Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio Oresi Praha 16. 04. 2009

Jak jsme minulý týden slíbili, přinášíme Vám dnes druhý díl srovnávacího miniseriálu kuchyňských studií nabízejících značku Oresi. Po předešlém díle ze studia autorizovaného prodejce z Brna Vás v tomto díle zavedeme do firemního studia Oresi na adrese Vršovická 48, Praha 10.

Není vejce jako vejce 15. 04. 2009

Po Velikonocích je pravděpodobně i vaše lednice nacpaná tradičními vejci od kuru domácího. Koledníci se radují z obarvených uvařených vajec s obrázky již několik století. Vajíčka jsou zkrátka a dobře pro naše tělo nepostradatelná. Existuje ale mnoho zajímavostí, které o nich málokdo ví.

Jaký kávovar do jaké domácnosti? 14. 04. 2009

Káva, to už je rituál. Dobře připravené kafe je pro mnohé to pravé zahájení dne, nezbytná součást společenských setkání nebo zkrátka příjemná pauza. Kvalitu tohoto povzbuzujícího a aromatického moku prokazatelně ovlivňuje také způsob jeho přípravy a potažmo servis.

Krásné svátky jara! 13. 04. 2009

Milí čtenáři, celá redakce Spotřebičů.cz Vám ze srdce přeje pohodové prožití svátků jara a bohatou Velikonoční nadílku.

Prodloužená ruka domácnosti 10. 04. 2009

Ne všechny skříňky, poličky a spotřebiče jsou v bytě připevněné ke zdi, a proto se může stát, že za ně sem tam něco spadne. Jak zařídit to, abyste nemuseli celou kuchyňskou linku odmontovávat pokaždé, když vám za sporák sjede z hrnce poklička?

Navštívili jsme za vás - kuchyně David Kliment Brno 09. 04. 2009

I tento týden Vám server Spotřebiče.cz přináší další díl seriálu z kuchyňských studií. Bude se jednat o naše druhé brněnské zastavení, a zároveň o první díl ze srovnávací minisérie dvou kuchyňských studií nabízejících kuchyně značky Oresi.

Okořeňte si život i domácnost II. 08. 04. 2009

Dnešní díl seriálu o bylinkách bude tak trochu speciální. Zaměříme se na bylinky, které je nejlepší vysadit právě teď, abyste si s nimi mohli vyzdobit domácnost na Velikonoce. Sázet obilí či travičku, kterou v kuchyni při vaření nijak neupotřebíte, je přece zbytečné! Ozdobte si malovanými skořápkami vajíček třeba řeřichu nebo pažitku.

Kolik „žere“ váš sporák/trouba? 07. 04. 2009

Pokračujeme v hledání možných úspor ve vlastní domácnosti a to nás opět přivádí do ráje domácích elektrospotřebičů, do kuchyně. Jak jsou na tom sporáky z hlediska úsporného provozu – vyplatí se plyn, elektřina anebo jejich kombinace? A jak pomáhají ušetřit moderní trouby?

Novinky z Pražské plynárenské 06. 04. 2009

V minulých dnech dokončila Pražská plynárenská, a. s., úspěšně přechod na nový zákaznický informační systém, který v budoucnu umožní další rozvoj a zkvalitnění služeb poskytovaných zákaznické veřejnosti.

Krásné vlasy se Shine Therapy 03. 04. 2009

Zrzavé, blond či černé, kudrnaté nebo rovné, vlasy jsou koruna krásy a každá žena by o ně měla pečovat. Základem je pravidelné mytí. A protože většinou není čas nechat vlasy přirozeně proschnout, nenajdeme snad domácnost, ve které by chyběl vysoušeč vlasů.

Nenechte si ujít