Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Šetřete přírodu i svoji peněženku: Vybíráme ledničku 13. 10. 2009

V minulém článku jsme si řekli, jak udělat několik prvních kroků k tomu, abychom mohli svou domácnost označit za „zelenou“. Nejvíce však ušetříme a zároveň chráníme přírodu, když si pořídíme energeticky úsporné spotřebiče. Největší rozdíly ve spotřebě mají ledničky a mrazničky, a proto se při jejich výběru nevyplatí šetřit. Poradíme vám, jak vybrat ty nejlepší a jak se o ně správně starat!

Hrajeme si s kuřecím masem 12. 10. 2009

První zmínky o chování slepic se objevily v Sýrii asi 1500 let př. n. l. V minulosti hrály důležitou roli, protože byly často spojovány s božstvy. Například na Krétě byl kohout považován za průvodce boha slunce a byl vyobrazován na mincích, v Římě se zas kuřata používala při věštění budoucnost

Navštívili jsme za vás - KS Palladinelli 08. 10. 2009

Po delší době se s naším seriálem reportáží z kuchyňských studií vydáváme mimo Prahu. Tentokrát jsme zamířili do studia značky Palladinelli v Brně, které slibovalo exkurzi do světa kuchyní nevšedního designu.

Šetřete přírodu i svoji peněženku: Tipy, jak ušetřit na energii 07. 10. 2009

Neustále na nás ze všech stran naléhají, abychom žili ekologicky. Ale kromě toho, že je ochrana životního prostředí bezesporu nesmírně důležitá, ekologicky šetrná domácnost je dnes moderní! Chtěli byste také žít ekologicky, ale máte pocit, že vybavení vaší domácnosti vám to neumožňuje nebo jenom zkrátka nevíte, jak na to? Začít můžete od maličkostí. Poradíme vám, jak pozvolna najet na úspornější zelenou vlnu!

Hrajeme si s mlékem 05. 10. 2009

Názory na konzumaci mléka se různí. Hlavně v televizních reklamách můžeme slyšet, jak je mléko zdravé a nepostradatelné zejména pro vývoj dětí, druhá strana brojí zásadně proti. Pravda je (jako u většiny věcí) někde uprostřed. Je tedy mléko zdravé, nebo ne? To se dozvíte v dnešním Hraní.

Zvažte to! 02. 10. 2009

„Na přípravu těsta potřebujeme: dva šálky polohrubé mouky, půl šálku strouhaného kokosu, šálek cukru...“ Vyhledáváte mimovolně recepty, které začínají asi takhle? Myslíte si, že množství surovin v každém receptu lze postavit na šálcích, lžičkách nebo sklenicích? Jestli ano, tak je to špatně – někdy je i v kuchyni zapotřebí skutečně přesně určit množství.

Navštívili jsme za vás - KS Hanák v Praze 01. 10. 2009

Zatímco naposledy jsme s naším seriálem navštívili malé neznačkové studio, tentokrát jsme se vypravili do studia Hanák ve Vinohradské ulici v Praze. A hned v úvodu můžeme prozradit, že návštěva v nás zanechala opravdu hluboký dojem v tom nejlepším slova smyslu.

Struhadelnice – dáma s překvapením 29. 09. 2009

Za necelých třicet dolarů si můžete přes internet na Signals.com objednat roztomilou, ale zároveň i praktickou pomocnici. Cena to sice není úplně nejnižší, ale doplněk se díky svému originálnímu designu stane ozdobou každé kuchyně. Hlavním kladem „Struhadelnice“ je krom estetičnosti také velmi dobrá použitelnost.

Navštívili jsme za vás - Interiérové studio Haupt 24. 09. 2009

Týden se s týdnem sešel a server Spotřebiče.cz Vám přináší další z řady reportáží z kuchyňských studií. Po delší době tentokrát nezamíříme do studia některé ze zavedených značek. Aby nebyl náš seriál příliš jednotvárný, vybrali jsme tentokrát studio malé firmy spíše lokálního významu.

Hrajeme si s čokoládou 21. 09. 2009

Také k smrti milujete belgické pralinky, čokoládové tyčinky, horkou čokoládu nebo naopak čokoládu ledovou? Nebo jen rádi uždibujete z tabulky hořké, mléčné, či bílé? Ať už jste milovníkem čokolády na jakýkoliv způsob, dnešní hraní je určeno právě vám.

Nenechte si ujít