Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Krásné svátky jara! 13. 04. 2009

Milí čtenáři, celá redakce Spotřebičů.cz Vám ze srdce přeje pohodové prožití svátků jara a bohatou Velikonoční nadílku.

Prodloužená ruka domácnosti 10. 04. 2009

Ne všechny skříňky, poličky a spotřebiče jsou v bytě připevněné ke zdi, a proto se může stát, že za ně sem tam něco spadne. Jak zařídit to, abyste nemuseli celou kuchyňskou linku odmontovávat pokaždé, když vám za sporák sjede z hrnce poklička?

Navštívili jsme za vás - kuchyně David Kliment Brno 09. 04. 2009

I tento týden Vám server Spotřebiče.cz přináší další díl seriálu z kuchyňských studií. Bude se jednat o naše druhé brněnské zastavení, a zároveň o první díl ze srovnávací minisérie dvou kuchyňských studií nabízejících kuchyně značky Oresi.

Okořeňte si život i domácnost II. 08. 04. 2009

Dnešní díl seriálu o bylinkách bude tak trochu speciální. Zaměříme se na bylinky, které je nejlepší vysadit právě teď, abyste si s nimi mohli vyzdobit domácnost na Velikonoce. Sázet obilí či travičku, kterou v kuchyni při vaření nijak neupotřebíte, je přece zbytečné! Ozdobte si malovanými skořápkami vajíček třeba řeřichu nebo pažitku.

Kolik „žere“ váš sporák/trouba? 07. 04. 2009

Pokračujeme v hledání možných úspor ve vlastní domácnosti a to nás opět přivádí do ráje domácích elektrospotřebičů, do kuchyně. Jak jsou na tom sporáky z hlediska úsporného provozu – vyplatí se plyn, elektřina anebo jejich kombinace? A jak pomáhají ušetřit moderní trouby?

Novinky z Pražské plynárenské 06. 04. 2009

V minulých dnech dokončila Pražská plynárenská, a. s., úspěšně přechod na nový zákaznický informační systém, který v budoucnu umožní další rozvoj a zkvalitnění služeb poskytovaných zákaznické veřejnosti.

Krásné vlasy se Shine Therapy 03. 04. 2009

Zrzavé, blond či černé, kudrnaté nebo rovné, vlasy jsou koruna krásy a každá žena by o ně měla pečovat. Základem je pravidelné mytí. A protože většinou není čas nechat vlasy přirozeně proschnout, nenajdeme snad domácnost, ve které by chyběl vysoušeč vlasů.

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio BT styl 02. 04. 2009

Tento díl seriálu o kuchyňských studiích nás poprvé zavede mimo Prahu. Zavítali jsme tentokrát do kuchyňského studia firmy BT styl s.r.o v Brně na adrese Hybešova 313/73. Jde o autorizovaného prodejce značky Sykora a krom této značky studio nabízí také levnější kuchyně Camelot ze Slovenska.

Renata Langmannová: Miluju svíčkovou i knedlo zelo vepřo 01. 04. 2009

Dnes jsme se zvědavě vyptávali vítězky soutěže Česká Miss, modelky Renaty Langmannové. Prozradila na sebe, že v její kuchyni nejvíc sedá prach na troubu, a šikovně se vyhnula odpovědi na otázku, z které strany loupe banán.

Bydlíme s roztoči - ale nemusíme 31. 03. 2009

Bláznivá doba a stále více nových látek kolem nás alergiím jenom nahrávají. Zrak ani jiný smyslový orgán nás neupozorní na to, co vdechujeme (prach, roztoči), indikátorem je často až alergická reakce, a to už bývá pozdě. Zařizujete byt a jste alergik? Není to žádný problém, pouze je potřeba dodržovat jistá pravidla a zásady. Nabízíme pár užitečných rad.

Nenechte si ujít