Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Což takhle usušit si… salát? 09. 06. 2009

Lehký, chutný, jako hlavní chod, jako příloha, na tisíc způsobů, rychlý a jednoduchý. To jsou jen některé z předností zdánlivě obyčejné zeleniny. Stačí nakrájet pár rajčat, okurku, papriku, přidat několik lístků zahradního salátu za pár korun, osolit, opepřit, okořenit, zakapat olivovým olejem a máme zdravé lehké jídlo.

Hrajeme si s ananasem 08. 06. 2009

Šiškovaté jablko – pineapple – tak nazvali španělští dobyvatelé toto vynikající tropické ovoce právě podle podobnosti s borovými šiškami a současně šťavnatosti, jako mají jablka. Naše pojmenování – ananas – pochází přímo od indiánů. Co vše nám ananas nabízí a jak si ho vypěstovat doma? To vše se dozvíte v dnešním Hraní.

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Koryna Praha 04. 06. 2009

Před časem jsme Vám na těchto stránkách přinesli reportáž z kuchyňského studia Spectrum v obchodním domě DBK v Praze na Budějovické. V něm jsme se zmínili, že krom studia Spectrum je ve stejném patře obchodního domu též kuchyňské studio Koryna. Dnes Vám z něj proto přinášíme reportáž.

Nechte si zkontrolovat plynový rozvod za výhodnou cenu s PP 03. 06. 2009

Ať už používáte zemní plyn k vytápění, vaření či ohřívání vody, vždy je po vašem domě či bytě rozváděn tzv. domovním plynovodem. Ten se skládá z rozvodů, jejichž materiál stárne, může se mechanicky poškodit či přestat dokonale těsnit. Z těchto důvodů je zákonem předepsaná povinnost pravidelných revizí plynových rozvodů. Tyto revize jsou nyní k dispozici zákazníkům Pražské plynárenské za cenově výhodných podmínek. Nabídka platí až do 30. listopadu 2009.

Když doma bydlí kuřák 02. 06. 2009

Při kouření v bytě dostávají pořádně zabrat nejen pasivní kuřáci, ale i všechny věci, květiny a živočichové, které tam jsou a přebývají. Dá se tomu lehce předejít! Přestat kouřit v bytě, nebo kouření doma alespoň silně zredukovat!

Zahrádka, která kvete sama? Nic není nemožné! 29. 05. 2009

Čerstvé bylinky jsou nejlepší, to ví každý! Jak ale zajistit, abyste je měli denně na stole? Pořiďte si malé květináčky, které zajistí, že vaše bylinky budou růst samy a po celý rok budou krásně zelené!

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Spectrum v Praze 28. 05. 2009

Tento týden jsme s naší reportáží zavítali po delší době opět do Prahy. Konkrétně na adresu Budějovická 1667/64. Zde se totiž, přímo u stanice metra trasy C, nachází obchodní centrum DBK, jehož čtvrté patro je celé věnováno bytovým interiérům. Krom jiného se zde nacházejí dokonce dvě kuchyňská studa, přičemž dnes se budeme věnovat tomu většímu z nich, kuchyňskému studiu Spectrum.

Hrajeme si s lesními plody 27. 05. 2009

Také jste jako děti vždycky plakali, když zlá macecha vyhnala Marušku do lesa pro jahody? Až vás rodina po uvaření následujících receptů znovu vyžene pro lesní plody, nemusíte jít přesvědčovat dvanáct měsíčků. Stačí jen zajít na nejbližší trh nebo si udělat výlet do lesa a můžete opět kouzlit. Vítejte v dalším díle našeho Hraní, tentokrát zaměřeného na lesní plody.

Nový kabát starému spotřebiči 26. 05. 2009

Nehodí se vám stará bílá lednice do zrekonstruované kuchyně? Nevadí. Pokud vaše spotřebiče stále slouží tak, jak mají, není třeba je hned vyměňovat! Zkuste je převléci do nového kabátu. Vaše domácnost bude díky tomu krásná jako nová a vy ještě navíc ušetříte.

Jak ušetřit na potravinách? My víme! 25. 05. 2009

Šetrní spotřebitelé utratí za potraviny méně peněz tím, že nakupují chytře – to prokázal nový průzkum společnosti Whirlpool Europe.

Nenechte si ujít