Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Skladujete pečivo správně? 18. 09. 2009

Chléb a další pečivo jsou v tuzemsku i v celé střední Evropě běžnou součástí jídelníčku. Rohlík s marmeládou či chleba se sýrem patří mezi oblíbené snídaně, svačiny i večeře. Jak ale pečivo udržet co nejdéle v dobré formě?

Navštívili jsme za vás - Studio Sedlák Interier 17. 09. 2009

V minulém díle našeho seriálu jsme avizovali, že následujících několik týdnů bude věnováno kuchyňským studiím ve Vinohradské ulici v Praze. Před týdnem jsme začali u Sykory, dnes pokračujeme studiem Sedlák Interier.

I odpadkový koš může být krásný 16. 09. 2009

Přiznejme si to na rovinu, odpadkový koš většinou nepatří k ozdobám naší domácnosti. Ale mohl by...stačí investovat do kvalitního výrobku s designem, který vás neomrzí po dlouhá léta, a vaše kuchyně získá šperk, který jí bude slušet.

Hrajeme si s pohankou 14. 09. 2009

Pohanka dlouho patřila mezi ne příliš známé obilniny. Nyní je však čím dál populárnější, a to nejen mezi striktními vyznavači zdravé výživy. Jaká byla pouť pohanky až na náš stůl a co všechno nám nabízí? To vše se dozvíte v dnešním Hraní.

Homer Simpson ve vaší vaně 11. 09. 2009

Kdo by neznal Homera Simpsona, tátu ze žluté rodinky, jejíž příběhy milují lidé po celém světě. Poznávací znamení – v jedné ruce pivo značky Duff a v druhé kobliha.

Hrajeme si s jáhly 07. 09. 2009

Patříte mezi zastánce zdravé výživy? Tak v tom případě vás dnešní díl Hraní potěší, věnovat se budeme jáhlům. Opět nahlédneme do historie této obiloviny, podíváme se na vitaminy, které nabízí, a přidáme recepty pro dobrou chuť.

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studo Sykora Praha 03. 09. 2009

V naší dnešní reportáži navštívíme kuchyňské studio Sykora ve Vinohradské ulici v Praze. Rzhodně nejedná o jediné studio v této ulici, a tak se v nejbližší době můžete těšit na reportáže i z těch ostatních, abychom Vám nabídli možnost srovnání.

Hrajeme si se švestkami 01. 09. 2009

Co se vám vybaví jako první, když se řekne švestka? Loučící se prázdniny? Slivovice? Či snad hra Járy Cimrmana? Ať tak či tak, švestky mohou mít mnoho podob. Mně se vybaví první plískanice, přicházející Vánoce a sušené ovoce. Ale proto, abychom mohli v zimě takto mlsat, je třeba začít sušit právě teď. A právě o tom bude dnešní Hraní.

Grilujte v obýváku a klidně i v posteli 30. 08. 2009

Grilování masa, zeleniny, ryb a k tomu roztavený sýr… Už se vám sbíhají sliny a už už se chystáte obvolat a pozvat přátele na parádní grilovačku? Jenže najednou vám dojde, že nemáte na takovou pořádnou zahradní grilovací párty náčiní, ba dokonce ani prostory…

Sladká vata celá z cukru 28. 08. 2009

Cukrovou vatu obvykle prodávají na poutích, v cirkusech či na slavnostních trzích, Napadlo by vás, že si ji můžete připravit i doma? A že to není vůbec složité? Přinášíme vám další tip, jak o letošních Vánocích překvapit a potěšit děti. Žádné cukroví, po štědrovečerní večeři se bude mlsat barevná vata.

Nenechte si ujít