Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio UNIQ 27. 08. 2009

Opět po týdnu Vám server Spotřebiče.cz přináší další reportáž z kuchyňského studia. Tentokrát jsme navštívili studio UNIQ v areálu nákladového nádraží v pražských Vršovicích. Pod stejným názvem lze po Praze najít ještě několik dalších studií, přičemž v každém z nich je k dostání nábytek od jiného výrobce. V tom vršovickém zákazník nalezne sektorové kuchyně značky Infini.

Teplo domácího krbu: dřevo či plyn? 26. 08. 2009

Teplo, útulno, romantika… Asociace, které krb vyvolává, jsou u většiny lidí veskrze pozitivní. Jak se však rozhodnout mezi praskajícím dřevem a krbem na plyn? Oba typy mají svoje pro a proti, záleží tak na mnoha faktorech.

Pravé letní osvěžení zvládnete s odšťavňovačem 25. 08. 2009

Hledáte na léto nápoj, který skvěle chutná, výborně osvěží v letních parných dnech a je zároveň zdravý? Džusy se v posledních letech staly oblíbenou součástí našich jídelníčků. Čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny jsme si oblíbili nejen pro jejich vynikající chuť, kterou jen tak nenahradí žádný z kupovaných krabicových džusů, ale i proto, že mají vysoký obsah vitaminů, minerálů, enzymů a dalších biologicky důležitých látek.

Jak na výběr kuchyňského stolu a židlí 24. 08. 2009

Budete kupovat pouze jídelní stůl a židle, nebo hodláte zařizovat celou jídelnu či další místnosti? Chystáte se jídelním nábytkem vybavit velkou místnost? Nebo vlastníte menší byt, kde k jídlu můžete vyhradit pouze malý prostor v kuchyni či obývacím pokoji? Milujete jídlo ve velké společnosti, a budete proto často zvát rodinu nebo jiné hosty?

Popcorn - pražená kukuřice 21. 08. 2009

Popcorn kupujeme nejčastěji na poutích nebo v multikinech. Můžeme si ho připravit i doma v mikrovlnce. Jestlli si ale chcete při opékání pocornu užít navíc legraci, pořidte si do kuchyně popcornovač.

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio Atelier Pedro 20. 08. 2009

V minulém díle jsme s naším seriálem zavítali téměř do centra Prahy, dnes se vydáme opačným směrem – na periferii. Navštívili jsme Atelier Pedro, který se nachází na okraji panelákového sídliště v pražské Lhotce na adrese Mariánská 32.

Nadrťte si pořádné osvěžení! 19. 08. 2009

Léto se pro většinu z nás rovná horko a koupání. V těch největších vedrech se neobejdeme bez vody, a to nejen té v bazénu nebo v moři, ale i té pitné, kterou bychom měli zvlášť v horkých dnech pravidelně doplňovat.

Hrajeme si s medem 17. 08. 2009

Med má v poslední době stále více fanoušků zejména díky medovníku, který se před časem objevil na českém trhu. Také jste propadli této pochoutce? Přezdívají vás přátelé Medvídek Pú pro vaši lásku k medu? Nemáte se za co stydět, spíš byste se měli pochválit, jak dobře děláte svému zdraví.

Čokoládový vodopád 14. 08. 2009

Nejoblíbenější pochoutkou všech mlsalů je bezpochyby čokoláda. Mléčná, hořká nebo bílá, s ovocnou či alkoholovou náplní, slisovaná do tabulky, tvarovaná do figurek nebo rozpuštěná jako horký nápoj, vždycky chutná báječně. Ale pozor na ni, můžete si totiž vypěstovat i závislost!

Navštívili jsme za vás - kuchyňské StudioCZ 13. 08. 2009

Jako téměř každý týden, i tentokrát Vám server Spotřebiče.cz přináší další reportáž z kuchyňských studií. V této reportáži zavítáme téměř do centra Prahy, do míst, kam většina lidí míří spíše na kotviště parníků či do restaurací, než za vidinou nové kuchyně.

Nenechte si ujít