Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

MALL.cz sjednocuje všechny obchody pod jednu doménu 28. 10. 2009

Jeden z největších českých internetových obchodů sjednocuje všechny své oborové e-shopy pod jednu zastřešující značku MALL.cz. Zákazníci nebudou již muset rozlišovat obchody jako BileZbozi.cz, Bartsport.cz a mnoho dalších, ale vše naleznou na jednom místě.

Šetřete přírodu i svoji peněženku: Likvidujte chytře a pohodlně 23. 10. 2009

Třídění odpadů by pro nás mělo být automatické. Také se o to snažíte, ale nechce se vám chodit s každou lahví do kontejneru a skladované odpady vám v bytě zabírají moc místa? Nebo se vám nedaří k této užitečné činnosti přimět manžela a děti? Představíme vám dva úžasné pomocníky, díky nimž už nebudete muset tak často vynášet odpadkový koš!

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio HŠ Rustikal 15. 10. 2009

Po dvou brněnských zastaveních se s naším seriálem reportáží z kuchyňských studií vracíme opět do Prahy. Tentokrát jsme pro Vás navštívili studio HŠ Rustikal v Bělehradské ulici.

Šetřete přírodu i svoji peněženku: Vybíráme ledničku 13. 10. 2009

V minulém článku jsme si řekli, jak udělat několik prvních kroků k tomu, abychom mohli svou domácnost označit za „zelenou“. Nejvíce však ušetříme a zároveň chráníme přírodu, když si pořídíme energeticky úsporné spotřebiče. Největší rozdíly ve spotřebě mají ledničky a mrazničky, a proto se při jejich výběru nevyplatí šetřit. Poradíme vám, jak vybrat ty nejlepší a jak se o ně správně starat!

Hrajeme si s kuřecím masem 12. 10. 2009

První zmínky o chování slepic se objevily v Sýrii asi 1500 let př. n. l. V minulosti hrály důležitou roli, protože byly často spojovány s božstvy. Například na Krétě byl kohout považován za průvodce boha slunce a byl vyobrazován na mincích, v Římě se zas kuřata používala při věštění budoucnost

Navštívili jsme za vás - KS Palladinelli 08. 10. 2009

Po delší době se s naším seriálem reportáží z kuchyňských studií vydáváme mimo Prahu. Tentokrát jsme zamířili do studia značky Palladinelli v Brně, které slibovalo exkurzi do světa kuchyní nevšedního designu.

Šetřete přírodu i svoji peněženku: Tipy, jak ušetřit na energii 07. 10. 2009

Neustále na nás ze všech stran naléhají, abychom žili ekologicky. Ale kromě toho, že je ochrana životního prostředí bezesporu nesmírně důležitá, ekologicky šetrná domácnost je dnes moderní! Chtěli byste také žít ekologicky, ale máte pocit, že vybavení vaší domácnosti vám to neumožňuje nebo jenom zkrátka nevíte, jak na to? Začít můžete od maličkostí. Poradíme vám, jak pozvolna najet na úspornější zelenou vlnu!

Hrajeme si s mlékem 05. 10. 2009

Názory na konzumaci mléka se různí. Hlavně v televizních reklamách můžeme slyšet, jak je mléko zdravé a nepostradatelné zejména pro vývoj dětí, druhá strana brojí zásadně proti. Pravda je (jako u většiny věcí) někde uprostřed. Je tedy mléko zdravé, nebo ne? To se dozvíte v dnešním Hraní.

Zvažte to! 02. 10. 2009

„Na přípravu těsta potřebujeme: dva šálky polohrubé mouky, půl šálku strouhaného kokosu, šálek cukru...“ Vyhledáváte mimovolně recepty, které začínají asi takhle? Myslíte si, že množství surovin v každém receptu lze postavit na šálcích, lžičkách nebo sklenicích? Jestli ano, tak je to špatně – někdy je i v kuchyni zapotřebí skutečně přesně určit množství.

Navštívili jsme za vás - KS Hanák v Praze 01. 10. 2009

Zatímco naposledy jsme s naším seriálem navštívili malé neznačkové studio, tentokrát jsme se vypravili do studia Hanák ve Vinohradské ulici v Praze. A hned v úvodu můžeme prozradit, že návštěva v nás zanechala opravdu hluboký dojem v tom nejlepším slova smyslu.

Nenechte si ujít