Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Navštívili jsme za vás - Maxx kuchyně Průhonice 16. 07. 2009

V minulém díle jsme Vám přinesli reportáž z kuchyňského studia Sykora v komerční zóně Průhonice – Čestlice. Tu neopustíme ani v tomto díle, přesuneme se jen o pár set metrů dále. Na adrese U Makra 123 se totiž nachází studio MAXX kuchyně, které rozhodně stojí za návštěvu.

Grilujeme zeleninu 15. 07. 2009

Grilovací sezóna je v plném proudu a žádný zahradní gril nezahálí. Čerstvě propečené maso z grilu je sice lahůdka (zvlášť pokud jste využili recepty z minulých dílů našeho seriálu:-), ale i tak se může stát , že se vám přejí. Jestli vaše chuťové buňky volají: „Chce to změnu!“, je ten pravý čas připsat na menu příští grillparty také zeleninu. Uvidíte, že zláká i zapřisáhlé masožravce.

Uspořádejte letní party pro děti ve stylu Šípkové Růženky nebo dinosaurů! 14. 07. 2009

Víte, co je na letních oslavách nejlepší? Můžete je pořádat venku a servírovat hostům spoustu dobrot z čerstvého sezónního ovoce. Máte doma letní dítko, které právě o prázdninách slaví narozeniny? Poradíme vám, jak mu připravit tu nejlepší dětskou party, kterou si užije jak ono, tak i jeho malí kamarádi. A pokud se vaše drahá ratolest narodila v jiném ročním období, nevadí, vždyť důvod k oslavě se najde vždycky!

Jak mít doma Itálii 13. 07. 2009

Přestože pojem „italská domácnost“ většině lidí evokuje přestavu divoké hádky, při které létají šťavnatá slova či talíře, nebudeme vás nutit ke změně vašich domácích poměrů. Když se řekne Itálie, jedním dechem by mělo zaznít také pizza.

Kouzelná žába na prameni 10. 07. 2009

Zelená žába rozveselí každý pokoj a navíc přispívá i k dětskému zdraví. Spousta zdravotních problémů je totiž zejména v zimní topné sezóně způsobena suchým vzduchem v místnosti. Když v zimě zahřejeme chladný vzduch na příjemnou teplotu, množství vodních par v něm klesne. Proto je potřeba dodatečný zdroj vody nebo vodních par, tedy zvlhčovač vzduchu.

Hrajeme si s hrozny 09. 07. 2009

S popíjením vína je spojeno mnohem vtipných příběhů. Ani my jsme neodolali a dnes trošku odlehčeně na téma víno a historie. Asi každý dospělý ví, jaké následky po požití většího než malého množství vína přichází. Ne vždy jsou však docela odhadnutelné. Své by o tom mohl vykládat třeba Noe.

Grilujeme II.: Voda, nebo elektřina? 08. 07. 2009

Klasický gril na dřevěné uhlí, který jsme vám představili v minulém díle grilovacího seriálu, jste asi znali už předtím. Věděli jste však, že novinkou na trhu jsou grily vodní? Mají spoustu plusů, takže jsme se rozhodli, že vám je dnes představíme. Nejprve si ale povíme něco o grilech fungujících na elektřinu.

Zelená úsporám 07. 07. 2009

Program Zelená úsporám pod záštitou Ministerstva životního prostředí je v plném proudu a první žádosti o dotace jsou již ve fázi vyřizování. O nemalé příspěvky na pasivní domy, úsporná vytápění a ekologické tepelné zdroje si může zažádat v podstatě každý, kdo se chystá stavět či rekonstruovat v tzv. „zeleném duchu“.

Frappé - ledová letní káva 06. 07. 2009

Neumíte si den představit bez kávy, ale v letních měsících nemáte na horký šálek pressa nebo cappuccina ani pomyšlení? Inspirujte se u horkokrevných Řeků a pochutnejte si na frappé. S ledovou kávou se nemusíte své oblíbené chuti vzdát ani v těch nejteplejších dnech!

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Sykora v Praze - Průhonicích 02. 07. 2009

Kdo čte náš seriál pravidelně, ví, že jedno kuchyňské studio firmy Sykora jsme již navštívili. Tentokrát jsme se vypravili kousek za Prahu, do komerční zóny Průhonice – Čestlice, kde lze nalézt další ze studií značky Sykora. To se nachází v obchodním domě Spektrum na adrese Obchodní 113.

Nenechte si ujít