Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Zelená úsporám 07. 07. 2009

Program Zelená úsporám pod záštitou Ministerstva životního prostředí je v plném proudu a první žádosti o dotace jsou již ve fázi vyřizování. O nemalé příspěvky na pasivní domy, úsporná vytápění a ekologické tepelné zdroje si může zažádat v podstatě každý, kdo se chystá stavět či rekonstruovat v tzv. „zeleném duchu“.

Frappé - ledová letní káva 06. 07. 2009

Neumíte si den představit bez kávy, ale v letních měsících nemáte na horký šálek pressa nebo cappuccina ani pomyšlení? Inspirujte se u horkokrevných Řeků a pochutnejte si na frappé. S ledovou kávou se nemusíte své oblíbené chuti vzdát ani v těch nejteplejších dnech!

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Sykora v Praze - Průhonicích 02. 07. 2009

Kdo čte náš seriál pravidelně, ví, že jedno kuchyňské studio firmy Sykora jsme již navštívili. Tentokrát jsme se vypravili kousek za Prahu, do komerční zóny Průhonice – Čestlice, kde lze nalézt další ze studií značky Sykora. To se nachází v obchodním domě Spektrum na adrese Obchodní 113.

Grilujeme I.: Vůně prázdnin 01. 07. 2009

Co se vám vybaví, když se řekne vůně prázdnin? Možná rozkvetlá louka, mořský vzduch, seno, čerstvé jahody a třešně, ale zcela určitě také nezaměnitelné aroma buřtíků opečených nad ohněm. Grilování je vlastně takovým „moderním táborákem“. Stejně jako se nad tábornickým ohýnkem opékají špekáčky, jablka nebo brambory, při barbecue se připravuje grilované maso, ale také ovoce a zelenina.

Spotřebiče na cestu 30. 06. 2009

Doba dovolených je zde! Abychom se všude cítili jako doma a mohli si dopřát dokonalé pohodlí, je dobré si s sebou přibalit užitečné domácí pomocníky. Ne však v jejich normální velikosti, ale zmenšeniny v cestovním provedení.

Kouzlo malých spotřebičů 23. 06. 2009

Jedno- či dvoučlenná domácnost už zdaleka není takovou raritou, jako tomu bylo ještě pár let dozadu. A jak se mění životní styl spotřebitelů, novým nárokům se přizpůsobují také domácí potřeby. Vedle mini televizí už nejsou ničím neobvyklým ani tzv. „singles“ fritézy, mikrovlnky, ale třeba i takové pračky nebo lednice.

Hrajeme si s bramborami 22. 06. 2009

Ačkoliv jsou brambory považovány za zcela obyčejnou plodinu, jejich minulost je docela pestrá. Brambory pochází z Peru a jsou staré asi 6 tisíc let. Používaly se jako lék i jako afrodiziakum. V kultuře Inků dokonce existovala „bramborová božstva“. Odtud je pak Španělé dovezli do Evropy, kde se šířily dál.

Ani drobek neunikne 19. 06. 2009

Snad každý z nás si rád občas něco zakousne, když se dívá na nějaký dobrý film v televizi. A snad každý z nás zná všudypřítomné drobečky, které po televizní hostině občas zůstanou. A vy se musíte zvedat a chodit pro příruční vysavač, nebo dokonce pro ten klasický velký. Omyl, teď už nemusíte! Máme pro vás skvělého pomocníka, kterého můžete mít pořád při ruce!

Navštívili jsme za vás - Bytové studio Nuselská 18. 06. 2009

V tomto díle Vám přinášíme reportáž od dalšího z pražských prodejců kuchyní. Tentokrát se však nejedná o studio zaměřené pouze na kuchyně, ale na veškerý nábytek. Najdete ho na adrese Nuselská 26, poblíž tramvajové zastávky Horky.

Namixujte dětem správnou párty 16. 06. 2009

Už jen pár dní a děti přinesou domů výsledky své školní píle - vysvědčení. Ať už bude plné jedniček, nebo i horších známek, jistě stojí za oslavu. A i kdyby nestálo, začínají prázdniny a s nimi i to pravé léto, a to se přeci oslavit musí. Namíchejte dětem koktejl, jaký pijí dospěláci, ale bez alkoholu. Na pohled jsou velmi efektní dvoubarevné nápoje, jejich příprava je jednoduchá a vaše děti z nich budou mít určitě nesmírnou radost!

Nenechte si ujít