Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Letní vánek i u vás doma, aneb vybíráme větrák II. 11. 08. 2009

Jdete si koupit do obchodu větrák a už víte jakou velikost? Máte rozhodnuto, kolik funkcí a jaký výkon by měl mít? Jestli jste četli náš poslední článek, máte v těchhle kritériích jasno. Ale co bezpečnost? Nezapomeňte, že i ta je důležitým faktorem, zvlášť pokud vám doma pobíhají malé děti.

Hrajeme si se sýry 10. 08. 2009

Sýry jsou oblíbenou pochoutkou mnoha lidí. A podle toho také vypadá nabídka obchodů. Existuje mnoho druhů sýrů, lišících se nejenom chutí, vzhledem, zpracováním či obsahem tuku, ale také rozdělených například podle toho, k jakému vínu se nejlépe hodí. Odkud k nám sýr přišel a co nám nabízí? To se dozvíte právě dnes.

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio Katalpa 06. 08. 2009

Po dvou mimopražských výletech se v tomto díle opět vrátíme do našeho hlavního města. Přinášíme Vám totiž reportáž z kuchyňského studia Katalpa z pražského Podolí.

Nebeská mana z grilu 05. 08. 2009

V závěru minulého článku o grilování jsme si připomněli, že grilovat se dá nejen maso, ale také zelenina, ovoce, houby, sýr a další dobroty. Nic však naplat, maso je maso. Které je ke grilování nejvhodnější? A jak ho upravit tak, aby bylo křehoučké a chuťově výrazné? My to víme a vy budete za chvíli také.

Hrajeme si s rajskými jablíčky 04. 08. 2009

Rajská jablíčka mají mnoho fanoušků, kteří je rádi konzumují na všechny možné způsoby. Ať už čerstvá do salátu, zapečená na pizze, rozvařená v kečupu či jako pyré v rajské omáčce. Mezi mladými však jistě vede Bloody Mary – oblíbený alkoholový nápoj s rajčatovou šťávou. Rajčata mají zkrátka bohaté využití.

Letní vánek i u vás doma aneb vybíráme ventilátor I. 03. 08. 2009

Sužují vás už horké dny a doma máte nesnesitelné horko? Nebo třeba přemýšlíte o tom, jak si usnadnit letní dny v kanceláři? Zkuste zavítat do obchodu s elektronikou a vybrat si větrák, který vám poskytne komfort, když slunce nemá slitování. Poradíme vám jak na to.

Konzervy, třeste se! 24. 07. 2009

Otevřít konzervu s masem, paštikou nebo s kompotem není zas tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Zná to snad každý. A nejvíc to můžete pocítit právě při dovolené. Aby to pro vás byla odteď hračka, nezbývá než si pořídit automatický otvírák na plechovky.

Grilujeme ovoce 22. 07. 2009

Ovoce je ke grilování ideální. Vyberte si plody, které vám chutnají a pusťte se do toho. Výsledek můžete využít jako skvělý moučník, přílohu nebo třeba jen jako malou chuťovku. Grilované ovoce milují hlavně děti, ale i vy se budete olizovat až za ušima.

Jak udržet v létě jídlo čerstvé - s termotaškou 21. 07. 2009

V horkých letních dnech je třeba potraviny chránit mnohem obezřetněji než jindy. Bakterie se v teple množí a mohou jakoukoli surovinu lehce znehodnotit. Chlad, temno a sucho jsou tedy správnou volbou. Někdy ale ani to zajistit nejde. Kdy? Přece při cestě na dovolenou!

Hrajeme si s brokolicí 20. 07. 2009

Brokolice byla dlouho ve stínu svého kolegy květáku. V poslední době je však stále oblíbenější, a to v nejrůznějších podobách: čerstvá, vařená, smažená, zapečená… Možností je neomezeně. (Nejen) pro ty z vás, kteří si ještě cestičku k této lahůdce nenašly, je určeno naše dnešní Hraní.

Nenechte si ujít