Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Šetřete přírodu i svoji peněženku: Vysáváme s rozumem 25. 11. 2009

Už jsme tu měli pračky, ledničky a mrazáky. Ale může být „zelený“ i váš vysavač? Ač se to možná nezdá, i tyto spotřebiče umí šetřit energii a zároveň dosáhnout stejného výkonu jako běžné vysavače. Poradíme vám, jak vybrat ten nejúspornější a na co se při jeho výběru zaměřit.

Hrajeme si s bylinkami 23. 11. 2009

Staré české přísloví říká, že láska prochází žaludkem, přičarujeme si tedy lásku skvělým jídlem ochuceným bylinkami. Co vše nám bylinky a koření nabízí a jak s nimi správně zacházet? To vše se dozvíte právě v dnešním Hraní.

17. listopad prostě jinak! 17. 11. 2009

V těchto dnech slavíme dvacetileté výročí Sametové revoluce a pádu železné opony. Proč si ho nepřipomenout i v našich domovech? Užijte si sváteční 17. listopad v rodinném kruhu za svitu lampionů v barvě trikolory! Toto jubileum k netradiční oslavě přímo vybízí.

Cukr bílý jako sníh! 13. 11. 2009

Martin sice na bílém koni nepřijel a nadále na sebe nechává čekat, ale vy už nyní můžete mít v kuchyni svého sněhuláka. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše! Pořiďte si cukřenku ve tvaru sněhuláka!

Hrajeme si s oříšky 07. 11. 2009

Na horách už nám napadly první závěje sněhu, lyžaři nadšeně vyráží na sjezdovku a děti staví sněhuláky. Také vám zmrzlý nos a červené tváře tolik připomínají přicházející zimu a Vánoce? I my se dnes naladíme trošku vánočněji a budeme si hrát s oříšky.

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio v OD Aldiana 02. 11. 2009

Po malé odmlce jsme tu opět s dalším dílem seriálu reportáží z kuchyňských studií. A i pro tentokrát zůstáváme v Brně. Navštívili jsme pro Vás kuchyňské studio v obchodním domě Aldiana.

Šetřete přírodu i svoji peněženku: Které pračky mají zelenou? 30. 10. 2009

Naposledy jsme vybírali šetrnou ledničku. Není to ale jediný domácí spotřebič, díky němuž můžete pořádně ovlivnit čistotu prostředí i váš rodinný rozpočet. Dneska si hezky ze všech stran propereme pračky, které jsou společně s chladničkami a mrazáky přístroje s největší spotřebou energie v domácnosti. Poradíme vám, podle čeho pračku vybírat a jak s ní zacházet, aby vaše praní bylo ohleduplné vůči životnímu prostředí i vašim financím.

MALL.cz sjednocuje všechny obchody pod jednu doménu 28. 10. 2009

Jeden z největších českých internetových obchodů sjednocuje všechny své oborové e-shopy pod jednu zastřešující značku MALL.cz. Zákazníci nebudou již muset rozlišovat obchody jako BileZbozi.cz, Bartsport.cz a mnoho dalších, ale vše naleznou na jednom místě.

Šetřete přírodu i svoji peněženku: Likvidujte chytře a pohodlně 23. 10. 2009

Třídění odpadů by pro nás mělo být automatické. Také se o to snažíte, ale nechce se vám chodit s každou lahví do kontejneru a skladované odpady vám v bytě zabírají moc místa? Nebo se vám nedaří k této užitečné činnosti přimět manžela a děti? Představíme vám dva úžasné pomocníky, díky nimž už nebudete muset tak často vynášet odpadkový koš!

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio HŠ Rustikal 15. 10. 2009

Po dvou brněnských zastaveních se s naším seriálem reportáží z kuchyňských studií vracíme opět do Prahy. Tentokrát jsme pro Vás navštívili studio HŠ Rustikal v Bělehradské ulici.

Nenechte si ujít