Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Mickey Mouse připraví cukrovou vatu, toasty i zmrzlinu 02. 12. 2009

Kdo by neznal myšáka Mickey Mouse a jeho kamarády – myšku Minnie, kačera Donalda a psa Pluta. Postavičky z animovaných filmů z dílny studia Disney provázejí svými příběhy již několik generací dětí a jejich obliba neklesá, právě naopak. Mickey Mouse se nyní může díky veselým kuchyňským spotřebičům zabydlet také ve vaší kuchyni a rozveselit ji jasnými barvami.

Hrajeme si s židovskou kuchyní 30. 11. 2009

Ze všech stran už na nás blikají světelné ozdoby, zpívající Santa Clausové či tančící stromečci. Obchody nabízí mnoho variant vánočních kolekcí, čokoládových figurek a dalších laskominek. Zkrátka přípravy na Vánoce běží v plném proudu. Ale existuje tu ještě jeden náboženský svátek, který stojí tak nějak mimo tyto bujaré oslavy – Chanuka.

Za maminku, za tatínka 27. 11. 2009

Máte-li doma malé uličníky, kteří ne a ne sníst svou porci oběda, máme pro vás jednoduchý typ. Když už ani „a za maminku, za tatínka a za sestřičku a za …“ nepomáhá, pořiďte pro své chlapečky roztomilé příbory s bagry a stavebními autíčky.

Šetřete přírodu i svoji peněženku: Vysáváme s rozumem 25. 11. 2009

Už jsme tu měli pračky, ledničky a mrazáky. Ale může být „zelený“ i váš vysavač? Ač se to možná nezdá, i tyto spotřebiče umí šetřit energii a zároveň dosáhnout stejného výkonu jako běžné vysavače. Poradíme vám, jak vybrat ten nejúspornější a na co se při jeho výběru zaměřit.

Hrajeme si s bylinkami 23. 11. 2009

Staré české přísloví říká, že láska prochází žaludkem, přičarujeme si tedy lásku skvělým jídlem ochuceným bylinkami. Co vše nám bylinky a koření nabízí a jak s nimi správně zacházet? To vše se dozvíte právě v dnešním Hraní.

17. listopad prostě jinak! 17. 11. 2009

V těchto dnech slavíme dvacetileté výročí Sametové revoluce a pádu železné opony. Proč si ho nepřipomenout i v našich domovech? Užijte si sváteční 17. listopad v rodinném kruhu za svitu lampionů v barvě trikolory! Toto jubileum k netradiční oslavě přímo vybízí.

Cukr bílý jako sníh! 13. 11. 2009

Martin sice na bílém koni nepřijel a nadále na sebe nechává čekat, ale vy už nyní můžete mít v kuchyni svého sněhuláka. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše! Pořiďte si cukřenku ve tvaru sněhuláka!

Hrajeme si s oříšky 07. 11. 2009

Na horách už nám napadly první závěje sněhu, lyžaři nadšeně vyráží na sjezdovku a děti staví sněhuláky. Také vám zmrzlý nos a červené tváře tolik připomínají přicházející zimu a Vánoce? I my se dnes naladíme trošku vánočněji a budeme si hrát s oříšky.

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio v OD Aldiana 02. 11. 2009

Po malé odmlce jsme tu opět s dalším dílem seriálu reportáží z kuchyňských studií. A i pro tentokrát zůstáváme v Brně. Navštívili jsme pro Vás kuchyňské studio v obchodním domě Aldiana.

Šetřete přírodu i svoji peněženku: Které pračky mají zelenou? 30. 10. 2009

Naposledy jsme vybírali šetrnou ledničku. Není to ale jediný domácí spotřebič, díky němuž můžete pořádně ovlivnit čistotu prostředí i váš rodinný rozpočet. Dneska si hezky ze všech stran propereme pračky, které jsou společně s chladničkami a mrazáky přístroje s největší spotřebou energie v domácnosti. Poradíme vám, podle čeho pračku vybírat a jak s ní zacházet, aby vaše praní bylo ohleduplné vůči životnímu prostředí i vašim financím.

Nenechte si ujít