Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Hrajeme si s lesními plody 27. 05. 2009

Také jste jako děti vždycky plakali, když zlá macecha vyhnala Marušku do lesa pro jahody? Až vás rodina po uvaření následujících receptů znovu vyžene pro lesní plody, nemusíte jít přesvědčovat dvanáct měsíčků. Stačí jen zajít na nejbližší trh nebo si udělat výlet do lesa a můžete opět kouzlit. Vítejte v dalším díle našeho Hraní, tentokrát zaměřeného na lesní plody.

Nový kabát starému spotřebiči 26. 05. 2009

Nehodí se vám stará bílá lednice do zrekonstruované kuchyně? Nevadí. Pokud vaše spotřebiče stále slouží tak, jak mají, není třeba je hned vyměňovat! Zkuste je převléci do nového kabátu. Vaše domácnost bude díky tomu krásná jako nová a vy ještě navíc ušetříte.

Jak ušetřit na potravinách? My víme! 25. 05. 2009

Šetrní spotřebitelé utratí za potraviny méně peněz tím, že nakupují chytře – to prokázal nový průzkum společnosti Whirlpool Europe.

Zelenina prostě jinak! 22. 05. 2009

Chcete přinést do vaší kuchyně trochu víc hry a zábavy? Už nemusíte čekat. S Vegetable Twistrem si zpestříte konzumaci jakéhokoli druhu zeleniny. Stačí pár lehkých tahů a z brambor, mrkve, lilku, ředkve či cukety máte v tu ránu špagety.

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Inteka v Brně 21. 05. 2009

Opět po týdnu Vám server Spotřebiče.cz přináší další díl ze seriálu reportáží z kuchyňských studií. I tentokrát jsme zůstali v Brně, kde jsme navštívili studio firmy Inteka design.

Hrajeme si s hruškami 20. 05. 2009

V seriálu nazvaném "Hrajeme si..." vám budeme pravidelně představovat různé suroviny, hrát si s nimi a kouzlit recepty. Dozvíte se, co jste možná nevědeli, a následně popustíme uzdu své fantazii a budeme tvořit různé mňamky, které ocení jak zkušení, tak také začínající kuchaři a kuchařky. Tak směle do toho, první díl je tady.

Jogurt – bakterie, které pomáhají 19. 05. 2009

Víte, že první ochucený jogurt spatřil světlo světa v Čechách? V Radlické mlékárně chtěli přidáním několika lžiček marmelády na povrch jogurtu zabránit vytvoření plísně. Když pak zjistili, jak dobře tahle kombinace chutná, nechali si svůj vynález patentovat. Od té doby už uplynulo pár desítek let a jogurty se vyrábí po celém světě ve všech možných i nemožných příchutích – ovocné, vanilkové, s lentilkami nebo s müsli - i vy máte určitě svou oblíbenou.

COOL vaření! 15. 05. 2009

Nemáte mikrovlnku a přece byste si rádi sem tam něco přihřáli bez námahy. Pak právě možná vy oceníte pomocníka do kuchyně Nu-Wave Oven, který dokáže hravě přihřát již studené jídlo. A co víc? Můžete si ho v něm rovnou uvařit. Lehce, rychle a zdravě.

Navštívili jsme za vás - Kuchyňské studio Jolana v Brně 14. 05. 2009

Tak jako každý týden, i dnes Vám přinášíme reportáž z kuchyňského studia. Naše volba padla tentokráte na brněnské studio Jolana. To se nachází nedaleko centra na adrese Veveří 13, jen několik minut chůze od budovy Ústavního soudu. Na českém trhu působí již od roku 1994, což jej řadí do jisté míry mezi matadory oboru. Přesto se nejedná o nijak velkou firmu a její jedinou pobočkou je právě ta v ulici Veveří.

Vějíř není v módě 13. 05. 2009

Léto se již hlásí o slovo. Venku je na padnutí a doma je mnohdy parno ještě větší. Větrání jen tak nepomůže, pokud nemůžete v bytě vytvořit průvan. A z mávání vějíře člověku po chvíli odumírá ruka. Klimatizace a větráky to zvládnou za vás.

Nenechte si ujít