Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Čáry, máry, fuk! 29. 04. 2009

Zítra je 30. dubna. Den, který je obecně znám jako den pálení čarodějnic nebo chcete-li zkráceně čarodějnice. Na mnoha místech naší republiky vzplanou ohně a lidé budou slavit, hodovat a pít. Chcete i vy pro vaše přátele připravit příjemný večer za svitu paprsků ohně? Není nic jednoduššího! My jsme pro vás připravili pár užitečných tipů!

Navštívili jsme za vás - Interiérové studio Ritzy v Brně 28. 04. 2009

S dalším dílem našeho seriálu reportáží z kuchyňských studií jsme se vrátili do Brna. Poprvé jsme zde nenavštívili specializované kuchyňské studio, ale studio interiérové, v jehož nabídce je i projektování a vybavování kuchyní. Na ty jsme se zaměřili především, a tak ostatní nabídku studia v tomto článku zmiňovat nebudeme.

Tik ťak aneb hodiny v domácnosti 27. 04. 2009

Budíky, hodiny s kukačkou, kuchyňské, nástěnné, dětské, digitální hodiny – je jich celá řada. Ty všechny mají v každé domácnosti své místo. Málokdo z nás by se bez nich obešel. I když je v poslední době nahrazujeme alternativními měřiči času, tak jsou v podstatě nenahraditelné.

Soutěžte s Linexem Forte a ukliďte si doma i v organismu 24. 04. 2009

Spotřebiče.cz vám přinášejí další soutěž o lákavé ceny. Sluneční paprsky jsou stále hřejivější, dny se prodlužují, jaro je zkrátka tady. Řada z nás plánuje velký jarní úklid domácnosti, bohužel však zapomínáme na svůj organismus, který po dlouhé zimě potřebuje vyčistit stejně jako náš byt či dům. Nepodceňujte funkci jednoho z nejdůležitějších orgánů - střev. I ta si zaslouží jarní očistu. S tou vám pomohou mléčné bakterie, které najdete v doplňku stravy Linex Forte.

Okořeňte si život i domácnost III. 22. 04. 2009

A je tu poslední díl našeho seriálu o koření. V něm vám přestavujeme další tři druhy, tentokrát velmi aromatických bylinek, které mají významné postavení v mnoha kuchyních světa. Třeba si najdou místo i v té vaší.

Vařte, kde chcete a jak chcete! 21. 04. 2009

Nyní již nemusíte volit mezi vařením pomocí plynu nebo pomocí elektrické energie. Varná deska AKT 759 Origami od Whirpool v sobě kombinuje obojí – na jedné straně hořáky, na druhé sklokeramická deska. Proto si můžete sami vybrat, na čem budete vařit, podle vašeho aktuálního vaření.

Společnost Grund vyhlašuje mezinárodní soutěž 20. 04. 2009

Společnost Grund a. s. ve spolupráci s Design Cabinetem CZ vypisují mezinárodní soutěž Grund International Design Contest s tématem Bathroom Textile Story. Cílem soutěže je navrhnout koupelnovou předložku – jednotlivě nebo set – pro koupelnu současnosti a budoucnosti. Ohodnocena budou první tři místa, a to částkami 5000, 3000 a 2000 euro.

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Oresi Praha 16. 04. 2009

Jak jsme minulý týden slíbili, přinášíme Vám dnes druhý díl srovnávacího miniseriálu kuchyňských studií nabízejících značku Oresi. Po předešlém díle ze studia autorizovaného prodejce z Brna Vás v tomto díle zavedeme do firemního studia Oresi na adrese Vršovická 48, Praha 10.

Není vejce jako vejce 15. 04. 2009

Po Velikonocích je pravděpodobně i vaše lednice nacpaná tradičními vejci od kuru domácího. Koledníci se radují z obarvených uvařených vajec s obrázky již několik století. Vajíčka jsou zkrátka a dobře pro naše tělo nepostradatelná. Existuje ale mnoho zajímavostí, které o nich málokdo ví.

Jaký kávovar do jaké domácnosti? 14. 04. 2009

Káva, to už je rituál. Dobře připravené kafe je pro mnohé to pravé zahájení dne, nezbytná součást společenských setkání nebo zkrátka příjemná pauza. Kvalitu tohoto povzbuzujícího a aromatického moku prokazatelně ovlivňuje také způsob jeho přípravy a potažmo servis.

Nenechte si ujít