Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Konzervy, třeste se! 24. 07. 2009

Otevřít konzervu s masem, paštikou nebo s kompotem není zas tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Zná to snad každý. A nejvíc to můžete pocítit právě při dovolené. Aby to pro vás byla odteď hračka, nezbývá než si pořídit automatický otvírák na plechovky.

Grilujeme ovoce 22. 07. 2009

Ovoce je ke grilování ideální. Vyberte si plody, které vám chutnají a pusťte se do toho. Výsledek můžete využít jako skvělý moučník, přílohu nebo třeba jen jako malou chuťovku. Grilované ovoce milují hlavně děti, ale i vy se budete olizovat až za ušima.

Jak udržet v létě jídlo čerstvé - s termotaškou 21. 07. 2009

V horkých letních dnech je třeba potraviny chránit mnohem obezřetněji než jindy. Bakterie se v teple množí a mohou jakoukoli surovinu lehce znehodnotit. Chlad, temno a sucho jsou tedy správnou volbou. Někdy ale ani to zajistit nejde. Kdy? Přece při cestě na dovolenou!

Hrajeme si s brokolicí 20. 07. 2009

Brokolice byla dlouho ve stínu svého kolegy květáku. V poslední době je však stále oblíbenější, a to v nejrůznějších podobách: čerstvá, vařená, smažená, zapečená… Možností je neomezeně. (Nejen) pro ty z vás, kteří si ještě cestičku k této lahůdce nenašly, je určeno naše dnešní Hraní.

Navštívili jsme za vás - Maxx kuchyně Průhonice 16. 07. 2009

V minulém díle jsme Vám přinesli reportáž z kuchyňského studia Sykora v komerční zóně Průhonice – Čestlice. Tu neopustíme ani v tomto díle, přesuneme se jen o pár set metrů dále. Na adrese U Makra 123 se totiž nachází studio MAXX kuchyně, které rozhodně stojí za návštěvu.

Grilujeme zeleninu 15. 07. 2009

Grilovací sezóna je v plném proudu a žádný zahradní gril nezahálí. Čerstvě propečené maso z grilu je sice lahůdka (zvlášť pokud jste využili recepty z minulých dílů našeho seriálu:-), ale i tak se může stát , že se vám přejí. Jestli vaše chuťové buňky volají: „Chce to změnu!“, je ten pravý čas připsat na menu příští grillparty také zeleninu. Uvidíte, že zláká i zapřisáhlé masožravce.

Uspořádejte letní party pro děti ve stylu Šípkové Růženky nebo dinosaurů! 14. 07. 2009

Víte, co je na letních oslavách nejlepší? Můžete je pořádat venku a servírovat hostům spoustu dobrot z čerstvého sezónního ovoce. Máte doma letní dítko, které právě o prázdninách slaví narozeniny? Poradíme vám, jak mu připravit tu nejlepší dětskou party, kterou si užije jak ono, tak i jeho malí kamarádi. A pokud se vaše drahá ratolest narodila v jiném ročním období, nevadí, vždyť důvod k oslavě se najde vždycky!

Jak mít doma Itálii 13. 07. 2009

Přestože pojem „italská domácnost“ většině lidí evokuje přestavu divoké hádky, při které létají šťavnatá slova či talíře, nebudeme vás nutit ke změně vašich domácích poměrů. Když se řekne Itálie, jedním dechem by mělo zaznít také pizza.

Kouzelná žába na prameni 10. 07. 2009

Zelená žába rozveselí každý pokoj a navíc přispívá i k dětskému zdraví. Spousta zdravotních problémů je totiž zejména v zimní topné sezóně způsobena suchým vzduchem v místnosti. Když v zimě zahřejeme chladný vzduch na příjemnou teplotu, množství vodních par v něm klesne. Proto je potřeba dodatečný zdroj vody nebo vodních par, tedy zvlhčovač vzduchu.

Hrajeme si s hrozny 09. 07. 2009

S popíjením vína je spojeno mnohem vtipných příběhů. Ani my jsme neodolali a dnes trošku odlehčeně na téma víno a historie. Asi každý dospělý ví, jaké následky po požití většího než malého množství vína přichází. Ne vždy jsou však docela odhadnutelné. Své by o tom mohl vykládat třeba Noe.

Nenechte si ujít