Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Struhadelnice – dáma s překvapením 29. 09. 2009

Za necelých třicet dolarů si můžete přes internet na Signals.com objednat roztomilou, ale zároveň i praktickou pomocnici. Cena to sice není úplně nejnižší, ale doplněk se díky svému originálnímu designu stane ozdobou každé kuchyně. Hlavním kladem „Struhadelnice“ je krom estetičnosti také velmi dobrá použitelnost.

Navštívili jsme za vás - Interiérové studio Haupt 24. 09. 2009

Týden se s týdnem sešel a server Spotřebiče.cz Vám přináší další z řady reportáží z kuchyňských studií. Po delší době tentokrát nezamíříme do studia některé ze zavedených značek. Aby nebyl náš seriál příliš jednotvárný, vybrali jsme tentokrát studio malé firmy spíše lokálního významu.

Hrajeme si s čokoládou 21. 09. 2009

Také k smrti milujete belgické pralinky, čokoládové tyčinky, horkou čokoládu nebo naopak čokoládu ledovou? Nebo jen rádi uždibujete z tabulky hořké, mléčné, či bílé? Ať už jste milovníkem čokolády na jakýkoliv způsob, dnešní hraní je určeno právě vám.

Skladujete pečivo správně? 18. 09. 2009

Chléb a další pečivo jsou v tuzemsku i v celé střední Evropě běžnou součástí jídelníčku. Rohlík s marmeládou či chleba se sýrem patří mezi oblíbené snídaně, svačiny i večeře. Jak ale pečivo udržet co nejdéle v dobré formě?

Navštívili jsme za vás - Studio Sedlák Interier 17. 09. 2009

V minulém díle našeho seriálu jsme avizovali, že následujících několik týdnů bude věnováno kuchyňským studiím ve Vinohradské ulici v Praze. Před týdnem jsme začali u Sykory, dnes pokračujeme studiem Sedlák Interier.

I odpadkový koš může být krásný 16. 09. 2009

Přiznejme si to na rovinu, odpadkový koš většinou nepatří k ozdobám naší domácnosti. Ale mohl by...stačí investovat do kvalitního výrobku s designem, který vás neomrzí po dlouhá léta, a vaše kuchyně získá šperk, který jí bude slušet.

Hrajeme si s pohankou 14. 09. 2009

Pohanka dlouho patřila mezi ne příliš známé obilniny. Nyní je však čím dál populárnější, a to nejen mezi striktními vyznavači zdravé výživy. Jaká byla pouť pohanky až na náš stůl a co všechno nám nabízí? To vše se dozvíte v dnešním Hraní.

Homer Simpson ve vaší vaně 11. 09. 2009

Kdo by neznal Homera Simpsona, tátu ze žluté rodinky, jejíž příběhy milují lidé po celém světě. Poznávací znamení – v jedné ruce pivo značky Duff a v druhé kobliha.

Hrajeme si s jáhly 07. 09. 2009

Patříte mezi zastánce zdravé výživy? Tak v tom případě vás dnešní díl Hraní potěší, věnovat se budeme jáhlům. Opět nahlédneme do historie této obiloviny, podíváme se na vitaminy, které nabízí, a přidáme recepty pro dobrou chuť.

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studo Sykora Praha 03. 09. 2009

V naší dnešní reportáži navštívíme kuchyňské studio Sykora ve Vinohradské ulici v Praze. Rzhodně nejedná o jediné studio v této ulici, a tak se v nejbližší době můžete těšit na reportáže i z těch ostatních, abychom Vám nabídli možnost srovnání.

Nenechte si ujít