeme-li uchovat potraviny delší dobu, je důležité dodržet zásady správného skladování, aby potraviny nedošly úhony. I sebevýhodnější nákup se totiž změní ve vyhozené peníze, pokud se potraviny vinou nesprávného uskladnění zkazí a my jsme nuceni je vyhodit.

Mickey Mouse připraví cukrovou vatu, toasty i zmrzlinu 02. 12. 2009

Kdo by neznal myšáka Mickey Mouse a jeho kamarády – myšku Minnie, kačera Donalda a psa Pluta. Postavičky z animovaných filmů z dílny studia Disney provázejí svými příběhy již několik generací dětí a jejich obliba neklesá, právě naopak. Mickey Mouse se nyní může díky veselým kuchyňským spotřebičům zabydlet také ve vaší kuchyni a rozveselit ji jasnými barvami.

Hrajeme si s židovskou kuchyní 30. 11. 2009

Ze všech stran už na nás blikají světelné ozdoby, zpívající Santa Clausové či tančící stromečci. Obchody nabízí mnoho variant vánočních kolekcí, čokoládových figurek a dalších laskominek. Zkrátka přípravy na Vánoce běží v plném proudu. Ale existuje tu ještě jeden náboženský svátek, který stojí tak nějak mimo tyto bujaré oslavy – Chanuka.

Za maminku, za tatínka 27. 11. 2009

Máte-li doma malé uličníky, kteří ne a ne sníst svou porci oběda, máme pro vás jednoduchý typ. Když už ani „a za maminku, za tatínka a za sestřičku a za …“ nepomáhá, pořiďte pro své chlapečky roztomilé příbory s bagry a stavebními autíčky.

Nenechte si ujít