Reklama
Doporučujeme

Spotřebiče Karma Design za skvělé ceny
Nabízíme vestavby Karma Design za bezkonkurenční ceny, poštovné a dovoz ZDARMA!
shop.spotrebice.cz

Aspen.PR
Specialista na PR a marketing segmentu spotřebičů a bydlení. Efektní a efektivní komunikace pro váš produkt.
www.aspen.pr/cs/

Rentpoint
Autopůjčovna s nejširší nabídkou nabídkou vozů na trhu.
www.rentpoint.cz

Home > Mixér

Mixér

Krásné vlasy se Shine Therapy 03. 04. 2009

Zrzavé, blond či černé, kudrnaté nebo rovné, vlasy jsou koruna krásy a každá žena by o ně měla pečovat. Základem je pravidelné mytí. A protože většinou není čas nechat vlasy přirozeně proschnout, nenajdeme snad domácnost, ve které by chyběl vysoušeč vlasů.

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio BT styl 02. 04. 2009

Tento díl seriálu o kuchyňských studiích nás poprvé zavede mimo Prahu. Zavítali jsme tentokrát do kuchyňského studia firmy BT styl s.r.o v Brně na adrese Hybešova 313/73. Jde o autorizovaného prodejce značky Sykora a krom této značky studio nabízí také levnější kuchyně Camelot ze Slovenska.

Renata Langmannová: Miluju svíčkovou i knedlo zelo vepřo 01. 04. 2009

Dnes jsme se zvědavě vyptávali vítězky soutěže Česká Miss, modelky Renaty Langmannové. Prozradila na sebe, že v její kuchyni nejvíc sedá prach na troubu, a šikovně se vyhnula odpovědi na otázku, z které strany loupe banán.

Bydlíme s roztoči - ale nemusíme 31. 03. 2009

Bláznivá doba a stále více nových látek kolem nás alergiím jenom nahrávají. Zrak ani jiný smyslový orgán nás neupozorní na to, co vdechujeme (prach, roztoči), indikátorem je často až alergická reakce, a to už bývá pozdě. Zařizujete byt a jste alergik? Není to žádný problém, pouze je potřeba dodržovat jistá pravidla a zásady. Nabízíme pár užitečných rad.

Navštívili jsme za vás - kuchyňské studio PS Kuchyně 27. 03. 2009

I tento týden Vám server Spotrebice.cz přináší další díl ze seriálu reportáží z kuchyňských studií. Tentokrát z ateliéru firmy PS – Kuchyně s.r.o. na adrese Ječná 23, Praha 2. Hned v úvodu snad mohu prozradit, že majitelé dotyčné firmy z tohoto článku pravděpodobně nebudou mít velkou radost. Pojďme ale pěkně popořádku.

Okořeňte si život i domácnost! 25. 03. 2009

Březen je měsícem, kdy začíná jaro! A tím pádem je taky měsícem, kdy byste měli vysadit do květináčů a truhlíků v kuchyni a na verandě bylinky, které máte rádi. Jen se zamyslete! Co potěší vaše smysly více než krásná, specifická vůně čerstvých bylinek. Vaše jídla budou odteď ještě chutnější než kdy dřív!

Průtokové ohřívače - vše, co potřebujete vědět 24. 03. 2009

Průtokový ohřívač vody je spotřebič, který, jak už sám název napovídá, ohřívá protékající vodu, tudíž nepotřebuje k ohřívání zásobník jako bojler či kotel. Ohřívačů je mnoho druhů. Dva nejzákladnější jsou elektrický ohřívač vody a plynový ohřívač vody.

Kolik „žere“ váš vařič? 23. 03. 2009

Časová náročnost kuchtění a přípravy pokrmů se jistě liší domácnost od domácnosti, co však máme všichni společné, je právě zájem o úspory v energiích vynaložených na vaření. A to může platit jak pro energii elektrickou, tak pro tu námi vynaloženou. S novými technologiemi totiž lze výrazně ušetřit na elektřině i na dřině.

Jarní úklid si zaslouží domácnost i organismus 21. 03. 2009

Sluneční paprsky jsou stále hřejivější, dny se prodlužují, jaro zkrátka začíná klepat na dveře. Řada z nás plánuje velký jarní úklid domácnosti, aby bylo do Velikonoc vše perfektní. Bohužel však zapomínáme na svůj organismus, který po dlouhé zimě potřebuje vyčistit stejně jako náš byt či dům.

Jogurt – zdravá pochoutka pro každý den 19. 03. 2009

Mléčné výrobky jsou pro lidské tělo bohatým zdrojem vápníku, proteinů, riboflavinu a vitaminu B6 a B12. Už to je dostatečným podnětem, proč bychom je měli konzumovat denně.

Nenechte si ujít