Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Nechte si po zimě zkontrolovat plynový kotel nebo karmu s PP 12. 05. 2009

Nejen domácnost potřebuje po zimě důkladný jarní úklid. Odborníci doporučují podrobit důkladné prohlídce také plynové spotřebiče. Důvodem je jejich zatížení během topné sezony. Tu už máme nyní za sebou, a proto nastává ten správný čas na jejich vyčištění a kontrolu.

Nová soutěž - provětrejte svůj šatník s Cat Gang 11. 05. 2009

A je tu další soutěž, kterou pro Vás připravily Spotřebiče.cz. Tentokrát hrajeme o profesionální žehličku Braun SI 6595 a poukázky na nákup módy a módních doplňků na www.catgang.cz . S 20% slevou na Catgang.cz už bude žehlička zbytečná, nakupte si rovnou nový šatník! A soutěžte!

Varta - rychlé nabíjení nejen pro baterie 05. 05. 2009

Nabíječka na mobil, na počítač, MP3 přehrávač, holicí strojek - neštvou už vás někdy všechny ty kabely, které s sebou musíte tahat na cesty? Zní-li vaše odpověď ano, řešením je nová nabíječka Varta Professional, která nabízí funkci „běžného“ rychlého nabíjení baterií, ale také slouží jako nabíječka pro další zařízení skrze USB port.

Čáry, máry, fuk! 29. 04. 2009

Zítra je 30. dubna. Den, který je obecně znám jako den pálení čarodějnic nebo chcete-li zkráceně čarodějnice. Na mnoha místech naší republiky vzplanou ohně a lidé budou slavit, hodovat a pít. Chcete i vy pro vaše přátele připravit příjemný večer za svitu paprsků ohně? Není nic jednoduššího! My jsme pro vás připravili pár užitečných tipů!

Navštívili jsme za vás - Interiérové studio Ritzy v Brně 28. 04. 2009

S dalším dílem našeho seriálu reportáží z kuchyňských studií jsme se vrátili do Brna. Poprvé jsme zde nenavštívili specializované kuchyňské studio, ale studio interiérové, v jehož nabídce je i projektování a vybavování kuchyní. Na ty jsme se zaměřili především, a tak ostatní nabídku studia v tomto článku zmiňovat nebudeme.

Tik ťak aneb hodiny v domácnosti 27. 04. 2009

Budíky, hodiny s kukačkou, kuchyňské, nástěnné, dětské, digitální hodiny – je jich celá řada. Ty všechny mají v každé domácnosti své místo. Málokdo z nás by se bez nich obešel. I když je v poslední době nahrazujeme alternativními měřiči času, tak jsou v podstatě nenahraditelné.

Soutěžte s Linexem Forte a ukliďte si doma i v organismu 24. 04. 2009

Spotřebiče.cz vám přinášejí další soutěž o lákavé ceny. Sluneční paprsky jsou stále hřejivější, dny se prodlužují, jaro je zkrátka tady. Řada z nás plánuje velký jarní úklid domácnosti, bohužel však zapomínáme na svůj organismus, který po dlouhé zimě potřebuje vyčistit stejně jako náš byt či dům. Nepodceňujte funkci jednoho z nejdůležitějších orgánů - střev. I ta si zaslouží jarní očistu. S tou vám pomohou mléčné bakterie, které najdete v doplňku stravy Linex Forte.

Okořeňte si život i domácnost III. 22. 04. 2009

A je tu poslední díl našeho seriálu o koření. V něm vám přestavujeme další tři druhy, tentokrát velmi aromatických bylinek, které mají významné postavení v mnoha kuchyních světa. Třeba si najdou místo i v té vaší.

Vařte, kde chcete a jak chcete! 21. 04. 2009

Nyní již nemusíte volit mezi vařením pomocí plynu nebo pomocí elektrické energie. Varná deska AKT 759 Origami od Whirpool v sobě kombinuje obojí – na jedné straně hořáky, na druhé sklokeramická deska. Proto si můžete sami vybrat, na čem budete vařit, podle vašeho aktuálního vaření.

Společnost Grund vyhlašuje mezinárodní soutěž 20. 04. 2009

Společnost Grund a. s. ve spolupráci s Design Cabinetem CZ vypisují mezinárodní soutěž Grund International Design Contest s tématem Bathroom Textile Story. Cílem soutěže je navrhnout koupelnovou předložku – jednotlivě nebo set – pro koupelnu současnosti a budoucnosti. Ohodnocena budou první tři místa, a to částkami 5000, 3000 a 2000 euro.

Nenechte si ujít